PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو تا مشکل دارم .

leuven
09-04-2006, 20:36
سلام , خسته نباشید , دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی کنید من دو تا مشکل دارم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- فیلمهایی که در هارد داشتم , روی cd رایت کردم و حالا چند تاییشون رو نمیتونم دوباره از روی cd به هاردم برگردونم , تا یه مقدارش copy میشه و بعد error میده , نمیدونم چرا ؟ راهی بنظرتون میرسه ؟

2- میخوام فرمت یک فیلم رو از avi به فرمت دیگه تبدیل کنم اما آشنایی ندارم , اگه ممکنه به راهی ساده برا شرح بدید و در صرت امکان برنامه ساده ای هم معرفی کنید .

برام مهمه , فیلم تولد برادر کوچکم هست , اگه محبت کنید ممنون میشم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R e Z a
09-04-2006, 20:44
سلام leuven جان
من سوال دوم رو جواب مي دم كه در اين جا كركر عزيز به خوبي توضيح دادند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

leuven
09-04-2006, 21:03
سلام leuven جان
من سوال دوم رو جواب مي دم كه در اين جا كركر عزيز به خوبي توضيح دادند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رضا جان ممنونم , تلاش میکنم ببینم میتونم حلش کنم ؟ و برا اون مشکلم هم صبر میکنم دوستان شاید راه حلی داشته باشند . بازم ممنونم که توجه کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

leuven
09-04-2006, 21:11
رضا جان : صفحه ای که معرفی کردید , آموزش میده چطور حجم فایل avi رو کم کنیم , اما من میخوام فرمت فایل avi رو به فرمتی دیگه مثلا mpeg یا چیز دیگه تغییر بدم , پس هنوز دوتا مشکلم پا بر جاست

ضمنا معذرت میخوام دو تا پست جداکانه دادم , حواسم نبود بعد از send متوجه شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R e Z a
09-04-2006, 21:27
leuven جان
اون فقط عنوان تاپيك هستش . من خودم از اون نرم افزار استفاده مي كنم كارش حرف نداره . همه نوع فرمتي رو به نحو احسنت تبديل مي كنه

Captain Nemo
09-04-2006, 21:53
سلام
برای مشکل اولت من نرم افزار Badcopy pro رو پیشنهاد میکنم. اگه میخوایش بگو برات اپلود کنم. البته اگه کسی هم لینکش رو داره با کرکش بزاره.

leuven
09-04-2006, 21:55
دانلودش کردم بنظر برنامه خوبی میاد , دستت درد نکنه , دوستان در مورد سوال اولم نظر بدید لطفا ممنونم .

R e Z a
09-04-2006, 22:04
سلام
برای مشکل اولت من نرم افزار Badcopy pro رو پیشنهاد میکنم. اگه میخوایش بگو برات اپلود کنم. البته اگه کسی هم لینکش رو داره با کرکش بزاره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید