PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي سينماي خانگي شارپ Dolby Digital 5.1 Channel

LeiliBaManAst
17-04-2010, 10:59
سلام به همه دوستان. تصميم گرفتم اين سينما رو به همه دوستان معرفي كنم. اگر كسي تجربه اي در مورد اين مدل داره بگه لطفا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام مدل HT-CN750DVW

مشخصات :

power out put: Total RMS 500w
HDMI-out put 1080i
progressive Scan with component video out put
DIVXcompetible/MPEG-4
USB Host
5.1surround sound speaker
DVD video ,DVD-RW, S VCD, CD, CD-R/RW,MP3 play back
Easy Set-Up with Color coded Speaker Terminals
Universal remote Control
FM stereo digital tuner with 40 Station random preset memory

AC~220-240V/50-60Hz Power output RMS 500W(at 1kHz) Terminals
S-video/Video output ,FM Antenna, Audio in (2pairs), Audio out(1pairs), Speaker(6-pairs), Karaoke Micx2, Component Video out, HDMI out(1080i), USB Host

Dimension

( W x H x D)mm
Main unit :430 x 48 x 348 mmFront/Rear Speakers:95 x 150 x 98.5 mm
Center Speakers:250 x 95 x 87 mm
Subwoofer:165 x 375 x 350 mm
Weight Main unit:4.3 kgFront:0.7kg
Rear:0.5kg
Center:1.1kg
Subwoofer:4.2kg

ال سي دي 46 اينچ شارپ

HT-CN750DVW يكي از جديد‌ترين دستگاههاي سينما‌ي خانگي‌شارپ است كه داراي ورودي USB بوده تا بتواند فايل‌هاي صوتي و تصويري بر روي كارت هاي حافظه را نمايش دهد.
سيستم اسكن پيشرفته تصويري به كار گرفته شده در خروجي ويدئوي سينماي خانگي شارپ مدل HT-CN750DVWتصوير را با كيفيت بالا در برابر بيننده به نمايش مي‌گذارد.بلندگو‌هاي اين دستگاه در مجموع قدرتي معادل 500W واقعي توليد مي‌كنندكه داراي قدرتي مطلوب است.
فرمت‌هاي تصويري DIVX compatible و MPEG-4 و لوح‌هاي‌ فشرده DVD Video, DVD-RW/R, SVCD, CD, CD-R/RW, MP3 در اين سينماي خانگي قابليت نمايش و پخش دارد. خروجي HDMI موجود در سينماي خانگي شارپ اين امر را امكان پذير مي‌كند تا تصاوير با بالاترين كيفيت موجود يعني كيفيتHD به نمايش در‌آيند.همچنين قابليت Easy Set-up امكان تنظيم صدا و آمپلي‌فاير اين دستگاه را به سادگي امكان مي سازد.
اكنون سينماي خانگي شارپ مدلHT-CN750DVW با گارانتي و خدمات ماديران به عنوان نماينده رسمي محصولات شارپ در ايران عرضه مي شود.

لينك محصول و قيمت و ساي مشخصات:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لينك خبر هاي موجود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mr_rayan
18-04-2010, 00:44
دوست عزیز بهتر بود توی تاپیک خود سینما خانگی معرفی می کردی که در آینده هم بدرد بخوره و پستت از بین نره.
من صدای این سینماروشنیدم،فوق العاده ضعیفه،البته به نظرم بدرد یه اتاق 12 متری میخوره ونه بیشتر.
روی تریبل صدا خوب کار شده ولی بیس قابلمه ای داره.

LeiliBaManAst
18-04-2010, 07:34
دوست عزیز بهتر بود توی تاپیک خود سینما خانگی معرفی می کردی که در آینده هم بدرد بخوره و پستت از بین نره.
من صدای این سینماروشنیدم،فوق العاده ضعیفه،البته به نظرم بدرد یه اتاق 12 متری میخوره ونه بیشتر.
روی تریبل صدا خوب کار شده ولی بیس قابلمه ای داره.

