PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف لينوكس

venus_62
10-04-2010, 11:39
با سلام و خسته نباشيد؛يک سوال از استادمون به عنوان تحقيق ارائه شده ؛خواهش ميکنم هر چه زودتر لطف کنين جواب بدين؛مرسي
نحوه حذف لينوكس از روي هارد ؛موقعي كه سيتم 7 نصبه رو توضيح بدين
ممنون...

dodor
10-04-2010, 20:16
سلام دوست من!
شما کافی است از طریق :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپارنیشن های لینوکس رو حذف کنید. جزییات دقیقتر در :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا برای اینکه بوت لودر ویندوز را درست کنید کافی دی وی دی ویندوزتون رو در درایو دی وی دی قرار دهید و بعد از ریستارت سیستم از دی وی دی بوت شود . و سپس کارهای زیر رو دنبال کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای جزییات بیشتر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

DHT
11-04-2010, 12:43
با سلام و خسته نباشيد؛يک سوال از استادمون به عنوان تحقيق ارائه شده ؛خواهش ميکنم هر چه زودتر لطف کنين جواب بدين؛مرسي
نحوه حذف لينوكس از روي هارد ؛موقعي كه سيتم 7 نصبه رو توضيح بدين
ممنون...

استادتون هم چه تحقیقی داده!!! ههه هههه :31::27::27::27:

sanjaghakeabi
12-04-2010, 17:05
استادتون هم چه تحقیقی داده!!! ههه هههه :31::27::27::27:
سلام
اصلا خنده دار نیست
لطفا به سوال ونوس یه کم خودمونی تر جواب بدین یعنی لطف کنید مراحل حذف لینوکس رو در کنار سیستم عامل 7 به فارسی بطور کامل بنویسید
چون سوال منم هست .باتشکر

dodor
12-04-2010, 21:52
سلام دوست من!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مگه اون پست براتون کافی نیست. شما خودتون باید مطالب رو انتخاب کنید . من حتی منابع رو هم گفتم که شما راحتتر بتونید دسترسی پیدا کنید.
منظورتون اینکه باید حتما به زبان فارسی باشه؟ خودتون مگه نمی تونید؟ به نظرم خیلی واضح بیان شده و شما کافی است با انتخاب مطالب مطلبتون رو تکمیل کنید .
قراره تحقیقتون چند صفحه باشه؟ آیا باید حالت مقاله ای داشته باشه؟
موفق باشید.

taia
13-04-2010, 00:44
سلام
اصلا خنده دار نیست
لطفا به سوال ونوس یه کم خودمونی تر جواب بدین یعنی لطف کنید مراحل حذف لینوکس رو در کنار سیستم عامل 7 به فارسی بطور کامل بنویسید
چون سوال منم هست .باتشکر

به نظرم توضیح داده شده خیلی واضح هست.
بازم من براتون می گم، ببینید پارتیشن لینوکس رو به هر طریقی که بلد هستید پاک کنید، نمی دونم پارتیشن مجیک، یا هر نرم افزار دیگه ای که باهاش راحت هستید، تا اینجا که به نظرم مشکلی نیست!
اما برای برداشتن گراب:
سیستم رو از روی دی وی دی ویندوز 7 بوت کنید.
در صفحه ای که مربوط هست به انتخاب زبان و زمان و واحد پول و غیره در پایین سمت چپ صفحه دو گزینه هست که یکیش repair my computer هست، اون رو انتخاب کنید.
بعد از اینکه ویندوز محل نصب ویندوز شما رو شناسایی کرد، در قسمت انتخاب ها گزینه ی اول startup repair هست اون رو انتخاب کنید.
صبر کنید تا سیستم شما چک بشه، و بعد از شما می خواد که سیستمون رو ریستارت کنید و تمام! (البته ممکن هست به دلیل مشکلات دیگه در بوت مجددا به همون مکان برگرده و تعمیر رو ادامه بده، اجازه بدید اینکار رو انجام بده)

دیگه هم فارسی هست و هم فکر کنم کافی

A m i N i m A
22-04-2010, 08:43
والله اون زمان که از ویندوز هم استفاده میکردم، برای حذف لینوکس کافی بود شما برید توی ویندوز و با یه برنامه پارتیشن بندی مثل پارتیشن مجیک، درایو های لینوکسی رو فورمت کنین و بعد از یه restart با یه فلاپی بوت ویندوز دستور fdisk /mbr رو اجرا کنید تا تنظیمات بوت ویندوز برگرده.
حالا دیگه الآن نمیدونم اوضاع ویندوز به چه ترتیبی هست... یه امتحان بکن این دستور رو.

PeZooZo
05-07-2010, 20:52
سلام دوستان.
من موقع repair کردن start up با دی وی دی ویندوز 7 ارور dont send دریافت می کنم و نمی تونه اتارت آپ را ریپیر کنه!!!
چه کنم ؟
ممنون

Alyssa
06-07-2010, 00:37
یعنی شما لینوکس رو حذف کردید و حالا می خواهید تنها همین ویندوز باشه ؟
می تونید متن خطا رو ذکر کنید ؟
مراحل گفته شده رو انجام دادید ؟

PeZooZo
06-07-2010, 08:37
با دستور :

bootrec /fixmbr
bootrec /fixboot

مشکلم حل شد.
ممنون

ali nayeb
03-11-2016, 20:32
سلام دوستان من کالی لینوکسو نصب کردم حالا میخوان ویندوزو نصب کنم ولی موقع انتخاب مکان نصب همه ی پارتیشنا فری اسپیسشون 0 هست و نمیشه نصب کرد چیکارکنم؟؟؟

Ali_RNT
04-11-2016, 09:33
سلام دوستان من کالی لینوکسو نصب کردم حالا میخوان ویندوزو نصب کنم ولی موقع انتخاب مکان نصب همه ی پارتیشنا فری اسپیسشون 0 هست و نمیشه نصب کرد چیکارکنم؟؟؟

کالی لینوکس رو بوت کنید، برنامه ی gparted رو باز کنید، از تب view، تیک Device information رو بگذارید و یک اسکرین شات از لیست پارتیشن ها بفرستید.

احتمالا موقع نصب کالی، هاردتون رو از نو پارتیشن بندی نکردید؟

Nazanin-ŋム乙ムŋɨŋ
22-12-2017, 14:55
سلام این کدهارو کجا باید نوشت؟