PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی دوره های سیسکو

serhossien
09-04-2010, 22:13
کسی می تونه به من بگه چه دوره هایی از سیسکو در ایران وجود داره و قیمت هرکدوم حدودا چقدره؟
مثلا دوه های زیر هست،اگه هست،چقدر طول میکشه و چقدر هزینه می خواد:

ccvp

ccnp

ccissp

وآیا مدرکی که میدن مورد قبول خود شرکت سیسکو هست یا نه.البته این رو هم بگم برای من علاوه بر مدرک خود یادگیری نیز مهم هست.

paranoid_android
10-04-2010, 16:36
کسی می تونه به من بگه چه دوره هایی از سیسکو در ایران وجود داره و قیمت هرکدوم حدودا چقدره؟
مثلا دوه های زیر هست،اگه هست،چقدر طول میکشه و چقدر هزینه می خواد:

ccvp

ccnp

ccissp

وآیا مدرکی که میدن مورد قبول خود شرکت سیسکو هست یا نه.البته این رو هم بگم برای من علاوه بر مدرک خود یادگیری نیز مهم هست.

اگه به ليست دوره هاي برگزار شده موسسات مختلف بندازيد متوجه مي شيد كه تقريبا تمام دوره هايي كه مربوط به Carrier Certifications سيسكو ميشه (از CCNA تا CCIE) تو ايران برگزار ميشه.. حتي براي CCIE Lab هم برخي موسسات برنامه هاي آموزشي دارند.
قيمت اين دوره ها معمولا تو سايتشون ذكر ميشه، مثلا براي دوره CCNA بين 350000 تا حدود 500000 در نوسانه كه در اين بين موسسه نانونت پايينترين تعرفه (120000 تومان!) رو داره و ظاهرا مجتمع فني تهران بالاترين!. براي CCNP هم بطور ميانگين بين 900000 تا 1200000 تومان.
دوره هاي CCVP و CCSP تا 2000000 يا حتي بيشتر و الي آخر..

اينكه چقدر طول ميكشه بستگي به تعداد ساعاتي كه تو طول هفته برگزار ميشه داره. براي CCNA بين 50 تا 70 ساعت، CCNP حدود 40 ساعت براي هر كورس و CCSP و CCVP هم تقريبا مثل CCNP.

مداركي كه موسسات داخل ايران ميدن داخلي هستن و ممكنه مورد قبول سازمان ها و موسساتي كه براي استخدام در نظر داريد باشن اما مورد تاييد خود سيسكو خير. امتحانات كمپاني سيسكو داخل ايران و همچنين براي ايرانيها حتي خارج از خاك ايران برگزار نميشه (بصورت قانوني).