PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه گونه از نرم افزار سخن گو به عنوان میکروفون استفاده کنم ؟

abbas13677_2005
15-04-2010, 12:00
سلام
من انگلیسیم در خواندن و نوشتن خیلی خوب هست ولی صحبت کردنم خوب نیست و لحجه انگلیسی اصلا ندارم.
میخواهم بدون با این برنامه های text to speech میشه تایپ کنم و میکروفونم صدای نرم افزار را به عنوان ورودی جذب کنه ؟
قصد من صحبت کردن روان با دوستان خارج از کشورم توسط اسکایپ هست. یک ویدیو را هم دیدم که نشون میده این کار عملی هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من این دو نرم افزار رو دارم Cepstral tts ، Nextup talker
خیلی خوب و طبیعی صحبت میکنند. فقط اگر یک راهی بگین که بشه صدای خروجی اون نرم افزار رو بشه به عنوان ورودی میکروفون تعریف کرد خیلی خیلی خیلی ممنونتون میشم.

joe_satriani
15-04-2010, 19:09
سوالتون يكم در هم بر هم هست :31:

يعني اينكه ميخواين وقتي كه تايپ ميكنيد اون واستون بخونه؟ منتها اينكه صدا رو از ميكروفون منتقل كنه! درسته؟

abbas13677_2005
15-04-2010, 22:35
سوالتون يكم در هم بر هم هست :31:

يعني اينكه ميخواين وقتي كه تايپ ميكنيد اون واستون بخونه؟ منتها اينكه صدا رو از ميكروفون منتقل كنه! درسته؟

نمیخواهم واسه من بخونه!
میخواهم اون رو به عنوان ورودی میکروفون به اسکایپ استفاده کنم تا وقتی با دوستم در خارج تماس تلفنی میگیرم من انگلیسی تایپ کنم و نرم افزار با لهجه قشنگش اون رو ارسال کنه
برای اینکار فکر کنم باید صدای خروجی نرم افزار رو به عنوان یک میکروفون مجازی تعریف کرد
شما راهی بلد هستین ؟
ویدیو هم تو پست اول گذاشتم که نشون میده اینکار عملی هست :10: