ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای پخش فیلم بایستی نرم افزار Ulead Video Studio نصب بشه !!!

mjzaret
13-04-2010, 14:23
با سلام خدمت دوستان عزیز

من فیلمهای خودم رو با Ulead ویرایش می کنم. اما وقتی کارم تموم شد و فیلم نهایی ساخته شد داخل سیستم خودم نشون می ده اما وقتی این فایل رو داخل یه سیستم دیگه می برم نشون نمی ده و وقتی که نرم افزار Ulead رو نصب کردم دیدم که نشون می ده.

نمی دونم مشکل کارم چیه. چند باری هست که برام چنین اتفاقی افتاده و نمی دونم چطوری این مشکلم رو حل کنم.

joe_satriani
13-04-2010, 16:09
با چه پسوندي ذخيره كرديد؟
codec هم بايد احتياج باشه، codec رو نصب كنين ببينين مشكل حل ميشه

Razel
13-04-2010, 19:27
با سلام خدمت دوستان عزیز

من فیلمهای خودم رو با Ulead ویرایش می کنم. اما وقتی کارم تموم شد و فیلم نهایی ساخته شد داخل سیستم خودم نشون می ده اما وقتی این فایل رو داخل یه سیستم دیگه می برم نشون نمی ده و وقتی که نرم افزار Ulead رو نصب کردم دیدم که نشون می ده.

نمی دونم مشکل کارم چیه. چند باری هست که برام چنین اتفاقی افتاده و نمی دونم چطوری این مشکلم رو حل کنم.
اگر پروژه رو آخر سر Share می کنی و Create Video file رو می زنی که قاعدتا نباید مشکل خاصی باشه چون چند دقیقه طول می کشه و یه فایل ویدئویی استاندارد درست میشه.

ولی اگه پروژه خودت رو Save میکنی (از منوی فایل و Save project ) خوب این فقط پروژه رو بر اساس آدرس فایلهایی که در سیستم خودت هست ذخیره می کنه و اصولا فقط در سیستم خودت کار خواهد کرد.

امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم.

mjzaret
13-04-2010, 21:32
با چه پسوندي ذخيره كرديد؟
codec هم بايد احتياج باشه، codec رو نصب كنين ببينين مشكل حل ميشه
به صورت فایل VCD که پسوندش هم Mpg هست.

من آخرین ورژن از نرم افزار K-Lite رو روی سیستم نصب کردم. ولی جواب نداد و بایستی حتماً نرم افزار Ulead روی سیستم نصب بشه.

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

اگر پروژه رو آخر سر Share می کنی و Create Video file رو می زنی که قاعدتا نباید مشکل خاصی باشه چون چند دقیقه طول می کشه و یه فایل ویدئویی استاندارد درست میشه.

ولی اگه پروژه خودت رو Save میکنی (از منوی فایل و Save project ) خوب این فقط پروژه رو بر اساس آدرس فایلهایی که در سیستم خودت هست ذخیره می کنه و اصولا فقط در سیستم خودت کار خواهد کرد.

امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم.

نه من پروژه رو ذخیره نمی‌کنم. بلکه اونها رو در انتها Share می‌کنم و به صورت فیلم ویدئو در می‌آرم.

جاسم کدخدایی بنت
14-04-2010, 19:59
منم این مشکلو قدیما داشتم فکر کنم از یولید بود نسخه بالاترو آزمایش کن یا این که فرمت خروجی را customبزن و از اونجا برو optionبرخی تغییرات چون paLانجام بده

یا اینکه خروجی را avi بزن ببین اگه کارنکرد مشکل از یولیدته

mjzaret
14-04-2010, 22:33
منم این مشکلو قدیما داشتم فکر کنم از یولید بود نسخه بالاترو آزمایش کن یا این که فرمت خروجی را customبزن و از اونجا برو optionبرخی تغییرات چون paLانجام بده

یا اینکه خروجی را avi بزن ببین اگه کارنکرد مشکل از یولیدته

من از ورژن‌های 10 و 11 و 12 استفاده کردم همشون همین مشکل رو دارند. جالب اینه که مطمئن هستم نرم افزارم هیچ ایرادی نداره. به صورت سفارشی هم ذخیره کردم ولی چنین مشکلی رو داشتم.

