PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مجتمع اداری-تجاری آریو

mojtaba_14
16-04-2010, 23:02
سلام به همه.
این کار جدیدمه،یه برج اداریه نزدیک پل حقانی!
مدلینگ با مکس بوده رندرشم با vray.
منتظر نظراتتون هستم که بهترش کنم.ممنون.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم با vray-edgetex گرفتم،به جای وایر قبول کنید:11:

m0riiii
16-04-2010, 23:13
ایول بابا

کارت خشکله

من نمیتونم هیچ انتقادی کنم چون حرفه ای نیستم

واقعاً خسته نباشی

باحال بود :40::11:

RezaTayebiJ
16-04-2010, 23:26
کار شما یک حُسن بزرگ داره اونم اینه که ساختمون توش خیلی واضحه و فُرم معماری مشخصه. این قطعا چیزیه که یه معمار دنبالشه و از این کار شما خیلی خوشش می یاد.

بهتره ساختمون بغلی (سیاهی لشکره) حذف بشه یا یه مقدار کم رنگش کنید تا کمتر جلب توجه کن و چشم مخاطب یه راست جذب ساختمون اصلی بشه.
اگر می خواید کارتون از نظر تصویری جذابتر بشه باید بین روشنایی ها و تاریکی ها کنتراست بیشتری ایجاد کنید. الان مثل اینکه سایه ای در کار نیست.
داخل پنجرهای همه ی طبقات یک شکله. ای کاش از این یکنواختی درش بیارید.

در مجموع کار خوبی شده

architect_1851
16-04-2010, 23:46
رندر و مدلت خیلی خفنگ درومده آفرین
ولی از لحاظ معماری پشت کار(ساختون اداری) تو دید انسانی دیده نمیشه که ضعفه تو طراحی حداقل رندرت که اینو میگه:13:

mojtaba_14
17-04-2010, 06:37
داخل پنجرهای همه ی طبقات یک شکله. ای کاش از این یکنواختی درش بیارید.

درسته!!!!،این رندر تست بود؛اگه لازم شد دوباره رندر بگیرم،اصلاحش می کنم تا بهتر بشه،اگه هم نه که رفت تا پروژه بعدی!

---------- Post added at 07:37 AM ---------- Previous post was at 07:33 AM ----------

رندر و مدلت خیلی خفنگ درومده آفرین
ولی از لحاظ معماری پشت کار(ساختون اداری) تو دید انسانی دیده نمیشه که ضعفه تو طراحی حداقل رندرت که اینو میگه:13:

نه اینجوری که فکر می کنی نیست،پایین 2 طبقست همش دیدو محدود نمی کنه،یه دید انسانی مضخرف ازش گرفتم ببین:

hrgh2
17-04-2010, 17:54
آفرين رفيق
رندرت قشنگ شده
فقط يکم اون عکسهايي که به صورت تکسچر دادي کشيده شدند

Borhan72
17-04-2010, 18:19
يكنواختی توی كارت خيلی زياده....
ساختمون های بغل كار اصليت هم خيلی تابلوئه كه فقط يه Box هست و تكسچر ساختمون بهش دادی....
اگه از YK Paint استفاده كردی ميتونستی از ساهتمون های اون استفاده كنی....

architect_1851
17-04-2010, 20:40
آره حق با شماست پشت کار مشخصه. فقط تایل کامپوزیتا تو این نما با دید پرندت فرق داره.راستی شما واسه انجام یه همچین پروژه ای چند میگیرین جسارتا؟

zenoos
18-04-2010, 00:33
كار خوبي از آب در اومده آفرين

i-like-ddd
18-04-2010, 14:05
به نظر منکه خیلی خوب شده رندرت هم عالیه.
فقط یه سوال این پنجرهای ساختمون تکستچره یا داخلیشم کار کردی؟
موفق باشی.

mojtaba_14
18-04-2010, 20:49
آره حق با شماست پشت کار مشخصه. فقط تایل کامپوزیتا تو این نما با دید پرندت فرق داره.راستی شما واسه انجام یه همچین پروژه ای چند میگیرین جسارتا؟

آره فرق داره چون اونو به عنوان تست رندر دادم که کارفرما نظر بده،یکی از تغییرات همین قضیه تایلا بودش؛یکی دیگش مثلاً اسپایدر بود که اضافه شد،
راجه به قیمت هم واسه این کار 700 گفتم،که حدوداً 15 ساعت وقت گرفته ازم،البته امروز معلوم شده که باید تغییر کنه بازم،پس باید بیشتر بده!!!!:27:

---------- Post added at 09:49 PM ---------- Previous post was at 09:47 PM ----------

به نظر منکه خیلی خوب شده رندرت هم عالیه.
فقط یه سوال این پنجرهای ساختمون تکستچره یا داخلیشم کار کردی؟
موفق باشی.

