PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالی دارم از سوپر حرفه ایهایِ اینترنت

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-04-2010, 12:24
سلام دوستان

:20:

آیا میشه در یک سایت همیشه آنلاین باشیم بدون اینکه به اینترنت وصل باشیم ؟؟؟!!!!!!

یعنی اول واردِ اون سایت بشیم و LOG IN کنیم و بعد بیایم بیرون از نت اما تو اون سایت آنلاین بمونیم !!!

به نظرِ شما اینکارعملی هست ؟

من اطلاعاتم در این مورد خیلی کمه اما به نظرم این کار غیر ممکن نیست .

نظر شما چیه ؟

با تشکر از وقتتون

:10:

S@nti@go_s&k
15-04-2010, 12:38
نه نمیشه

البته چند دیقه بعد از این که میای بیرون هنوز آنلاینی اونم که به تنظیمات سایت مربوطه

Hamid Reza
15-04-2010, 12:45
فکر نمیکنم بشه

البته بعضی سایتها یه گزینه داره که همیشه آنلاین باشی

یعنی دیگه نیاز نیست یوزر پسوورد بدی تا میری تو سایت میبینی آنلاینی

البته امتحان نکردم ببینم که اگه توی نت نباشیم تو صفحه ی آنلاین نشون میده یا نه

ولی بعضی سایتها این گزینه رو داره مخصوصا سایتهای بازی آنلاین که طرف بازی میکنه بعد از یه مدت خود سایت میاد بیرون و این گزینه برای جلوگیری از این کاره

البته اگه کوکی هارو پاک کنید دوباره باید این گزینه رو تیک بزنین

mmiladd
15-04-2010, 12:52
فکر نمیکنم بشه

البته بعضی سایتها یه گزینه داره که همیشه آنلاین باشی

یعنی دیگه نیاز نیست یوزر پسوورد بدی تا میری تو سایت میبینی آنلاینی

البته امتحان نکردم ببینم که اگه توی نت نباشیم تو صفحه ی آنلاین نشون میده یا نه

ولی بعضی سایتها این گزینه رو داره مخصوصا سایتهای بازی آنلاین که طرف بازی میکنه بعد از یه مدت خود سایت میاد بیرون و این گزینه برای جلوگیری از این کاره

البته اگه کوکی هارو پاک کنید دوباره باید این گزینه رو تیک بزنین

شما برای این کار با یه اکانته دیگه تست کن............

Hamid Reza
15-04-2010, 13:56
شما برای این کار با یه اکانته دیگه تست کن............

خب مسلما با یه اکانت دیگه که از سیستم خودم نمیتونم چک کنم

اما الان ببینم کسیو پیدا میکنم که باهاش امتحان کنیم:31:

mmiladd
15-04-2010, 15:12

نه دوست من شما اگه با یه اکانته دیگه وارد فوروم شی.. می تونی ببینی که یوزرت هنور فعال هست یا نه..

مثل همین پی سی ورد که تهش آمارو نشونه میده..!

.::SMS::.
15-04-2010, 15:19

با همون سیستم خودت و یه مرورگر اینترنت دیگه هم میتونی

A.M.D.D.E.V.I.L
15-04-2010, 15:26
نه نمیشه
من امتحان کردم 2 نفر وارد یک آکونت شدیم هم زمان یکیمون شناسا وارد شدیم ولی اون یکی آورد account in use

joe_satriani
15-04-2010, 15:47
نه نمیشه
من امتحان کردم 2 نفر وارد یک آکونت شدیم هم زمان یکیمون شناسا وارد شدیم ولی اون یکی آورد account in use

خوب اينكه مسلمه ديگه :31:

regularuser
15-04-2010, 17:09
حذف شود .................................

Hamid Reza
15-04-2010, 17:35
نه دوست من شما اگه با یه اکانته دیگه وارد فوروم شی.. می تونی ببینی که یوزرت هنور فعال هست یا نه..

مثل همین پی سی ورد که تهش آمارو نشونه میده..!

