PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با فرمت FAT32

swot
10-04-2010, 19:57
دوستان سلام /من یه هارد جدید 500 گیگ خریدم و میخواهم 6 پارتیشن با فرمت FAT32درست کنم /توسط سی دی ویندوز XP فقط اجازه فرمت NTFS را میده /بعد از درست کردن این پارتیشن ها با برنامه پارتیشن مجیک فرمتشون را به FAT 32 تغییر دادم ولی حالا در محیط داس درایوها دیده نمی شوند / در ویندوز XP که میخوام اونها را دوباره فرمت کنم فقط با فرمت NTFS فرمت میشند /لطفا کمکم کنید که چه جوری اونها را با فرمت FAT 32 فرمت کنم /ممنونم

Masоud
10-04-2010, 20:10
سلام

میتونید از سیدی بوت Partition Magic استفاده کنید و هنگام فرمت کردن درایو FAT32 رو انتخاب کنید .

موفق باشید :40:

swot
10-04-2010, 21:45
ممنون از شما دوست عزیز/یه سوال دیگه دارم و او اینکه بعد از اینه هارد و رم را ارتقا دادم سیستمم دیر بوت میشه یعنی بعضی مواقع حدود 3 یا 4 دقیقه طول میکشه که سخت افزار ها رو بشناسه و از بوت بشه /بیشتر هم در مرحله memory testing چنین اتفاقی میوفته /لطفا راهنماییم کنید /سیستم من 2 تا رم داره یه دونه 512 که تازه خریدم و 256 که قبلا داشته /جای رم ها رو عوض کردم همچنین با تک تک رمها امتحان کردم درست نشد .ممنون میشم جوابمو بدید

Masоud
12-04-2010, 13:44
ممنون از شما دوست عزیز/یه سوال دیگه دارم و او اینکه بعد از اینه هارد و رم را ارتقا دادم سیستمم دیر بوت میشه یعنی بعضی مواقع حدود 3 یا 4 دقیقه طول میکشه که سخت افزار ها رو بشناسه و از بوت بشه /بیشتر هم در مرحله memory testing چنین اتفاقی میوفته /لطفا راهنماییم کنید /سیستم من 2 تا رم داره یه دونه 512 که تازه خریدم و 256 که قبلا داشته /جای رم ها رو عوض کردم همچنین با تک تک رمها امتحان کردم درست نشد .ممنون میشم جوابمو بدید
سلام

صفحات 520 و 521 تاپیک زیر رو بخون :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40: