PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : PSP & 1203 Or Mobile ?!

LΩRD
15-04-2010, 01:14
با سلام خدمت تمامی اساتید P30World
پس از مدت ها بحث با آشناها و دوستام که آخرش نتیجه ای هم در بر نداشت بالاخره بر آن شدم که این موضوع رو توی فروم مطرح کنم ... من الان PS2 دارم و یه گوشی N73 ME فنلاندی اصل ، میخام PS2 و گوشیم رو بفروشم ، حالا موندم چی بگیرم ؟! یه گوشیه خوب بگیرم یا پولشو بدم یه PSP با یه 1203 ؟ اگه نظرتون اینه که گوشی بگیرم به نظرتون با این پولی که از فروش این دو تا گیرم میاد چی بخرم ؟!
ممنون میشم راهنماییم کنید :11:
موفق باشید :40:

roteal2007
15-04-2010, 08:52
با سلام خدمت تمامی اساتید P30World
پس از مدت ها بحث با آشناها و دوستام که آخرش نتیجه ای هم در بر نداشت بالاخره بر آن شدم که این موضوع رو توی فروم مطرح کنم ... من الان PS2 دارم و یه گوشی N73 ME فنلاندی اصل ، میخام PS2 و گوشیم رو بفروشم ، حالا موندم چی بگیرم ؟! یه گوشیه خوب بگیرم یا پولشو بدم یه PSP با یه 1203 ؟ اگه نظرتون اینه که گوشی بگیرم به نظرتون با این پولی که از فروش این دو تا گیرم میاد چی بخرم ؟!
ممنون میشم راهنماییم کنید :11:
موفق باشید :40:

به جناب لرد !
جفت ستگاهات دیگه سوخته شدن!(یکی نیست به من بگه تو که p1iای حرفو میزنی!!!)
به هیچ وجه psp توصیه ندارم چون واقعا دردسرره!!!
پیشنهاد:
به جا psp یه xbox360 arcade بخر هر چی موند بزار واسه گوشی....

arsess2012
15-04-2010, 09:46
یه گوشی هم سونی اریکسون زده بود که هم موبایل بود و هم PSP، از دوستان اگه کسی یادشه بگه، چون من که یادم رفته اسمش چی بود.

merikh_merikh
15-04-2010, 17:08
یه گوشی هم سونی اریکسون زده بود که هم موبایل بود و هم PSP، از دوستان اگه کسی یادشه بگه، چون من که یادم رفته اسمش چی بود.
سونی اریکسون چنین گوشی ای نزده و این گوشی که شما ازش یاد کردی توسط یه شرکت چینی طراحی شده و قراره که ساخته بشه(این گوشی کاملن چینی میباشد و ارزش ان چنانی نداره)

و اما در مورد بحث تاپیک به نظره من هر چیزی لذت خودشو داره(یک دستگاه بازیه جداگانه لذت خودشو داره و یک گوشیه خوبم لذت خودشو داره)
البته به نظره من دستگاه بازی یا هر چیزه دیگه نسبت به گوشی ارزش داره چون گوشی ادمو زود خسته میکنه ولی ادم پولشو بابت یه چیزه دیگه بده لذت بیشتری میبره.

golmohammadi
17-04-2010, 16:49
بله هر چیزی جای خودش و لذت خودشو داره
شما هم اول تصمیم بگیرید میخواهید گوشی بخرید یا کنسول