PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بین این 3 تا کدوم

hamed999
10-04-2010, 19:03
دوستان چندی پیش با مشاوره شما انتخاب این شد که برم omina2 بخرم اما این مشکل پریدن 16 گیگ حافظه اش بعد چند مدت نظرمو عوض کرد الان تو تاپیکش یه چنتایی این مشکل پریدن رو دارن پس حتما یه مشکلی داره دیگه واسه همین انتخابم بین اینا محدود شده

hd2 کارکرده اگه گیر اوردم

i8910 کارکرده چون واقعا زورم میاد به این گوشی این قد پول بدم نمیگم نمیارزه اما چون قبلا هم سمباین داشتم تکراریه

mileston چه نو چه کارکرده ( نو هم گفتم چون واسم اصلا تکراری نیست و تجربه جدیدی میتونه باشه پس میارزه)

حالا نگین کجای این سه تا به هم میخورن (جوابتون اینه که برام سیستم عامل زیاد مهم نیست فقط سرعت گوشی و اینترفیس گوشی که جذاب باشه واسم مهمه و حساسیت فوق العاده تاچ یه چیزی در حد آیفون ) حالا کدومو پیشتهاد میکنین اگه گوشی دیگه هم هست بگین بودجه من 450 تا 485 هست حالا هر گوشی که نو و کارکرده اش رو میشه با این بودجه خرید پیشنهاد بدین(قیمت این سه تایی هم که خودم گفتم رو نو و کارکرده شون رو بگین واسه تهران )

arsess2012
10-04-2010, 20:10
اگه تاچ قوی میخوای فقط htc و iphone
هر مدلی که باشه!
ضمنا hd2 بدون گارانتی و صفر 610
اگه اشتباه نکنم.
milestone هم باید بین 500 و 600 باشه.

golmohammadi
11-04-2010, 13:02
mileston که کارش درسته
پریدن حافظه داخلی امنیا 2 یعنی صحت داره ؟

hamed999
11-04-2010, 13:07
همش هم که تاچ نیست واسم روانی و سرعت و جذابیت اینترفیس اونا هم مهمه

---------- Post added at 02:07 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

به نظرتون میلیستون با قیمت تقریبا مشابه با hd2 بیشتر میارزه؟میدونم سیستم عاملشون فرق داره اما من از سیستم عامل چنتا برنامه کاربردی و ساده نیست که تو هر سیستم عاملی گیر میاد همون طور که بالا گفتم اول تاچ دوم روانی و سرعت و جذابیت و غیر تکراری شدن اینترفیس و سوم موار دیگه

merikh_merikh
11-04-2010, 15:22
میلیستون گزینه ی خوبیه.
ولی ایفن 3 جی اس هم میتونه برای شما گزینه ی خوبی باشه.ایفن 3 جی اس یک گوشی پرسرعت و روان و همچنین یک تجربه ی بسیار خوب میباشد