PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افتر شیو محلول ژیلت

rambo_1386
13-04-2010, 16:25
سلام دوستان به خاطر جوش صورت تازگیا از افتر شیو استفاده میکنم قبلن ژیلت بود غلیظ بود و به راحتی بعد از اصلاح استفاده میکردم ولی حالا افتر شیو محلول ژیلت گرفتم که اصلا نمیدونم چجوری مصرفش کنم روی پنبه بریزم بزنم به صورت یا دستمال کاغذی و یا همینجوری بریزم رو دست چرا مثل عطر و ... چیزی واسش نذاشتن که پخش بشه !!!
راستی من از صابون نوباکتر هم استفاده میکنم وقتی میخوام اصلاح کنم بهترین حالت چیه :
الف) اول صابون بزنم و بعد از شتشو با استفاده از کف ژیلت اصلاح کنم
ب) اصلاح کنم بعد صابون نوباکتر بزنم
یا اصلا ترتیبش اثر خاصی نداری
راستی اگه تو حموم وقتی جلوی آینه اصلاح میکنید و هر ثانیه رو آینه بخار میشینه و اعصابتون خرد میشه(یکی از مشکلای اصلی من!) یکم شامپو یا مایع ضرفشویی بزنید به آینه دیگه حموم پر از بخار هم بشه یه ذره هم رو آینه نمیشینه اینو یه آرایشگر بهم گفت واسه من که کلی مفید بود:31:

NaKhoda BiBaK
13-04-2010, 17:22
راستی اگه تو حموم وقتی جلوی آینه اصلاح میکنید و هر ثانیه رو آینه بخار میشینه و اعصابتون خرد میشه(یکی از مشکلای اصلی من!) یکم شامپو یا مایع ضرفشویی بزنید به آینه دیگه حموم پر از بخار هم بشه یه ذره هم رو آینه نمیشینه اینو یه آرایشگر بهم گفت واسه من که کلی مفید بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آی دستت درد نکنه آقا ...
کلی مشکل ما رو حل کردی !
من که دیگه داشتم میترکیدم از این مشکل !!!

افتر شیو چی گرفتی ؟ ژیلت چی ؟ fusion ???

S0R3N4
13-04-2010, 17:40
سلام
اونی که شما گرفیتد لوسیون!مثل همون قبلیا!بریزید کف دست و بمالید به صورت!همین!

واسه جوش میگید که صابون نوباکتر کی بزنم؟
راه حل های خیلی بهتری هم هست .میخوای اونا رو بگم...
در کل بهتره قبل اصلاح صورتت رو بشوری و بهتر یه اسکراب هم بزنی

rambo_1386
13-04-2010, 19:06
افتر شیو چی گرفتی ؟ ژیلت چی ؟ fusion ???
روش اینارو نوشته
gillette after shave splash - COOLWAVE Fresh

مثل همون قبلیا!بریزید کف دست و بمالید به صورت!همین!
اینو که میریزی رو دست نصفش میریزه پایین رو صورت هم خوب نمیشه پخشش کرد! ولی قبلیه چون غلیظ بود میریختم رو دست و مشکل حل می شد ولی این محلولیه خیلی سخته استفاده از پنبه یا دستمال کاغذی که مشکلی پیش نمیاره مثلا دوباره باعث افزایش جوش بشه تازه جوش ها از بین رفته بدجوری میترسم!
لوسیون دیگه چیه ؟

واسه جوش میگید که صابون نوباکتر کی بزنم؟
اینو کلی گفتم ! وقتی میریم حموم بهتره اول اصلاح کنیم بعد صابون بزنیم یا برعکس!!!

راه حل های خیلی بهتری هم هست .میخوای اونا رو بگم...
شرمنده میکنید:46:

در کل بهتره قبل اصلاح صورتت رو بشوری و بهتر یه اسکراب هم بزنی
اسکراب دیگه چی بید؟؟؟ اصلا کلا اطلاعات من در این زمینه ها خیلی پایینه شما تعجب نکنید!!!

NaKhoda BiBaK
13-04-2010, 19:33
اینو که میریزی رو دست نصفش میریزه پایین رو صورت هم خوب نمیشه پخشش کرد

آها ! از اینا گرفتی !!!

یک مقدار میریزی کف دستت ! بعد با اون دستت یکزره میمالیش ( تا هر دو دست آغشته به مایع بشه ) زیاد نمالی ها همه مایع جذب پوست دست بشه !