خب دوست من وقتی من با یه اکانت همیشه آنلاینم چطور با یه اکانت دیگه وارد شم؟:31:

باز دوستمون sms گفت با یه مرورگر دیگه شاید بشه باید امتحان کنم

DrXoX
15-04-2010, 17:49
سلام
فکر نکنم بشه
راستی سوال دوستمون این بود که از نت بره بیرون و اکانتش آنلاین بمونه
یکی از دوستان گفت با یه مرورگر دیگه تست کن ، خوب مسلمه میشه با 2 تا 3 یا ... یوزر همزمان وارد یه سایت شد ولی
سایت یا فروم ها مدت آنلاین بودن کاربران بعد از رفتنشون رو خودشون تعین می کن مثلا تعیین می کنن 10 دقیقه یوزر آنلاین بمونه

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-04-2010, 19:44
سلام
فکر نکنم بشه
راستی سوال دوستمون این بود که از نت بره بیرون و اکانتش آنلاین بمونه
یکی از دوستان گفت با یه مرورگر دیگه تست کن ، خوب مسلمه میشه با 2 تا 3 یا ... یوزر همزمان وارد یه سایت شد ولی سایت یا فروم ها مدت آنلاین بودن کاربران بعد از رفتنشون رو خودشون تعین می کن مثلا تعیین می کنن 10 دقیقه یوزر آنلاین بمونه

با سلامی دوباره و تشکر از همگی .

:11:

ممنظور بنده هم دقیقاً همین هست که شما گفتین .

اگر بدون LOG OUT از سایتی خارج بشیم , تا مدتی یوزر ما آنلاین میمونه که بستگی به برنامۀ یایت داره . بعضی سایتها رو من امتحان کردم فقط یکی دو دقیقه فرصت دارین و اگر REFRESH نکنین یا از یک صفحه به صفحه دیگر سایت نرید اسمتون حذف میشه

اگر نخوایم از نت بیایم بیرون با استفاده از برنامۀ مجانیِ AUTO REFRESH هر چند دقیقه یک بار به طور خودکار اتو فرش کنین . بعد با خیال راحت میتونین برین دنبال کار و زندگیتون در حالی که دائماً آنلاین هستین .

اما عیبش اینه که باید همیشه باید به اینترنت وصل باشین .

اما من فکر میکنم میشه نرم افزاری ساخت که با سایت مرتبط بشه و شما رو همیشه آنلاین نگه داره . البته خود اون نرم افزار باید در جایی در اینترنت نصب بشه که همیشه به نت وصل هست مثل موتورهای جستجویِ یاهو یا گوگل و غیره .

البته میشه با ه ک کردن اون سایت هم مدت آنلاین رو رسوند به ساعتها اما با این وضع بعد از یکی دو ساعت تعداد افرادِ آنلاین میشه یه لشکر

:31:

یعنی گندش در میاد و میفهمند که یه نفر با سایت ور رفته .

من نمیتونم قبول کنم که این کار غیرممکنه . اما چطور ممکنه , خب واسه همینه که تاپیک زدم دیکه

mmiladd
15-04-2010, 20:27
خب دوست من وقتی من با یه اکانت همیشه آنلاینم چطور با یه اکانت دیگه وارد شم؟:31:

باز دوستمون sms گفت با یه مرورگر دیگه شاید بشه باید امتحان کنم

خودم هم نمی دونم چرا اینو گفتم..! حق با شماست ؛ نمیشه..!

f1056291
17-04-2010, 07:57
بطور کلی وقتی برنامه نویسی داره وب سایت و یا فرومی رو طراحی میکنه برای برقراری امنیت اطلاعات گزینه ای رو بعنوان On-time تنظیم میکنه که در هر 30 ثانیه یک پاکت به آی پی که شما با اون وارد سایت شده اید ارسال کنه و اگه جوابی از این پاکت برگرده به این منظور هست که شما هنوز آن لاین هستی ولی اگه جوابی دریافت نکرد جهت جلوگیری از نفوذ هکرها از کانالی که شما باهاش وارد شده اید بطور خودکار شما رو Sign out میکنه. چیزی که در اکثر وب سایتهای معتبر از قبیل یاهو و جیمیل و غیره وجود داره. ولی بعضی از وب سایتها و فرومها هم هستن که این مد رو فعال نمیکنن یا در حد طولانی تری تنظیمش میکنن. حالا یا اطلاعات خاصی ندارن که بخوان واسش امنیتی برقرار کنن یا از روش های دیگه ای برای مقابله با نفوذ استفاده میکنن.