PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : xperia x10 یا touch hd2?

merikh_merikh
14-04-2010, 11:54
سلام.
دوستان این تاپیک و نظر سنجی را برای اطلاعات خودم زدم و میخاستم بدونم کدوم یک از این دو گوشی گزینه ی بهتریه.
هر دو سخت افزار خوبی دارن با این تفاوت که سیستم عامل های متفاوتی دارن که هر دو سیستم عامل ویژگی های بسیار خوبی دارن.
حالا به نظره شما کدام یک از این دو گوشی میتونه گزینه ی بهتری باشه حالا به هر دلیلی.......

R@R#M@N
14-04-2010, 12:16
اچ دی 2 یه کوچولو رم بیشتری داره + مولتی تاچ و ال سی دی بزرگتر
و ایکس10 در عوض دوربین 8 داره و دیزاین فوق العاده
میمونه ویندوز و آندو که بنظر من اگه ویندوز اچ دی 2 حداقل 7 میشد خوب بود ! ولی با این تفاسیر که همین 6.5 میمونه من آندو رو ترجیح میدم ! با توجه به اینکه اکثر برندا دارن گوشیهاشو میزنن و آندو داره سیستم عامل پرفروش و با ساپورت بالایی میشه !
من ایکس10 رو ترجیح میدم

golmohammadi
14-04-2010, 22:45
منم x10
البته هردو خوب هستند

arsess2012
15-04-2010, 10:30
تاچ hd2 قوی تره. اما از هر لحاظ دیگه ای x10 بهتره.

ghorban2
15-04-2010, 11:35
سلام به همگی.
من هم چند روز هست بین این دو گزینه شک دارم.
x10 دیزاین زیباتر و باطری قوی تری داره. علاوه بر این سیستم عامل جدیدتری داره که هر روز هم داره به تعداد گوشی های با این سیستم عامل افزوده میشه(هرچند که با وجود نسخه ی 2.1 هنوز این گوشی نسخه 1.6 هست و سونی هم یه حرفی زده که آپدیت می کنم اما معلوم نیست کی این کار رو بکنه) و در یک کلام غولی مثل گوگل پشت این سیستم هست که خودش کافیه!
HD 2 هم واقعا چیزی کم نداره. از نظر امکانات و نرم افزار و مالتی تاچ و ...

اما چیزی که من رو از x10 دور میکنه :
بیشتر به زبان و فونت فارسی برمیگرده. برام قابل قبول نیست که نتونم در اینترنت صفحات فارسی رو درست و حسابی ببینم و پیامک فارسی دریافت و ارسال کنم در حالی که HD2 چنین نقصی نداره علاوه براین دو تا مرورگر داره که یکیش از فایل های فلش هم پشتیبانی میکنه اما مرورگر x10 این قابلیت رو نداره. البته هر دو نرم افزار یوتوب دارند.
علاوه بر فونت فارسی نسخه ی 1.6 آندروید که معلوم نیست اصلا آپدیت میشه یا نه باعث میشه که همیشه نگران این باشم که نکنه برنامه یا بازی درست و حسابی ای بیاد اما من نتونم به دلیل نسخه ی پایین آندروید نصبش کنم. اینم بگم که مثل اینکه از ایران به مارکت آندروید هم نمیشه وصل شد!
نمی دونم آیا راهی برای حل مشکل فارسی در آندروید هست یانه.
اما وقتی به سمت HD2 میرم از قیافه ی مستطیلی ساده و بزرگش خوشم نمیاد، تازه حافظه ی داخلی گوشی هم خیلی کمتر از x10 هست و باطریش هم تعریفی نداره، کارت مموری هم همراه گوشی نیست.

حالا به نظرتون کدوم رو بگیرم؟ با توجه به اینکه با این اوصاف عملا نمیشه از 50 درصد امکانات x10 اسفاده کنم خریدنش خنده دار نیست؟

*پیشاپیش از نظراتون سپاسگزارم*

merikh_merikh
15-04-2010, 16:59
من از اندرویید هنوز چیزه زیادی نمیدونم برای همین زیاد نظر نمیدم.
ولی برای پست بالا به نظره من ایکس10 میتونه گزینه ی خوب و مطمعنی باشه(در مورد اپدیت به اندرویید ورژن جدید هم به نظره من جای نگرانی نیست چون با توجه به سخت افزار ایکس10 فکر کنم این اپدیت به زودی امکان پذیر باشه)

ghorban2
16-04-2010, 00:04
من از اندرویید هنوز چیزه زیادی نمیدونم برای همین زیاد نظر نمیدم.
ولی برای پست بالا به نظره من ایکس10 میتونه گزینه ی خوب و مطمعنی باشه(در مورد اپدیت به اندرویید ورژن جدید هم به نظره من جای نگرانی نیست چون با توجه به سخت افزار ایکس10 فکر کنم این اپدیت به زودی امکان پذیر باشه)

ممنون از شما دوست عزیز. راستش من همیشه از چیزهای جدید استقبال می کنم و دلم با x10 هست اما عقلم میگه که شاید HD2 بهتر باشه:46: