PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست bobylon

music6808
14-04-2010, 22:13
سلام به همگی
راستش آخرین نسخه ی کرک شده ی بابیلون رو می خوستم
فکر می کنم ورژن 8 باشه
چند روز پیش یکی پیدا کردم
وفتی خواستم کرک رو نصب کنم به اینترنت وصل بودم
و همونطور که خودتون حتما خبر دارید موفق به نصب کرک نشدم و از قرار معلوم اونی که من دانلود کردم رفت جز بلک لیست بابیلون
اگه ممکنه بهم کمک کنید و واسم لینک دانلود بذارید
مرسی:10:

Mehdi.KinG
14-04-2010, 22:19
قویترین مترجم کلمات و متون انگلیسی به نام Babylon v8.0.2 r11

نرم افزار جدید و بهبود یافته مترجم کلمات و متن Babylon 8 بصورت خودکار تمام خواسته های شما به عنوان یک فرهنگ لغت جامع را برآورده می سازد. این نرم افزار را می توان بهترین مترجم کلمات و متن ها به حساب آورد.ترجمه و غلت یابی املائی آنلاین متن ها در فضای اینترنت، ترجمه به زبان های مورد انتخاب شما و لیست کلمات پیشنهادی که به صورت خودکار در یک منوی باز شونده به شما نشان داده می شود را می توان سه تفاوت عمده نسخه جدید Babylon 8 با ویرایش های قدیمی آن نام برد.
با استفاده از نرم افزار Babylon 8 ترجمه متن ها و کلمات به آسانترین شیوه ممکن انجام می شود زیرا دیگر نیازی به Copy/Paste های وقت گیر و یا باز شدن پنجره های متفاوت نخواهید داشت. تنها کافیست موس خود را بر روی یک متن در Word، Excel ، پیغام رسان، صفحه وب و یا هر محیط قابل خواندن دیگری نگه دارید تا معنی آن در اختیار شما قرار گیرد. تنها چیزی که احتیاج است، یک کلیک ساده موس می باشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پسورد فایل:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

music6808
14-04-2010, 22:28
خیلی خیلی ممنون دوست عزیز:20:
موقع نصب کرک اینترنت رو قطع کنم؟

Dr Hannibal
14-04-2010, 22:33
خیلی خیلی ممنون دوست عزیز:20:
موقع نصب کرک اینترنت رو قطع کنم؟

این جدید تره :20:

Babylon Pro 8.0.5 (r7)

اره نت قطع باشه و برنامه هم کلا خارج باشی

Mehdi.KinG
14-04-2010, 23:26
دوست عزيز نسخه اي كه من براي دانلود گزاشتم كامله فقط فايل اضافي كه داره تو پوشه نصب برنامه كپي كنيد تا برنامه

كرك كامل شود و براي استفاده آماده مي باشد .

با تشكر :: قربان شما
مهدي