1-دوست عزيز. اگر دقت كني توي تاپيك به برند سينما اشاره كردم. اگر نوعش رو هم ميگفتم كه خود شما تذكر ميدادي كه چرا داري تبليغات ميكني. من نميدونم چي كار كنم ، معرفي بكنم يا نه؟
2-شما كجا صداشو شنيدي؟ با چه مدلي مقايسه كردي كه ميگي كيفيت ناشت. در كودوم مغازه ؟ به من هم لطفا بگيد. من كه به نظرم اين سينما خيلي صداي خوبي داره . البته من مقايسه نكردم با مدل هاي پايونيير و يا فيليپس. ولي در كنار سامسونگ كه مقايسش كردم، سامسونگ حرفي براي گفتن نداشت.
در ضمن دوستاني كه در موردش ميدونن لطفا با سند حرف بزنن. ممنون

ata_webmaker
18-04-2010, 11:34
خدا به دور حالا سینمای خانگی شارپ هم آدم شده با دیزاین مسخرش :31:
این کار ها فقط جهت تبلیغات هست و بس
من تا الان چندین بار مقاله راجب سینمای خانگی شارپ تو روزنامه خوندم
مشخصصه که یک پول کلانی گرفته شده که مثلا متخصص صوتی تصویری روزنامه مطلبی خوب راجب این سینما خانگی غیر مطرح بنویسه

mr_rayan
19-04-2010, 01:02
1-دوست عزيز. اگر دقت كني توي تاپيك به برند سينما اشاره كردم. اگر نوعش رو هم ميگفتم كه خود شما تذكر ميدادي كه چرا داري تبليغات ميكني. من نميدونم چي كار كنم ، معرفي بكنم يا نه؟
2-شما كجا صداشو شنيدي؟ با چه مدلي مقايسه كردي كه ميگي كيفيت ناشت. در كودوم مغازه ؟ به من هم لطفا بگيد. من كه به نظرم اين سينما خيلي صداي خوبي داره . البته من مقايسه نكردم با مدل هاي پايونيير و يا فيليپس. ولي در كنار سامسونگ كه مقايسش كردم، سامسونگ حرفي براي گفتن نداشت.
در ضمن دوستاني كه در موردش ميدونن لطفا با سند حرف بزنن. ممنون
دوست عزیز من چیکاره ام که بخوام بیام به شما بگم تبلیغ می کنی یا نمی کنی.شما هر مدلی که دوست داری معرفی کن ولی اگه تو تاپیک خودش باشه بچه های بیشتری می تونن ببینن.
من صداش رو توی مغازه شنیدم،توی جمهوری.ساسمونگ رد مقابل هیچ برندی حرفی برای گفتن نداره،بنابراین نباید با اون مقایسه بشه،در کل این سینما از لحاظ صدا و با توجه به پولش ضعیف کار شده.

hamidR15
19-04-2010, 11:00
دوست عزیز من چیکاره ام که بخوام بیام به شما بگم تبلیغ می کنی یا نمی کنی.شما هر مدلی که دوست داری معرفی کن ولی اگه تو تاپیک خودش باشه بچه های بیشتری می تونن ببینن.
من صداش رو توی مغازه شنیدم،توی جمهوری.ساسمونگ رد مقابل هیچ برندی حرفی برای گفتن نداره،بنابراین نباید با اون مقایسه بشه،در کل این سینما از لحاظ صدا و با توجه به پولش ضعیف کار شده.
سلام
من هم موافقم.به نظر من تو سيستمهاي تجاري سوني بهتر كار كرده.البته برخي ازمدلهاش نه همه.

LeiliBaManAst
19-04-2010, 11:23

ok ممنون دوست عزيز.
ميخواستم اين سينما رو روي LED شارپ براي يكي از اقوام بردارم.
ميشه بهم بگي چطوري تست ميكني؟ شايد من اشتباه ميكنم. به نظرم صداش بد نيامد اون موقع
در مود سوني: حرفتون رو زياد قبول ندارم. من يه سري فايل با فرمت هاي مختلف ريختم رو فلش و به هر سينمايي وصل كردم. سوني تعداد كمي رو ساپورت ميكرد. البته LG حدودا 99% رو ساپورت ميكرد ولي ترجيح ميدم جنس بهتري بگيرم

mr_rayan
22-04-2010, 01:00
ok ممنون دوست عزيز.
ميخواستم اين سينما رو روي LED شارپ براي يكي از اقوام بردارم.
ميشه بهم بگي چطوري تست ميكني؟ شايد من اشتباه ميكنم. به نظرم صداش بد نيامد اون موقع
در مود سوني: حرفتون رو زياد قبول ندارم. من يه سري فايل با فرمت هاي مختلف ريختم رو فلش و به هر سينمايي وصل كردم. سوني تعداد كمي رو ساپورت ميكرد. البته LG حدودا 99% رو ساپورت ميكرد ولي ترجيح ميدم جنس بهتري بگيرم
دوست عزیز من در مورد صداش گفتم که جالب نیست،تست کردن صدا هم که خیلی راحته ولی اگه شما بیشتر هدفت اینه که سینمایی که میخری فرمت های زیادی رو ساپورت کنه میتونه مدل مناسبی باشه.