جاسم کدخدایی بنت
16-04-2010, 08:23
شاید مسکل از برنامه ی گرافیک باشه شما به نظرم آپدیتش کن

2- یا ویندوزتونو تعمیر کنید البته اگه عوض کنید حتما باید مشکل حل بشه چون شاید تنظیمات رو دستکاری کرده باشید -اگر حل نشد پس حتما مشکل گرافیک می باشد

mjzaret
17-04-2010, 12:29
شاید مسکل از برنامه ی گرافیک باشه شما به نظرم آپدیتش کن

2- یا ویندوزتونو تعمیر کنید البته اگه عوض کنید حتما باید مشکل حل بشه چون شاید تنظیمات رو دستکاری کرده باشید -اگر حل نشد پس حتما مشکل گرافیک می باشد

فکر نکنم این حرف صحیح باشه. من رو یه سیستم دیگه متفاوت از سیستم اصلیم کارهای تبدیل فیلم رو انجام می‌دم. بعد از اتمام کار Capture اونها رو روی CD رایت می‌کنم و می‌دم دست مشتری. داخل دستگاه VCD Player اونها رو پخش می‌کنه و مشکلی نیست، اما وقتی این فیلمها رو داخل کامپیوتر می‌خواد ببینه نرم افزار مدیاپلیر Close می‌ده. K-Lite آخرین ورژنش رو هم نصب کردم ولی باز هم این مشکل وجود داشت.

joe_satriani
17-04-2010, 16:59
فکر نکنم این حرف صحیح باشه. من رو یه سیستم دیگه متفاوت از سیستم اصلیم کارهای تبدیل فیلم رو انجام می‌دم. بعد از اتمام کار Capture اونها رو روی CD رایت می‌کنم و می‌دم دست مشتری. داخل دستگاه VCD Player اونها رو پخش می‌کنه و مشکلی نیست، اما وقتی این فیلمها رو داخل کامپیوتر می‌خواد ببینه نرم افزار مدیاپلیر Close می‌ده. K-Lite آخرین ورژنش رو هم نصب کردم ولی باز هم این مشکل وجود داشت.

ميشه اروري كه ميده رو ازش پيكچر تهيه كني بذاري؟!

جاسم کدخدایی بنت
17-04-2010, 23:55
شما با پاوردی وی دی اجراکنید میشه یادمه بعضی فایلای یولید همش closeمی داد تو مدیا پلیر من از پاور دی وی دی استفاده کرم

درمورد مطلب قبلی گفتم مشکل از گرافیکتونه خوب شما که اونارو ذخیره می کنه (رندر) منتها خود گرافیک تو پخش کننده ها ممکن مشکل داشته باشه و به دستگاه وی سی دی ربطی نداره دوست من

اما شما حتما از پاور دی وی دی یا وی ال سی پلیر استفاده کن 90درصد فکر می کنم اجرا بشن

موفق باشی

tohidkh
18-04-2010, 19:39
با سلام خدمت دوستان عزیز

سلام .

حتم دارم که شما از ورژن 10 برنامه Ulead Video Studio استفاده کردید!!!

چون فقط این ورژن دارای همین مشکل هست و هیچ کاریش هم نمیشه کرد (منظورم اینه که فیلم رو اونطور تولید میکنه)

و کشف تون هم کاملا درست بوده که باید یولید نصب بشه.

این یکی از باگهای اساسی ورژن 10 هست.

برای تولید فیلم، بهتره از ورژن 13 برنامه یولید که با نام Corel Video Studio X3 ارائه شده استفاده کنید.

موفق باشید :11:

mjzaret
19-04-2010, 18:59
سلام .

حتم دارم که شما از ورژن 10 برنامه Ulead Video Studio استفاده کردید!!!

چون فقط این ورژن دارای همین مشکل هست و هیچ کاریش هم نمیشه کرد (منظورم اینه که فیلم رو اونطور تولید میکنه)

و کشف تون هم کاملا درست بوده که باید یولید نصب بشه.

این یکی از باگهای اساسی ورژن 10 هست.

برای تولید فیلم، بهتره از ورژن 13 برنامه یولید که با نام Corel Video Studio X3 ارائه شده استفاده کنید.

موفق باشید :11:

من با ورژن‌های دیگه کار نکردم. میشه لینک دانلود ورژن جدید‌ یعنی همون 13 رو بزارید.

Ghaioom
20-04-2010, 09:00
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از لینک زیر هم میتونی با قابلیت مستقیم دانلود کنی بعد از یه جا کرک پیدا کنی.