PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم خود به خود خاموش میکنه..!

Terova
11-04-2010, 21:01
سلام دوستان

سیستم بالا نمیاد وحداکثر لود ویندوز رو نشون میده و اتومات خاموش میکنه

به نظر خودم اشکال از cpu هست چون اطلاعات cpu رواون اول کار نشون نمیده

حالا خواستم بدونم از کجا میشه مطمئن شد مشکل از cpu هست.

EXTREME
11-04-2010, 21:46
ببین میتونی ویندوز عوض کنی یا نه اگر شد ویندوز رو عوض کن و اسکن ویروس
وگرنه قبلش بایوس رو دیفالت کن و دمای cpu و گرافیک چک شود
همچنین پاور و مین

pooria.rio
11-04-2010, 22:23
خاموش یا ریست ؟

Terova
11-04-2010, 22:46
خاموش میشه
ویندوز هم راحت عوض میشه

میشه در مورد این چک کردن دما و غیره توضیح بدین مثلا باید چه حالتی باشه.؟و چه جوری انجام بشه

با تشکر

siavashjal
11-04-2010, 23:48
والا 2 سال پیش سیستم قبلی من هم همین طوری شده بود بردمش تعمیر معلوم شد که پاورش مرخص شده بود.

EXTREME
12-04-2010, 19:52
دمای cpu و گرافیک رو میتونید با نرم افزار hw monitor cpuid ببینید
همچنین با نرم افزار gpu-z هم میشه دمای گرافیک رو دید

Terova
12-04-2010, 23:05
میگم سیستم بالا نمیاد و خاموش میکنه

بعد دمای cpu برای من چه تاثیری داره من میخوام بدونم چرا سیستمم قبل از بالا آمدن خاموش میکنه..؟

alpacino_2010
12-04-2010, 23:27
میگم سیستم بالا نمیاد و خاموش میکنه

بعد دمای cpu برای من چه تاثیری داره من میخوام بدونم چرا سیستمم قبل از بالا آمدن خاموش میکنه..؟
اگر بعد از خاموش شدن سیستم دوباره روشن کردین و خاموش گردید . مطمئین باشید مشکل از فن سی پی یو شماست و سی پی شما گرم می کنه . ولی اگر خاموش شد و روشن کردید و دیگر خاموش نگردید مشکل از ویندوز .

hfj
12-04-2010, 23:37
والا 2 سال پیش سیستم قبلی من هم همین طوری شده بود بردمش تعمیر معلوم شد که پاورش مرخص شده بود.

اگر بعد از خاموش شدن سیستم دوباره روشن کردین و خاموش گردید . مطمئین باشید مشکل از فن سی پی یو شماست و سی پی شما گرم می کنه . ولی اگر خاموش شد و روشن کردید و دیگر خاموش نگردید مشکل از ویندوز .

هر دو تا مورد، تایید میشه و روئت شده:
خرابی پاور و فن CPU

Terova
13-04-2010, 00:08
خوب اول اینکه دمای CPU از 20 بالا تر نمیره و فن هم داره کار خودش رو میکنه

اون لود ویندوز رو 5 ثانیه نشون میده و بعد به کل خاموش میشه

فردا حتما براتون عکس میگزارم.

Terova
14-04-2010, 12:43
دوستان کمک نکردین ها

این کلیپ رو ببنید شاید یک چیزی دستتون اومد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی نمیشه فهمید یک کامپیوتر چیزش هست..؟

Terova
15-04-2010, 17:00
دوستان یک کمکی بکنید یعنی شما ها نمیدونید اگر cpu خراب بشه چه اتفاقی میفته..!!!!!!!!!!!!

mohsenfhm
15-04-2010, 17:06
به اين سه قسمت شك كنيد :

1- سي پي يو و فن سي پي يو

2- پاور

3- رم

با تعويض اينها مي تونيد دقيق به مشكل پي ببريد.

Terova
15-04-2010, 17:28
به اين سه قسمت شك كنيد :

1- سي پي يو و فن سي پي يو

2- پاور

3- رم

با تعويض اينها مي تونيد دقيق به مشكل پي ببريد.

پاور - رم - گرافیک و هارد رو تست کردم... فقط cpu و مادربرد مونده که نمیدونم باید چی کارش کنم..

blue-sea
15-04-2010, 17:30
با سلام به نظر من مین بورد و پاور می تونه باشه،فن سی پی یو اگه بود بالا می آمد بعد خاموش میشد،ویندوز هم نیست .به نظر من احتمال ایراد مین از پاور بیشتره.

kafepaeto
15-04-2010, 23:24
ابتدا در حالی که سیستم روشن است انگشت خود را به هدسینک سی پی یو بچسبانید اگر گرمای ان زیاد نبود میتواند از پاور سیستم باشد ( پاور شما از نظر توان w )av) کمبود آمپر دارد برای جبران آمپر کم آمده مین برد از ولتاژ بیش از حد استفاده میکند که در این صورت مدار محافظ پاور ولتاژ را قطع میکند ) برای اطمینان بیشتر شما سیستم را خاموش کرده و بعد هدسینگ را از روی سی پی یو برداشته یک بار سی پی یو را از جا خود در آورده و دوباره جا زده و فن سی پی یو را بسته و سیستم را روشن کنید ( در بعضی از موارد در اثر طولانی بودن مدت اتصال سی پی یو بر روی مین برد و گرم و سرد شدن ان سوکت سی پی یو دوچاره انبساط و انقباض شده و یک یا چند پایه با اتصال ضعیفتری به سی پی یو متصل اند )

لطفن این عمل را در مورد مین بردها lga 775 پینی انجام ندهید !

و در آخر اگر مشکل شما حل نشد مین را از جای خود بیرون آورده و بر روی یک جعبه مین برد با پاور دیگر بدون هیچ کابل یا اتصال تست کنید ( گاهن دیده شده که مشکل از usb هم بوده پس ارتباط یو اس بی کیس به مین برد را قطع کنید )

موفق باشید

معین !

Terova
16-04-2010, 23:58
ممنون با پاور 535 گرین هم امتحان کردم بازم خاموش شد

وقتی تو بایوس میرم دما رو 22 درجه میزنه

و در آخر اگر مشکل شما حل نشد مین را از جای خود بیرون آورده و بر روی یک جعبه مین برد با پاور دیگر بدون هیچ کابل یا اتصال تست کنید ( گاهن دیده شده که مشکل از usb هم بوده پس ارتباط یو اس بی کیس به مین برد را قطع کنید )

خوب وقتی بدون هیچ اتصالی مادربورد رو تست کنم از کجا بفهمم کار میکنه یا نه (یکم بیشتر توضیح بده.)

alpacino_2010
17-04-2010, 00:13

خوب وقتی بدون هیچ اتصالی مادربورد رو تست کنم از کجا بفهمم کار میکنه یا نه (یکم بیشتر توضیح بده.)

کلیپتون دیدم . سیستم شما AMD . برای حل مشکلتون بایوس مادربوردتون یک بار آپدیت کنید مشکلتون حل میشه . من خودم قبلا به چنین مشکلی با یک سیستمی برخوردم با این کار مشکلش حل شد .

Terova
17-04-2010, 00:29
کلیپتون دیدم . سیستم شما AMD . برای حل مشکلتون بایوس مادربوردتون یک بار آپدیت کنید مشکلتون حل میشه . من خودم قبلا به چنین مشکلی با یک سیستمی برخوردم با این کار مشکلش حل شد .

ممنون میشه بگین چه طوری این آپدت رو انجام بدم.؟

alex_pk
17-04-2010, 00:33
سلام
دوست عزیز من احتمال خیلی زیادی میدم مشکل از فن سی پی یو باشه
کار کردن فن در اینجا مهم نیست
اگر حتی یکی از پایه ها هم 1 درصدش کامل جا نرفته باشه باز هم سی پی یو انقدر داغ میکنه که سیستم خاموش میشه.
کمترین فضای که بین سی پی سو و هیت سینک فن باشه باعث عبور هوا ومیشه و هوا هم عایق گرماست و گرما رو اونجا نگه میداره
سعی کنید از یک خمیزر سیلیکون مناسب برای پر کردن این فضای خالی استفاده کنید و پایه های فن رو هم کامل چک کنید.

Terova
17-04-2010, 12:05
میگم یک cpu x4 955 دارم میشه اون رو روی این سیستم امتحان کنم این سیستم مادربردش nf-m2sv هست و cpu 2x 65 روش هست

بعد الان خواستم ویندوز عوض کنم که تا اونجای پیش رفت که میخواد شماره سریال cd و تاریخ و زبان و وارد کنی بعد خاموش شد.

karkan
17-04-2010, 13:03
بچه ها منم دقیقا از همین امروز همین مشکل رو پیدا کردم..فکر کردم ویروسه تو انجمن سیستم های آلوده تاپیک زدم...یه سری هم اینجا زدم دیدم بحث اصلی اینجاس...

دقیقا همین مشکل دوستمون رو دارم..الان هم یه بار سیستم شات دان شد دوباره آن کردم...هر لحظه ممکنه این اتفاق دوباره بیفته...خواهشا سریع جواب بدید...

---------- Post added at 02:03 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

اینم بگم که خیلی بی سر و صدا خاموش میشه...مثل موقعی که برق میره...سی پی یو من AMD هستش و اکثر اوقات که با پی سی زیاد کار میکنم یه صدای خیلی گوش خراشی از کیس در میاد (مثل بوق ممتد)...از چند نفر پرسیدم گفتن سی پی یوِ....

نظر شما اساتید چیه؟

amd>intel
17-04-2010, 13:09
سی پیو رو باز کنید . کمی اسپری خشک رو سوکت بزنید . بعد از 10 دقیقه . سی پی رو جا بزنید . خمیر قبلی رو پاک کنید . خمیر سیلیکون بزنید . فن رو جا بزنید . البته پاور سیستم رو از نظر ولتاژ چک کنید . به خاطر نوسانات برق چند روز پیش ممکنه مشکل پیدا کرده باشند . نوع پاور رو بنویسید .

karkan
17-04-2010, 23:39
سلام..نوع پاور green GP330A

امروز سی پی یو رو در آوردم و کامل تمیزش کردم کلی خاک گرفته بود...بعدش جا زدم الان بعدش سیسم بالا اومد و حدود یک ساعت و نیم روشن موند بعد بازم همونطور خیلی بی سرو صدا خاموش شد..

بهتر شده ولی هنوز درست نشده...

به نظرتون مشکل روشن و خاموش شدن نباید از پاور باشه؟؟؟

من برنامه SiSoftware Sandra Professional Business 2009 رو دارم..و از توش دمای سی پی یو رو چک کردم دیدم زده 35 درجه..

جای دیگه ای رو باید نگاه کنم؟؟؟اگه ممکنه بگید کجا رو چک کنم///چون واقعا برنامه پیچیده ایه..

ممنون

Terova
17-04-2010, 23:51
اون اوایل وقتی سیستم رو روشن میکردم صدای عجیبی از فن میومد و تقریبا بعد از یک ساعت درست میشد ولی بعد از مدتی خراب شد و تا میخواست ویندوز رو بالا بیاره خاموش میکرد ولی قبل از بالا اومدن ویندوز یک قسمتی بود که میشد بری تو SAFT MODE و اونجا که یک چندقیقه ای کار میکردی سیستم بالا میومد که الان اون هم از دست رفته..

بعد جواب سئوال بالا رو ندادین

میگم یک cpu x4 955 دارم میشه اون رو روی این سیستم امتحان کنم این سیستم مادربردش nf-m2sv هست و cpu 2x 65 روش هست

mjzaret
18-04-2010, 00:56
بچه ها منم دقیقا از همین امروز همین مشکل رو پیدا کردم..فکر کردم ویروسه تو انجمن سیستم های آلوده تاپیک زدم...یه سری هم اینجا زدم دیدم بحث اصلی اینجاس...

دقیقا همین مشکل دوستمون رو دارم..الان هم یه بار سیستم شات دان شد دوباره آن کردم...هر لحظه ممکنه این اتفاق دوباره بیفته...خواهشا سریع جواب بدید...

---------- Post added at 02:03 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

اینم بگم که خیلی بی سر و صدا خاموش میشه...مثل موقعی که برق میره...سی پی یو من AMD هستش و اکثر اوقات که با پی سی زیاد کار میکنم یه صدای خیلی گوش خراشی از کیس در میاد (مثل بوق ممتد)...از چند نفر پرسیدم گفتن سی پی یوِ....

نظر شما اساتید چیه؟

نوع مادربورد و CPU رو به صورت دقیق‌تر بیان کنید؟

این مشکل بیشتر به علت بالا رفتن دمای CPU اتفاق می‌افته. من خودم هم با چنین مشکلاتی مواجه شدم. در قسمت تنظیمات بایوس به قسمت Hardware Monitor برید. یعنی جایی که نشون دهنده وضعیت سخت‌افزاری سیستم هست. یه نگاهی به دمای CPU بندازید و ببینید در چه وضعیتی قرار داره.

