PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LH500 ! یک درخواست و چند سئوال !

adelita
14-04-2010, 12:24
با سلام !
دوستانی که این تلویزیون رو دارن میدونن که دفترچه راهنمای اون به زبان فارسی بسیار ناقص است و نسخه PDF اون هم توی CD به زبانهای انگلیسی و عربی است . از دوستانی که دسترسی به ترجمه فارسی PDF این تلویزیون دارن خواهش میکنیم لینکی از این راهنما رو برای دانلود بزارن
اما سئوال !
1 - این تلویزیون قابلیت تصویر در تصویر داره یا نه ؟! اگه داره چه جوری میشه فعالش کرد ؟
2 - برای این تلویزیون آنتن خوب توصیه میکنن یا نصب دیش برای کانالهای ایران ؟چون تصاویرم با انتن سیماران ریموت دار با سایه است ...
3-برای بالا بردن رزولوشن تصاویر USB چه راهی پیشنهاد میکنید ؟
با تشکر
:11:

jabarsink2000
14-04-2010, 16:36
با سلام !
دوستانی که این تلویزیون رو دارن میدونن که دفترچه راهنمای اون به زبان فارسی بسیار ناقص است و نسخه PDF اون هم توی CD به زبانهای انگلیسی و عربی است . از دوستانی که دسترسی به ترجمه فارسی PDF این تلویزیون دارن خواهش میکنیم لینکی از این راهنما رو برای دانلود بزارن
اما سئوال !
1 - این تلویزیون قابلیت تصویر در تصویر داره یا نه ؟! اگه داره چه جوری میشه فعالش کرد ؟
2 - برای این تلویزیون آنتن خوب توصیه میکنن یا نصب دیش برای کانالهای ایران ؟چون تصاویرم با انتن سیماران ریموت دار با سایه است ...
3-برای بالا بردن رزولوشن تصاویر USB چه راهی پیشنهاد میکنید ؟
با تشکر
:11:

سوال اول: فکر کنم که داره و فقط اگر داشته باشه تصویر در تصویر با ورودی hdmi.
سوال دوم: من خودم این lcd دارم بسیار راضی هم هستم وهم انتن سیماران بدون کنترل دارم وهم دیش ایران وبا انتن سیماان هیچ مشکلی ندارم ولی به نظر من شما 100%دیش ایران بگذار .
سوال سوم:کاری نمیشه کرد این lcd فقط تا رزولوشن 576P یعنی 720 در 576 رو ساپورت میکنه و HD و FULL HD رو پخش نمیکنه.من مکاتبه ای با نمایندگی برای حل این مشکل داستم گفتن که برای همین سینمای خانگی را با این lcd قرار دادیم که همه ی رزولوشن ها را پخش میکنه.

adelita
14-04-2010, 20:29
با تشکر
فقط اگر میشه بگین چه جوری میشه تصویر در تصویر رو فعال کرد ... در ضمن PDF فارسی رو هم منتظر هستیم !!!همچنان !

hummer_1990
14-04-2010, 23:19
تصویر ر تصویر که نداره.
دیش برای دریافت کانال های ایران بذار. (البته از ریسیور خوب با کابل کامپوننت یا HDMI استفاده کن).
رزولوشن USB رو هم هیچ کاریش نمیشه کرد.

---------- Post added at 11:15 PM ---------- Previous post was at 11:13 PM ----------

من مکاتبه ای با نمایندگی برای حل این مشکل داستم گفتن که برای همین سینمای خانگی را با این lcd قرار دادیم که همه ی رزولوشن ها را پخش میکنه.

اگه منظورتون مدل LH777 هست من شک دارم که تا رزولوشن اچ دی بتونه بخونه شما خودت به شخصه امتحان کردی ببینی یا نه؟

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

با تشکر
فقط اگر میشه بگین چه جوری میشه تصویر در تصویر رو فعال کرد ... در ضمن PDF فارسی رو هم منتظر هستیم !!!همچنان !

فارسی نداره درضمن لین TV منوهای ساده ای داره هر سوالی در مورد کاربرد دکمه یا چیز دیگه ای داری همینجا مطرح کن.
اگه تو این راهنما دنبال طریقه کانال یابی و تنظیمات دیگه هستی باید بگن که تو نسخه عربی و انگلیسیش هم موجود نیست چون دیگه نیازی نیست همون طور که گفتم منوهاش به اندازه کافی ساده هست.

jabarsink2000
15-04-2010, 09:16
اگه منظورتون مدل LH777 هست من شک دارم که تا رزولوشن اچ دی بتونه بخونه شما خودت به شخصه امتحان کردی ببینی یا نه؟
.

من خودم که تست نکردم وقتی فیلمی با کیفیت hd یا full hdدستم رسید این فکر میکنم با احتمال 100%که پخش میکنه چون روی این دستگاه 1080pنوشته شده است که با usb پخش نکنه با discپخش میکنه.
من سوال داشتم روی کنترل دکمهsimplinkبه درد چه می خورد که میگه باید کابل hd وصل شود؟

adelita
15-04-2010, 14:02
ببینید ! ما تو منطقه شرق تهران هستیم . 35 هزار تومان پول آنتن سیماران ریموت دار دادم ! اما تصویرم پر سایه است . آیا با دیش و البته یه ریسیور معمولی می تونم کانال های ایرانو مثه آیینه بگیرم یا نه ؟ یه ریسیور دیگه هم دارم که به کامپیوترم وصله . SKY STAR2 ... اما واسه منزل یه ریسیور قدیمی و معمولی دارم ... بنظر شما نصویر آیینه میده یا نه ؟ در ضمن جهت و فرکانس کانالهای ایران هم لطف کنید .چون اگه خوب نشون نده حسابی میخوره تو ذوقم !!!:13:
راستی چند کانالو نشون میده ؟

hummer_1990
15-04-2010, 15:56
چون روی این دستگاه 1080pنوشته شده است

منظور پشتیبانی از رزولوشن FULL HD نیست.
روی دستگاه رو دقیقتر بخون نوشته Upscalling 1080p این دستگاه DVD تصاویر رو تا رزولوشن 1080 آپسکل میکنه ( آماده و پردازش میکنه برای پخش در پنل FULL HD) نه اینکه تا روزلوشن 1080 رو پشتیبانی میکنه.