بعد مثل حالت سیلی زدن ( با دو دست ) به دو طرف صورت بزن تا پخش صورت بشه !!!
یواش سیلی ها ... نه خودت رو بزنی بکشی ! منظورم از سیلی حالتش هست وگرنه یواش فقط که مایع جذب پوست صورت بشه !!!

ضمنا از Match 3 turbo هم استفاده نکن ! سعی کن فیوژن 5 تیغه پاور که ویبره داره بگیری !
قیمت 17 هزار تومن

S0R3N4
13-04-2010, 20:01
اینو که میریزی رو دست نصفش میریزه پایین رو صورت هم خوب نمیشه پخشش کرد! ولی قبلیه چون غلیظ بود میریختم رو دست و مشکل حل می شد ولی این محلولیه خیلی سخته استفاده از پنبه یا دستمال کاغذی که مشکلی پیش نمیاره مثلا دوباره باعث افزایش جوش بشه تازه جوش ها از بین رفته بدجوری میترسم!
لوسیون دیگه چیه ؟
رفیقمون گفت که چکار کنی.تایید میشه

اینو کلی گفتم ! وقتی میریم حموم بهتره اول اصلاح کنیم بعد صابون بزنیم یا برعکس!!!
اول صورتت رو بشوری بهتره.ولی واسه جوش بعد از اصلاح راه های بهتری هم هست اگه این صابون رو به خاطر جوش استفاده میکنی

اسکراب دیگه چی بید؟؟؟ اصلا کلا اطلاعات من در این زمینه ها خیلی پایینه شما تعجب نکنید!!!
اسکراب ها دارای یه نوع ساینده های فیزیکی هستن که سلول های مرده رو از سطح پوست جدا میکنن و اصلاح بهتر و بهداشتی تر داری در این صورت

شرمنده میکنید
بعد از اصلاح خیلی جوش داری یا نه؟ملایمه؟

rambo_1386
13-04-2010, 20:37
ضمنا از Match 3 turbo هم استفاده نکن !
دادا دقیقا زدی تو خال چن ماهی هست از این استفاده میکنم :41: حالا دلیل خاصی داری که میگی از این استفاده نکنم؟

اسکراب ها دارای یه نوع ساینده های فیزیکی هستن که سلول های مرده رو از سطح پوست جدا میکنن و اصلاح بهتر و بهداشتی تر داری در این صورت
میشه در این مورد بیشترذ توضیح بدی ؟ طریقه مصرف ؟ قیمت ؟ محل خرید ؟ مارک ؟ تلفظش چیه؟(بی زحمت انگلیسی یا با مصوتها بنویس:31:)

بعد از اصلاح خیلی جوش داری یا نه؟ملایمه؟
قبلن خیلی بیشتر بود ولی الان چند ماهی هست که تقریبا از وقتی که افتر شیو و صابون گوگرد استفاده کردم کم شده ولی خوب کامل خوب نشده و جای بعضی اش هم مونده

S0R3N4
13-04-2010, 22:05
برای جوش بعد اصلاح از افتر شیو seagull استفاده کن به علاوه قبل از اصلاح صورت وقتی صورتت رو شستی و خشک کردی مقداری بتادین بریز رو پنبه و بمال به کل صورتت و بعد با آب بشورش و ریشت رو بزن!جوشهای بعد اصلاح به صفر میرسه

توضیح خاصی نداره خب اسکراب!استفاده ازش هفته ای دوبار توصیه میشه ! Scrub یا بخوام فینگلیش بنویسم:eskerab
مارک لومن خوبه و لی قیمتش یه مقدار بالاست نسبت به بقیه مارک ها!

mojtaba2321
13-04-2010, 22:09
اسكراب كليون بگير فقط.

karkan
13-04-2010, 22:24
راستی من از صابون نوباکتر هم استفاده میکنم وقتی میخوام اصلاح کنم بهترین حالت چیه :
الف) اول صابون بزنم و بعد از شتشو با استفاده از کف ژیلت اصلاح کنم
ب) اصلاح کنم بعد صابون نوباکتر بزنم
یا اصلا ترتیبش اثر خاصی نداری
راستی اگه تو حموم وقتی جلوی آینه اصلاح میکنید و هر ثانیه رو آینه بخار میشینه و اعصابتون خرد میشه(یکی از مشکلای اصلی من!) یکم شامپو یا مایع ضرفشویی بزنید به آینه دیگه حموم پر از بخار هم بشه یه ذره هم رو آینه نمیشینه اینو یه آرایشگر بهم گفت واسه من که کلی مفید بود:31:

رمبو جان دستت درد نکنه..نجاتم دادی...نمیدونی تاحالا چند بار دم خطمو به خاطر بخار آینه حموم به فنا دادم..لامذهب همه چی رو تنظیم میکنی تا میخوای کار رو شروع کنی همه جا بخار میشه...:19::19::19::19:

من از یه صابون واسه جوش استفاده میکنم که اسمش دقیقا نمیدونم چی بود..فکر کنم کاپوس یه همچین چیزایی بود...روش آلمانی نوشته بود..قیمت 2500

از نو باکتر و خرچنگ هم به مدت زیادی استفاده کردم..ولی این از همشون بهتر بوده..

اگه صورتت چربه اینو استفاده کن خیلی خوبه...به مدت زیادی پوست رو خشک میکنه..یادمه اون اوایل که گرفته بودم هربار که صورتمو با صابون میشستم کلی صابون میگرفت به لبم و بعد از یکساعت لبو لوچم همش خونی میشد..از بس خشک میکرد تا دهنمو باز میکردم لبم میترکید...بعدش یاد گرفتم چیکار کنم..:2::2:

من قبلنا به آجیل و سس مایونز خیلی حساسیت داشتم..تا میخوردم به 2 ساعت نمیرسید جوش میزدم..ولی از اول فروردین دیگه صورتم جوش نزده..با اینکه کلی آجیلی و سس خوردم..البته میزنه یا خیلی کوچیکن یا خیلی بزرگ که اصلا در نمیان و واسه خودشون میرن..به نظرتون سن جوش زدن من تموم شده؟

S0R3N4
13-04-2010, 22:55
واااای
بازم بحث جوش...
فکر کنم رو هم یه 15 صفحه ای تو این انجمن در مورد جوش صحبت کردم :31:
از نظر علمی ثابت نشده که تغذیه در بروز جوش ها صورت موثره ولی خیلیا به این اعتقاد دارن و روش قسم میخورن ولی از نظر پزشکی هیچ ربطی نداره این دو به هم دیگر
بهترین کار پرهیز از غذاهایی هست که احساس میکنید بهش حساسیت دارید
شما چند سالتون و جنسیت؟

karkan
13-04-2010, 23:40
نه نه نه..من اصلا نمیخوام بحث رو ادامه بدم..خیلی از بحث های این انجمن رو خوندم و دنبال کردم..خیلی هم اطلاعات کسب کردم..

من پسرم و 18 سالمه..

آخه خیلی امتحان کردم..هر بار صورتم خوب میشد میگفتم دیگه جوش تموم شد و تا یخورده سس مایونز میخوردم دوباره روز از نو روزی از نو..

اره دیگه باید پرهیز کنم...

ممنون

s2010
13-04-2010, 23:43
من واسه جوش صورت قطره کلیندامایسین 1%استفاده میکنم عالیه

karkan
14-04-2010, 00:31
دقیقا منم الان حدوده 1 ساله که از کلیندامایسین استفاده میکنم و واقعا جوش هام خوب شده...البته از کرم acne derm هم استفاده میکنم...

rambo_1386
14-04-2010, 07:37
رمبو جان دستت درد نکنه..نجاتم دادی...نمیدونی تاحالا چند بار دم خطمو به خاطر بخار آینه حموم به فنا دادم..لامذهب همه چی رو تنظیم میکنی تا میخوای کار رو شروع کنی همه جا بخار میشه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کوچک شما امیرم :46: اینم خودم شانسی یاد گرفتم یه روز که هوا بارونی بود سلمونی بودم ، بخار خفنی رو شیشه نشسته بود یارو به شاگردش گفت یکم مایع ظرفشویی بزن به دستت بزن به شیشه دیگه بخار نمیکنه منم همینو تو خونه امتحان کردم بجای مایع ظرفشویی از شامپو استفاده کردم و شیشه رو هم با آینه !!! فقط اگه شامپو یا هرچیز دیگه ای زدید به آینه دیگه با آب تمیزش نکنید اولش یکم کفش میمونه رو آینه ولی 45 ثانیه شفاف شفاف میشه:31:

من از یه صابون واسه جوش استفاده میکنم که اسمش دقیقا نمیدونم چی بود..فکر کنم کاپوس یه همچین چیزایی بود...روش آلمانی نوشته بود..قیمت 2500

از نو باکتر و خرچنگ هم به مدت زیادی استفاده کردم..ولی این از همشون بهتر بوده..
این یارو نوباکتر 5500 واسم حساب کرد یعنی گرون داده:13:

ضمنا از Match 3 turbo هم استفاده نکن
راستی ناخدا دلیل این حرفت چیه؟
دوستان دستتون درد نکنه جواب سوالتمو خیلی زود گرفتم مچکرم:40: مخصوصا feli و nakhoda bibak :46:

hummer_1990
14-04-2010, 14:18
سلام به بروبکس عزیز
من صورت فوق العاده حساس دارم و تند تند نمیتونم اصلاح کنم اگه مرتبا و مداوم اصلاح کنم زیر گردنم پر جوش میشه ( خیلی ضایع و بیریخت)

ولی تاحدود زیادی تونستم مشکلمو حل کنم. حالا چطوری؟
آها: ... با اجازه اساتید:11:
اول اینکه قبل از اصلاح حتما صورتتون رو کامل با آب داغ بشورید (زیاد) با این کار هم ریش هاتون نرم میشه (راحت تر اصلاح میشه) هم اینکه از ورود میکروب از طریق منافذ پوست و ایجاد جوش جلوگیری میشه.
بعدش اینکه حتما 10 دقیقه قبل از اصلاح پریشیو بزنید (Preshave) در موقع اصلاح هم از خمیر ریش sensitive ژیلت ( برای صورت های حساس) استفاده کنید .
ریش هاتون رو هم ابتدا در جهت رویش مو اصلاح کنید و بعد از اینکه صورتتون کامل تمیز شد برای 3 تیغ شدن آروم در جهت مخالف رویش مو اصلاح رو انجام بدبد.
هرگز از افترشیو های محلول الکل دار استفاده نکنید چون هم باعث ایجاد حساسیت و جوش زدن میشه همیکنه سرطان زا هست. به جاش از افتر شیو های بدون الکل مخصوص صورت های حساس استفاده کنید .
در پایان اصلاح حتما ریشتراش رو با الکل ضدعفونی کنید( هرچند از جنس استیل هست و میکروب نمیذاره) ولی گاهی اوقات در لابه لای بدنه میکروب جمع میشه . ریشتراش رو بعد از ضدعفونی کردن در کیسه فریزر بپیچید و در فریزر بگذارید ( اکثرا این ریش تراش ها مثل چاقو لیزری میمونن وبا این کار دیر تر کند میشن و درضمن میکروب هم نمیگیرن).

برای جلوگیری از جوش زدن هم از خوردن مواد چرب و شیرین خودداری کنید (مخصوصا سس ها و شیرینیجات و آجیل) . در ضمن شست و شو مداوم صورت و اطراف گردن با صابون های بدون اسانس و مواد شیمیایی اضافی ( چندین بار در روز) در جلوگیری از ایجاد جوش موثر هست چون با این کار چرب های جمع شده روی پوست از روی منافذ پوست کنار میره و صورت کمتر جوش میزنه.

خوردن میوه و سبزی هم برای پوست خیلی خوبه و از پیر شدنش جلوگیری میکنه ( دارم مثل دکتر ها حرف میزنم:31:)

من خودم به شخصه همه این کار هارو انجام میدم و خیلی موثر بوده.

راستی از ریش تراش ژیلت فیوژن هم استفاده میکنم. قطعا ماشین ریش تراش برای پوست خیلی بهتر از تیغ هست ولی من به شوک الکتریکی که در اثر مالش به سطح پوست ایجاد میشه حساسیت دارم و زیر گردنم پر جوش میشه.

خوش به حال اونایی که پوست کلفتن و با همون تیغ تبری های قدیمی و بدون هیچ افتر شویو فلان و... اصلاح میکنن وهیچیشون هم نمیشه:31:

rambo_1386
14-04-2010, 15:53
رگز از افترشیو های محلول الکل دار استفاده نکنید چون هم باعث ایجاد حساسیت و جوش زدن میشه همیکنه سرطان زا هست. به جاش از افتر شیو های بدون الکل مخصوص صورت های حساس استفاده کنید .
من هفته پیش اینو گرفتم 8500 پول دادم واسش:18: روش هم نوشته 65% الکل!!! حالا شما میگید بیخیالش شم؟؟؟

hummer_1990
14-04-2010, 23:06
من هفته پیش اینو گرفتم 8500 پول دادم واسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] روش هم نوشته 65% الکل!!! حالا شما میگید بیخیالش شم؟؟؟

اتفاقا من هم از همین افتر شیوهای ادکلنی الکل دار ژیلت داشتم مدلش چی چی استورم بود(یادم نیست دقیقا) هیچ تاثیر که روی کم کردن جوش نداشت هیچ پوست رو هم حساس و خراب میکرد این افتر شیو ها بیشتر به درد این میخورن که بعد از اصلاح استفاده کنی و به مجلس مهمونی و... بری پیشنهاد میکنم در غیر این موارد ازش استفاده نکن افتر شیو های کرمی بدون الکل بگیر که برای پوست حساس هستن که پوستت رو خراب نکنه.

S0R3N4
15-04-2010, 10:28
سلام به بروبکس عزیز
مرسی از وقتی که گذاشتی.یه مقدار ایراد داشت مطالبت اصلاح میکنمش

اول اینکه قبل از اصلاح حتما صورتتون رو کامل با آب داغ بشورید (زیاد) با این کار هم ریش هاتون نرم میشه (راحت تر اصلاح میشه) هم اینکه از ورود میکروب از طریق منافذ پوست و ایجاد جوش جلوگیری میشه.
در نرم کردن صورت بله.دومی خیر.تاثیری ندارهوبهتره با آب ولرم بشوره!آب داغ منافذ پوست رو باز میکنه...

در پایان اصلاح حتما ریشتراش رو با الکل ضدعفونی کنید( هرچند از جنس استیل هست و میکروب نمیذاره) ولی گاهی اوقات در لابه لای بدنه میکروب جمع میشه .

بهتره این عمل رو قبل اصلاح انجام بده

برای جلوگیری از جوش زدن هم از خوردن مواد چرب و شیرین خودداری کنید (مخصوصا سس ها و شیرینیجات و آجیل)

10000 بار گفتم!باز هم میگم!تغذیه هیچ تاثیری در ایجاد آکنه نداره و اینا همش باور غلط هستش.ولی شاید بعضی افراد به بعضی غذاها حساسیت داشته باشند که باید پرهیز شه.

ر ضمن شست و شو مداوم صورت و اطراف گردن با صابون های بدون اسانس و مواد شیمیایی اضافی ( چندین بار در روز) در جلوگیری از ایجاد جوش موثر هست چون با این کار چرب های جمع شده روی پوست از روی منافذ پوست کنار میره و صورت کمتر جوش میزنه.
شستن زیادی صورت با صابون علاوه بر قلیایی کردن صورتت و آسیب رسوندن به پوست اون رو محل خوبی واسه تجمع باکتری های مولد آکنه میکنه.

در بقیه موارد ایرادی ندیدم!البته شرمنده که ایراد گرفتم.ولی باید درست اطلاع رسانی شه

برای جوش بعد از اصلاح یه راه ساده وجود داره.استفاده از افترشیو Seagull

hummer_1990
15-04-2010, 15:37
مرسی از وقتی که گذاشتیخیلی ممنون.

توضیحات تکمیلی:

در مورد اول بنده فراموش کردم صابون رو اضافه کنم ( شستشو صورت قبل از اصلاح با آب داغ و صابون که باعث از بین رفتن میکروب ها میشه در ضمن هر چی منافذ پوست باز بشه چربی ها خارج میشه و جوش کمتر میشه.)

در مورد ضد عفونی کردن بله درست میفرمایید ولی در هر صورت انجام بشه خیلی خوبه چه قبل چه بعد از اصلاح.

ولی اصل مطلب: شما میفرمایید ثابت نشده که تغذیه در ایجاد آکنه تاثیر داره. پس بهتره بگم که چندین سال قبل( خیلی سال پیش) هنوز متخصصین نتونسته بودن ثابت کنن که مواد شیمیایی داخل سیگار سرطان زا هست ولی مشاهده میشد که امار افراد سیگاری مبتلا به سرطان از افراد ی که سیگاری نیستن خیلی بیشتر هست و چندین سال بعد متخصصین بالاخره تونستن ثابت کنن که استعمال دخانیات رابطه مسقیمی با گرفتن سرطان داره.
حالا قضیه ایجاد آکنه در اثر تقضیه هم مثل همون هست. هنوز ثابت نشده ولی کاملا مشخص هست که خیلی از افرادی که در حالت عادی جوش نمیزنن یا خیلی کم جوش میزنن وقتی موادی مثل سس ها یا مواد غذایی دیگه استفاده میکنن جوش میزنن البته به شرایط شمیمیایی بدن هم مربوط میشه و بعضی افراد هستن که با هر نوع تغذیه چرب یا شیرین اصلا جوش نمیزنن ولی خوب احتیاط کردن و پرهیز از این گونه غذاها ضرری نداره که هیچ احتمالا موثر هم هست. باید دید که معمولا فرد بعد مصرف چه نوع غذاهایی جوش میزنه و مصرف اون غذاها رو محدود کنه من خودم بلا استثناء بعد از خوردن سس و آجیل جوش میزنم ( برام ثابت شده) و از وقتی مصرف سس رو قطع کردم خیلی خیلی کمتر جوش میزنم.

شستن زیادی صورت با صابون علاوه بر قلیایی کردن صورتت و آسیب رسوندن به پوست اون رو محل خوبی واسه تجمع باکتری های مولد آکنه میکنه.
حالا نه در حد افراط ولی حد اقل دو بار در روز به نظر من نیاز هست.( یک بارشو با صابون) من امتحان کردم خیلی تاثیر داشته.

البته شرمنده که ایراد گرفتماختیار دارید دوست عزیز اتفاقا خوب کاری کرید درستشم همینه که خطا ها اصلاح بشه.:11:
برای جوش بعد از اصلاح یه راه ساده وجود داره.استفاده از افترشیو Seagull

حتما امتحانش مینکنم.
من از افتر شیو کرمی نیوآ استفاده میکنم.
:10:
موفق باشید

masud-000000
24-04-2010, 20:03
بابا بیخیال این سوسول بازیا :31:
ما که با همون تیغ های دهه 70 کارمون رو راه میندازیم ندیدیم صورتمون آخ بگه :31:

S0R3N4
24-04-2010, 20:06
حالا قضیه ایجاد آکنه در اثر تقضیه هم مثل همون هست. هنوز ثابت نشده ولی کاملا مشخص هست که خیلی از افرادی که در حالت عادی جوش نمیزنن یا خیلی کم جوش میزنن وقتی موادی مثل سس ها یا مواد غذایی دیگه استفاده میکنن جوش میزنن البته به شرایط شمیمیایی بدن هم مربوط میشه و بعضی افراد هستن که با هر نوع تغذیه چرب یا شیرین اصلا جوش نمیزنن ولی خوب احتیاط کردن و پرهیز از این گونه غذاها ضرری نداره که هیچ احتمالا موثر هم هست. باید دید که معمولا فرد بعد مصرف چه نوع غذاهایی جوش میزنه و مصرف اون غذاها رو محدود کنه من خودم بلا استثناء بعد از خوردن سس و آجیل جوش میزنم ( برام ثابت شده) و از وقتی مصرف سس رو قطع کردم خیلی خیلی کمتر جوش میزنم.
عرض کردم که
بعضی به یک سری غذا ها حساسیت دارن و نباید مصرف بشه...
وگرنه نمیشه گفت تغذیه در همه باعث جوش میشه

ferdfe
24-04-2010, 20:30
من هم اصلاح رو فقط در حمام انجام میدم وقتی هم اومدم بیرون کلی ادکلن میریزم رو صورت برای نزدن جوش !!!

hummer_1990
25-04-2010, 00:42
بابا بیخیال این سوسول بازیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما که با همون تیغ های دهه 70 کارمون رو راه میندازیم ندیدیم صورتمون آخ بگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب شما پوست مقاوم و توپی داری خوش به حالت که با اون تبرا ریشاتو میزنی و هیچیت نمیشه . ما به صورتمون تو آینه چپ نگاه کنیم سریع 4.5 تا جوش میزنه.:31:

---------- Post added at 01:42 AM ---------- Previous post was at 01:39 AM ----------

عرض کردم که
بعضی به یک سری غذا ها حساسیت دارن و نباید مصرف بشه...
وگرنه نمیشه گفت تغذیه در همه باعث جوش میشه

OK:12:

درست میفرمایید. انشاالله هر چه سریعتر متخصصین زیر و روی این قضیه رو در بیارن.:20: