PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کدام بسته آموزشی استفاده می کنید؟

chista2010
09-04-2010, 17:40
از بین شرکتهای تولید کننده محصولات آموزشی به نظر شما بهترین تولید کننده این محصولات با ذکر نام محصول کدام است ؟ لطفا نام محصول و دلیل خود را در قسمت پاسخ بیان کنید

pejmanp
16-04-2010, 22:38
در زمینه برنامه نویسی شرکت appdev بهترین مجموعه ها رو تولید می کنه
در زمینه آموزشهای نرم افزارهای گرافیکی به صورت فارسی آموزشهای شرکت پرند مناسبه

Farjameh
03-05-2010, 11:06
به نظر من توی مجموعه های آموزشی به زبان انگلیسی، سری آموزشی Total Training واقعاً چیزه کامل و خوبیه و توی مجموعه های آموزشی فارسی، سری آموزشی شرکت فنی مهندسی پرند تقریباً کامل و جامع کار کرده و میشه بعد از استفاده از این مجموعه ها سریع تر با برنامه مور نظر هماهنگ شد و با بیشتر قسمت های برنامه آشنایی پیدا کرد.

chista2010
15-10-2010, 22:40
علاقه مندان به ساخت جلوه های ویژه مخصوصا با استفاده از نرم افزار After Effect. حتما محصولات آموزشی شرکت videocopilot رو امتحان کنند که خیلی حرفه ای آموزش می دهند
اینم سایتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

wordist
30-03-2011, 20:37
سلام

تاپيك پاكسازي شد

دوستان خواهشا قبل از زدن هرگونه پست قوانين اين بخش رو مطالعه و رعايت كنن

قوانین بخش نظر سنجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درصورت عدم رعايت قوانين، كاربر مربوطه اخطار خواهد گرفت

MicrosoftH
07-04-2011, 17:05
Trainsignal که کارش عالیه ولی این انگلیسی بودن و سواد پائین زبان مون باعث شده فقط فارسی یادبگیریم و دانشجویان کامپیوتر واقعا در یادگیری زبان انگلیسی تبنلی به خرج میدن

payan_zaman
22-05-2011, 10:59
Trainsignal که کارش عالیه ولی این انگلیسی بودن و سواد پائین زبان مون باعث شده فقط فارسی یادبگیریم و دانشجویان کامپیوتر واقعا در یادگیری زبان انگلیسی تبنلی به خرج میدن

درسته آموزشی های انگلیسی خیلی کامله البته برای ما ایرانی ها اگه زبان بلد باشیم خیلی خوبه چون پولشو نمی دیم قیمت های اصل بعضی هاش مثل آموزشی های Appdev حدود 500 دلار هست در حالی که آموزشی های فارسی خیلی ارزون تر ارائه میشند. البته آموزشی های فارسی هم چند سالی هست تو ایران خیلی پیشرفت کرده علاوه بر اینکه با قیمتهای خوب هم عرضه میشه

axson
29-01-2012, 23:43
سلام

از محصولات اموزش شرکت "فنی مهندسی نوین پندار" استفاده میکنم
اموزش "ICDL" "اسمبل A+"
و در أینده "CCNA"

azadeh2007
27-03-2012, 06:50
با سلام ...
دوستان به عقيده بنده بهترين سي دي هاي آموزشي كه به صورت Reference ميتونه براي فارسي زبانان مورد استفاده قرار بگيره ...
مجموعه هاي آموزشي شركت هادي سيستم هست ... سي دي هاي اين شركت بسيار كامل و جامع هستند...

payan_zaman
02-04-2012, 11:45
با سلام ...
دوستان به عقيده بنده بهترين سي دي هاي آموزشي كه به صورت Reference ميتونه براي فارسي زبانان مورد استفاده قرار بگيره ...
مجموعه هاي آموزشي شركت هادي سيستم هست ... سي دي هاي اين شركت بسيار كامل و جامع هستند...

هادی سیستم مگر هنوز آموزشی میزنه ! من یک آموزش Director هادی سیستم دارم نسخه 8 رو آموزش داده بدرد یک بار هم بزاری توی CD ROM نمی خوره . کیفیت صدا بعد. مباحث آموزشی ناقص و... .