PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان بشتابید برای کمک :: مشکل در نصب درایور سونی

Abolfazl_2010
11-04-2010, 23:38
سلام رفقا

یه لپ تاپ Sony Cw 2 DGX دارم که ویندوز Seven 64 bit Orginal نصب بود که یه بک آپ گرفتم و ویندوز Seven 32 bit نصب کردم. الان چندتا از قطعاتشو نشناخته ؛ نمیدونم کدوم قطعه.عکس Device Manager هم پایین گذاشتم. فکر کنم کارت گرافیکو هم نشناخته:sad:
نمیدونم چیکار کنم. به ویندوز سون 32 بیت نیاز دارم.
توی سایت eSupport.Sony درایورای مربوط به وین Xp با ویستا 64 بیت موجوده.
درایورای Xp رو دانلود کردم ولی درایورای ویستا 64 بیت رو هنوز دان نکردم. اگه با دان کردن درایورای ویستا 64 بیت میتونم اونارو روی ویندوز سون 32 بیت نصب کنم ، برم دان کنم. اگه نه و این راه فایده نداره خواهشا بهم بگین چیکار کنم ؟
در ضمن درایورای ویستا 64 بیت از مدل cw 1 nfx رو از یکی از رفیقام گرفتم ، گفتم شاید بهش بخوره ولی نخورد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saman3230
12-04-2010, 00:13
سلام

درایور گرافیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم اون OTHER DEVICE ها

Abolfazl_2010
12-04-2010, 00:36
مثل همیشه ازت ممنونم داش سامان .
اینترنت پر سرعت گیر بیارم دان کنم ؛ خدا کنه درست شه .
دمت گرم

saman3230
12-04-2010, 00:48
مثل همیشه ازت ممنونم داش سامان .
اینترنت پر سرعت گیر بیارم دان کنم ؛ خدا کنه درست شه .
دمت گرم

من فدات شم انجام وظیفه کردم

خاطرت جمع چون همچین مورد مشابهی رو داشتم انجام شد اینطوری

Abolfazl_2010
12-04-2010, 10:46
من نوکرتم داش سامان
راستی این لینکی که واسه Other Device ها گذاشتی ، حتما باید قبلش کارت گرافیکو نصب کنم تا اونا هم نصب شه و از صفحه بره یا خودشون به تنهایی نصب میشن ؟ آخه من اون درایوری که واسه Other Deviceها گذاشته بودی رو نصبیدم ولی هنوز توی صفحه ی Device Manager هستش و نرفته :41:
ربطی به Dell یا Sony که نداره ؟(آخه اون سایتی که باز شد مربوط به سایت دل بود) کارت گرافیکم هم Geforce 310M هستش 256 مگ .

saman3230
12-04-2010, 12:31
نه عزیز ربطی نداره چیپ لپ تاپ شما INTEL PM55 هست و برای دل یا سونی هم یکیه

در رابطه با درایور گرافیکت هم خاطرت جمع هیچ مشکلی نیست با خیاله راحت دانلود کن نصب خواهد شد

saman3230
12-04-2010, 12:36
در رابطه با درایور گرافیک هم باید بگم درایور که لینک کردم از سایت NVIDIA و مخصوص گرافیک خودت هست برای اون OTHER DEVICE ها هم یکاری کن در صفحه که باز کردی آپدیت رو بزن گاهی خودش وقتی به نت وصلی امکان داره بارت پیداو نصب کنه اما گرافیکت رو خاطر جمع باش

Abolfazl_2010
12-04-2010, 14:10
در رابطه با درایور گرافیک هم باید بگم درایور که لینک کردم از سایت NVIDIA و مخصوص گرافیک خودت هست برای اون OTHER DEVICE ها هم یکاری کن در صفحه که باز کردی آپدیت رو بزن گاهی خودش وقتی به نت وصلی امکان داره بارت پیداو نصب کنه اما گرافیکت رو خاطر جمع باش

بازم دمت گرم داش سامان
لپ تاپم مودم نداره و الانم با سیستم خونه به نت وصلم . برم دانشگاه با وایرلس اونجا از طریق نت آپدیتش میکنم.
انشاله که درست میشه .
راستی قبلا که روی آیکن باطری کلیک میکردم و Power Saver یا Balance رو انتخاب میکردم یه تغییراتی توی نور صفحه ایجاد میشد ولی الآن اینجور نیست . این دیگه بخاطر چیه ؟
یه سوال دیگه هم بپرسم ؟ : همین چیپست اینتل که میخوام درایورشو نصب کنم ، وظیفه ش چیه ؟
همین دیگه . خیلی چاککریم

saman3230
12-04-2010, 15:01
اون یه نرم افزار پاور کانفیگه ماله وایو که باید بری از سایتش دانلود کنی

اون چیپم وظیفه اش کنترل USB و دیوایس های مثل کارت صدا لن و ...

biostar
12-04-2010, 18:25
من نمی دونم چرا واقعا ویندوز 32 بیتی باید به 64 بیتی ترجیح داده بشه؟؟؟؟؟
90 درصد نرم افزار ها چه 32 و چه 64 بیتی بر روی سیستم عامل 64 بیتی نصب میشن.. اون دسته هم که نصب نمیشند ، نسخه مخصوص 64 دارند.

Abolfazl_2010
12-04-2010, 20:24
من نمی دونم چرا واقعا ویندوز 32 بیتی باید به 64 بیتی ترجیح داده بشه؟؟؟؟؟
90 درصد نرم افزار ها چه 32 و چه 64 بیتی بر روی سیستم عامل 64 بیتی نصب میشن.. اون دسته هم که نصب نمیشند ، نسخه مخصوص 64 دارند.

خونتو به جوش نیار داداش :10: والا من از این DVDهای مجموعه نرم افزار گرفتم ، هر برنامه ای که رفتم نصب کنم فحش 64 بیتی داد . منم خسته شدم . رفتم سراغ 32 بیتی .

Abolfazl_2010
14-04-2010, 16:15
سلام داش سامان
رفتم اون درایور گرافیکو دانلود کردم ، ولی موقع نصب error میده . یه تایپیکی هم آقای Stream واسه حل مشکل در نصب درایور گرافیک گذاشته بود ولی هرچی خوندم هیچی متوجه نشدم.
حالا باید چیکار کنم ؟:41:

saman3230
14-04-2010, 22:07
سلام داش سامان
رفتم اون درایور گرافیکو دانلود کردم ، ولی موقع نصب error میده . یه تایپیکی هم آقای Stream واسه حل مشکل در نصب درایور گرافیک گذاشته بود ولی هرچی خوندم هیچی متوجه نشدم.

ببین عزیز CW2 که شما گفتی همه از پردازش گر گرافیگی NVIDIA geforce 310M پشتیابنی می کنه اینم که من دادم درایور مربوط به همونه !!

abolo
15-04-2010, 07:48
سلام داش سامان

سلام
آیا خودت دستی نصب کردی یا زدی اتوماتیک نصب کنه،بهتره شما دستی برید فایل درایورو انتخاب کنید تا نصب بشه.

Abolfazl_2010
15-04-2010, 10:16
ببین عزیز CW2 که شما گفتی همه از پردازش گر گرافیگی NVIDIA geforce 310M پشتیابنی می کنه اینم که من دادم درایور مربوط به همونه !!

سلام

یه خطایی هنگام نصب میده که آقای Stream توی یه تایپیکی راه حلشو گفتن ولی واسه من نمیدونم چرا کار نمیکنه . اینم آدرس اون تایپیک :

داش سامان میتونی اون تایپیکو بخونی به زبون خودمونی بگی مشکل از کجاست ؟

اینم تصویر همون Error که گفتم

---------- Post added at 11:16 AM ---------- Previous post was at 11:14 AM ----------

سلام
آیا خودت دستی نصب کردی یا زدی اتوماتیک نصب کنه،بهتره شما دستی برید فایل درایورو انتخاب کنید تا نصب بشه.
سلام رفیق
هم دستی نصبیدم هم اتومات . ولی فرقی نکرد

saman3230
15-04-2010, 16:58
سلام

یه خطایی هنگام نصب میده که آقای Stream توی یه تایپیکی راه حلشو گفتن ولی واسه من نمیدونم چرا کار نمیکنه . اینم آدرس اون تایپیک :

داش سامان میتونی اون تایپیکو بخونی به زبون خودمونی بگی مشکل از کجاست ؟

اینم تصویر همون Error که گفتم

---------- Post added at 11:16 AM ---------- Previous post was at 11:14 AM ----------

سلام رفیق
هم دستی نصبیدم هم اتومات . ولی فرقی نکرد

الوالفضل جان به زودی برات درایور و EDIT می کنم و برات کاری می کنم که نصب شه فقط اون رو پاک نکن

Abolfazl_2010
15-04-2010, 17:05
ابوالفضل جان به زودی برات درایور و EDIT می کنم و برات کاری می کنم که نصب شه فقط اون رو پاک نکن

باشه داش سامان
دمت گرم . من منتظرتم.
بابت زحمات شرمندتم.

saman3230
15-04-2010, 21:40
ابولفضل جان خوب دقت کن الا تو توی درایو C یه فولدر داری به اسم NVIDIA که توش یه INTERNATIONAL داره این فایل کپی کن اونحا و SETUP همون فولدر رو اجرا کن مشکل حل میشه

Abolfazl_2010
15-04-2010, 22:00
ابولفضل جان خوب دقت کن الا تو توی درایو C یه فولدر داری به اسم NVIDIA که توش یه INTERNATIONAL داره این فایل کپی کن اونحا و SETUP همون فولدر رو اجرا کن مشکل حل میشه

سلاااااااااااام داش سامان
بابا اییییییول ؛ دمت خیلی خیلییی گرم .
بالاخره نصب شد .

حالا یه مشکل دیگه :31: ( من کلکسیون سوال و مشکلم؛ شرمنده ) . بعد از اینکه کارت گرافیک نصب شد تصویر تیره شد (سیاه تر شد) . این دیگه واسه چیه ؟

راستی توی Device Manager جلوی قسمت مانیتور نوشته : Generic PnP Monitor ؛ این یعنی چی؟ نکنه واسه مانیتورشو هم باید درایور دانلود کنم و اونم نصب کنم؟

saman3230
15-04-2010, 22:05
نه نه ربطی نداره عزیز

ماله همه GENERIC ببین برو تو CONTROL PANEL قسمت POWER MANAGMENT ببین نور تا آخره ؟

پیغام خصوصیتم چک کن کارت دارم

Abolfazl_2010
16-04-2010, 09:21
نه نه ربطی نداره عزیز

ماله همه GENERIC ببین برو تو CONTROL PANEL قسمت POWER MANAGMENT ببین نور تا آخره ؟

پیغام خصوصیتم چک کن کارت دارم
سلام بر حلّال مشکلات (داش سامان)
قضیه ی نور هم حل شد . بزودی کلکسیون مشکلاتمو Update میکنم که با سوالای جدیدتر برسم به خدمتت.:31:
راستی اون Other Device که گفتی فهمیدی کدومه و قرار بود آپ کنی یادت نره .
بازم خیلی خیلیی چاککریم

saman3230
16-04-2010, 11:20
من شرمندتم دیشب یادم رفت

popp
11-06-2010, 20:30
پست 19 آدرسی که دادی باز نمیشه
میتونی یه آدرس دیگه بدی؟
ممنون از کمکت

saman3230
12-06-2010, 15:51
در تاپیک مربوطه جواب رو دادم

Amin.Senator
02-11-2010, 11:03
آقا این لینک nv_disp.inf هرکس میتونه لطف کنه آپلود کنه.ممنون میشم

mehrbood
08-12-2010, 19:29
سلام:33:
وقت بخیر دوستای گلم:11:
درایورهای sony f121fx/b لپ تاپ واسه win 7 32 bit و win xp می خوام:45: لطفآ کمکم کنید. منون:43:

mehrbood
08-12-2010, 20:17
سلام دوستای گلم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقت بخیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درایورهای لپ تاپ sony f121fx/b واسه win 7 32 bit , win xp می خوام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لطفآ کمکم کنید ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H@mid-Vista
09-12-2010, 19:55
سلام دوستای گلم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقت بخیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درایورهای لپ تاپ sony f121fx/b واسه win 7 32 bit , win xp می خوام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لطفآ کمکم کنید ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از اینجا بگیر:

البته اكس پی بعیده باشه