PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل adsl در ویندوز 7

yshahab
13-04-2010, 18:59
سلام دوستان
من برای برقراری ارتباط یه مشکل کوچیکی دارم و اونم اینه که بعد از چند دقیقه اتصال در حالیکه کانکشن فعاله دیگه صفحات باز نمی شه و دوباره مجبورم دیسکانک کرده و دوباره کانکت کنم . روی xp تست کردم دیدم مشکلی نداره و ساعت ها تو اینترنت گشت زدم . دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون می شم .

roshanaee
14-04-2010, 11:01
به مشکل بالا ، این مشکل رو هم اضافه کنید که :
مودم من به صورت بریج ست شده است . موقعی که کانکت هستم و قصد دارم دیسکانکت بشم ، به هیچ عنوان دیسکانکت نمیشه تا زمانی که سیستم ریست بشه ؛ نکته اینجاست که حتی بعد از برداشتن کابل شبکه هم مشکل پابرجاست

ebicross
14-04-2010, 21:16
از اونجایی که فرض رو بر این بگیریم که مودم هر دوی شما عزیزان بوسیله ی کابل شبکه متصل باشه مشکل شما فقط میتونه از پیکر بندی اشتباه و یا ویروس و یا نرم افزارهای مشکل دار باشه چون نصب ADSL برای همه یکسانه و مشکلاتش باید برای همه یکسان باشه.

مودمهاتون رو پینگ کنید ببینید Lost Data نداره.
تعداد پینگ رو بالا بزنید.
مثلا در CMD بزنید:
Ping 192.168.1.1 -n 20
اینطوری 20 بار پینگ میشه و ببینید کاملا بسته ها ارسال و دریافت شه و Lost نداشته باشین.
تست کنید و خبر بدین.

MOHRIT
17-04-2010, 12:25
از اونجایی که فرض رو بر این بگیریم که مودم هر دوی شما عزیزان بوسیله ی کابل شبکه متصل باشه مشکل شما فقط میتونه از پیکر بندی اشتباه و یا ویروس و یا نرم افزارهای مشکل دار باشه چون نصب ADSL برای همه یکسانه و مشکلاتش باید برای همه یکسان باشه.

مودمهاتون رو پینگ کنید ببینید Lost Data نداره.
تعداد پینگ رو بالا بزنید.
مثلا در CMD بزنید:
Ping 192.168.1.1 -n 20
اینطوری 20 بار پینگ میشه و ببینید کاملا بسته ها ارسال و دریافت شه و Lost نداشته باشین.
تست کنید و خبر بدین.
منم همین مشکل دارم و ویندوز سون دارم و ADSL مشترک هستم و مودمم TPLINK 8811 می باشد و زمانیکه کانکت میشم صفحه باز نمیکنه و یا بعد از چند دقیقه کانکت هستم و لی صفحه باز نمیکنه ولی مشکل نمی دونم از کجاست

join me
17-04-2010, 13:11
منم همین مشکل دارم و ویندوز سون دارم و ADSL مشترک هستم و مودمم TPLINK 8811 می باشد و زمانیکه کانکت میشم صفحه باز نمیکنه و یا بعد از چند دقیقه کانکت هستم و لی صفحه باز نمیکنه ولی مشکل نمی دونم از کجاست

فکر نکنم مودمت مشکل داشته باشه من این مدل مودم را دارم / با این مشکل روبرو نشدم /

ebicross
17-04-2010, 15:16
تنظیمات ADSL روی ویندوز درسته؟
تنظیمات IP انجام دادین؟
همونطور که گفتم مشکل ADSL توی یک ویندوز دقیقا مثله اینه که مثلا بگی پورت USB توی ویندوز 7 از کار افتاده. چون این مشکلات تقریبا ربطی به ویندوز نداره.
تنظیمات شاید اشتباهه.

connect
15-10-2010, 23:35
سلام دوستان
من یه مشکل با ویندور 7 دارم
اونم این که من adsl دارم و زمانی که به اینترنت متصل هستم و در هیچ سایتی نمیرم و دانلود هم نمی کنم ،مودم اکتیو هست یعنی انگار داره دانلود می کنه ولی هیچ چیزی دانلود نمیشه !!! و وقتی در این شرایط میخوام واردسایتی بشم سرعتش به شدت کم میشه
منظورم اینه که گاهی اوقات که از سایت ها خارج میشم و همه چیز stop هست مودم همین طوری اکتیوه در حالیکه هیچ صفحه ای باز نیست و هیچ دانلودی هم انجام نمیشه !
میشه بگید مشکل چیه؟

در ضمن قبلا که ویندوز xp داشتم اصلا این مشکل رو نداشتم و مودم هم asus هست

sama2020
20-10-2010, 00:19
من تو کامپیوترم xpوseven رو باهم نصب کرده بودم و مودم رو توxpتنظیم میکردم وصل میشد به اینترنت ولی تو سون تنظیم نمی شد تو اکس پی پاک می کردم تو سون نصب میشد اما تو اکس پی دیگه کانکت نمیشد این دوتا ویندوز باهم مشکل دارن؟
مدل adsl هم TP-LINKهستش الان سون رو پاک کردم با اکس پی کار میکنم اما لپتاپم سون داره میخوام به adslوصل کنم اصلا تنظیمات نصبش تو لپتاپ نمیاد...چیکار کنم؟

EXTREME
20-10-2010, 01:15
مودمتون لن هست یا usb؟

Arash4484
20-10-2010, 19:37
دوستان اگر میتونند مودمشان را یکبار ریست سخت افزاریکنند.
بخصوص8811داران.

البته دوستانی که کانفیگشون توی مودم سیو شده با این کار اون تنظیمات (مثلن نصب دایم به اینترنت بدون نیاز به یوزر-پسورد)میپره
باید تنظیم مجدد رو بلد باشید؛ همین کارهای ساده ای که نصاب های ADSLمیکنند....

روش کار: مودم خاموش -میله ای سوزنی (شبیه اونی که باهاش در Disk-Romتون رو موقعی که دیسک توش قفل کرده را باش باز میکنید) توی سوراخی پشت مودم فرو کرده و 10" نگه دارید-درحالی که میله رو نگه داشتید مودم روشن.

احتمال حل مشکلتون با این ریست خیلی بالاست. بشرطی که اگر تنظیمی مجدد خاست گیج نشید
علّت:احتمالن XPتون تنظیماتی داخل مودم داده که با 7 سازگار نیست.

sezar067
22-10-2010, 19:54
1-سلام.من دو تا ویندوز دارم.xp و 7.اگه اول وارد 7شم اینترنت وصل نیست.ولی اگه اول وارد xp شم بعد سیستمو ریست کنم برم تو 7 درست میشه.قبلا اینجوری نبود.کمک کنین لطفا.بالا خوب توضیح ندادین
2- مودم من SMC و به صورت LANهستش.میخاستم آموزش تنظیم مودم رو از طریق همون IP که خود مودم داره و وارد یه سایت خاص میشه بذارین.متشکرم

sama2020
25-10-2010, 10:33
سلام دوستان
مشکلم تو لپ تاپ حل شد راهشو مینویسم شاید بدرد دوستان دیگه هم بخوره:برای مدل 8811روی my computer کلیک راست میکنیم و manage رو انتخاب میکنیم وDevice manager رو باز میکنیم وUSBمودم رو وصل میکنیم تو قسمت other devices یه علامت USB بامثلث زرد رنگ رو آیکنش میاد روش کلیک میکنیم و disable رو میزنیم سپس درایور مودم رو قرار میدیم وinistal میکنیم...راه نصب کانکشن هم مثل بقیه کانکشن های adsl هستش...این تنظیمات لپ تاپ واسه ویندوز 7بود اما هنوز راه درکنار هم کار کردن 7 و xp رو نمی دونم؟ دوست عزیزmehrdad mm مودم من USB هستش.

sam 2007
02-01-2011, 09:16
باسلام

راه حلش دانلود آخرین ورژن مودم تان از سایت مربوطه است

Help118
03-01-2011, 03:20
بهتره سری هم به تاپیک بخش شبکه های کامیپتری و اینترنت پرسرعت هم بزنید البته اگه مشکلتان حل نشد!
ری ست سخت افزاری مودمتان پیشنهاد می شود.
تعویض ویندوز سون با سی دی جدید یا ورژن آخری که در بازار هست پیشنهاد می شود.
آپ دیت فریمو ویری مودم نیز توصیه می شود