PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا سقف 250

sltavakoli
15-04-2010, 21:44
سلام دوستان.

یه چند وقتی هست میخوام یه گوشی بخرم تا سقف حداکثر حداکثر 300 هزار تومن.

ولی انگتر کار خیلی سختیه.حتی هنوز نمیدونم از چه برندی بگیرم.چه برسه به مدل دقیق گوشی !

حالا میخواستم اگه میشه از برند ها مختلف یه چند تا گوشی خوب تو این رنج قیمت معرفی کنید لطفا.

خصوصیتی هم که مورد نظرم هست (بدون اولویت ! )

1-تیپ گوشی تو مایه های نوکیا 5530 یا htc HD 2 باشه.

2-کیفیت عکس و فیلم برداریش در حد خوبی باشه.همچنین کیفیت صدای اسپیکر هم عالی باشه و استریو.

3-لمسی باشه و زمان تاخیر تاچش هم خیلی کم باشه.یعنی سریع عکس العمل نشون بده.

4-در مورد سیستم عاملش هیچ نظر خاصی ندارم.چون نمیدونم چی به چی هست.

راستی میگفتن سیمبین 3 و 4 ( که open source هم هست )میخواد بیاد هنوز نیمده؟ارزش داره صبر کنم تا بیاد یا

نه؟و اگه الان مثلا یه گوشی که سیمبین داره بخرم بعد که سیمبین 4 اومد میتونم اپدیت کنم یا نه؟

همینا دیگه !

مرسی.ممنونم.

sltavakoli
17-04-2010, 18:58
دوستان کسی نبود یه راهنمایی کوچیک به ما بکنه؟

merikh_merikh
18-04-2010, 20:03
اگه سیستم عامل مد نظرتون نباشه و یه تاچ خوب بخاین رنوار و جت گزینه های خوبی هستن.
البته با توجه به بودجه ی شما

~ARDESHIR~
18-04-2010, 20:13
با تشکر از دوست عزیز و تایید صحبتهاش بنده به شما b7300 از برند سامسونگ رو پیشنهاد میدم البته دوربینش به جت نمیرسه در عوض سیستم عامل ویندوز موبایل 6.5 داره

golmohammadi
19-04-2010, 00:34
اون سیمبیان جدید بیاد فکر کنم گرون خواهد بود
یعنی اول گوشیهای رده بالا وارد بازار میشه
پس فکر کنم بهتره صبر نکنی واسشون

رنوار از ال جی گوشی خوبی هست
منم همینو پیشنهاد میکنم
قیمتش هم 260 تقریبا

sasan816
22-04-2010, 19:57
5800 بگیر
نسل ۳٫۵، صفحه نمایش لمسی ۳٫۲ اینچی با وضوح مناسب، دوربین ۳٫۱۵ مگاپیکسل با لنز Carl Zeiss، مسیر‌یاب جی‌پی‌اس، حسگرهای حرکت‌سنج و مجاورت‌سنج جهت دوران خودکار صفحه و خاموشی صفحه نمایش هنگام مکالمه، فیلمبرداری با وضوح دی‌وی‌دی، ۸۱ مگابایت حافظه داخلی، قابلیت افزایش کارت حافظه حداکثر تا ۱۶ گیگابایت، سیستم عامل Symbian نسخه ۹٫۴، شبکه بیسیم به همراه فناوری UPnP، خروجی تلویزیون، نمایش پرونده‌های آفیس و پی‌دی‌اف، بلندگوهای استریو