PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالن در ویبی 2008 و در خواست از کاربر _H2_

shadmehrshadow1
11-04-2010, 09:11
1- آیا میشه در ویبی 2008 ، توی بالنی که از آیکون کنار ساعت اجرا میشه و بالا میاد یه تصویر قرار داد . و اندازه تصویر رو به دلخواه انتخاب
کرد؟
یا کنترلی برای این کار وجود داره ؟
2- در ویبی 6 وقتی میخواستیم که با قرار گرفتن ماوس بر روی یک کنترل متنی ظاهر شود از خاصیت ToolTipText اون کنترل استفاده می کردیم و متن مورد نظر رو اونجا می نوشتیم . این کار را در ویبی 2008 چه طور می تونیم انجام بدیم ؟
3- همچنین در ویبی 6 یک بخش به نام Form Lyout وجود داشت که در اون بخش تصویر یک مانیتور بود که فرم در اون وجود داشت و ما می تونستیم از توی مانیتور با حرکت دادن فرم محل قرار گرفتن فرم به هنگام اجرا رو تعیین کنیم . این کار را در ویبی 2008 چه طور می تونیم انجام بدیم ؟ آیا چنین پنجره ای توی ویبی 2008 وجود دارد؟
4- یه پروژه وی بی 2008 از نمونه کا رxml بذارید که توش فرستادن اطلاعات و دریافت اطلاعات از xml باشه .
5- آقای _H2_ اون پروژه ساعت آنالوگ خیلی خوب بود ممنون میشم اگه کد وبی 2008 رو بذارید .
6- همچنین آقای _H2_ از کد تقویم هم ممنون (تقویم ماهانه ) خیلی خوب بود . ولی من میخوام خودم می خوام از نظر زیبایی طراحی
کنمش . ممنون میشم اگه سورس کد نحوه ایجاد حالتش رو بذارید . مثلا پس زمینه اش رو عکس بذارم ، اندازشو عوض کنم و کار های دیگه

L u K e !
11-04-2010, 22:08
از کنترل Notify Icon استفاده کن کار باهاش اسونه

shadmehrshadow1
12-04-2010, 09:24
ممنون میشه سوالات دیگه رو هم جواب بدید و بگید که کدوم جواب برای کدوم سوال هست و جواب ها رو کامل بذارید نه کوتاه .

anvar.net
12-04-2010, 21:19
ظاهرا زیاد دنبال رنگ و لعاب هستید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به هر حال تو نسخه های دات نت راهت خیلی بازه, یه مجموعه ای رو برات می ذارم که خوراک خودته

یه سری کنترل واسه فرم های ویندوز هستند که هم شیک تر از کنترل های عادی ویژوال استدیو هستند هم امکانات جالب تر و بهتری دارند ( لینک اخر پست)

می تونی سمپل هاشو از سایت سازنده اش دریافت کنی.

برای سوال اولت , یه کنترل خاصی تو این مجموعه هست, سمپل هاشو دانلود کن حتما بدردت می خوره.

برای سوال دومت یک کنترل بسیار پیشرفته در مجموعه فوق وجود دارد که حتی عکس هم قبول می کند.

سوال سوم : همچین چیزی در دات نت وجود ندارد و نیازی هم احساس نمی شود, هر فرم دارای خاصیتی بنام استارت پوزیشن هست که موقعیت فرم رو ست می کند, بصورت دستی هم میشه هر جوری بخوای کنترلش کنی.

واسه XML هم بچه ها تو همین انجمن سمپل گذاشتند یه سرچ بکن, پیدا می کنی.

گزینه های 5 و 6 اختصاصی دوست ارجمند -H2-

سایت اصلی , البته نسخه ای که الان تو سایت برای دانلود گذاشتن خیلی جدیدتره, ولی نمونه برنامه هاش بدردت می خوره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود نسخه کرک شده 8.1.0.6

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر موقع دانلود کردی واسه بحثش همینجا مطرح کن

_H2_
12-04-2010, 23:45
سلام

آقای _H2_ اون پروژه ساعت آنالوگ خیلی خوب بود ممنون میشم اگه کد وبی 2008 رو بذارید
میتوانم نمونه VB را هم بگذارم ولی پروزه مد نظر شما کد زیادی ندارد!! فرقی ندارد!!
کافیست کنترلر را به نوار ابزار VS اضافه کنید و بگیرید و روی فرم قرار دهید و StyleImage اش را پر کنید.
در حالت عادی نیازی به کدنویسی ندارد که #C بودن یا VB.Net بودن پروزه فرقی در ان ایجاد کند.
مانند یک دکمه است که روی فرم قرار داده باشید.
یک امتحانی کنید اگر مشکلی بود در خدمت هستم.

من میخوام خودم می خوام از نظر زیبایی طراحی
کنمش . ممنون میشم اگه سورس کد نحوه ایجاد حالتش رو بذارید . مثلا پس زمینه اش رو عکس بذارم
منظورتان ان است که همان نمونه کنترلر قدیمی من را میخواهید با رنگ و فوقنت دلخواه تنظیم کنید یا خودتان میخواهید بسازید؟

برای کنترلر خودم سی میکنم نمونه کدی از تغییر رنگ بندی و... برایتان بگذارم.

برای انکه خودتان چیزی مشابه درست کنید هم باید عرض کنم من فقط از دستورات گرافیکی +GDI استفاده کرده بودم که شاید برایتان مشکل باشد، شما میتوانید یک UserControl با قالببندی دلخواه خودتان برای دریافت تاریخ دریافت کنید.
(البته مصرف منابع با کدنویسی مستقیم +GDI کمتر خواهد بود.)

=====

از تاخیر در جواب عضر خواهی میکنم و شب بخیر.