در مورد usb مطمئن باش تا روزلوشن 576p بیشتر پشتیبانی نمیکنه.
در مورد خوندن دیسک FULL HD به احتمال 90 درصد پخش نمیکنه. حالا بازم امتحان کن ضرری نداره.

hummer_1990
15-04-2010, 16:05
دفترچه دستگاه رو بخون نوشته:

DivX disc compatibility with this player is limited as follows:
Avaliblae resolution: within 720*576 (W*H) pixels
less than 30 fps

best
15-04-2010, 18:40
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

hummer_1990
15-04-2010, 23:47
ببینید ! ما تو منطقه شرق تهران هستیم . 35 هزار تومان پول آنتن سیماران ریموت دار دادم ! اما تصویرم پر سایه است . آیا با دیش و البته یه ریسیور معمولی می تونم کانال های ایرانو مثه آیینه بگیرم یا نه ؟ یه ریسیور دیگه هم دارم که به کامپیوترم وصله . SKY STAR2 ... اما واسه منزل یه ریسیور قدیمی و معمولی دارم ... بنظر شما نصویر آیینه میده یا نه ؟ در ضمن جهت و فرکانس کانالهای ایران هم لطف کنید .چون اگه خوب نشون نده حسابی میخوره تو ذوقم !!!:13:

قطعا اگر از یه ریسیور با تیونر قوی و اتصالات خوب و کابل مناسب(کامپوننت یا HDMI) برای دریافت و انتقال تصویر کانال های جمهوری اسلامی استفاده کنی تصویر بهتری نسبت به آنتن هوایی خواهی داشت ولی این رو هم در نظر داشته باش که حتی کانال های ماهواره ای هم 98 درصد با کیفیت SD تصاویر رو پخش میکنن و نباید انتظار داشته باشی تصویری با نهایت کیفیت و وضوح داشته باشی.(تصویر دریافتی از ماهواره مثل همون تصویر آنتن هوایی هست با این تفاوت که فقط سایه و برفک نداره و کمی هم روشن تر هست)

برای دریافت کانال های ایران هم از دو ماهواره اینتلست 902 و میوتلست w3 میتونی استفاده کنی. که جهاتش رو از سایت kingofsat میتونی پیدا کنی ( وخیلی سایت های ایرانی).

البته الان رو این 2 ماهواره هم پارازیت انداختن( به خاطر پخش کنال های BBC و VOA از روی این دو ماهواره)
اگه محل شما پارازیت نداشته باشه میتونی خوشحال باشی که تصویری که سایه و برفک نداره رو دریافت میکنی.

---------- Post added at 11:47 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

همه کانال های اصلی به علاوه کانال های استانی.

pourya_bo2pmc
16-04-2010, 09:55
دوستان چقدر واسه ال اچ 500 تاپیک مختلف میزنن خوب همه باید تو تاپیک (  کسایی که lh500 دارن یا میخوان بخرن بیان تو !!! ) مشکلات ، سوالات و هرچی در مورد این مارک بود اونجا سوال کنن تا هم تاپیک ال اچ 500 به روز باشه و هم این همه پراکندگی نباشه

از این به بعد دوستانی هم که مثل من این مارک رو دارن و میخوان به خریداران یا کسایی که به تازگی گرفتن کمک کنن با جواب اینکه سوال خود رو در تاپیک (  کسایی که lh500 دارن یا میخوان بخرن بیان تو !!! ) همراه با لینکش بدن تا کاربر به اونجا مراجعه کنه

saman.killer
02-07-2010, 11:47
ای بابا وقتی آنتن معمولی داشتیم به جای تلویزیون داشتیم باریدن برفک رو تماشا می کردیم رفتیم ماهواره خریدیم حالا هم پارازیت امونمون رو بریده:19: هرچی تو پی سی می گردم هیچ چیزه به درد بخوری برای مقابله با پارازیت ننوشته وقتی هم تاپیک جدید می دی فهشت می دن که ما خودمون این همه تاپیک داریم تاپیک نده:19: تورو خدا یکی منرو راهنمایی کنه برای مقابله با پارازیت چی کار باید کرد تو رو خدا یه روش به درد بخور بهم بگید مرسی

kebrit1
03-07-2010, 12:11
سلام من الان crt 29" Sony دارم که میخوام lcd بردارم لطفاً یکی از دوستان بگه اگه با کابل معمولی ----- بخوام یه lh500 یا lh200 بردارم کیفیت تصویر خوبی بهم میده یا مثل همون 29سونی که حالا دارم?

t_tanhayam
03-07-2010, 14:37
سلام من الان crt 29" Sony دارم که میخوام lcd بردارم لطفاً یکی از دوستان بگه اگه با کابل معمولی ----- بخوام یه lh500 یا lh200 بردارم کیفیت تصویر خوبی بهم میده یا مثل همون 29سونی که حالا دارم?

فكر ميكنم توي تصاوير SD شما از CRT29 سوني خودتون تصوير بهتري بگيريد تا هر گزينه LCD ديگه اي :46: