PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك فايل از كلك

mona khanoom
09-04-2006, 01:32
با سلام.من دو مشكل با برنامه كلك دارم كه توضيح داده وخواستار كمك از طرف دوستان هستم و .بايد بگويم من اين برنامه رابدون هيچ مشكلي نصب وسپس ان راريجستري كردم.{توسط همان kelk kg ودادن سايت كد}...اما مشكل اينجاست كه وقتي روي ايكون (متن صفحه)درنواربالا كليك ميكنم errror داده كه فايلي بنام K2KRMT.dll وجود ندارد..حالا از دوستاني كه اين برنامه را بر روي كامپيوتر شان دارند تقا ضا دارم اين فايل را برايم اپلود كنند تا مشكلم حل شود .توجه داشته باشيد كه فقط همان يك فايل را ما خواهم .مرسي... نكته ديگر اينكه برنامه در خروجي فقط باپسوند klk سندي راsave ميكند وپسوندimage كار نمي كند .مي شود علت ان را تو ضيح دايد .مرسي ......منتظر اپلود فايلم هستم..موفق باشيد

zodiac
09-04-2006, 05:11
سلام
اين نرم افزار در ويندوزXp فايل را بصورت Imag ضبط نمي كنه
ضمنا شما به دوتا فايل نياز داريد تا بتوانيد در Xp با كلك كار كنيد .
اگر جايي سراغ داريد بگوييد تا آپلود كنم در غير اينصورت ايميل تان را بفرستيد تا برايتان با ايميل ارسال كنم .
موفق باشيد . من دوسال است با اين كلك كار مي كنم - اگر سئوالي داشتيد و قادر به پاسخگويي باشم . در خدمتم .

mahdi1535
09-04-2006, 23:47
سلام
اين نرم افزار در ويندوزXp فايل را بصورت Imag ضبط نمي كنه
اگر جايي سراغ داريد بگوييد تا آپلود كنم در غير اينصورت ايميل تان را بفرستيد تا برايتان با ايميل ارسال كنم .
موفق باشيد . من دوسال است با اين كلك كار مي كنم - اگر سئوالي داشتيد و قادر به پاسخگويي باشم . در خدمتم .

با عرض سلام
zodiac جان يعني اگه اين دو تا فايل را داشته باشي ميشه تو XP فايل را به صورت اميج ذخيره كرد .
اگه اينطوره به اميل من بفرست
dadkhahmahdi@yahoo.com
با تشكر

zodiac
10-04-2006, 01:26
با عرض سلام
zodiac جان يعني اگه اين دو تا فايل را داشته باشي ميشه تو XP فايل را به صورت اميج ذخيره كرد .
اگه اينطوره به اميل من بفرست
dadkhahmahdi@yahoo.com
با تشكر

سلام
نه عزيزم
اين دوفايل يكي DLL است و يكي kelk2000.exe كه كرك نسخه اصلي است و شما را قادر مي سازد تا در ويندوز XP از قابليت هاي كلك 2000 استفاده كنيد .
عملا در نسخه كرك شده تنها از راه منوي Edit و گزينه Copy to Clipboard تهيه فايل تصويري امكان پذيراست .
براي اينكار بايد بعد ازاينكه متن را نوشته و نقطه گذاري و تنظيم نموديد با كليك راست موس Properties را فعال كرده و خط كرسي و كادر دور زمينه را حذف و با راست كليك مجدد در زمينه متن نوشته شده گزينه Scale را انتخاب كرده و اندازه كلي صفحه به حد معقول افزايش داده و از منوي اديت گزينه كپي در كليپ بورد را انتخاب مي كنيم .
حالا اين تصوير موجود در كليپ بورد را در ورد مايكروسافت يا فايل جديد فتوشاپ Paste كنيد و به دلخواه تغييرات را اعمال و ضبط فرماييد .
موفق باشيد

mona khanoom
10-04-2006, 01:27
zodiac ممنونم

shvalaie
19-07-2006, 18:02
سلام

من دوسال است با اين كلك كار مي كنم - اگر سئوالي داشتيد و قادر به پاسخگويي باشم . در خدمتم .

سلام دوست عزيز
ببخشيد من يه سوال دارم.
كلك رو نصب كردم سايت كي و سريال نامبر هم بهش دادم اما وقتي كه ميخوام برنامه رو اجرا كنم ميگه فايل k2k.ocx رو نداره. بايد چكار كنم؟