PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عکس برداری بعدی گوگل چه زمانی است؟

HADICARBON
10-04-2010, 23:25
سلا
نمی دونم تا حالا این به ذهنتون رسیده یا نه:20:
ولی امروز که داشتم خونمون را تو زمان های مختلف می دیدم به فکرم رسید که اگر تاریخ عکس برداری بعدی ماهواره های گوگل را بدونم عالیه. :santa: مثلا فکرشو بکن که بری رو پشت بوم و به ماهواره یه دو نشون بدی :thumbsup: .حداقل به اندازه ی تخم چشم یه مورچه که نشونت می دهه...

یه چند تا سرچ انگلیسی کردم ولی به جایی نرسیدم.

راهی هست که بشه فهمید تاریخ عکس برداری بعدی ماهواره های گوگل ارث از یه منطقه خاص کی هست:question:

با سپاس

NaKhoda BiBaK
10-04-2010, 23:29
بری رو پشت بوم و به ماهواره یه دو نشون بدی

ایول ! اینو خوب اومدی !!!

اما خدایی عکس برداری ها خیلی قدیمیه ! ما یک سال و نیم هست خونمون رو ساختیم و 2 طبقه کردیم و حیاط کوچیک تر شده و ... ! اما عکس گوگل هنوز همون عکس قدیمی است !

gog2000
11-04-2010, 00:07
خودتو خسته نکن:31:
چون ایران در تحریم بسر میبره ماهواره گوگل دیگر از ایران عکسبرداری نمی کنه و اخرین عکسبرداری از ایران مربوط به سال 2003 می باشد و بعد از ان هم هیچ عکسی از ایران گرفته نشده و همان عکسهای قدیمی را نشان میدهد

babak_deghat
11-04-2010, 18:30
الان عکس های شیراز مال سال 2009 هست. بقیه جاها رو نمیدونم

HADICARBON
11-04-2010, 19:05
عکس های اصفهان از خونه ما هم مال 2009 هست.من عجیب سمج شدم که این را بفهمم .
need help
:23::23::13::13:

Kaptian Black
11-04-2010, 19:33
تبریز و تهران هم 2009 ه ! اما کلا کیفیت عکسبرداری های ایران خیلی پایینه اصلا نمیشه زوم کرد !! 3D هم که نیست ! یه بار برین Tokyo رو بیبین میفهمین کیفیت یعنی چی !

A.M.D.D.E.V.I.L
11-04-2010, 19:38
انصافا گل گفتی هم شهری کیفیت تو اتریش هم .... تو آلمان هم که .... هم 3 بعدی هم ...

gog2000
12-04-2010, 14:25
حالا از کجا مطمنید 2009 هستند ؟؟؟؟
البته در مورد شهرهای بزرگ و کلیات بعید نیست جدید باشه ولی در مورد شهرهای کوچک و جزئیات خیر قدیمی است و یکی از دلائل زوم نشدن و در واقع نشان ندادن جزئیات هم همین است چون اصلا جزئیات در کار نیست که نمایش بده و البته از روی کلایات نمیشه فهمید مالا چه سالی و از جزئیات معلوم میشه و حالا که جزئیات نا مفهومه از کجا مطمئن هستید 2009 است؟؟؟؟؟؟
چون برای ماهواره فرقی نداره و برای همه جا با کیفیت بالا عکس برداری می کنه و در سال 2002 برای یک پروژه تیر گذاری یکی از روستاهای پرت ایران از همین گوگل ارت استفاده کردیم که با کیفیت و دقت بسیار بالائی و حتی کمتر از یک متر اختلاف تیر گذاری شد پس به هیچ وجه بی کیفیت نبود
و همون عکس برداری نکردن بعد از سال 2002 و حذف جزئیات دلیل بر این بی کیفتی و زوم نشدن است.
و میشه به عبارت دیگر گفت صرفا از ایران یک عکسبرداری کلی میکنه و دیگه زیاد مثل سال 2002 زوم بر جزئیات نمیشه

اینم به خاطر این که جای ایران تو نقشه خالی نمونه:31:

نوکيا اوي‌مپ عليه گوگل‌مپ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/B]

babak_deghat
12-04-2010, 17:44
حالا از کجا مطمنید 2009 هستند ؟؟؟؟

از اینجا :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HADICARBON
12-04-2010, 22:21
ای بابا حالا بگید چه جوری بفهمیم عکس برداری بعدی ماهواره کی هست؟
ما که توی سرچ انگلیسی تو گوگل زیاد ماهر نیستیم.دوستان اگر یه تحقیقی بکنن ممنون می شم.
:40:

khosro100
15-04-2010, 06:44
من این رو میدونم که عکس هایی رو که کنار هم میچینند حتی مال یک سال نیستند. اینطوری بگم مال سال های مختلف هستند که کنار هم میگذارند و به ما نشون میدن. حساب کنید از طول یک کوچه چندین عکس میگیرند تا کوچه رو کامل پوشش بده عکس اولی مال این تابستون و این تاریخ هست و عکس بعدی زمانش با قبلی فرق میکنه. یعنی چندین دفعه از یک مسیر عکس برداری میشه .

Dr Hannibal
15-04-2010, 07:07
نقطه چیه :31:

گوگل مپ رو که دید از خیابون ها به طور کاملا 3 بعدی عکس داره. من یه عکسش رو دیدم که یه ماشین توش بود. رفتم حتی ساعت طرف هم معلوم بود :31:

یه سر بریم خیابون های اروپا برا عکس دست جمعی و 3 بعدی :27:

Cleeev
15-04-2010, 07:21
عکس برداری به صورت random انجام میشه... اگه قرار بود هر کسی بدونه که گوگل کی میاد از خونه ـشون عکس بگیره که تو همه عکسا یه 7-8 تا نماد و پرچم و شعار و غیره میدیدیم که روی زمین پهن کردن یا نوشتن...!!!!

البته شما میتونی یه فحش گنده به فارسی بالای خونه ـتون بنویسی (گوگل که نمیفهمه چیه :دی) به هر حال یه روز گوگل ازتون عکس میگیره و مشهور میشی... :27:

فکر کن بالای چند تا خونه و یه منطقه وسیع بنویسی " هر کی نگه آلبالو "... :دی

توی قطب جنوب ، یکی از کمپای تحقیقاتی همچین کاری کرده بودن و روی برفا ، گنده نوشته بودن HI ... چند وقت پیش، NASA ازشون یه عسک دسته جمعی گرفته بود رزولوشن در حد تیم ملی برزیل... :دی

mmiladd
15-04-2010, 10:59
آقا شما اینجا رو ول کن ؛ من شنیدم که تو کشور های دیگه گوگل امکان اینو گذاشته که می تونی بری تو خونه

طرفو ببینی... ولی فک کنم پولیه....

عکس های گوگل هم فک کنم بستگی به شهرهای مهم ایران داره.. یعنی گوگل میاد جاهای که مهم

رو آپگرد می کنه..!

radium
17-04-2010, 21:00
بری تو خونه طرفو ببینی که دیگه ازون حرفاست!
واسه خارجی ها حریم شخصی تعریف شده! مثل ما که نیستن حریم شخصی کشک باشه.
اون وقت گوگل ورداره هر کسی رو ببره تو خونه طرف!

wichidika
23-04-2010, 13:15
بری تو خونه طرفو ببینی که دیگه ازون حرفاست!
واسه خارجی ها حریم شخصی تعریف شده! مثل ما که نیستن حریم شخصی کشک باشه.
اون وقت گوگل ورداره هر کسی رو ببره تو خونه طرف!

اینو ببین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hosseinfm
23-04-2010, 13:24
بالای همه ی پشت بوم ها :

Persian gulf
for ever

HADICARBON
22-06-2010, 09:08
آقا پس گفتن که اگه ملت می دونستن پشت بوم هاشو نو را پر از شعار می کردن.یعنی گوگل تایم این کارو نمی گه ولی من آخرش یه روزی اینو می فهمم :5:
بچا گوگل آشنان:10:این دفعه که امید کردستانی اومد ایران ازش می پرسم:27:
به شمام می گم:20:

parsa205
25-06-2010, 09:05
منم تایید میکنم عکس ها جدید هستند روی بعضی از جزئیات که دقیق میشی میبینی که تغییر پیدا کرده....