PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با وایرلس

shahin Blue
15-04-2010, 14:40
سلام.دوستان.راستش تو نزدیکیایه ما یه شبکه وایرلس هست که پسوند قفلش wpa-psk هست.وقتی با نرم افزار wireless key wiever میزنم قفلشو نشون بده نشون نمیده.قسمته key ascii رو خالی میزاره.مشکل از کجاس؟نرم افزار گفته میتونه قفل هایه wpa رو نشون بده.

alpacino_2010
15-04-2010, 14:47
سلام.دوستان.راستش تو نزدیکیایه ما یه شبکه وایرلس هست که پسوند قفلش wpa-psk هست.وقتی با نرم افزار wireless key wiever میزنم قفلشو نشون بده نشون نمیده.قسمته key ascii رو خالی میزاره.مشکل از کجاس؟نرم افزار گفته میتونه قفل هایه wpa رو نشون بده.

به احتمال زیاد قفل بکار رفته در شبکه وایرلس به صورت سخت افزاری می باشد . چون قفل های سخت افزاری شبکه های وایرلس به این راحتی شسته نمی شوند .

shahin Blue
15-04-2010, 20:48
اخه چرا؟وقتی گفته میتونه wpa بشکنه چرا نمیتونه؟

becareful
15-04-2010, 23:46
سلام دوست عزیز.
همینطوری نیست که یه قفل رو بشکنه.معمولا شکستن قفل به قول شما یا پیدا کردن رمز به اینصورته که وقتی چند تا clinet با access point یا router به صورت وایرلس ارتباط دارن در حین تبادل اطلاعات هنگام ارتباط یا هنگام تایید و verify کردن کد رمز (اگه در حالت رمز گذاری نشده فرستاده بشه) میتونه توسط این نرم افزار ها گرفته شه و در اختیار شما قرار بده.شما باید در حالات مختلفی چک کنی.اگه میدونی کی شروع به فعالیت میکنن و کاربر های قانونی دیگه(نه مثل شما که...:دی) که شروع به استفاده میشن.اونموقع اگه از نرم افزار استفاده کنی شاید بتونی به دست بیاریش. از نرم افزار های دیگه هم استفاده کن.اسم ها یادم نیست.

aluminum
15-04-2010, 23:49
خوب چه جوری میشه فهمید که پسوند قفب ل یک شبکه وایرلش چیه؟

و اگه میشه لینک دانلود نرم افزار wireless key wiever رو هم برام بزارید

alpacino_2010
17-04-2010, 00:42
خوب چه جوری میشه فهمید که پسوند قفب ل یک شبکه وایرلش چیه؟

و اگه میشه لینک دانلود نرم افزار wireless key wiever رو هم برام بزارید

آدرس زیر لینک دانلود نرم افزار wireless key viewer می باشد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aluminum
17-04-2010, 14:38
خیلی ممنون
نگفتید چه جوری میشه فهمید قفل یک شبکه وایرس چیه ؟ و یه مقدار در مورد -- کردنش توضیح بدید؟
من قصد -- کردن ندارم
می خوام خودم هواسم باشه -- نشم

becareful
17-04-2010, 23:53
خیلی ممنون
نگفتید چه جوری میشه فهمید قفل یک شبکه وایرس چیه ؟ و یه مقدار در مورد -- کردنش توضیح بدید؟
من قصد -- کردن ندارم
می خوام خودم هواسم باشه -- نشم
این برنامه فقط کار ریکاوری رو انجا ممیده یعنی اگه با pc قربانی:دی با یه پسوردی به شبکه وایرلسی وصل شده باشه
با همون pc میشه پسورد رو ریکاور کرد.ضمن اینکه آخرین ورژن این برنامه هم در صورت نداشتن پسورد حتی نوع رمز گذاریش رو اشتباه تشخیص میده wpa wpa 2 و wep
باید برای مقاصد خبیثتون از برنامه دیگری استفاده کنید. از اینجانب نپرسید چون واقعا اطلاعی ندارم و برنامه ی رسمی برای این کار نیست همه یا قدیمی هستن یا اگه جدید باشن باید خریداری بشن. اگه هم باشه من باز اطلاعی ندارم.
این پست جهت اطلاع رسانی بود. !!!