PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برا خرید منبع اگزوز اسپرت

رضا صادقی
16-04-2010, 23:17
سلام

بچه تا رنج 50-60 تومن یه منبع اگزوز تک-توپ میخوام بگیرم میخوام صداش مثله ماشین مسابقه ای ها باشه طوری هم باشه پلیس زیاد گیر نده آخه گواهینامه ندارم

اگه عکس+قیمت+صدای تست شده منبع اگزوز دارید دریغ نکنیم

پیشاپیش از کمکتون ممنون

:11::11::11:

ahriman323
17-04-2010, 17:46
تو این مایه صدا دوست داری؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه خواستی تو پ.خ بگو تو یکی از فروم ها یه بنده خدایی منبع تو این مایه صدا میفروشه(ولی صدا بم ترش) تا آدرسش را بهت بگم کجاست

رضا صادقی
20-04-2010, 18:00
نه این خیلی صداش نازک هست همون که تو تیونیگ تالکه گذاشته دونه ای 45 تومن

ferdfe
20-04-2010, 23:01
میگم این منبع ها روی روا هم جواب میده !!!

رضا صادقی
21-04-2010, 10:27
میگم این منبع ها روی روا هم جواب میده !!!

سلام

آره رو روآ هم جواب ميده :11:

ferdfe
21-04-2010, 13:19
سلام

آره رو روآ هم جواب ميده :11:

یعنی گذاشتنش در اینده مشکل به وجود نمیاره !!

hamed malekpour
21-04-2010, 15:44
من که نتونستم صدای این اگزوز اسپرت را دانلود کنم می شه آپلودش کنید؟

D r i v e r
22-04-2010, 14:34
یعنی گذاشتنش در اینده مشکل به وجود نمیاره !!
شما چرا به جای علامت سوال علامت تعجب میذارین؟
نه مشکلی رو به وجود نمیاره
فقط یادتون باشه که صدا نباید طوری باشه که بهونه دست پلیس های انتظامی و راهنمایی رانندگی بدین :46:

ferdfe
22-04-2010, 22:55
خوب ببینید چی پیدا کردم !

خب اگه شما بخواید یه منبع اگزوز بخرید که ویبره بزنه و صدای زیبایی داشته باشه باید کارهای زیر رو انجام بدید من براتون لیست کردم :

1. خرید منبع اگزوز به قیمت دست کم 80000 تومان
2. برید در یه مغازه اگزوز سازی
3. منبع اصلی ماشینتون رو در بیاره با کاربیت و .....
4. منبع خریداری شده اسپورت رو بزاره روش و جوش بده
5. دست بکنید توی جیب مبارک و کلی پول هزینه کنید واسه اجراش
6. بعدشم که باید منبع اصلی رو بدون استفاده بزارید خونه یا اینکه بفروشید ولی اگه نفروشید بهتره آخه من مطمئنم که باید دوباره بزارید روش آخه دلایل خاصی داره که انشالا بعد از 2 یا 3 بار رفتن به کلانتری و پارکینگ متوجه میشد.:D

خب این راهی که من بهتون میگم خیلی ساده هست و در عین حال خیلی باحال و خیلی ارزون میشه منبع رو به منبع اسورت تبدیل کرد.

خب شروع میکنم :

1. اول تشریف میبرید در یه لوله فروشی و یه بوشمن 5 میگیرید. بهش بگید بوش 5 می خوام خودش متوجه میشه هم نری بگیرید همه مادگیش یعنی اینکه روی هم پیچ بشن این دوتاش روی هم میشه 500 تومن.:D

2. در این مرحله تشریف میبرید در یه اگزوز سازی میگید که منبع رو در بیاره و کنار لوله خروج حدودا با فاصله 10 یا 12 سانتی یه سوراخ ایجاد که به اندازه بوش و بوش رو بزاره روی سوراخ و کامل دورش رو جوش بده که هوا بیرون نیاد.;)

3. در ضمن وقتی کنار لوله خروج رو سوراخ کرد یه توری جلوش هست بگید توری رو هم سوراخ بزنه.
4. خب وقتی که بوش مادگی رو جوش داد بهش بگید که ببنده سره جاش منبع رو.

5. حال دست کنید تو جیبتون و 6000 تومن بهش بدید البته این مرحله بستگی به جیب شما و دست و کرم استادکار داره:confused:

6. حال یه استارت بزن صفااااااااااااااااا کن.:cool:

7. اگر طالب نیستی صدا برده رو پایین اون بوش نری بود گرفته بودیا پیچ کن روی مادگی حالا استارت بزن صدای ماشین مثل روز اولش شده.:eek:

8. اگه باز خواستی صدا بده برو بازش کن.:p

خب تبریک می گم الان شما یه منبع اگزوز اسپورت کوچولو دارید که هم صدای عادی داره هم صدای هم صدای اسپورت با ویبره که با 6500 تومن درست شده.:rolleyes:

خب یه چیز کوچولوی دیگه می گم این و اگه دوست داشتید انجام بدید به استاد کارتون بگید که CLC اگزوز رو در بیاره و خالیش کنه و دوباره ببنده سرجاش اینجوری هم نفس ماشینتون باز میشه هم صدای بهتری دارید هم ویبره بهتر.

رضا صادقی
23-04-2010, 22:36
ferdfe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان ممنون از این ایده جالبتون حالا چرا این همه زحمت شما یه منبع اگزوز تنظیمی به قیمت 75 تومن بگیر هر موقع خواستی پیچشو میبندی و صدا عین فابریکی میشه و هر وقت خواستی مسابه قه ای بشه پیچ رو تا ته باز میکنی

h_marcopolo
24-04-2010, 11:59
يه واشر با يه پيچ 5 بندازين پشت منبع صداميده در حد تيم ملي پليس هم گير نميده.صداش هم توپه.کلا ميشه 2000 تومان.تازه گازو که پر کني ول کني صدايه برگشته خيلي توپي هم داره

---------- Post added at 12:59 PM ---------- Previous post was at 12:57 PM ----------

نخواستين منبع اسپرت از 20000 تومان هست.تا توپه توپش 60000.چرا شما ها اينقد قيمتهاي بالا ميگين؟