PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت کم ویندوز

...ALI...
11-04-2010, 21:32
دوستان من کامپیوتر پسر داییم دچاره مشکل بسیار عجیبی؟!!

بعد از اینکه ویندوزش عوض می کنم بعد از چند مدت سرعت ویندوزش بسیار می یاد پایین؟؟

می گفت که یک نیم ساعت یک بار طول کشیده که وارد ویندوز بشه!!!
این در حالی که بازی ها مثل قبل به راحتی اجرا می شن و همچنین برنامه ها ولی سرعت اینستال نرم فزارها هم کم شده.
می گید مشکل از چی می تونه باشه؟؟
(ویندوزش هم sp3 xp هست)

djsystem
12-04-2010, 02:55
شاید مشکل فن cpu باشه که نمیتونه اونو خنک کنه

djsystem
12-04-2010, 02:55

...ALI...
12-04-2010, 13:26

خب چطوری می شه مطمئن شد؟؟

mark007
13-04-2010, 10:38
دوستان من کامپیوتر پسر داییم دچاره مشکل بسیار عجیبی؟!!

بعد از اینکه ویندوزش عوض می کنم بعد از چند مدت سرعت ویندوزش بسیار می یاد پایین؟؟

می گفت که یک نیم ساعت یک بار طول کشیده که وارد ویندوز بشه!!!
این در حالی که بازی ها مثل قبل به راحتی اجرا می شن و همچنین برنامه ها ولی سرعت اینستال نرم فزارها هم کم شده.
می گید مشکل از چی می تونه باشه؟؟
(ویندوزش هم sp3 xp هست)

سلام xp2 نصب کن ببین بازم اینطوری هست:27:

joe_satriani
13-04-2010, 12:22
میتونید اول اینکه کیس رو باز کنید و داخل رو مشاهده کنید و ببینید که فن سی پی یو چطوری میچرخه؟ با چه سرعتی!!
دوم اینکه میتونید نرم افزارهای تست دما و کارکرد رو نصب کنید و از عملکرد و دمای سی پی یو گزارش بگیرید.

sepideh khanom
13-04-2010, 12:24
منم همچین مشکلی دارم اما سیستم من تو شبکه هست و بعد از گرفتن نام کاربری و رمز تو قسمت Apply setting حداقل 10 دقیقه می مونه و تا 30 دقیقه هم سابقه داشته
اگه راهنمایی کنید واقعا ممنون می شم:11:

joe_satriani
13-04-2010, 12:56
منم همچین مشکلی دارم اما سیستم من تو شبکه هست و بعد از گرفتن نام کاربری و رمز تو قسمت Apply setting حداقل 10 دقیقه می مونه و تا 30 دقیقه هم سابقه داشته
اگه راهنمایی کنید واقعا ممنون می شم:11:
این مشکل با اینکه گفتین توی شبکه هست، فکر میکنم که از همون شبکه هم باشه، چون وقتی میخواد شما رو توی شبکه وری فای کنه واسه همین مقداری طول میکشه! البته نه نیم ساعت .
میتونید شما هم نرم افزارهای چک کردن سخت افزار رو روی سیستم نصب کنید و گزارش بگیرید.

موفق باشید.

sepideh khanom
13-04-2010, 13:15
این مشکل با اینکه گفتین توی شبکه هست، فکر میکنم که از همون شبکه هم باشه، چون وقتی میخواد شما رو توی شبکه وری فای کنه واسه همین مقداری طول میکشه! البته نه نیم ساعت .
میتونید شما هم نرم افزارهای چک کردن سخت افزار رو روی سیستم نصب کنید و گزارش بگیرید.

موفق باشید.

ممنون از راهنماییت ، این نرم افزار باید رو سرور باشه یا روی خود سیستم؟

...ALI...
13-04-2010, 13:49
یک چیزم خودم چک کردم:
من هارد پسرداییم و کندم به کامپیتر خودم وصل کردم موقع بالا اومدن مادربردم یک همچین پیغامی داد:
Smart hard status : Bad back up and restore
حالا می گید مشکل از هارد می تونه باشه؟؟
با هیچ برنامه ای می شه هارد رو چک کرد؟

joe_satriani
15-04-2010, 19:30
ممنون از راهنماییت ، این نرم افزار باید رو سرور باشه یا روی خود سیستم؟

نه - روي سيستم خودتون نصب كنيد. همون سيستمي كه سرعتش كند هست.