PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد خريد بهترين گوشي چيني دو سيمكارت همزمان با امكانات بيشتر از هم رديفان خودش .

vahidreza2007
15-04-2010, 21:44
من مي خواستم براي يكي از دوستام از اين گوشي هاي چيني دو سيمكارته بخرم به عنوان هديه .

هر چند كه ميدونم اين گوشي ها زياد به درد بخور نيستند و همشون در يك سطح هستند ولي چون دوستم به اين نوع گوشي ها علاقه داره و منم مي خوام واسه تشكر بخاطر كاري كه برام
انجام داده يكي از اين گوشي ها رو براش بخرم .
من خودم چند مدل رو ديدم و تا حدودي بد هم نبودند . از جمله گوشي هاي طرح اصلي nokia x6 - sony ericcson iduo و چند مدل مشابه ديگه كه در حدود 120 قيمت داشتند مي خواستم نظر شما رو بدونم و با تجربه اي كه شما دارين من كدوم مدل از اين نوع گوشي ها رو انتخاب كنم كه هم خوشكل و خوب باشه هم كيفيت وكارايي مناسبي داشته باشه و هم اين كه دو سيمكارت همزمان باشه . ممنون ميشم در انتخاب بهترين گزينه در اين نوع گوشي ها به من كمك كنيد ؟

دوستان در كل بهترين انتخابي كه در ميان اين گوشي ها چيني طرح اصلي دو سيم كارت همزمان كه كيفيت ساخت و بدنه خوب و بهتر از ديگر مدل ها و كيفيت نرم افزاري بهتر و جمع وجورتر از ساير هم رديفان خودش داشته باشه و به اين زودي هم خراب نشه رو به من معرفي كنيد ممنون ميشم .

دوستاني كه تجربه استفاده از گوشي هاي طرح اصلي رو داشتند ممنون ميشم راهنمايي كنند .

total_overdose
16-04-2010, 00:32
سلام:31:
دوست عزیز هرچند اعتقاد دارم پول نباید پایه این گوشیا داد اما نظر من اینه که از این گروناش نخر چون هیچ فرقی نمیکنن فقط چون جدیدتر اومدن کمی گرونترن.
شما سعی کن k300 یا k600 یا k900 بخری.
من باهاشون کار کردم از همشون بهترن.هم شیکن هم باریک و هم دو سیم هم زمان و میتونن فیلم تلوزیون رو هم هنگام پخش ظبط کنن.
راستی این مدلا تعدادی نرم افزار و بازی محدودم روشون نصب میشه:31:

mr_khodaei2008
16-04-2010, 10:43
دوست عزيز من يه نوكيا 5900 ش را چند ماهي دارم صحفه لمسي هم هست و تا حالا كه اصلا اذيت نكرده و خوب بوده حدود 120 هم قيمتشه

ميتوني اينو بخري كلاس هم داره

R@R#M@N
16-04-2010, 10:49
K900 بخر !
کلآ گوشیهای چینی لمسی و تاشو و کشویی نخر که زوود خراب میشن !
ک900 بخر ! عالیه ! امتحانشو پس داده ! هم باریکه و هم خوشدست و هم 2 سیم کارت و هم تی وی !

pulp_152
16-04-2010, 10:50
به نظرم 120 پول داری یه genoa اصلی بگیر که 130 هستش ! ... هم اصل هستش هم اینکه کیفیت تاچ از زمین تا اسمون فرق میکنه . کیفیت صفحه نمایش و دوربین بهتری داره و از همه مهمتر باتری بسیار بهتری داره ...شاید بتونی تا 120 هم گیر بیاری بدون گارانتی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گوشی های چینی مخصوصا بدل .. از کیفیت ساخت خوبی برخوردار نیستن ... به راحتی ic میسوزونن .. با کوچکترین نوسان برق شارژر یا کیت میسوزنن ..

amir_70
16-04-2010, 11:22
اقا از من میپرسی فعلآ گوشی نخر

تو که 120 داری یه 550 تومن دیگه بزار روش یه سونی اریکسون xperia x10 بگیر:31:(شوخی)

به نظر من 15 تومن بزار روش یه نوکیا 4303 بگیر

R@R#M@N
16-04-2010, 13:10
Genoa دو سیم کارته ؟؟
4303 چیه دیگه ؟

arsess2012
16-04-2010, 17:20
طبق پست اول گفته شده که یک شرط اینه که دو سیم کارت باشه، اما نه گئونا و نه 4303
دوسیم کارت نیستن، تا جایی که من میدونم.

hoha881
17-04-2010, 11:02
خوب یک سیم کارتش رو می زاری توی جیبت:31:

vahidreza2007
17-04-2010, 11:46
ممنون از هم دوستان .

