PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسپرت روا

ferdfe
14-04-2010, 16:02
سلام دوستان یه روا نوک مدادی تحویل گرفتم
حال می خوام اسپرتش کنم !!!
از نظر شما اول روکش و دزدگیر چی بگیریم و چه کارهای دیگه بکنم !!!!

shadows_funeral
15-04-2010, 11:17
مبارك باشه! روات رواي ساله؟ ازش راضي هستي؟
من جاي تو بودم اول رينگاشو عوض مي كردم. بعدش ضبط و سيستم بعدش چراغاش!
ان شاء الله به خوبي و خوشي استفاده كني رفيق:5:

shadows_funeral
03-05-2010, 21:32
الان اخبار اعلام كرد پرايد، روا ، 405 و تندر 90 تيپ 0 ديگه شماره گذاري نمي شه! يعني هوتوتو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

MoHaMaD ZaNd
03-05-2010, 22:07
الان اخبار اعلام كرد پرايد، روا ، 405 و تندر 90 تيپ 0 ديگه شماره گذاري نمي شه! يعني هوتوتو
دوست عزیز حالا تندر 90 E0 واسه چی ؟؟؟

D r i v e r
03-05-2010, 22:13
دوست عزیز حالا تندر 90 E0 واسه چی ؟؟؟
احتمالا خیلی دیگه توش دزدی شده و موارد مهمی ازش حذف شده

آرنولد بابام زینگر
04-05-2010, 11:27
از روآت همین الان 2 میلیون کم شد
به نظرم دیگه اسپرتش نکن

shadows_funeral
09-06-2010, 19:56
سلام به همه! متاسفانه من ماشين صفرمو بردم آپشن ايرانخوردو تو يادگار امام براي اينكه رينگ اسپرت بندازم! نزديك 900 تومن رينگ 15 برام خرج بر داشت بعدش همين كه سوار شدم ديدم از سرعت 60 كه مي گذرم فرمون به شدت مي لرزه! پرسيدم گفتن ببر بالانس درجا! چند جا بردم بالانس درجا هيچكدوم نتونستند درستش كنن! همه مي گن رينگات آشغاله! اصلا بالانس نمي شه! از همه ي دوستان يه سوال و يه خواهش دارم:
سوال اينكه حالا چي كار كنم؟!!
خواهش هم اينكه: تورو خدا ماشيناتونو دست اين دزدهاي آپشن ايرانخودرو نديد كه گند مي زنن به ماشيناتون! (همونطور كه گند زدن به ماشين صفر من) تازه كلي هم ادعاشون مي شه اگه جايي غير از اين مراكز ببرين ماشين از گارانتي خارج مي شه!
همه جاي دنيا دزدها جزء مردم عادي و يا شركت هاي خصوصي هستند. تو ايران شركتهاي دولتي دزدي مي كنن هيچكسي هم نيست حرفي بزنه!!!

nima_voroojak
09-06-2010, 21:39
به نظر من اسپرت کردن roa & rd اشتباهه :19::2:

shadows_funeral
10-06-2010, 09:11
به نظر من اسپرت کردن roa & rd اشتباهه :19::2:
البته ماشين من 405 صفر بود نه روا ولي گند زدن بهش! به نظر من اصلا اسپرت كردن ماشين اشتباهه!!

nima_voroojak
10-06-2010, 09:35
البته ماشين من 405 صفر بود نه روا ولي گند زدن بهش! به نظر من اصلا اسپرت كردن ماشين اشتباهه!!

اگه 405 درست اسپرت شه خیلی خوب میشه :46:

diyukis
10-06-2010, 10:51
سلام به همه! متاسفانه من ماشين صفرمو بردم آپشن ايرانخوردو تو يادگار امام براي اينكه رينگ اسپرت بندازم! نزديك 900 تومن رينگ 15 برام خرج بر داشت بعدش همين كه سوار شدم ديدم از سرعت 60 كه مي گذرم فرمون به شدت مي لرزه! پرسيدم گفتن ببر بالانس درجا! چند جا بردم بالانس درجا هيچكدوم نتونستند درستش كنن! همه مي گن رينگات آشغاله! اصلا بالانس نمي شه! از همه ي دوستان يه سوال و يه خواهش دارم:
خواهش هم اينكه: تورو خدا ماشيناتونو دست اين دزدهاي آپشن ايرانخودرو نديد كه گند مي زنن به ماشيناتون! (همونطور كه گند زدن به ماشين صفر من) تازه كلي هم ادعاشون مي شه اگه جايي غير از اين مراكز ببرين ماشين از گارانتي خارج مي شه!
همه جاي دنيا دزدها جزء مردم عادي و يا شركت هاي خصوصي هستند. تو ايران شركتهاي دولتي دزدي مي كنن هيچكسي هم نيست حرفي بزنه!!!
اخه برادر من توی تمتم فروم های اتومبیل دوستان دارن از دزدی شرکت های خودرو ساز داخلی قصه ها میگن.اونوقت شما همینطوری رفتی ماشینتو دادی دست اینا؟؟؟؟؟؟بابا تو چه جیگری داشتی.من واسه ماشینمو حتی واسه سرویس و گارنتی هم نبردم پیششون چون مطمئنم نه تنها کاری نمیکنند که هیچ میزنن دهن ماشینو سرویس میکنن.به پیر به پیغمبر بابا پولتونو دور نریزید نبرید ماشین دست گلتونو بدید دست این دزدای سر گردنه.رینگو که خودتم میتونستی بری بیرون بخری بندازی.همچین چیز عجیبی هم نبود.

ehsan_wwe
13-06-2010, 13:30
خيلي مباركه مشاين خوشكليه
بدنش به خواطر صندق عقبش خيلي خوشكل تره از 405
و رنگشم كه عشقه :40: شتابشم عاليه
خلاصه يه عمر ماشينه برات

و اما اسپرت كردنش
به نظر من چيزي كه مي خواد
4 تا لاستيك 205 يا 215
يه خورده ارتفاع بده
يه سر اگزوز بيضي
روكشاي ساه روش ميشينه اما چرمي ننداز كه پشيمون ميشي :40:

hamed malekpour
13-06-2010, 13:45
اگه اسپرتش کردی یه عکس ازش بگذار تا ببینیمش.

shadows_funeral
14-06-2010, 09:08
خيلي مباركه مشاين خوشكليه
بدنش به خواطر صندق عقبش خيلي خوشكل تره از 405
و رنگشم كه عشقه :40: شتابشم عاليه
خلاصه يه عمر ماشينه برات

و اما اسپرت كردنش
به نظر من چيزي كه مي خواد
4 تا لاستيك 205 يا 215
يه خورده ارتفاع بده
يه سر اگزوز بيضي
روكشاي ساه روش ميشينه اما چرمي ننداز كه پشيمون ميشي :40:
به نظر من كه اصلا دست به ظاهرش نزن (رينگ و لاستيك و بدنه و ...) كه ماشين نازنينتو خراب مي كني! مي گي نه؟ امتحان كن! پشيمون مي شي! اونموقع بهم خبر بده كه پشيمون شدي! بجاش پولتو بده براي دودي كردن شيشه و سيستم صوتي و ... خيلي بهتره! ماشينت هم آسيب نمي بينه و دلت نمي سوزه!!! اگه به رينگ و لاستيك و بدنه ي روا دست بزني از فرداش مشكلاتت شروع مي شه!! مشكلاتي كه حل نمي شه! حالا نگي نگفتم ها

mm00
14-06-2010, 09:20

از همین رینگ های سمندی انداخت؟ رینگ های ایرانخودرو حداقل میدونم اونایی که روی 206 میندازه توی اپکو خیلی با کیفیت هست و سبک! و نمیدونم حالا چطوری واسه شما اینطوری شده
بعدش به نظر من اصلا به فکر اسپرت Roa نباش چون مهم ترین کار یعنی ارتفاع رو نمیشه !
یکی دیدم رینگ انداخته بود ولی عینه شتر بود ماشین واقعا زشت!
بعدشم موتور اذیت میشه و کشش قبلیو دیگه نداره !
کلا اگر میخوای زیاد هزینه کنی جمع کن 405 بخر یا موارد دیگه ...