PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ویژه ارسال اس ام اس همراه اول SMSMCI

N I R V A N A
13-04-2010, 19:20
نرم افزار SMSMCI همراه اول یک نرم افزار کاربردی ساخته شده توسط شرکت ارتباطات سیار (همراه اول) میباشد که قابلیت این برنامه به این صورت میباشد که شما میتوانید از طریق آن ۲۰۰ کاراکتر را در یک اس ام اس بنویسید این درحالیست که در حالت عادی شما در یک اس ام اس قادرید ۷۰ کاراکتر را بنویسید که برای شما هزینه آور است. شما میتوانید این نرم افزار کاربردی را از لینک زیر دریافت نمایید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم فایل ضمیمه شده تو سایت توسط H.VIKE عزیز :11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

yahoda
14-04-2010, 13:55
این نرم افزار قدیمیه و در اوایل انتشارش هم سرو صدای زیادی براش راه انداختن ولی مورد استقبال قرار نگرفت .
برای اینکه از حالت ارسال فشردش استفاده کنید طرف مقابل هم باید این نرم افزار رو نصب کرده باشه .

kiarash.b
23-04-2010, 15:32
لینک خرابه اگه میشه یه جای دیگه آپش کن

Hadi King
23-04-2010, 16:07
بفــرماييد دوســت عزيز :46:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشيد!:40:

kiarash.b
24-04-2010, 21:25
دستت درد نکنه عزیز دانلود کردم
یه برنامه ای بود که موج پخش می کرد و پشه ها رو دور میکرد من دنبال این برنامه ام اگه کسی این برنامه رو با پسوند جاوا داره آپ کنه ممنون میشم

Hadi King
25-04-2010, 01:02
دستت درد نکنه عزیز دانلود کردم
یه برنامه ای بود که موج پخش می کرد و پشه ها رو دور میکرد من دنبال این برنامه ام اگه کسی این برنامه رو با پسوند جاوا داره آپ کنه ممنون میشم
مرســی دوست عزیز :11:
درخواســت خودتون رو قسمت درخواست برنامه های کاربردی بیان کنید ...
تایپک جداگانــه براش بزنیـــد :46:
موفق باشید!:40:

aminealizade
07-06-2010, 22:42
نسخه جدید این برنامه که در سایت mci.ir هست بهتر از نسخه قدیمیه که میتونید دانلود کنید.
اما پیشنهاد میکنم که این برنامه را دانلود نکنید و ابدا وقت با ارزش خودتون رو تلف نکنید. زیرا این برنامه درسته که 200 کاراکتر میفرسته اما در عوض پول یک sms انگلیسی رو کم میکنه. شما میتونید بدون این برنامه هم با موبایل یک اس ام اس 200 کاراکتری فارسی بدهید و فقط دو تومان بیشتر پرداخت کنید طرف مقابل هم نیاز نیست برنامه رو نصب کرده باشه و اس ام اس هم میره وارد inbox شما میشه . اما با این برنامه نه تنها سودی در هزینه شما ندارد بلکه دردسر این که شما و طرف مقابلتان برنامه را نصب کنید هم دارد.
ضمنا این برنامه برای همراه اوله و ایرانسل جواب نمیده.
در عوض برنامه ------ رو معرفی میکنم . با این برنامه میتوانید sms با کاراکتر بیش از پانصد 500 تا به زبان انگلیسی بفرستید و پول یک اس ام اس انگلیسی را پرداخت کنید هم روی همراه اول و هم روی ایرانسل جواب میده. این برنامه را توی گوگل سرچ کنید و دانلودش کنید.

jamshidjap
27-06-2010, 20:11
دوستان من گوشیم فارسی نداره و برای ارسال پیامک از این نرم افزار استفاده میکنم .... اما فقط به همراه اول میشه فرستاد .... برای ارسال پیامک فارسی به ایرانسل از چه برنامه ای باید استفاده کنیم ؟

ممنون