دوست هاي گلم من اين گوشي رو واسه دوستم مي خوام بخرم تا جبران كاري كه واسم كرده باشه . اون خودش يه گوشي 500 تومني داره ولي از اين گوشي ها هم خيلي خوشش مياد ( ديونه هستش ديگه ) . مي خوام از اين گوشي هاي طرح اصلي كه دو سيم همزمان هم داشته باشه بخرم براش كه حداقل يكي دو ماه بي منت كار كنه بعدش خراب هم شد شد ديگه .

من خودم يه مدل نوكيا ايكس 6 ديدم خدايي خوب بود و يه مدل هم اريكسون ايديو كه نسبت به نوكيا كمي جنسش بدتر بود .

حالا اين k900 كه دوستان گفتن چجورياست من خودم تا حالا نديدم ميشه يه عكسي چيزي بذارين ازش ؟

vahidreza2007
17-04-2010, 13:15
ديگه چون دو تا از دوستان مخصوصا يكيشون R@R#M@N عزيز كه كاربر فعال بخش گوشي ها هستند گفتند ك 900 منم تصميم شد همين گوشي .

فقط چند تا سوال اين گوشي كه خودش درجه 1 يا 2 نداره ؟

حدود قيمتش چقدرهستش ؟

صحفه اش كه لمسي نيستش ؟

چون صحفه اي بزرگ داره و كيپد هم داره فكر كنم لمسي هم باشه .

من تونستم اين مشخصات رو در بيارم واسه اين گوشي اگه تاييد كنيد همين رو بخرم :

2 سیم کارت همزمان واقعی! با آنتن دهی فوق العاده !

2 مموری کارت T Flash که امکان ارتقای مموری گوشی را 2 برابر می کند !

دارای گیرنده تلویزیون آنالوگ با جستجوی دیجیتال با کیفیت بسیار خوب !

امکان ضبط و Capture تصاویر تلویزیونی ! که به اندازه مموری گوشی تان می توانید تصاویر و زیبای ورزشی و فیلم های دیدنی را ضبط و بارها در گوشی تان آن را تماشا کنید
!
دارای چندین سنسور حرکتی و تکانی ، برای مثال : سنسور تکانی بارای تعویض آهنگ دلخواه که به شما این امکان را می دهد با تکان دادن گوشی به سمت چپ یا راست موزیک ها را تعویض کنید !!

یا با تکان دادن عکس ها را ورق بزنید !

یا هنگامی که به صورت عمودی دارید تلویزیون یا ویدیو تماشا می کنید با گردش گوشی به صورت افقی ، منوی گوشی نیز با حرکت دست شما می چرخد !

با ید گفت این گوشی ظریف و زیبا تبدیل به یک رقیب برای اکثر گوشی ها گشته است !

منوی کاملا فارسی!

دارای رادیو !!

امکان پخش MP4,MP3,3gp !

دارای اسپیکر فوق العاده قوی که امکان تنظیم چندین حالت و افکت صوتی را به شما میدهد ضمن اینکه هنگام
پخش تلویزیون صدایی رسا و واظح برای شما ایجاد می کند!

طراحی بسیار بسیار زیبا با یک فریم دندانه دار که دور تا دور گوشی قرار گرفته که وقتی گوشی را در دستانتان میگیرید احساس خیلی خوبی به شما دست می دهد و از در دست داشتن آن
لذت می برید !

ظریف ترین و نازک ترین گوشی فقط 10 میلی متر TV که تاکنون دیده شده است !

بسیاری از گوشی های تی وی به علت طراحی نا مناسب و چهره ای ضمخت ، دل بسیاری از کاربران را زده است اما اینجا با این مدل
ما ادعا می کنیم که این یک اعجوبه طراحیTV از نوع 18 عیار است !

آنتن ظریف و بلند که امکان دریافت تصاویر را به بهترین کیفیت به شما می دهد ضمنا در مواقفعی که در حرکت هستید و یا هنگامی که در اتومبیل هستید این امکان را می دهد که تصاویر پرش نداشته
باشند و شما از دیدن تلویزیون همیشه همراه خود، لذت ببرید !!

دارای 2 دوربین د پشت و جلو !

مناسب برای عکس برداری و فیلم برداری!

دارای بلوتوث ورژن 2 با سرعت بالا

امکان پشتیبانی از هدست های بلوتوث استریو

امکان ضبط صدا !

دارای آلارم و ساعت جهانی و بسیاری از امکانات ملتی مدیای دیگر که از نظر ما این گوشی را تبدیل به کامل ترین همراه برای شما کرده است

قيمت با هزينه پست زده : 75000 تومن .

---------- Post added at 01:15 PM ---------- Previous post was at 01:12 PM ----------

اگه گوشي مورد نظر دوستان همين گوشي هستش بفرماييد تا من سفارش بدم بياد . ممنون .

gh7reza
17-04-2010, 17:00
این که گذاشتی k900 نیست یه مدل دیگه است اما خیلی شبیه 900 هستش.من خودم خریدم 60 این گرون میگه امکاناتش نسبت به پولش می ارزه ولی از بازار بخر تا شارژرش و باتریهاشو تست کنی

shkz
17-04-2010, 17:31
ديگه چون دو تا از دوستان مخصوصا يكيشون R@R#M@N عزيز كه كاربر فعال بخش گوشي ها هستند گفتند ك 900 منم تصميم شد همين گوشي .

سلام.
دوست عزیز K1000 رو هم ببین از نظر ظاهری خیلی قشنگتره.

vahidreza2007
17-04-2010, 17:59
بچه ها اگه امكانش هست يه عكس واقعي از k900 , k 1000 بذاريد تا موقع خريد اشتباه نكنم . راستي سايت مطمئني واسه خريد اين دو تا گوشي هستش ؟
اخه من تو شهرمون از اين دو مدل پيدا نكردم .

بچه در مورد ك 1000 هم اگه چيزي مي دونيد يا مشخصات و عكسي ازش داريد بذاريد تا ببينيم .

راستي سايت مطمئن واسه خريد هم اگه ميشناسين اونم بگين ممنون .

vahidreza2007
18-04-2010, 12:13
از دوستان ديگه كسي در مورد اين سوال بالا نمي تونه من رو راهنمايي كنه ؟

R@R#M@N
18-04-2010, 14:46
سلام
دوست عزیز ک900 همینی هست که عکسشو گذاشتی !
فک کنم تو بازار 60 65 تومن باشه !
ک1000 هم شنیدم !ولی باهاش کار نکردم و نمیدونم چطور گوشی ای هست ! اگه میتونی صبر کنی برات سوال میپرسم تا فردا خبرشو میدم !

vahidreza2007
18-04-2010, 15:01
استاد شما اين k900 + رو تاييد ميكنيد تا من فردا برم بخرم اين مدل رو اخه تولد دوستم نزديكه .

اقا اين از اون گوشي ها كه زور خراب ميشه كه نيست . مي خوام حداقل يه سال براش كار كنه تا پيشش خراب نشم ممنون از شما .

4870x2
18-04-2010, 15:03
من یدونه k900 یه مدت دستم بودش از نظر كیفیت LCD خیلی بهتر از N78 و N82 بودش
جالب اینجاست تمش شبیه(كپی)ایفون هستش
من به شخصه LCD ــش رو بهتر از ایفون هم دیدم8)

pulp_152
18-04-2010, 15:06
گوشی چینی اصلا وجهه خوبی کادو دادنش نداره ! از ما گفتن بود .. رو اینا هیچ حسابی نیست یه وقت میبینی تا1 سال هم کار میکنن یه وقت میبینی فرداش میسوزه .. ولی در کل تو شرایط مختلف مقاومت کمی دارن مثلا باتریهاشون بعد یه مدت عملا بهره وری لازم رو ندارن

R@R#M@N
18-04-2010, 15:26
من ک900 رو تایید میکنم ! ولی تضمین نه !
بقول دوستمون چینی هست ! دیدی 10 سال کار کرد دیدی 1 ماهه سوخت !
من پسر عمم این ک900 رو داره ! 2 سیم کارت و 2مموری میخوره ! تی وی هم داره ! باتریشم 2 روز نگه میداره
الانم 6 7 ماهی میشه که داره ! کلآ توی مغازه گوشی فروشی هم اکثرآ ک900 رو میارن و میفروشن !
بقول معروف خوب از آب در اومده ! ولی بازم تضمینی نیست (البته نه این ! بلکه همه چینیا !!)
بازم میگم از بین چینیا ک900 از همه بهتر از آب در اومده !

Help118
18-04-2010, 16:28
بنده بدلیل ذیق وقت نظرات دوستان وسروران رو نتونستم مطالعه کنم و فقط پست اول شما رو خوندم
به طور کلی گوشی چینی به هیچ عنوان نخر: تداخل فرکانسی با کانالهای تی وی کم و بیش ایجاد می کنن
چون تحت هیچ استاتدارد و هیچ آزمایشاتی از طرف شرکت های مزبور روی این گوشی ها انجام نگرفته و گواهی کیفیت نگرفتن قابل خرید نیستن بخصوص در مورد قدرت جذب اختصاصی یا همون سار گوشی که این گوشی ها بشدت اوماجشون برای مغز مضررن چون به احتمال قوی از اون استاندارد فراترن. میزان ماکزیم سار باید 2 باشه که در هر حال صلاح بر خرید نیست

باتری گوشی ها خیلی زود فاسد می شن

تیونرشون زیاد مطلوب برای تی وی نیست

دوسیمکارته بودنشان همزمان نیست یعنی در یک آن واحد دو سیمکارت کار نمی کنه یکیش فعاله و دیگریش غیر فعال

تاچ اسکرینشون مزخرف و فوری خراب می شن

اگه دوسیمکارته می خوای تنهاترین شرکت معتبری که این کار رو انجام داده و اولش کیفیتش ناجور بود و لی الان کیفیت دوسیمکارته هاشون زده بالا سامسونگه. دوسیمکارت همزمان کار می کنن به گونه ای که می تونی در یک لحظه 4 نفر با تو تماس بگیرن. یک نفر به سیمکارت اولت یک نفر به سیمکارت دومت و سومی و چهارمی پشت خطی برای هر دو سیمکارتت این موضوع رو تست کردیم و خیلی باحال بود.
سامسونگ در بخش دوسیمکارته هم تاچ زده هم معمولی مثل دی 980 این گوشی لمسیه.
گوشی جدید صفحه کلیدداری رو هم زده C6112

R@R#M@N
18-04-2010, 21:51
بنده بدلیل ذیق وقت نظرات دوستان وسروران رو نتونستم مطالعه کنم و فقط پست اول شما رو خوندم
به طور کلی گوشی چینی به هیچ عنوان نخر: تداخل فرکانسی با کانالهای تی وی کم و بیش ایجاد می کنن
چون تحت هیچ استاتدارد و هیچ آزمایشاتی از طرف شرکت های مزبور روی این گوشی ها انجام نگرفته و گواهی کیفیت نگرفتن قابل خرید نیستن بخصوص در مورد قدرت جذب اختصاصی یا همون سار گوشی که این گوشی ها بشدت اوماجشون برای مغز مضررن چون به احتمال قوی از اون استاندارد فراترن. میزان ماکزیم سار باید 2 باشه که در هر حال صلاح بر خرید نیست

باتری گوشی ها خیلی زود فاسد می شن

تیونرشون زیاد مطلوب برای تی وی نیست

دوسیمکارته بودنشان همزمان نیست یعنی در یک آن واحد دو سیمکارت کار نمی کنه یکیش فعاله و دیگریش غیر فعال

تاچ اسکرینشون مزخرف و فوری خراب می شن

سار رو خودمم فک میکنم همینطوری باشه ! ولی فعلآ که خبری نیست ! مگر در آینده مغزت بترکه !
باتریاشون هم قبول دارم ! نسبت به برندای دیگه سریعتر خراب میشه !
تیونرشون چون آنالوگ هست هیچ وقت کیفیت دیجیتال رو نداره ! ولی خوبیش اینه که همه جا میتونی تی وی بگیری باش !
دو سیمکاتش هم همزمان هست !
تاچشون هم کلآ نسبت به برندای معروف ضعیفتر هست !
کلآ گوشی چینی بدون تاچ و فلتدار (تاشو یا کشویی!!) باید خرید !

Help118
19-04-2010, 00:00
سار رو خودمم فک میکنم همینطوری باشه ! ولی فعلآ که خبری نیست ! مگر در آینده مغزت بترکه !
باتریاشون هم قبول دارم ! نسبت به برندای دیگه سریعتر خراب میشه !
تیونرشون چون آنالوگ هست هیچ وقت کیفیت دیجیتال رو نداره ! ولی خوبیش اینه که همه جا میتونی تی وی بگیری باش !
دو سیمکاتش هم همزمان هست !
تاچشون هم کلآ نسبت به برندای معروف ضعیفتر هست !
کلآ گوشی چینی بدون تاچ و فلتدار (تاشو یا کشویی!!) باید خرید !

ولی بنظر من نباید اصلا گوشی چینی خرید پول دور ریختنه! چرا علاقه به پول دادن به جنسی دارید که اصالت هم نداره معلوم نیست از کجا به بازار اومده! بعضی ها می گن که این گوشی ها کپی و کاردستی های کارگران و دانشجویان چینی هاست
در مورد اینکه فرمودید که دوسیمکارت همزمانه در مورد گوشی هایی که ما تست زدیم اینگونه نبود. شاید شما منظور منو نفهمید منظورم این بود که وقتی با سیمکارت مثلا یک صحبت می کنی اگه کسی با سیمکارت دومت تماس بگیره می گه مثلا تماس فعلا مقدور نمی باشد ولی در مورد گوشی های دوسیمکارت جدید سامسونگ اینطور نیست و تاچ ساسمونگ بنظرم باحال تر می اومد چون صفحه کلیددار ها برای استفاده از سیمکارت جاری باید دکمه کنار گوشی رو رو سیم یک یا دو بزاری ولی تو تاچ خودت لمسی انتخاب می کنی!

R@R#M@N
19-04-2010, 07:18
جیگر اینا هم دوسیم کارت همزمانن ! یعنی ایرانسلت داره زنگ میخوره و حرف میزنی همراه اولت هم زنگ میخوره !
تاچ هم مسلمآ سامسونگ بهتره !

gh7reza
19-04-2010, 10:50
من خودم حدود 3 ماه هست که k900 دارم از روزی هم که گرفتم تا حالا 8 تا دیگه از همین گوشی برا بقیه خریدم چون هر کی دستم دیده عاشقش شده بیاید یه کمی منطقی فکر کنیم ما داریم 60 تومن پول میدیم و یه گوشی که دو سیمکارت داره دوتا مموری داره تلوزیون خوبی داره موزیک پلیر خوبی داره دو تا دوربین(البته با کیفیت بد)داره رادیو و امکانات دیگری که برا خیلی از گوشی ها آرزوست داره!
حالا شما همین 60 تومن را دستت بگیر و تو بازار بچرخ ببین چی گیرت میاد!
اینکه بگیم این گوشی مثلا روی آب ساخته میشه و اینا که شعاره.حالا ما ایرانی جماعت همه چیزمون اورجینال هستش و زیر نظر سازمان های استاندارد آماده میشه؟! اگه اینطوریه خوب نخرید!
اما اگه ثابت بشه که برا سلامتی مضر هستند که خوب نباید خرید.
به نظر من این گوشی کارایی فراتر از قیمتش داره سند هم میزان فروش این گوشی در بازاره.خیلی از فروشنده ها بدون این گوشی ها باید تخته در مغازه را تخته می کردند.
درضمن دو سیمکارت بودنشون همزمان نیست و فقط میشه و سیم کارت را روی یک گوشی داشت نه روی دو تا گوشی!
من می گم ای کاش ما هم این جربزه را داشتیم و می تونستیم گوشی های اینطوری را خودمون تولید کنیم تا حد اقل پولش تو جیب خودمون می رفت

arsess2012
20-04-2010, 14:32
ای کاش.
من شنیدم تو گوشی ها یه قطعه طلا و همچنین یه قطعه ی عجیب دیگه به کار میره که این دو تا وقتی قویباشن قیمت میره بالا.
همچنین این رو در نظر بگیرین که نیروی کار و کلا خرج زندگی تو چین خیلی خیلی پایینه. و نیروی کار که از در و دیوار میریزه پس به طبع قیمت های ارزون تری داره.
من از این جور کالا دل خوش ندارم اما به چشم دیدم که این گوشی ها تا 5 سال هم مثل خر کار کنن!!!
بستگی به شرکتش داره. گاهس اوقات همین شرکت هایکوچیک یه اختراع خیلی بزرگ می کنن.
مثلا همون گوشی سه سیم کارت هندی ها!

aria_electric_fars
27-04-2010, 19:35
سلام دوستان
آقا من رفتم k900 خريدم با قيمت 60000 تومان
شما گفته بوديد دو سيم كارت همزمان هست ولي من كه تست كردم اينطور نبود و وقتي يكي بوق مي خوره اون يكي در دسترس نيست
يعني ممكنه تنظيماتي چيزي داشته باشه؟؟

با تشكر
باي