نه توش object چیدم طبق پلان مبلمانی که داده بود،واسه همینم یکنواخت شده تو طبقات،چون خودشون می خواستن کاملاً با پلان تطبیق داشته باشه.

N O V A L I S
18-04-2010, 21:22
کار جالبی شده.. دوستان نکات روگفتن..

راجه به قیمت هم واسه این کار 700 گفتم،که حدوداً 15 ساعت وقت گرفته ازم،البته

جانم؟! منظور شما 2 تا صقر کم داره دیگه؟

Amin CG
19-04-2010, 10:24
خوب شده دمت گرم

mojtaba_14
19-04-2010, 19:41
کار جالبی شده.. دوستان نکات روگفتن..

جانم؟! منظور شما 2 تا صقر کم داره دیگه؟

از چی 2 تا صفر کمتر گذاشتم؟قیمت یا وقت؟؟؟

N O V A L I S
19-04-2010, 22:51
ای بابا.. :46:
منظورم اینه که 700 هزار تومن گرفتی برای اینکار؟ (یا 70 تومن؟)
اگه آره، خیلییییییی خوب گرفتی...

mojtaba_14
20-04-2010, 07:21
ای بابا.. :46:
منظورم اینه که 700 هزار تومن گرفتی برای اینکار؟ (یا 70 تومن؟)
اگه آره، خیلییییییی خوب گرفتی...

هنوز که نداده،ولی میده!!!!!البته واسه 8 تا رندر.
خودم میدونم که عالی نشده و زیاد گرفتم،ولی فکر نمی کنم کسی یه روزه (پنج شنبه ظهر تا جمعه بعد از ظهر)بتونه همینو بده.

SevenART
20-04-2010, 22:47
700 تومان

:18: ... من که مُردم //// ما والله یه هفته می شینیم کلیپ می سازیم بمون 70 تومن میدن ... اون موقع ...
:18:........
نه الان دیدم قشنگ شده ... آففرین ... می ارزه 700 تومن ... حالا این مجتمع کجا هست ؟....
البته یه مشکل داره اینکه خیلی شیشه هاش معلومه .. و اینکه هر بقه باید یه فرقی بکنه ....

ehsan_wwe
21-04-2010, 08:19
خوبه اما تو ساخت ممكنه كه نابود بشه ميگي نه شرط سر wind tunel ميبندم
يه تغيرايي بايد تو معماريش بدي دوست من :40:

mojtaba_14
21-04-2010, 16:36
:18: ... من که مُردم //// ما والله یه هفته می شینیم کلیپ می سازیم بمون 70 تومن میدن ... اون موقع ...
:18:........
نه الان دیدم قشنگ شده ... آففرین ... می ارزه 700 تومن ... حالا این مجتمع کجا هست ؟....
البته یه مشکل داره اینکه خیلی شیشه هاش معلومه .. و اینکه هر بقه باید یه فرقی بکنه ....

دوستانه بهت بگم اگه احساس می کنی به اندازه زحمتت پول نمی گیری تقصیر خودته،من امتحان کردم قیمت بالاتر هم باعث می شه حرفتو بیشتر قبول داشته باشن،هم بیشتر اسمت در میره،بخصوص تو کارای مهندسی ،چون تعداد آدمایی که هم کار خوب دارن،هم پول خوب می دن کمه کافیه یکی دو بار میخو درست سر جاش بکوبی اونوقت باهات شرط می بندم زنگ خور موبایلت 10 برابر میشه و تازه این تویی که کارو انتخاب می کنی که کدومش به صرفست.
جاشم ،طرف پل حقانی،اینم که طبقاتش مثل همه خواست کارفرما بوده،البته بعدش زد زیر حرفش!!!!:9::42:

---------- Post added at 05:36 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

خوبه اما تو ساخت ممكنه كه نابود بشه ميگي نه شرط سر wind tunel ميبندم
يه تغيرايي بايد تو معماريش بدي دوست من :40:

فکر نکنم لازم به تغییر معماریش باشه چون موقع طراحی با مشاور سازه هماهنگ کردیم فرم و ستون گذاری رو،نترس نمی ریزه!
البته فکر کنم تو این پرسپکتیو کمی لاغر دیده میشه واسه همین اینطوری فکر کردی!خیالت راهت!اگه ریخت مشاور سازه زو می برن زندان و یه مشت مرفه بی درد میمیرن!!!:8: