PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2011

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

SANBOR
12-10-2010, 13:54
دوستان حالا که من دانلود کردم بخواهم برای کسی بفرستم باید چگونه استخراج کنم
اصلا فایلش کجا ریخته شده است

Spaniuly
12-10-2010, 14:14
توی همون جای همیشگی
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Konami\download
لطفا زیپ شده روی یه دانلود سنتر خوب که فیلتر نباشه آپلود کنید تا ما هم دانلود کنیم رسیدیم خونه دیگه معطل نشیم. اگه روی آپلود سنتر خوبی که فیلتر نباشه آپلود کنید میذارمش پست دوم

ArashNAM
12-10-2010, 14:18
این پچه با dialup چه قدر طول میکشه تا دانلود شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bar333lona
12-10-2010, 14:22
سلام بچه ها
مشکل گزارشگر من درست شد (آخیش راحت شدم)
کمی با تنظیمات کارت صوتی کلنجار رفتم درست شد

برین کنترل پنل
گزینه زیر را باز کنید
Sound and Audio Devices Peroperties
در تب اول یعنی Volume گزینه Advance پائینی را کلیک کنید
حالا از قسمت Speaker Seyupe گزینه ای را که انتخاب شده عوض کنید
ممکنه در سیستمها فرق کنه
که من الان گزینه‌ای را انتخاب کردم که در عکس زیر میبینید
با همین تنظیمات فکر کنم مشکلتون حل بشه
موفق باشید
ایم عکس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی این قسمت رو از روی ویندوز سون بگه کجا میشه

BIJAN5759
12-10-2010, 14:26

دوست عزیز آدرشو بده ما هم دانلو کنیم . ER30

R O O T
12-10-2010, 14:39
PES 2011 DLC

* More UEFA Champions League Mode Teams
* Summer Transfers Updates
* Latest Teams Strips
* Latest Boots
* New Wallpapers

دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tahoori
12-10-2010, 14:43
دوستان عزیز محل دانلود اینجا هست.

C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Temp\tmpwepes

بعد باید کپی کنید در پوشه IMG در پوشه اصلی بازی.

vahidreza2007
12-10-2010, 14:59
بله امروز روز 12 اکتبر هست روزی که اونهایی که صبر کردن و با پچهایی که img فایل هارو تغییر می دن (معذرت می خوام تر نزدن توی بازیشون) می تونن آپدیت کنن و برخی از مشکلات لایسنس ها رو برطرف کنن. من بار ها گفتم نیازی به عجله نیست. واسه نصب پچ

1- چون بازی که الان دست همه هست Already ورژنش 1.01 هست اگه پچ 1.02 بیاد می تونی نصب کنی... مشکلی وجود نداره

2- نه جاش عوض شده شما وقتی به اینترنت وصلی و می ری داخل بازی و می ری به قسمت Extras خواهی دید کمی طول میکشه وارد اون قسمت بشه چون داره چک می کنه ببینه DLC جدید هست یا نه امروز امتحان کنی خواهی دید که اعلام می کنه هست چون از ساعاتی پیش برای دانلود آماده کرده کونامی این DLC رو

موفق باشید...

ممنون ارمین جان خوبی

والا اول کار که بازی شروع میشه اون پایین میزنه 1.0 برای من . من از پرشیا استور گرفتم بازی رو

به نظرت از چی می تونه باشه ؟ و اینکه پچ 1.2 بیاد میشه نصبش کرد یا نه ؟

seday baron
12-10-2010, 15:02
آرمین جان چه عجب آفتابی شده من هنوز منتظر کیت سرورت هستم

masoud93
12-10-2010, 15:06
ممنون ارمین جان خوبی

والا اول کار که بازی شروع میشه اون پایین میزنه 1.0 برای من . من از پرشیا استور گرفتم بازی رو

شما یا خودتون بازیتون رو دست کاری کردین یا از اونجایی که گرفتین.

اون اول که بازی اومده بود یه پچی بود که صد خوردهای مگ بود وقتی اون پچ رو می خواستی وارد بازی کنی ورژن بازیت رو میکرد 1.0

الان بازی شما نقل و انتقالات و لوگوی تیما و ... توش درست هست یا نه ؟

footballist
12-10-2010, 15:10

فایل dt0f در پوشه img هست.من دانلود کردم فقط اون داخلش بود.برای PES هم متاسفم واقعا افت شدیدی داشته.امیدوارم سال بعدی یه تکونی به خودش بده.با تشکر

black.assassin
12-10-2010, 15:11
من 2 بار بازی رو آپدیت کردم از داخل خود بازی ولی هر دفعه میگه installation failed بعد از اینکه 100% میشه . در ضمن بره من همون لحظه که وارد بازی شدم پیغام داد که تو قسمت extra میتونی دانلود کنی .

BIJAN5759
12-10-2010, 15:12
دوستان کسی دانلود مستقیم dlc رو نداره ؟

Spaniuly
12-10-2010, 15:27
آرمین جان چه عجب آفتابی شده من هنوز منتظر کیت سرورت هستم

فدات عزیز...
والا حالا حالا ها منتظرش نباش باید یه چیز درست و درمون بسازم اونم کلی طول می کشه من فعلا dlc رو دانلود نکردم شب دانلود می کنم ببینم چی کم و کسری باقی می مونه اونها رو برطرف کنم

ممنون ارمین جان خوبی

اوکی ورژن بدی در اختیارته متاسفانه الان لینک دانلود نسخه نهایی (پنج زبانه اصلی اروپایی) رو من دارم 8 گیگ ایناست حجمش البته نسخه خودم ریپ شده نسخه پنج زبانه فرعی هست اونی که ترکیه و لهستان و اینا رو داره من فایل های مربوط به زبانهای غیر انگلیسی روبرداشتم و نسخه رو به طور کامل به ورژن تک زبانه انگلیسی اصل تبدیل کردم که ورژنش به صورت بیسیک 1.01 هست می تونم بگم بهترین ورژن موجود هست حتی من همین فایل های ستاپ اورجینال رو که دارم با سون زیپ کمپرس کردم و روی یک DVD5 دادم به آقا کامران (همشهری) پچ 1.02 هم بیاد مشکلی نیست به هر حال ما هستیم دیگه فایل های اورجینال رو می رسونیم دستت تا بتونی آپدیت کنی وقتی یک گیمر میاد توی فروم به این معنی هست که مشکلش حل خواهد شد. و اطلاعاتش بیشتر از اونی هست که نمیاد به فروم و جدیدترین اطلاعات رو نداره.

+
کماکان دارم دنبال لینکی می گردم که فیلتر نباشه امیدی به دوستان نیست که بتونن این فایل 20 و خورده ای مگی رو آپلود کنن. بعضی ها توی پیدا کردن فایل آپدیت مشکل دارن در حالی که می تون با جستجوی dt0f توی درایو ویندوزشون در کمتر از یک دقیقه لوکیت کنن فایل رو و پیداش کنن کافیه گزینه جستجو در میان فولدر های مخفی رو هم فعال کنن چون فایل توی مسیری قرار داره که بعضی فولدر های سر راه هایدن هستند

hoalboo
12-10-2010, 15:30
به حا ن که فرقی نکرد. فکر میکردم اگه این dlc رو نصب کنم مشکلات بازیم حل شه. اما نشده.

هنوزم تو مستر بعضی از زمین ها سیاه هستن .

از بازی هم میندازه بیرون. ای خدا :41:

من نمیدونم با این سیستم قول من چرا میندازه بیرون. سیستم که عمرا کم نمیاره . حتی همه چی رو پایینم میارم تا حد 0 باز میندازه بیرون.

چه گند شانسی من دارم ؟:41:

من قبلا با pes2009 همين مشكل رو داشتم.
اشكال از رم بود، بردم گارانتي تعويض كردم خوب شد.
احتمالا رمت مشكل داره.
با يه نرم افزار مثل Prime95 تست كن ببين ارور نميده؟

KAHAKDAM
12-10-2010, 15:31
سلام بچه ها
من هنوز بازی رو نگرفتم.میخوام بگیرم.میخواستم ببینم مرد و مردونه به خریدنش می ارزه
یعنی خیلی فرق کرده با نسخه قبلیش.اخه دلم نمیاد این نسخه رو رها کنم.

mtx891
12-10-2010, 15:33
فایلها اینجا اضافه شده
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\download
نیازی هم نیست جاشون عوض بشه اگر از خود باز ی دانلود کردی اما اگر از لینک دیگه ای دانلود کردید باید اپش فایل رو هم اضافه کنید در غیر این صورت در ورژن هیچ تغییری ایجاد نمیشه

BIJAN5759
12-10-2010, 15:35
آقا یکی dlc را داتلو مستقیم بده ...

bigman
12-10-2010, 15:37
kitserver جدیدی نیومده که بشه باهاش کنترل دسته بازی توی لیگ در اختیار خودمون باشه ...

مثل عکس پایین که برای pes 2010 وجود داشت .

SANBOR
12-10-2010, 15:43
توی همون جای همیشگی
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Konami\download
لطفا زیپ شده روی یه دانلود سنتر خوب که فیلتر نباشه آپلود کنید تا ما هم دانلود کنیم رسیدیم خونه دیگه معطل نشیم. اگه روی آپلود سنتر خوبی که فیلتر نباشه آپلود کنید میذارمش پست دوم

دوست من نیست

erno69
12-10-2010, 15:47
من 2 بار بازی رو آپدیت کردم از داخل خود بازی ولی هر دفعه میگه installation failed بعد از اینکه 100% میشه . در ضمن بره من همون لحظه که وارد بازی شدم پیغام داد که تو قسمت extra میتونی دانلود کنی .
منم دقیقا مشکل شمارو دارم...:13:

vahidreza2007
12-10-2010, 16:02
فدات عزیز...
والا حالا حالا ها منتظرش نباش باید یه چیز درست و درمون بسازم اونم کلی طول می کشه من فعلا dlc رو دانلود نکردم شب دانلود می کنم ببینم چی کم و کسری باقی می مونه اونها رو برطرف کنم

اوکی ورژن بدی در اختیارته متاسفانه الان لینک دانلود نسخه نهایی (پنج زبانه اصلی اروپایی) رو من دارم 8 گیگ ایناست حجمش البته نسخه خودم ریپ شده نسخه پنج زبانه فرعی هست اونی که ترکیه و لهستان و اینا رو داره من فایل های مربوط به زبانهای غیر انگلیسی روبرداشتم و نسخه رو به طور کامل به ورژن تک زبانه انگلیسی اصل تبدیل کردم که ورژنش به صورت بیسیک 1.01 هست می تونم بگم بهترین ورژن موجود هست حتی من همین فایل های ستاپ اورجینال رو که دارم با سون زیپ کمپرس کردم و روی یک DVD5 دادم به آقا کامران (همشهری) پچ 1.02 هم بیاد مشکلی نیست به هر حال ما هستیم دیگه فایل های اورجینال رو می رسونیم دستت تا بتونی آپدیت کنی وقتی یک گیمر میاد توی فروم به این معنی هست که مشکلش حل خواهد شد. و اطلاعاتش بیشتر از اونی هست که نمیاد به فروم و جدیدترین اطلاعات رو نداره.

+
کماکان دارم دنبال لینکی می گردم که فیلتر نباشه امیدی به دوستان نیست که بتونن این فایل 20 و خورده ای مگی رو آپلود کنن. بعضی ها توی پیدا کردن فایل آپدیت مشکل دارن در حالی که می تون با جستجوی dt0f توی درایو ویندوزشون در کمتر از یک دقیقه لوکیت کنن فایل رو و پیداش کنن کافیه گزینه جستجو در میان فولدر های مخفی رو هم فعال کنن چون فایل توی مسیری قرار داره که بعضی فولدر های سر راه هایدن هستند

امکانش هست لینک دانلود نسخه نهایی 5 زبانه رو بدی ؟ من با اینترنت شبانه میذارم برای دانلود ممکنه 2 هفته اینا طول بکشه اما بالاخره ارزشش رو داره . منتظر لینک ها هستم البته همون نسخه اصلی و نهایی 5 زبانه . راستی اگه از رپید بدی لینک هاش رو ممنون میشم اینجوری راحتتر میشه مستقیمش کرد .

ArminxXx
12-10-2010, 16:08
اينم يه توپ پك زيبا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مگابایت|توپ | امتیاز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bar333lona
12-10-2010, 16:30
سلام بچه ها
مشکل گزارشگر من درست شد (آخیش راحت شدم)
کمی با تنظیمات کارت صوتی کلنجار رفتم درست شد

برین کنترل پنل
گزینه زیر را باز کنید
Sound and Audio Devices Peroperties
در تب اول یعنی Volume گزینه Advance پائینی را کلیک کنید
حالا از قسمت Speaker Seyupe گزینه ای را که انتخاب شده عوض کنید
ممکنه در سیستمها فرق کنه
که من الان گزینه‌ای را انتخاب کردم که در عکس زیر میبینید
با همین تنظیمات فکر کنم مشکلتون حل بشه
موفق باشید
ایم عکس :

ویندوزم سون هست یکی بگه اینو از کجا پیدا کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Spaniuly
12-10-2010, 16:37
امکانش هست لینک دانلود نسخه نهایی 5 زبانه رو بدی ؟ من با اینترنت شبانه میذارم برای دانلود ممکنه 2 هفته اینا طول بکشه اما بالاخره ارزشش رو داره . منتظر لینک ها هستم البته همون نسخه اصلی و نهایی 5 زبانه . راستی اگه از رپید بدی لینک هاش رو ممنون میشم اینجوری راحتتر میشه مستقیمش کرد .
نه رپید ندارم ولی به نظرم بهترین راه برای لارج دانلود هایی که نیازی به سرعت عمل نداری تورنت هست. آهسته و پیوسته بدون نگرانی از خراب دانلود شدن چون .P2P هست

واقعا Seed بالایی داره خیلی پرسرعته

Armin 7
12-10-2010, 16:38
اقایون در حالی که داشت آپدیت میشد و تا 100 درصد رسید این پیغام رو داد :

ممنون میشم راهنماییم کنین.
سپاسگذارم.

ArminxXx
12-10-2010, 16:45
راست میگه مشکل از چیه؟؟

fery joon
12-10-2010, 16:45
واسه منم تا 100 درصد دانلود میشه ولی پیغام instalation failed میده :41:

mehdiporbaba
12-10-2010, 16:46
سلام به همه
فکر کنم اولین باگ رسمی بازی رو خودم کشف کردم
این باگ باحال و عجیب و غریب رو ببینید

ArminxXx
12-10-2010, 16:49
PES 2011 COMMENTARIES

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 340 مگابایت| گزارش های pes2011|[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرور دانلود= File Front

گزارش به زبان ایتالیایی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گزارش به زبان پرتغالی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گزارش به زبان آلمانی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گزارش به زبان اسپانیایی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گزارش زبان فرانسوی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گزارش به زبان یونانی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گزارش به زبان انگلیسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گزارش به زبان رومانیایی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیح = بعد از دانلود فایل دانلود شده رو توی فولدر img بریزید
بعد از توی بازی میرید توی گیم ستینگ و بعد language و بعد commentary
و حالا از لیست ایجاد شده به نسبت زبان هایی که دانلود کردید یکی رو انتخاب میکنید

مزیتش هم اینه که گزارش انگلیسی اصلا پاک نمیشه و میتونید توی بازی بین گزارش ها برای هر بازی حتی یک زبون رو انتخاب کنید

morrigan_neit
12-10-2010, 17:20
خیلی بازی باحالیه. من شخصا خوشم اوومد. خیلی از باگای سریای قبل رفع شده

saman3230
12-10-2010, 17:27
خوب یه سئوال اونهایی که این بازیو روی XBOX می کنند چه جوری از این پچ استفاده کنند ؟

malkemid
12-10-2010, 17:38
این گزارشگر از یه سرور دیگه نیست؟رپیدباز اینو مستقیم نمی کنه

seday baron
12-10-2010, 17:39
آرمین جان من که برای نصب پچ رسمی 0.1 با ارور اینستالر مواجه شدم یعنی نسخه ای که دارم تقلبی هست ؟
اگر روش فهمیدن نسخه اصلی با غیر اصلی بگی خیلی ممنون میشم .

katlots
12-10-2010, 17:43
دوست عزیز شما مطمئنید مراحل نصب را درست رفتید چون همون پچ 0.1لباسا پرچما واسم تیما را درست میکنه و تنها عیی که داره لیگ المانش کامل نبود و نقل وانتقالات کامل انجام نشده بودند که فکر کنم پچ 0.2 این مشکلاتو باید حل کنه من دانش کردم اما هنوز نصبش نکردم در ضمن کار با کیت سرور که اسونتر از همه هست؟ :46:

بابا سایت شما خیلی خوبه ولی یکی پیدا شه بگه چجوری اسم تیمها رو انگلیسی کنم؟

---------- Post added at 05:43 PM ---------- Previous post was at 05:41 PM ----------

ArminxXx جان شما یه کمکی بکن چجوری اسم تیمها رو انگلیسی کنم؟مردم از بس پچ دانلود کردم

masoodbr
12-10-2010, 17:51
بابا سایت شما خیلی خوبه ولی یکی پیدا شه بگه چجوری اسم تیمها رو انگلیسی کنم؟

---------- Post added at 05:43 PM ---------- Previous post was at 05:41 PM ----------

ArminxXx جان شما یه کمکی بکن چجوری اسم تیمها رو انگلیسی کنم؟مردم از بس پچ دانلود کردم

دوست عزیز دیگه شرمنده چون اسم تیمها توی نسخه ای که من دارم انگلیسی هست فقط اول به زبون محلی بودند مثل لیورپول که مرسی ساید نوشته شده بود که با پچ درست شد:13:

ArminxXx
12-10-2010, 17:53

والا من این پچ ورژن 1 پس ادیت رو دان کردم
بعدش فایلهارو با برنامه AFS Explorer ایمپورت و ریبیلد کردم بعدش فایلهای سیو رو تو پوشه سیو کپی کردم و اون دوتا کرک رو هم کپی کردم تو پوشه بازی و بازی رو اجرا کردم و همه چیش درست شد نمیدونم چرا بعضی از دوستان مثل شما و چندتای دیگه این مشکلو دارن!!:41:

دوست عزیز اسم تیمها توی نسخه ای که من دارم انگلیسی هست فقط اول به زبون محلی بودند مثل لیورپول که مرسی ساید نوشته شده بود که با پچ درست شد:13:
این دوستمون راست میگه چون برا منم از همون اول اسامی تیمها انگلیسی بودش ولی به صورت محلی بود پس احتمالا، احتمالا بر میگرده به نسخه ای که شما دانلود کردی یا خریدی:10:سعی کن با یه نسخه دیگه هم امتحان کنی اگر درست شد که مشکل از نسخه شماست ولی اگر همونجور بود که احتمالش خیلی کمه متاسفانه چون من با مشکل شما روبه رو نشدم نمیتونم کمکی کنم شرمنده:41::11::11:

ArminxXx
راستی اسم من آرمینه و یکی از آرمینهای 4گانه این تاپیکم:11:

SANBOR
12-10-2010, 18:04
دوستان اینم از نقل و انتقالات حالا اگه لطف کنید فقط یه پچی بدید که فقط تکرار میکنم فقط اسم تیم ها رو درست کنه که عالی میشه

mohsentanha
12-10-2010, 18:11
سلام من چطور این گزینه خاموش رو فعال کنم تو این بازی؟
اخه این که فعال میشه دیگه بازی روون میشه

h-rafiee
12-10-2010, 18:28
یکی میتونه لیگ های موجودش رو برام بگه بدونیم بندیسلیگا بازم نیستش یا هستش؟

masoodbr
12-10-2010, 18:33
سلام من چطور این گزینه خاموش رو فعال کنم تو این بازی؟
اخه این که فعال میشه دیگه بازی روون میشه

دوست عزیز تیک خورده دیگه فکر کنم فعال دیگه:13:

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:28 PM ----------

یکی میتونه لیگ های موجودش رو برام بگه بدونیم بندیسلیگا بازم نیستش یا هستش؟

لیگ المان متاسفانه بازم نیست :41:اما بایرن مونیخ و وردربرمن هستند:46:

mohsentanha
12-10-2010, 18:48
دوست عزیز تیک خورده دیگه فکر کنم فعال دیگه:13:
:31: برادر بزرگوار دقت کنی میبینی که چراغش خاموشه وقتی این فعال میشه بازی روون تر میشه
اینو تجربه می گه:27:
بیخیال فعالش کردم کشف گردید

masoodbr
12-10-2010, 18:53
:31: برادر بزرگوار دقت کنی میبینی که چراغش خاموشه وقتی این فعال میشه بازی روون تر میشه
اینو تجربه می گه:27:

شاید حق با شما باشه ولی وقتی تیک خورده فکر کنم فعاله دیگه:21:
خوب اقای باتجربه به بقیه دوستانم بگو چطوری فعالش کردی؟:18:

R O O T
12-10-2010, 19:07
سلام کسی میتونه dlc رو با لینک مستقیم بذاره ؟ من که رفتم از hotfile با dial up دانلود کردم بعد موقع اکسترکت زدش crc failed عجب زد حالی خوردم:41:

bar333lona
12-10-2010, 19:12
PES 2011 COMMENTARIES

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 340 مگابایت| گزارش های pes2011|[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرور دانلود= File Front

گزارش به زبان ایتالیایی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گزارش به زبان پرتغالی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گزارش به زبان آلمانی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گزارش به زبان اسپانیایی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گزارش زبان فرانسوی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گزارش به زبان یونانی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گزارش به زبان انگلیسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گزارش به زبان رومانیایی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیح = بعد از دانلود فایل دانلود شده رو توی فولدر img بریزید
بعد از توی بازی میرید توی گیم ستینگ و بعد language و بعد commentary

مزیتش هم اینه که گزارش انگلیسی اصلا پاک نمیشه و میتونید توی بازی بین گزارش ها برای هر بازی حتی یک زبون رو انتخاب کنید

دوست عزیز من گزارش انگیلیسی رو دانلود کردم فایل رو تو پوشه img ریختم و جایگزین فایل اصلی کردم حالا تو بازی متوجه نشدم باید کجا برم و چه تنظیمی رو دست بزنم میشه بهتر توضیح بدی
تو منوی اصلی بازی باید تغییر بدم یا زمانی که توی صفحه بازی هستم ؟

hadi h
12-10-2010, 19:13
سلام کسی میتونه dlc رو با لینک مستقیم بذاره ؟ من که رفتم از hotfile با dial up دانلود کردم بعد موقع اکسترکت زدش crc failed عجب زد حالی خوردم:41:

خدایی چه حالی داری !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18::18::18 ::18::24::24::24::24::24::34::34:

اگه می خوای من از سرور 4shared واست آپلود کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Spaniuly
12-10-2010, 19:15
آرمین جان من که برای نصب پچ رسمی 0.1 با ارور اینستالر مواجه شدم یعنی نسخه ای که دارم تقلبی هست ؟
اگر روش فهمیدن نسخه اصلی با غیر اصلی بگی خیلی ممنون میشم .

بازیت مگه ورژنش 1.01 نیست؟ اول بازی که Press Any Bottun میاد پاوینش نوشته V 1.0 یا V 1.01 ؟
اگه 1.01 باشه این پچ نصب نمیشه و همون ارور اینستالر میده من که نسخه نصب اورجینال دارم هم همین ارور رو می گیرم

خوب یه سئوال اونهایی که این بازیو روی XBOX می کنند چه جوری از این پچ استفاده کنند ؟
والا منم نسخه PC این بازی رو گرفتم بیخیال نسخه ایکس باکسش شدم چون وقتی فیفا 11 رو دارم برای ایکس باکس دیگه نیازی به بازی کردن PES روی کنسول نیست از طرفی یکی هست PES نسخه کنسولیش و کامپیوتریش پس بهتره برای PC بگیرن همه از شبکه لایو می شه این آپدیت ها رو گرفت ولی مکافات داره برای ما که دستگاهمون کپی خور هست

اونهایی که از داخل بازی می خوان آپدیت کنن باید قبل شروع به دانلود ادیت فایل رو از توی پوشه سیو ها پاک کنن وگرنه آخر سر ارور میده... ادیت فایل به دردتون نخواهد خورد بعد دانلود آپدیت پس با خیال راحت Delete کنیدش

viky1388
12-10-2010, 19:18
واسه منم تا 100 درصد دانلود میشه ولی پیغام instalation failed میده :41:

شما باید پچ هایی رو که نصب کردی کلا حذف کنی بعد بازی رو اپدیت کنی

منم همین مشکل رو داشتم پچ ها رو حذف کردم بعد بازی رو آپدیت کردم و دوباره پچ ها رو نصب کردم مشکلی پیش نیومد

R O O T
12-10-2010, 19:19
خدایی چه حالی داری !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18::18::18 ::18::24::24::24::24::24::34::34:

اگه می خوای من از سرور 4shared واست آپلود کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم اگه واسم اپلودش کنی:11:

ArminxXx
12-10-2010, 19:20
دوست عزیز من گزارش انگیلیسی رو دانلود کردم فایل رو تو پوشه img ریختم و جایگزین فایل اصلی کردم حالا تو بازی متوجه نشدم باید کجا برم و چه تنظیمی رو دست بزنم میشه بهتر توضیح بدی
تو منوی اصلی بازی باید تغییر بدم یا زمانی که توی صفحه بازی هستم ؟
بعد از توی منوی بازی میرید توی گیم ستینگ و بعد language و بعد commentary

fery joon
12-10-2010, 19:31

منم همین مشکل رو داشتم پچ ها رو حذف کردم بعد بازی رو آپدیت کردم و دوباره پچ ها رو نصب کردم مشکلی پیش نیومد

دوست عزیز ممنون از راهنماییت

پچ ها رو چجوری حذف کنم؟ من بازیو یه بار پاک کردم دوباره نصب کردم ولی بازم همونجوری میشه.مگه وقتی بازیو دوباره نصب کنی پچ های قبلی پاک نمیشن؟

dverbame
12-10-2010, 19:32
عزیز شاید مشکل از بازی باشه
یه سی دی دیگه بخر

نه بابا توی pes 2010 هم همین مشکل لعنتی بود :41:

این کنامی انگار اصلا از سیستم من خوشش نمیاد. همیشه بازی های فوتبالش واسه من اینجوریه :41:

hadi h
12-10-2010, 19:33
ممنون میشم اگه واسم اپلودش کنی:11:
بیا اینم همون لینک DLC ها :

اینم فقط واسه اینکه انقدر حوصله داری با دیال آپ دانلود کردی :8:

bar333lona
12-10-2010, 19:41
بعد از توی منوی بازی میرید توی گیم ستینگ و بعد language و بعد commentary

اصلا از منوی بازی گزینه گیم سیتینگ نیست ؟ game sitteng نیست
منظورت همون system setting هست ؟

saze
12-10-2010, 19:46
سلام
پچ pes 2011 رو از کجا دانلود کنم؟

hadi h
12-10-2010, 20:09
سلام
پچ pes 2011 رو از کجا دانلود کنم؟

اگه منظورت پچ DLC هاست که بیا :

Bahman No1
12-10-2010, 20:16
من با دیال آپ از تو خود بازی دانلود کردم ... 3 ساعت کشید :دی

ولی موقع نصب ارور داد ... منم فایل رو دستی کپی کردم تو پوشه img ... خدا رو شکر نقل و انتقالات درست شد ... نمره بعضی از بازیکنا هم اصلاح شده ... مثل هرناندز تو منچستر که فکر کنم دو سه تا اضافه شده ... اسمشم شده چیچاریتو ...

erno69
12-10-2010, 20:37
من که بیخیال دانلود پچ رسمی شدم...!
من پچ های Pes Edit رو دانلود و نصب کردم...الان هم مشکلی نیست دیگه!
نیازی به پچ کونامی نیست...

Zaghan_13
12-10-2010, 20:40
اگه منظورت پچ DLC هاست که بیا :

ببخشید من در این مورد اطلاعی ندارم میشه بگین این dlc چیه و چیکار میکنه؟

---------- Post added at 08:40 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

من که بیخیال دانلود پچ رسمی شدم...!
من پچ های Pes Edit رو دانلود و نصب کردم...الان هم مشکلی نیست دیگه!
نیازی به پچ کونامی نیست...

کدوم ها رو می فرمایید؟0.2 و 0.1 دیگه؟

erno69
12-10-2010, 20:42
ببخشید من در این مورد اطلاعی ندارم میشه بگین این dlc چیه و چیکار میکنه؟

---------- Post added at 08:40 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

کدوم ها رو می فرمایید؟0.2 و 0.1 دیگه؟
بله دوست عزیز همین ها...مشکلی هم که بعضی دوستان گفتن به وجود نیاورد...

bar333lona
12-10-2010, 20:43
گزارشگر بازی من هم به حرف اومد :31: اونایی که صدای گزارشگر ندارن برن تو قسمت setting در محل نصب بازی سربرگ Audio صدا رو روی گزینه Sterro قرار بدن . گزارشگر به حرف میاد :10:

katlots
عزیزان مشکل من اسم تیمهاست که نمی دونم روسی ،آلمانی یا چی؟ کسی میتونه فایلی رو که به این مطلب مربوط باشه بزاره.
توی pes2009 یه چیزی مثل راهنمای کیت سرور وجود داشت برای pes2011 وجود داره؟

dverbame
سلام دوستان

بفرمایید اینم لینک مستقیم این dlc که دوستمون روی 4shared قرار داده بودن

:10:

دعا کنید منم بتونم مثل ادم یه بار بازی کنم این بازی رو :41:

sina2013
12-10-2010, 20:51
دوستان اگه میشه برام سریال نامبر pes 11 رو سریع بزارن (خیلی لازمش دارم)

katlots
12-10-2010, 20:58
عزیزان مشکل من اسم تیمهاست که نمی دونم روسی ،آلمانی یا چی؟ کسی میتونه فایلی رو که به این مطلب مربوط باشه بزاره.
توی pes2009 یه چیزی مثل راهنمای کیت سرور وجود داشت برای pes2011 وجود داره؟

کمککککککککککککککککککککککک ککم کنید:19::18:

ArashNAM
12-10-2010, 21:03
سلام دوستان

بفرمایید اینم لینک مستقیم این dlc که دوستمون روی 4shared قرار داده بودن

:10:

دعا کنید منم بتونم مثل ادم یه بار بازی کنم این بازی رو :41:

ببخشید بعد دانلود این پچو کجا باید بریزیم یعنی چه کارش باید کنیم 2 تا فایل ؟؟؟؟

SANBOR
12-10-2010, 21:06
دوستان اینم از نقل و انتقالات حالا اگه لطف کنید فقط یه پچی بدید که فقط تکرار میکنم فقط اسم تیم ها رو درست کنه که عالی میشه

ArashNAM
12-10-2010, 21:11

با همین dlc نقل و انتقالات درست شد؟؟؟؟؟؟/
یعنی روبینیو و زلاتان تو میلان:40::40::40::40: هستند
خدیرا و اوزیل تو رئالند:40::40::40::40:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

seday baron
12-10-2010, 21:13
دوستان من دانلود میکنم میرسه به 100% که میرسه instalation failed میزنه ویندوزم 7 هست.

R O O T
12-10-2010, 21:15
ببخشید بعد دانلود این پچو کجا باید بریزیم یعنی چه کارش باید کنیم 2 تا فایل ؟؟؟؟

توی این مسیر قرارشون بدید

x:\Program Files\KONAMI\pro evolution soccer 2011\img

masoodbr
12-10-2010, 21:22
کمککککککککککککککککککککککک ککم کنید:19::18:

دوست عزیز تنها ره حل شما اینه که دستی انگلیسیشون کنی خیال خودتو راحت کن

katlots
12-10-2010, 21:24

مثل اینکه مشکل من و شما یکی هستش

---------- Post added at 09:24 PM ---------- Previous post was at 09:22 PM ----------

دوست عزیز تنها ره حل شما اینه که دستی انگلیسیشون کنی خیال خودتو راحت کن

نمیشه؟ اجازه نمی ده

M A X I M U M
12-10-2010, 21:27
پچ رو بعد از دانلود میتونید در پوشه های IMG در محل نصب بازی و download در پروفایل کاربری ویندوزتون کپی کنید که اولی راحت تره
این پچ تمامی لاین آپ های تیم های جام باشگاههای اروپا رو بروز می کنه
--------------------
یه کسی که بازی اورجینال رو گرفته میتونه از پوشه نصب بازی یه عکس بگیره بذاره میخوام بدونم فایل اورجینال خود بازی چیا هستن تو محل نصب بازی من کلی فایل دیگه از جمله آپدیت های درایورهای کارت گرافیک هم هست

ali_santori
12-10-2010, 21:28
دوستان

شما بیشتر چطوری گل میزنین؟

میشه گل هاتون رو آپ کنین

واقعا لازم دارم

soheil_6666
12-10-2010, 21:36
سلام یک سوال
این پچ dlc بهتره یا patch2 ؟
فرقشون چیه؟کدوم بهترن؟اختلاف حجم واسه چیه؟
ممنون

katlots
12-10-2010, 21:47
کسی می دونه این فایل های پوشه ی img هر کدوم برای چیه؟ مثلا dt05_r برا چیه؟ فکر کنم با فهمیدن اینکه اسم تیمها کجا نوشته شده بشه مشک رو حل کرد

*IN*
12-10-2010, 21:50
آقا من این dlc روزدم از تو خوده بازی دانلود کنه،مشکلی که نداره؟؟؟
بعد من الان پچ 0.2 رو ریختم لباسارو درست کره اینو بریزم عین اولش میشه؟؟؟

redman1368
12-10-2010, 21:57
سلام یک سوال
این پچ dlc بهتره یا patch2 ؟
فرقشون چیه؟کدوم بهترن؟اختلاف حجم واسه چیه؟
ممنون

سهیل عزیز DLC آپدیت رسمی شرکت کونامی برای pes 2011 هست و طبیعتا به دردبخور.ولی Patch 0.2 توسط گروهی از حرفه ای های ساخته شده.

به نظر من شما اول Dlc رو نصب کن.بعد پچ های جدید رو نصب کن.چون معمولا پس از آمدن Dlc همه پچ ها برای اون ورژن هم ساخته میشه.

seday baron
12-10-2010, 21:59
دوستان من دانلود میکنم به 100% که میرسه instalation failed میزنه ویندوزم 7 هست.

Esi-72
12-10-2010, 22:05
سلام من کیت لیورپول رو دانلود کردم بعد خواستم با ggs وارد بازی کنم ، شماره ها رو که ارور داد و کیت ها رو هم وارد کردم ولی کار نکردند ، حالا چیکار کنم ؟

erno69
12-10-2010, 22:12
dlc که لباس ها رو کامل نمیکنه...:13:
به نظر من که Patch 0.2 بهتره...

ArminxXx
12-10-2010, 22:22
گزارشگر بازی من هم به حرف اومد :31: اونایی که صدای گزارشگر ندارن برن تو قسمت setting در محل نصب بازی سربرگ Audio صدا رو روی گزینه Sterro قرار بدن . گزارشگر به حرف میاد :10:
خب خدا رو شکر:10::40:امیدوارم هیچ طرفدار بارسایی مشکل نداشته باشه:11:

mohsentanha
12-10-2010, 22:30
شاید حق با شما باشه ولی وقتی تیک خورده فکر کنم فعاله دیگه:21:
خوب اقای باتجربه به بقیه دوستانم بگو چطوری فعالش کردی؟:18:
برا کارت های ati باید بری تو تنظیمات خود نرم افزار catalyst بعد میری تو بخش 3d یسری گزینه هست همرو اکتیو کردم درست شد الان با رزولیشین ۱۲۸۰×۱۰۲۴ روون اجرا میشه ولی قبلا روون اجرا نمیشد:27:
وقتی کمرنگ بیده یعنی خاموشه دیگه این چیزا تو ویندوز خیلی تابلوئه الکی گیر دادی که فعاله:31:
deactive بود دیگه:10:

ArminxXx
12-10-2010, 22:31
دوستان

میشه گل هاتون رو آپ کنین

واقعا لازم دارم
سعی کن به گوشه محوطه جریمه که رسیدی دوبار دکمه سانتر رو بزنی تا سانتر تیز انجام بده و گل بزنی
یا از طریق پاسکاری و کارهای تیمی و در نهایت پاس تو عمق به صورت طولی و عرض و هوایی و.... گل بزنی
ولی سعی کن بیشتر تمرین کنی و بازی کنی تا بیشتر بتونی گل یزنی
ولی در کل هرکی یه راهی برای گل زدن داره که شاید تو نتونی از اون استفاده کنی پس سعی کن خودت برای خودت یه سبک بسازی:11:

bar333lona
12-10-2010, 22:41
دوستان

میشه گل هاتون رو آپ کنین

واقعا لازم دارم

اینم چند تا گل

hts1369
12-10-2010, 22:42
کسی می دونه این فایل های پوشه ی img هر کدوم برای چیه؟ مثلا dt05_r برا چیه؟ فکر کنم با فهمیدن اینکه اسم تیمها کجا نوشته شده بشه مشک رو حل کرد
من اینها رو میدونم امیدوارم به کارت بیان
dt00_e فایل گزارشگر انگلیسی
dt0a چرت و پرت (برا ادیت به درد نمیخوره)
dt0b توپها و محل افتادن توپ
dt0c فیسهاو شمارهی پیراهنها و موها و فونت نوشته ی پشت لباس و ... (برا ادیت بهدرد می خوره )
dt0d یکسری فیس و مو گذاشتن که اگه شما خواستی فیس و مو بازیکنهایه دیگه (مثل مارادونا ) رو وارد بازی کنی مشکل نداشته باشی
dt0e خدا داند
dt04 لوگو تیمها پرچم کشورها لوگو کاپها و...
dt05_eو dt05_n و dt05_r و dt05_t و dt05_v فایلهایه مربوط به منوهایه داخل بازی
dt06 خیلی کلیه ولی من فسی مربی هایه مستر لیگ رو توش دیدم لوگو اسپانسر هایه تیم تو مستر لیگ رو دیدم و غیره
dt07 تبلیغات کنار زمین و خیلی چیز هایه دیگه
dt08 فکر کنم فایاهایه مربوط به ساخت استادیوم که داخل بازی هست اینجا باشه
بقیه رو هم نمیدونم ولی اگه میخوایی تک تک بدونی تک تک شماره ها ماله چیه باید کمی صبر کنی

LiverBarca
12-10-2010, 23:19
بچه ها من فقط میخوام همه چیز لیورپول درست بشه از نقل و انتقالات بگیر تا لباس تیم....چیکار کنم....هرچه حجم فایلی که میزارین کمتر باشه و راحت اجرا بشه بهتره...ممنون...

mahdi_ctr
13-10-2010, 00:06
سلام

این فایل 20 مگی رو من دانلود کردم و به مسیر خودش انتقال دادم
بعد از اینکه رفتم تو بازی 4 تا پیغام داد که توی همشون عکس کفش بود
پایین قسمت ورژن هم یه چیزای نوشته

الان این پچ خود کونامی بود؟
پس چرا پرچم ها درست نشد؟
نقل و انتقالات رو چک نکردم

قدیم به برنامه ود که باهاش فایلهای بازی رو باز میکردن و فایلهای دیگه رو جایگزین میکردن
من الان پرچم ها رو دانلود کردم اما نمیدونم چجوری منتقل کنم
گفتن کیت سرور
من چندتا کیت سرور هم گرفتم اما جواب ندادن!
پچم هم 1.01 هست

masoodbr
13-10-2010, 00:11
دوستان كسي بعد از اين dlc پچي چيزي نصب كرده ؟كدوم پچ ؟ايا در اين هم تغييراتي ايجاد ميشه از نظر نقل وانتقالات واقعا كه چيز محشري هست

mazzi
13-10-2010, 00:13
بچه ها این مشکل رو چجوری حل کنم؟

masoodbr
13-10-2010, 00:23
سلام

این فایل 20 مگی رو من دانلود کردم و به مسیر خودش انتقال دادم
بعد از اینکه رفتم تو بازی 4 تا پیغام داد که توی همشون عکس کفش بود
پایین قسمت ورژن هم یه چیزای نوشته

الان این پچ خود کونامی بود؟
پس چرا پرچم ها درست نشد؟
نقل و انتقالات رو چک نکردم

قدیم به برنامه ود که باهاش فایلهای بازی رو باز میکردن و فایلهای دیگه رو جایگزین میکردن
من الان پرچم ها رو دانلود کردم اما نمیدونم چجوری منتقل کنم
گفتن کیت سرور
من چندتا کیت سرور هم گرفتم اما جواب ندادن!
پچم هم 1.01 هست

دوست عزيز ميشه ادرس لينكي كه پرچمارو ازش گرفتي بذاري ما هم استفاده كنيم ممنون:10:

mojtaba007
13-10-2010, 00:42

با ریختن کرک

mahdi_ctr
13-10-2010, 00:46
بیا عزیز اینو آقای katlots قرار داده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8.5 مگابایت| گرافیک |[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:

Barclays English Premier League
TIM Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie

من که نتونستم استفاده کنم
شما اگه بلدی استفاده کنی به ما هم یاد بده

baloteli
13-10-2010, 01:00

اصلا یک همچین چیزی نیست من یک بار اون پچ لعنتی 20 میگی رو دانلود کردم گند زد به بازی و ویندوز دوباره ویندوز زدم از خود بازی اپلود کردم ارور داد

masoodbr
13-10-2010, 01:32
دوستان كسي لينك دانلود اخرين نسخه ggs را داره بذاره براي دانلود ممنون

masoodbr
13-10-2010, 01:32

شرمنده به قول معروف اينترنت زغالي:21:

BIJAN5759
13-10-2010, 06:40

دوست عزیز شما کرک بازیرو از رو dvd بریز اونجایی که بازیرو نصب کردی بعد از داخل کرک exe بازیرو اجرا کنم . مشکلت حل میشه.

mj77
13-10-2010, 08:41

شرمنده به قول معروف اينترنت زغالي:21:
تغییری نکرده. من از همون ggs که pes 2007 ادیت میکردم استفاده میکنم.

mj77
13-10-2010, 09:05
اینم اولین پچی که بعد از dlc اومد:

BIJAN5759
13-10-2010, 09:09
نمیشه دانلو کرد لینکه دیگه ای نداری دوست عزیز ؟

katlots
13-10-2010, 10:05
من اینها رو میدونم امیدوارم به کارت بیان
dt00_e فایل گزارشگر انگلیسی
dt0a چرت و پرت (برا ادیت به درد نمیخوره)
dt0b توپها و محل افتادن توپ
dt0c فیسهاو شمارهی پیراهنها و موها و فونت نوشته ی پشت لباس و ... (برا ادیت بهدرد می خوره )
dt0d یکسری فیس و مو گذاشتن که اگه شما خواستی فیس و مو بازیکنهایه دیگه (مثل مارادونا ) رو وارد بازی کنی مشکل نداشته باشی
dt0e خدا داند
dt04 لوگو تیمها پرچم کشورها لوگو کاپها و...
dt05_eو dt05_n و dt05_r و dt05_t و dt05_v فایلهایه مربوط به منوهایه داخل بازی
dt06 خیلی کلیه ولی من فسی مربی هایه مستر لیگ رو توش دیدم لوگو اسپانسر هایه تیم تو مستر لیگ رو دیدم و غیره
dt07 تبلیغات کنار زمین و خیلی چیز هایه دیگه
dt08 فکر کنم فایاهایه مربوط به ساخت استادیوم که داخل بازی هست اینجا باشه
بقیه رو هم نمیدونم ولی اگه میخوایی تک تک بدونی تک تک شماره ها ماله چیه باید کمی صبر کنی
ادامه اش یادت نره بقول یکی از بچه ها شاید ما هم تونستیم مثل آدم بازی کنیم فقط بازم می گم اسم تیمها درست بشه. انگلیسی بشه

rairhahs
13-10-2010, 10:32
دوستان منpes 11 رو گرفتم ولی‌ زبان روسی و آلمانی‌ داره فقط

وقتی‌ هم وارد بعضی‌ میشم و تیم هارو انتخاب می‌کنم تا می‌خواد تصویر زمین بیاد Dont Send میده خارج می‌شه

خواهشاً بگین چطور باید انگلیسی کرد بازی‌ رو و Dont Send رو :41::41::41::41::41::41::41: چیکارش کنم؟؟؟ :(

LiverBarca
13-10-2010, 10:38
دوستان من dlc و از تو خود بازی دانلود کردم،تمامی نقل و انتقالات به روز شد ولی پرچمها و اسم تیمه و پیراهنشون هنوز درست نشده...من یه پچ درست کردن پرچمها رو هم داشتم که کار میکرد ولی بعد از نصب این dlc از کار افتاده و هر کاری میکنم کار نمیکنه:41:...برای من فقط لیورپول مهمه...چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SANBOR
13-10-2010, 10:47

حالا این چکار میکنه
دوباره بازی رو خراب نکنه
مثل بقه پچ ها
من فقط اسم تیم ها رو میخواهم
بنظر من بقیش همه درسته

sajad-tnt
13-10-2010, 11:01
سلام دوستان.

من چند روز پیش این بازیرو گرفتم.
وقتی نصبش کردم فقط 30دقیقه کف از دهنم میومد پایین :31: !!!!!!! (عجب چیزیه :31:!!!!)

ولی حالا متوجه چندتا مشکل شدم :
1.چمنهارو دونه به دونه امتحان کردم ولی همشون یکیه :31:!!!
2.خودش بازیکن تعویض میکنه :18: ... سیستم تغییر میده :18:... و... :18::18:.

آیا راهی برای درست کردن مشکل دوم هست.
ممنون از همه.:40:

katlots
13-10-2010, 11:06
سلام دوستان.

من چند روز پیش این بازیرو گرفتم.
وقتی نصبش کردم فقط 30دقیقه کف از دهنم میومد پایین :31: !!!!!!! (عجب چیزیه :31:!!!!)

ولی حالا متوجه چندتا مشکل شدم :
1.چمنهارو دونه به دونه امتحان کردم ولی همشون یکیه :31:!!!
2.خودش بازیکن تعویض میکنه :18: ... سیستم تغییر میده :18:... و... :18::18:.

آیا راهی برای درست کردن مشکل دوم هست.
ممنون از همه.:40:
آره این دو علت می تونه داشته باشه1- تنظیمات دسته در حالتی هست که cpu هم با شماست2- توی گیم پلان بازی یه جا هست که لباس مربی هستش تو قسمتهای پایینیش رو میگم اگه اون رو انتخاب کنی مربی هر وقت لازم بدونه تعویض میکنه وهم شیوه رو عوض می کنه البته صد در صد مطمئن نیستم ولی امیدوارم کارت راه بیفته

dverbame
13-10-2010, 11:25

.... اینم لینک مستقیم این پچ جدید

خودش گفته با dlc دیروز سازگاره

:41::41::41:

R O O T
13-10-2010, 11:53
[QUOTE=baloteli;5514250]..... /QUOTE]

دوست عزیز اون پچ رو من برا دانلود گذاشتم و خودم هم دارم ازش استفاده میکنم و همه چیز رو هم درست کرده حالا نمیدونم چطور برای شما عملی نشده .

حالا اگه مشکلی هست بگید تا حلش کنیم

mtx891
13-10-2010, 11:57
... اینم لینک مستقیم این پچ جدید

قربونت خیلی باحالی
فقط وقتی چیزی رو از جایی بر میداری توی قسمت نظرات نگاه کن ببین کسی با اون پچ مشکل نداشته

Ultra_Black
13-10-2010, 12:03
سلام
از دوستان کسی میتونه اینو مستقیم کنه؟

seday baron
13-10-2010, 13:12
آرمین جان من از خود بازی dlc دانلود میکنم به 100% که میرسه instalation failed میزنه ویندوزم 7 هست دستی پیدا نمیکنم فولدری که باید کپی کنیم .

meha
13-10-2010, 13:17
... اینم لینک مستقیم این پچ جدید

این پچ چکار میکنه؟

sajad-tnt
13-10-2010, 13:41
آره این دو علت می تونه داشته باشه1- تنظیمات دسته در حالتی هست که cpu هم با شماست2- توی گیم پلان بازی یه جا هست که لباس مربی هستش تو قسمتهای پایینیش رو میگم اگه اون رو انتخاب کنی مربی هر وقت لازم بدونه تعویض میکنه وهم شیوه رو عوض می کنه البته صد در صد مطمئن نیستم ولی امیدوارم کارت راه بیفته
ممنون مشکل دوم حل شد.:10:
ولی اولی رو متوجه نشدم که باید چیکار کرد!:19:

masoodbr
13-10-2010, 14:31
دوستان كيت سرورو بايد توي درايو c بنصبم يا درايو بازي؟

pishoolii
13-10-2010, 14:59
بجه ها برای من این Dlc فقط چنتا کفش و پوستر اضافه کرده و ترکیب تیم هارو هم به روز کرده ، من هرچی می گردم خبری از لایسنس شدن تیم های جدید نمی بینم.. شما تیمی رو پیدا کردین که لباس و اسمش درست شده باشه بعد از دانلود این Dlc؟؟

یادمه توو pes 2010 حجم یکی از Dlc ها 80 مگ بود و به نسبت تغییرات زیادی توو بازی ایجاد کرد ، ولی حجم این dls فقط 26 مگ هست ، پس نباید تغییرات چندانی توو بازی ایجاد کرده باشه...

Spaniuly
13-10-2010, 15:12
فکر کنم تیمهای لایسنس شده لالیگا بیشتر شده مطمئن نیستم ولی الان فقط 6 تا تیمش لایسنس نیست قبل نصب آلمریا یا گیخون لایسنس نبود. باز باید رسیدم خونه امتحان کنم ولی اینطوریه ظاهرا. تعداد تیمهای موجود در جام باشگاه ها هم بیشتر شده

sina2013
13-10-2010, 15:17
دوستان اگه میشه برام سریال نامبر pes 11 رو سریع بزارن (خیلی لازمش دارم)

کمککککککککککککککککککککککک کک

mahdi_ctr
13-10-2010, 15:23
برا من که سریال نامبر نداشت

golmohammadi
13-10-2010, 15:24
دیروز ساعت 1230بهم پیغام اومد که اپدیت اومده
اپدیت کردم و apply کردم بدون مشکل

Armin 7
13-10-2010, 15:50
کمککککککککککککککککککککککک کک

اقا این خدمت شما :
Serial : KWPE-9J7H-26DC-UPXH-CMWY

dverbame
13-10-2010, 16:19
قربونت خیلی باحالی
فقط وقتی چیزی رو از جایی بر میداری توی قسمت نظرات نگاه کن ببین کسی با اون پچ مشکل نداشته

والا من تا پچی چیزی میاد میام براتون مستقیم میکنم که استفاده کنن دو نفر - بیان نظر بگن . نه این که بهم فهش بدین.

دیگه هم مستقیم نمیکنم.

همه رو واسه خودم مستقیم میکنم. ارزش نداره کسی اینجا.

در ضمن اون پچ رو من برا خودم 5 بار نصب کردم و پاک کردم. بخدا برا من هیچ مشکلی نداشته و نداره. ویندوزمم 7 - 64 بیتی هست.

اگه یکم حالی طرف باشه میفهمه پچ های با کیت سرور اصلا ربطی به رجیستری نداره.

طرف بر داشته میگه پچ رو نصب کردم رجیستریم داغون شد.

یکی بیاد به این .... بگه که کیت سرور کاری به رجیستری نداره

طرف اومده بهم فهش میده - به من اخطار میدن. :41:

soranstar
13-10-2010, 16:22
ممنون مشکل دوم حل شد.:10:
ولی اولی رو متوجه نشدم که باید چیکار کرد!:19:
مال منم انطوریه . اسم و عکس ورزشگاهها با هم فرق داره ولی چمنا یکیه .
احتمالا همشون بذرشو از یه جا گرفتن .

seday baron
13-10-2010, 16:33
آرمین جان من از خود بازی dlc دانلود میکنم به 100% که میرسه instalation failed میزنه ویندوزم 7 هست دستی پیدا نمیکنم فولدری که باید کپی کنیم .

آرمین جان راه حلی نیست ؟

masoud93
13-10-2010, 16:40
من می خوام از طریق خود بازی آپدیت کنم.

مب خواستم ببینم که باید کجا برم و چند مگ هست این آپدیت و چه کارا میکنه ؟

ممنون.

R O O T
13-10-2010, 16:41
آرمین جان راه حلی نیست ؟

خوب از اینجا دانلود کن بعد کپی کن تو محل نصب بازی

من می خوام از طریق خود بازی آپدیت کنم.

مب خواستم ببینم که باید کجا برم و چند مگ هست این آپدیت و چه کارا میکنه ؟

ممنون.