دمای CPU در حالت عادی نبایستی بیشتر از 50 باشه. اگه شما دیدید که حرارت CPU روی 60 درجه سانتی‌گراد هست بنابراین مشکلی وجود داره.

---------- Post added at 01:56 AM ---------- Previous post was at 01:54 AM ----------

سلام..نوع پاور green GP330A

امروز سی پی یو رو در آوردم و کامل تمیزش کردم کلی خاک گرفته بود...بعدش جا زدم الان بعدش سیسم بالا اومد و حدود یک ساعت و نیم روشن موند بعد بازم همونطور خیلی بی سرو صدا خاموش شد..

بهتر شده ولی هنوز درست نشده...

به نظرتون مشکل روشن و خاموش شدن نباید از پاور باشه؟؟؟

من برنامه SiSoftware Sandra Professional Business 2009 رو دارم..و از توش دمای سی پی یو رو چک کردم دیدم زده 35 درجه..

جای دیگه ای رو باید نگاه کنم؟؟؟اگه ممکنه بگید کجا رو چک کنم///چون واقعا برنامه پیچیده ایه..

ممنون

با توجه به گفته خودتون مشکل از CPU هست. البته نه اینکه CPU خراب شده باشه بلکه مشکلی در بایوس‌ به وجود اومده. با توجه به مین و نوع CPU ورژن بایوس رو آپدیت کنید. مطمئن باشید که مشکل‌تون حل شده هست.

---------- Post added at 01:56 AM ---------- Previous post was at 01:56 AM ----------

اون اوایل وقتی سیستم رو روشن میکردم صدای عجیبی از فن میومد و تقریبا بعد از یک ساعت درست میشد ولی بعد از مدتی خراب شد و تا میخواست ویندوز رو بالا بیاره خاموش میکرد ولی قبل از بالا اومدن ویندوز یک قسمتی بود که میشد بری تو SAFT MODE و اونجا که یک چندقیقه ای کار میکردی سیستم بالا میومد که الان اون هم از دست رفته..

بعد جواب سئوال بالا رو ندادین

این مشکل به علت حرارت بالای CPU اتفاق می‌افته. بایوس رو با توجه به نوع CPU آپدیت کنید. مشکل‌تون حل میشه.

karkan
18-04-2010, 10:36
نوع مادربورد و CPU رو به صورت دقیق‌تر بیان کنید؟

با توجه به گفته خودتون مشکل از CPU هست. البته نه اینکه CPU خراب شده باشه بلکه مشکلی در بایوس‌ به وجود اومده. با توجه به مین و نوع CPU ورژن بایوس رو آپدیت کنید. مطمئن باشید که مشکل‌تون حل شده هست.
.

ممنونم دوست عزیز..

CPU :AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000

آموزش آپدیت بایوس رو خوندم خیلی سخته...فکر کنم باید بدم بیرون...

دیشب از 1 تا 6 صبح روشن موند...ولی الان که روشن کردم 20 دقیقه بعد خاموش شد...الان دوباره روشن کردم و حدوده 20 دقیقه است که روشنه...امیدوارم خاموش نشه...

ممنون

B.J.U
23-04-2010, 16:51
من هم همین مشکل رو دارم به نظر من بده به یه جای مطمئن بگن مشکل از کجا هست اگر آدر س رو خواستی بگو در ضمن فقط در تهران

kafepaeto
23-04-2010, 22:33

مهندس منظور از هیچ کابلی یعنی کابل hde- sata-fdd-usb و... نه اینکه حتا کابل برق را هم از مین دریغ کنی !

مشکل شما از پاور است لطفن با یک ولتمتر ولتاژ پاور را تست کرده اگر حل نشد از سوکت سی پی یو است والسلام .
:5:

kafepaeto
23-04-2010, 22:39
یک فرضیه دیگر اینکه شما اهرم فن سی پی یو را شول کرده جوری که هدسینگ بر مین برد فشار نیاورد آنگاه تست کنید اگر مشکل شما حل شد ممکن است اتصالات زیر سوکت سی پی یو یک یا چند تای ان قطع شده باشد ( این مورد در مینهای گیگا زیاد دیده شده است ) .

mjzaret
24-04-2010, 09:04
ممنونم دوست عزیز..

CPU :AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000

آموزش آپدیت بایوس رو خوندم خیلی سخته...فکر کنم باید بدم بیرون...

دیشب از 1 تا 6 صبح روشن موند...ولی الان که روشن کردم 20 دقیقه بعد خاموش شد...الان دوباره روشن کردم و حدوده 20 دقیقه است که روشنه...امیدوارم خاموش نشه...

ممنون

نوع مادربورد رو عرض نکردید.!!!

آپدیت کردن بایوس که راحته.!!!

شما یه نگاهی در Setup سیستم بندازید و ببینید حرارت CPU چطوریه؟

اگه در حالت عادی بالای عدد 60 بود یعنی مشکل از همین قسمته.

برای حلش بایستی یه نگاهی به فن بندازی. تمیزش کن و دوباره جا بزن.

اگه این جواب نداد بایوس رو آپدیت کنید.

mostafa2020
07-05-2010, 13:51
با سلام خدمت دوستان
من همه اين بحث رو خوندم و به يه نتيجه هايي البته رسيدم
من سيستمم خيلي داغ مي كرد معمولي دماي سي پي يو 55 بود و موقع بازي pes 2010 مي رفت روي 70
اول نگاه كردم ديدم سرعت فنم پايين هست(تقريبا 1300 rpm) فن سي پي يو رو دست زدم ديدم شل شده و سرعت فن درست شد و رفت روي دور 2600 rpm ولي باز هم داغ مي كرد.
من زياد از خمير سيليكون اطلاعات نداشتم.اومدم فن سي پي يو رو با هتسينكش كاملا باز كردم و هم خمير روي سي پي يو رو و هم خمير فن رو كاملا پاك كردم.
الان سيستم اصلا روشن نميشه.در عرض 5 ثانيه خاموش ميشه.
به نظر شما خمير سيليكون اين قدر مهمه كه سيستم اصلا روشن نشه؟
امروزم جمعه بود نتوستم جايي خمير پيدا كنم به نظر شما ايراد حتما از نداشتن خمير؟
ممنون ميشم جواب بديد.

TREASURES
07-05-2010, 14:38
با سلام خدمت دوستان
من همه اين بحث رو خوندم و به يه نتيجه هايي البته رسيدم
من سيستمم خيلي داغ مي كرد معمولي دماي سي پي يو 55 بود و موقع بازي pes 2010 مي رفت روي 70
اول نگاه كردم ديدم سرعت فنم پايين هست(تقريبا 1300 rpm) فن سي پي يو رو دست زدم ديدم شل شده و سرعت فن درست شد و رفت روي دور 2600 rpm ولي باز هم داغ مي كرد.
من زياد از خمير سيليكون اطلاعات نداشتم.اومدم فن سي پي يو رو با هتسينكش كاملا باز كردم و هم خمير روي سي پي يو رو و هم خمير فن رو كاملا پاك كردم.
الان سيستم اصلا روشن نميشه.در عرض 5 ثانيه خاموش ميشه.
به نظر شما خمير سيليكون اين قدر مهمه كه سيستم اصلا روشن نشه؟
امروزم جمعه بود نتوستم جايي خمير پيدا كنم به نظر شما ايراد حتما از نداشتن خمير؟
ممنون ميشم جواب بديد.

سلام 100 درصد خمیر سیلیکن تاثیر داره اگه نداشت خوب درستش نمیکردن:31: اگه در کیستون بازه ببندینش و از یکی دو تا فن برای کولینگ کیستون استفاده کنید اگه دمای سی پی یو تغییر نکرد از یه فن دیگه استفاده کنید چون دمای بالای سی پی یو عمرشو شدیدا پایین میاره :46:

mostafa2020
07-05-2010, 14:53
گفتين از يه فن ديگه استفاده كنم . گفتم وقتي فن داره رو دور 2600 rpm مي چرخه چه ايرادي مي تونه داشته باشه.
من قبل از اينكه فن سي پي يو رو باز كنم و دوباره ببندم كامپيوترم حد اقل روشن مي شد ولي الان ديگه اصلا روشن نميشه.به نظر شما اگر مادربرد ضرب ديده باشه و خرابي داشته باشه سيستم بالا مياد؟
البته سي پي يو در عرض همين 5 ثانيه اين قد داغ ميشه كه نميشه بهش دست زد.
نمي دونم بايد چيكار كنم.

TREASURES
07-05-2010, 15:02
گفتين از يه فن ديگه استفاده كنم . گفتم وقتي فن داره رو دور 2600 rpm مي چرخه چه ايرادي مي تونه داشته باشه.
من قبل از اينكه فن سي پي يو رو باز كنم و دوباره ببندم كامپيوترم حد اقل روشن مي شد ولي الان ديگه اصلا روشن نميشه.به نظر شما اگر مادربرد ضرب ديده باشه و خرابي داشته باشه سيستم بالا مياد؟
البته سي پي يو در عرض همين 5 ثانيه اين قد داغ ميشه كه نميشه بهش دست زد.
نمي دونم بايد چيكار كنم.

نگاه کن دوست عزیز اون خمیر وسیله ی انتقال گرما از سی پی یو به هت سینک سی پی یو هستش شما میگی اومدم پاکش کردم خوب معلومه سیستمت قاط میزنه (وقتی داشتی این کارو انجام میدادی دستت به خازنی چیزی نخورد یا چیزی رو تغییر ندادی؟):20:

mostafa2020
07-05-2010, 16:06
نه دستم به چيزي نخورد.ولي ميگم تا روشن ميكنم در عرض همون 5 ثانيه سي پي يو خيلي داغ ميشه انگار نه انگار يه فن روش هست .
من گفتم نهايتش اين كه اين خمير نباشه بيشتر داغ مي كنه نه اينكه ديگه سيستم روشن نشه.
گفتم امروز خمير هم گيرم نيومد كه بزنم ببينم ايراد از اينجاست يا از مادربرد.
اميدوارم كه مشكل با خمير حل بشه .

amir hesam-s
07-05-2010, 18:31
نه دستم به چيزي نخورد.ولي ميگم تا روشن ميكنم در عرض همون 5 ثانيه سي پي يو خيلي داغ ميشه انگار نه انگار يه فن روش هست .
من گفتم نهايتش اين كه اين خمير نباشه بيشتر داغ مي كنه نه اينكه ديگه سيستم روشن نشه.
گفتم امروز خمير هم گيرم نيومد كه بزنم ببينم ايراد از اينجاست يا از مادربرد.
اميدوارم كه مشكل با خمير حل بشه .
سلام - اول این که شما سی پی یو رو در نیاوردی ؟ و این که خمیر سیلیکون رو روی سی پی یو بمالید و هدسینگ رو جا بزنید و اگه مادربوردتون قابلیت تنظیم دور فن و توان فن رو داره اونو رو بالا ببر.:20:

mostafa2020
07-05-2010, 18:44
سلام - اول این که شما سی پی یو رو در نیاوردی ؟ و این که خمیر سیلیکون رو روی سی پی یو بمالید و هدسینگ رو جا بزنید و اگه مادربوردتون قابلیت تنظیم دور فن و توان فن رو داره اونو رو بالا ببر.:20:

نه من اصلا سي پي يو رو در نياوردم.فقط فن سي پي يو رو در آوردم .
از راهنماييتون تشكر مي كنم
فردا ميرم خمير سيليكون مي گيرم ميزنم اميدوارم مشكلم حل بشه.
من دور فنم آخرين بار كه روشن شد و اومد بالا نگاه كردم رو دور 2600 rpm مي چرخيد حالا نميدونم كمه يا نه.
و اينكه سي پي يو من 2.8 celeron intel هست.
اگه بازم چيزي به نظرتون رسيد خواهشا بگيد .

TREASURES
07-05-2010, 20:22
یه چیزی هم اضافه کنم که سی پی یو های تک هسته کلا دمای بالایی دارن چون یه دفعه 100 درصد لود میشن و دماشون بالا میره بهتره به فکر ارتقای اساسی سیستمت باشی :31:

amir hesam-s
07-05-2010, 21:33
خوب درسته سی پی یو های تک هسته ای خیلی داغ می کنن ، اما اینو بگم خیلی سخت جونن - خمیرو بگیر و استفاده کن و هدسینگ هم جا بزن چیزه خاصی نداره - منم اولین بار که با این سیستم ها مواجه شدم چنین مشکلاتی هم داشتم ، بعضی وقت ها در کیسم رو باز می گذاشتم و یه پنکه هم می گذاشتم تا خنک بشه ..:31:

mostafa2020
09-05-2010, 08:46
خمير هم زدم بازم درست نشد.
قراره مادربرد رو ببرم يه جا براي تست اميدوارم درست بشه.
يا علي

TREASURES
09-05-2010, 08:49
:41:فکر کنم حرارت بالا به مین یا سی پی یوت صدمه زده

mostafa2020
11-05-2010, 20:54
مادربرد رو دادم براي تعمير
گفتن ولتاژ مادربرد بالا و پايين مي شده حرارت مين هم بالا ميرفته.
فردا قراره تحويل بگيرم.:20: