PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل KM Player در ویندوز سون

F.A.N.T.A.S.Y
12-04-2010, 08:30
سلام ، می دونم این سوال تکراریه ولی خوب من جوابمو تو فروم پیدا نکردم.
وقتی km player رو تو سون نصب میکنم موقع اجرا پیغام "Class not registered" رو میده، چجوری میتونم این مشکل و حل کنم؟

Razel
12-04-2010, 09:00
این به خاطر ناسازگاری هست که Album Art این برنامه با ویندوز7 داره. برای غیرفعال کردنش:

برو از start پوشه the km player گزینه km player setup wizard رو اجرا کن و بعد از انتخاب گزینه user define setting همه تنظیمات رو به دلخواه انجام بده و بعد از چند مرحله تیک گزینه Enable Album Art رو بردار و تنظیمات رو تموم کن.
برنامه بدون مشکل و البته بدون Album Art اجرا خواهد شد.

موفق باشید.

join me
12-04-2010, 20:48
این به خاطر ناسازگاری هست که Album Art این برنامه با ویندوز7 داره. برای غیرفعال کردنش:

برو از start پوشه the km player گزینه km player setup wizard رو اجرا کن و بعد از انتخاب گزینه user define setting همه تنظیمات رو به دلخواه انجام بده و بعد از چند مرحله تیک گزینه Enable Album Art رو بردار و تنظیمات رو تموم کن.
برنامه بدون مشکل و البته بدون Album Art اجرا خواهد شد.

موفق باشید.

وقتی km player رو تو سون نصب میکنم موقع اجرا پیغام "Class not registered" رو میده، چجوری میتونم این مشکل و حل کنم؟

ولی با اینکه البوم ارت km player من فعاله چنین مشکلی ندارم / از نسخه آخر این نرم افزار استفاده کن /
:40::40::40:

Razel
12-04-2010, 23:38
ولی با اینکه البوم ارت km player من فعاله چنین مشکلی ندارم / از نسخه آخر این نرم افزار استفاده کن /
با بعضی سیستمها این مشکل رو داره. ورژن نهایی اصلی 2.9.4.1435 هست که 1436 بتا هم همین مشکل رو داره.

join me
13-04-2010, 00:05
اینم نسخه km player من با عکس /دوستان اگر مشکلی دارن همونی که گفتم نسخه آخر رو نصب کنند/
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر بازهم مشکل دارند لینک آدرس فروم Km player قرار دادم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farhad_vbs
13-04-2010, 08:46

به خاطره اینه که Flash player رو سیستمت نصب نیست.
از ایت آدرس فایلشو با Internet Explorer بگیر نصب کن درست میشه.
حتما با Internet Explorer بگیری.

H.Operator
15-04-2010, 23:52
به خاطره اینه که Flash player رو سیستمت نصب نیست.
از ایت آدرس فایلشو با Internet Explorer بگیر نصب کن درست میشه.
حتما با Internet Explorer بگیری.

درسته باید فلش پلیر روی سیستمتون نصب کنبد تا مشکل حل شه:5:.

join me
26-04-2010, 14:21
من این پیغام خطا دارم کسی میدونه مشکل چیه

join me
27-04-2010, 13:19
من این پیغام خطا دارم کسی میدونه مشکل چیه

این هم را حلش

gen_ml.dll (media library winamp plugin) problem is a common issue in Windows Vista. To avoid it you can:

- Delete gen_ml.dll from plugins folder if you don't need it (Recommended)

- Install KMP in a folder with admin rights.

- Run KMP with admin rights (right click on file -> properties)

- Disable UAC in Windows Vista (not recommended)

l30l30y
29-04-2010, 10:50
این هم را حلش

gen_ml.dll (media library winamp plugin) problem is a common issue in Windows Vista. To avoid it you can:

- Delete gen_ml.dll from plugins folder if you don't need it (Recommended)

- Install KMP in a folder with admin rights.

- Run KMP with admin rights (right click on file -> properties)

- Disable UAC in Windows Vista (not recommended)

با سلام دوستان من هم بعد از نصب دو ورژن 1435 و 1436 این پیغام رو دریافت میکردم و اما با یه ترفند ساده هم سرعت برنامه زیاد شد هم دیگه این پیغام نمی اومد شما باید سه فایل با نام های gen_ml.dll gen_ml.dll_ و gen_ml.ini رو پاک کنین تا برنامه در نهایت سرعت و بدون هیچ مشکلی اجرا بشه اگه کار نکرد بیاین بهم فحش بدین :21:موفق باشین

Crespo
18-06-2012, 01:59
سلام دوستان.
من جدیدترین نسخه KMPlayer رو روی لپ تا نصب کردم که ویندوزش سِوِنه. اما یه مشکلی هست! تمام زیر نویس های فارسی رو خراب جروفش رو نشون میده. فایل زیرنویس رو هم که با Notpad باز میکنم، اونجا هم همه چیش بهم ریختس!
توی تنظیمات منطقه و زبان ویندوز چک کردم، زبان فارسیش اوکی بود! نمیدونم مشکل از چیه!!!

pcsoft
18-06-2012, 09:42
سلام دوستان.
من جدیدترین نسخه KMPlayer رو روی لپ تا نصب کردم که ویندوزش سِوِنه. اما یه مشکلی هست! تمام زیر نویس های فارسی رو خراب جروفش رو نشون میده. فایل زیرنویس رو هم که با Notpad باز میکنم، اونجا هم همه چیش بهم ریختس!
توی تنظیمات منطقه و زبان ویندوز چک کردم، زبان فارسیش اوکی بود! نمیدونم مشکل از چیه!!!

سلام. زیرنویس رو توی MS Word باز کنید و Arabic رو انتخاب کنید. حالا خروجی TXT بگیرین ازش. بدین به KMPlayer. ببینین درست میشه؟

EXTREME
18-06-2012, 10:17
سلام دوستان.

شما باید برید تو region and language در تب administrative گزینه ی change local رو بزنید و اون رو persian کنید

jafarian
19-06-2012, 16:02
طبق لینک اول و دوم برین :20:

hamidkashani
12-08-2012, 23:00
سلام بچه ها
موقعی که من با km فیلم میبینم تا موقعی که بهش فرمانی(مثل افزایش و کاهش صدا ،مکث و توقف و ....)ندادم Ok است ولی به محض اینکه یه فرمانی میدم تصویر آهسته میشه و فرمان های KM هم قفل میشن ، بعد وقتی ALT+CTRL+DEL رو میزنم و سپس Cancel رو میزنم ،دوباره تصویر OK میشه .
به نظرتون ایراد از چیست؟
ممنون میشم هر چه سریعتر پاسخم رو بدهید

hamid_206_r
14-08-2012, 14:58
سلام من ویندوز7 64بیتی نصب کردم اما موقعی که فیلمیو اجرامیکنم مانیتور یوهو سیاه میشه بعد فیلم اجرامیشه.رنگ نوار وظیفه هم عوض میشهوبعدکه ضربدرشو)km playar( میزنم درست میشه .
کسی میدونه چشه این km playar?
اینم خطایی که میده

the color scheme has been changed to window7 basic

a running program isnt compatible with certian visual elements of windows click here more information

masoudfasihi
14-08-2012, 19:12
سلام اقا من هر کاری میکنم تا تو kmplayer زیر نویسو فعال کنم نمیشه:9:

ehsan102
14-08-2012, 19:50
سلام اقا من هر کاری میکنم تا تو kmplayer زیر نویسو فعال کنم نمیشه:9:

از آخرین نسخه استفاده می کنید ؟
دقت داشته باشید باید زیر نویس با فیلم هم خونی داشته باشه

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

masoudfasihi
14-08-2012, 20:00
نه اخرین نسخه نیست تو مدیا پلایر زیر نویس داره اما من km player رو بیشتر دوست دارم

ehsan102
14-08-2012, 21:52
پس آخرین نسخه km player که نسخه 3.3 هست رو دانلود کنید

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2