PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن اطلاعات بدون بازگشت

ehsan6811
16-04-2010, 08:37
سلام دوستان با چه برنامهای میشه اطلاعات هارد رو پاک کرد که دیگه با هیچ برنامه ای برنگرده یه سری عکس و فیلم دارم میخام نابود بشه بعد هاردو بفروشم چه برنامهای پیشنهاد میدید که 100% جواب بیده

H a m e e d
16-04-2010, 09:05
سلام دوستان با چه برنامهای میشه اطلاعات هارد رو پاک کرد که دیگه با هیچ برنامه ای برنگرده یه سری عکس و فیلم دارم میخام نابود بشه بعد هاردو بفروشم چه برنامهای پیشنهاد میدید که 100% جواب بیده

R-Wipe & Clean | حذف کامل اطلاعات از روی سیستم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ehsan6811
16-04-2010, 09:10
R-Wipe & Clean | حذف کامل اطلاعات از روی سیستم

برنامه تست شده هست دیگه

ghasem13
16-04-2010, 09:24
به نظر من بعد استفاده از نرم افزار برای اطمینان بیشتر بهتره که تمام درایو های هارد رو با هم ادقام کنی و بعد هارد رو با اطلاعات دیگه مثل فیلم پر کنی تا احتمال بازیابی کمتر بشه ولی فکر کنم بازم صد در صد نیست :31:

hasibi01
16-04-2010, 10:46
ولی فکر کنم بازم صد در صد نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتفاقا به نظر من هم این بهترین راه حله
شما یک سری فیلم و موسیقی و .... ( فیلمهایی که حجم زیاد دارن ) رو در اون درایوی که میخواهی اطلاعاتش به صورت کامل نابود بشه کپی کن و اینقدر از اینجور فیلمها توی اون درایو بریز که دیگه جایی برای یک فایل 1 مگابایتی هم نباشه بعد درایو رو format کن اینجوری اگر درایوت هم ریکاوری بشه فقط اون فیلمها و برنامه ها بر میگردن :دی :46:

mjzaret
16-04-2010, 11:07
من هم نظر دوستمون hasibi01 رو تأييد مي‌كنم.

البته مي‌توني از نرم افزار خاصي كه هارد رو به سيستم كارخونه بر مي‌گردونه استفاده كني.

H a m e e d
16-04-2010, 11:12
برنامه تست شده هست دیگه
من خودم نزدیک یک ساله ازش استفاده میکنم، طرز استفاده ش هم آسونه، اونم که میگن صد درصد نیست، من یه مدت راجع بهش چیزایی خونده بودم، فکر میکنم حداقل از نظر نرم افزاری 100% باشه، یعنی با هیچ نرم افزاری نشه Recovery اش کرد، از نظر سخت افزاری هم اونقدر پیچیده س که به زحمتش نمی ارزه.
اینجا راجع بهش بحث شده بود:

ehsan6811
16-04-2010, 11:42
از راهنمایی همه ممنون امیدوارم موفق باشید

.::SMS::.
16-04-2010, 11:56
معمولا این برنامه ها تمام سکتور های هارد رو تبدیل به صفر نمی کنن بلکه بر اساس یه الگوریتم بعضی سکتورهای خاص رو صفر میکنن
برای برگردوندن اطلاعاتی که با این برنامه ها پاک شدن کافیه الگوریتم پاک کردن این نرم افزارها رو بدونی که البیته آسون نیست

شما یک سری فیلم و موسیقی و .... ( فیلمهایی که حجم زیاد دارن ) رو در اون درایوی که میخواهی اطلاعاتش به صورت کامل نابود بشه کپی کن و اینقدر از اینجور فیلمها توی اون درایو بریز که دیگه جایی برای یک فایل 1 مگابایتی هم نباشه بعد درایو رو format کن اینجوری اگر درایوت هم ریکاوری بشه فقط اون فیلمها و برنامه ها بر میگردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این به نظر من بهتر جواب میده

ویرایش: البته پست هفت به نظر کامل تر میاد