PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال کوچیک راجع به پارتیشنبندی توی وین 7

persian b0y
16-04-2010, 10:43
سلام
این عکسی و که میبینید محیط Disk Management توی ویندوز سونه.حالا اگه من بخوام اون قسمت سبز و بلا استفاده هاردم و به درایو F ام اضافه کنم باید چیکار کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebicross
16-04-2010, 18:14
'روی درایو F گزینه ی Extend Volume رو بزنید.
احتمال داره محتویات درایو F هم پاک بشه.

بازم اگر شک دارید از Partition Magic استفاده کنید و براحتی روی درایو F کلیک کنید و ظرفیت اون رو از سمت چپ افزایش بدین.

joe_satriani
16-04-2010, 18:17
بهترين نرم افزار در اين زمينه پارتيشن مجيك هست. توصيه ميكنم از اون استفاده كنيد تا در مقابل از بين رفتن اطلاعاتتون بيمه بشيد.

موفق باشيد.

Royce
16-04-2010, 19:09
با سلام

من از طرف persian b0y ایجاد کننده تاپیک اومدم :دی

بابا مسئله اینجاست که وقتی روی درایو F رایت کلیک میکنم گزینه ی extend به طرز عجیبی غیر فعاله ولی روی اکثر بقیه ی درایو ها همچین قضیه ای نیست.اصلا برا همین تاپیک زدم

chista2010
16-04-2010, 22:50
partition magic نسخه قدیمی از نرم افزار مدیریت هارد است که البته با هاردیسکهای جدید مشکل داره و روی ویندوز ویستا هم نصب نمی شه
برای رفع مشکل ایجاد شده بر روی هارددیسکت
شما می تونی به راحتی هرگونه تغییری که بخواهی بر روی هاردت با نرم افزار Paragon Partition Manager10 اعمال کنی و از تمامی هاردیسکها هم پشتیبانی می کنه
در ضمن نسخه بوتیبل این نرم افزار هم هست که نیاز به نصب روی سیستم عامل هم نداره

Royce
17-04-2010, 11:33
با تشکر از همه دوستان مشکل حل شد

فقط میتونم بگم پارتیشن بندی یه کار خیلی تخصصیه که باید به این مشکلات برخورد کنید تا بفهمید چند مرده حلاجید

من شاید تاحالا دهمین بارم بود که پارتین بندی میکردم ولی به همچین مشکلی برخورد نکرده بودم.

به قول این دوستمون پاتیشن مجیک هم روی وین 7 نصب نمیشه.

به هر حال مرسی از همه ی شما :11:

pc_hex
19-04-2010, 21:36
'روی درایو F گزینه ی Extend Volume رو بزنید.
احتمال داره محتویات درایو F هم پاک بشه.

بازم اگر شک دارید از Partition Magic استفاده کنید و براحتی روی درایو F کلیک کنید و ظرفیت اون رو از سمت چپ افزایش بدین.

پارتیشن مجیک در ویستا و 7 نصب و یا اجرا نمیشه...
فقط acronis disk director