باید بری قسمت extra .فکر کنم 26 مگ هست .نقلو انتقالات رو فقط درست میکنه +قدرت بعضی از بازیکنا هم کمو زیاد شده مثلا کاسیاس شده 93 .دنی الوز شده 94

katlots
13-10-2010, 17:11
به ما هم کمک کنید. اسم تیم ها انگلیسی نمیشه؟

Spaniuly
13-10-2010, 17:28
آرمین جان راه حلی نیست ؟

پست قبلیم رو می خوندی دقیقا جواب داده بودم...
قبل اینکه دانلود کنید آپدیت رو باید ادیت فایلتون رو از پوشه سیو ها کلا دیلت کنید چون دیگه به اون نیازی پیدا نمی کنید.

danyal2006
13-10-2010, 17:40
سلام
از دوستان کسی میتونه اینو مستقیم کنه؟

خدمت شما دوست عزيز:

اميدوارم مورد قبول باشه

pishoolii
13-10-2010, 17:46
مهدی جان کجایی توووو نیستی ازت خبری نیست؟؟ برای pes 2010 واقعا کوولاک کرده بودی برای بخش ادیت بازی. تا الان که کسی یه تایپیک درست و درمون برای جمع کردن پچ ها و ادیت های بازی نزده ، چون واقعا وجود یه بخش مستقل برای ادیت بازی لازمه.

اگه کسی وقتشو داره و میتونه یه تایپیک مثل تایپیک ادیت pes 2010 باز کنه و بهش برسه خیلیی عالی میییشه...

sina2013
13-10-2010, 17:57
من امروز pes رو نصب کردم اما وقتی میر م مستر لیگ یا bal بازی کنم آیکونای داخل بازی غیر فعالن برای فعال شدنشون باید چیکار کنم>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

viky1388
13-10-2010, 18:10
من امروز pes رو نصب کردم اما وقتی میر م مستر لیگ یا bal بازی کنم آیکونای داخل بازی غیر فعالن برای فعال شدنشون باید چیکار کنم>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد از یکی دو هفته فعال میشه

4umbaz
13-10-2010, 18:27
ايا فايلي هست با حجم كم كه تو سيو بازي كپي كنم اسم تيما و پرجم تيما و نقل انتقالات درست بشه؟؟؟

Ultra_Black
13-10-2010, 18:37
خدمت شما دوست عزيز:

کد:
اميدوارم مورد قبول باشه

از لطفتون بینهایت متشکرم...:40:
پچ رو دانلود می کنم و نتیجه رو اینجا میگم که خوب هست یا نه...
ولی تو کامنت های کاربران گفته بودند که عالی هست

ArminxXx
13-10-2010, 18:40
والا من تا پچی چیزی میاد میام براتون مستقیم میکنم که استفاده کنن دو نفر - بیان نظر بگن . نه این که بهم فهش بدین.

دیگه هم مستقیم نمیکنم.

همه رو واسه خودم مستقیم میکنم. ارزش نداره کسی اینجا.

در ضمن اون پچ رو من برا خودم 5 بار نصب کردم و پاک کردم. بخدا برا من هیچ مشکلی نداشته و نداره. ویندوزمم 7 - 64 بیتی هست.

اگه یکم حالی طرف باشه میفهمه پچ های با کیت سرور اصلا ربطی به رجیستری نداره.

طرف بر داشته میگه پچ رو نصب کردم رجیستریم داغون شد.

یکی بیاد به این .... بگه که کیت سرور کاری به رجیستری نداره

طرف اومده بهم فهش میده - به من اخطار میدن. :41:
نه جان من نکن اینکارو اینجا وجود تو خیلی حیاتیه :10:
درضمن اونم از روی عصبانیت و ندونم کاری یه چیزی گفته حالا تو بزرگی کن جوابشو با سکوتت بده:27::21:

Snip3r
13-10-2010, 19:10
آقا مال من تو جام باشگاهای اروپا خودش سر خود بازیکن تعویض می کنه ترکیب تیم و عوض می کنه چرا اینجوریه؟

ehsan_old
13-10-2010, 19:18
نه جان من نکن اینکارو اینجا وجود تو خیلی حیاتیه :10:
درضمن اونم از روی عصبانیت و ندونم کاری یه چیزی گفته حالا تو بزرگی کن جوابشو با سکوتت بده:27::21:

نمیشه که یکی از گرد راه برسه شروع کنه به فحاشی

من حق رو 100% به آقای dverbame میدم.

ایشون میاد به طور رایگان در اینجا فعالیت میکنه و پست های مفید میزنه.

گیرم که یه فایلی هم مشکل داشته باشه. اصلاً دلیل نمیشه شخصی بیاد توهین کنه.

مگه وقتی 10 تا فایل دیگرو دانلود میکرد و همه سالم بودن و مشکلاتشون حل میشد چه کار میکردن؟

متاسفانه تو ایران باب شده هر وقت به دیگران خیری برسونی نهایتاً زبوناً ازت تشکر میکنن ولی اگر سهواً مرتکب اشتباهی بشی، انگار ارث ...

به هر حال همون آقایی که اینقدر ناجوانمردانه به این بنده خدا توهین کرد، اگر میومد میگفت همچین مشکلی پیش اومده حالا چه کار کنم، هرکس از جمله خود من میومدیم بهش راه حل ارائه میدادیم.

به هر حال یکی از اهدافی که تو این محیط مجازی دور هم جمع شدیم اینه که مشکلات هم رو حل کنیم.

و در آخر اینکه همیشه سعی کنید مرد باشید.

ببخشید که پستم بی ارتباط با موضوع تاپیک هست ولی از مدیران خواهش مکینم پستم رو پاک نکنند

soranstar
13-10-2010, 19:37
آقا مال من تو جام باشگاهای اروپا خودش سر خود بازیکن تعویض می کنه ترکیب تیم و عوض می کنه چرا اینجوریه؟

دوست عزیز شما برید Game Plan از اونجا تنظیمات مربی رو off کنید .

afshinsiah
13-10-2010, 19:45
من وقتی بازی میکنم خیلی سرعت بازی کمه نمیشه کاری کرد که سرعتش یه کم بیشتر بشه؟باتشکر

soranstar
13-10-2010, 19:49
من وقتی بازی میکنم خیلی سرعت بازی کمه نمیشه کاری کرد که سرعتش یه کم بیشتر بشه؟باتشکر

از منوی تنظیمات میتونی سرعت بازی رو به انتخاب خودت تغییر بدی
0 یا 1+ و یا 2+

sina2013
13-10-2010, 20:05
بعد از یکی دو هفته فعال میشه

میشه یکم کامل تر توضیح بدید؟؟؟؟؟؟؟؟منظورتون از دو هفته چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی دو هفته بعد از نصب بازی یا این که باید تو خود مستر لیگ جلو رفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ArminxXx
13-10-2010, 20:56
نمیشه که یکی از گرد راه برسه شروع کنه به فحاشی

من حق رو 100% به آقای dverbame میدم.

ایشون میاد به طور رایگان در اینجا فعالیت میکنه و پست های مفید میزنه.

گیرم که یه فایلی هم مشکل داشته باشه. اصلاً دلیل نمیشه شخصی بیاد توهین کنه.

مگه وقتی 10 تا فایل دیگرو دانلود میکرد و همه سالم بودن و مشکلاتشون حل میشد چه کار میکردن؟

متاسفانه تو ایران باب شده هر وقت به دیگران خیری برسونی نهایتاً زبوناً ازت تشکر میکنن ولی اگر سهواً مرتکب اشتباهی بشی، انگار ارث ...

به هر حال همون آقایی که اینقدر ناجوانمردانه به این بنده خدا توهین کرد، اگر میومد میگفت همچین مشکلی پیش اومده حالا چه کار کنم، هرکس از جمله خود من میومدیم بهش راه حل ارائه میدادیم.

به هر حال یکی از اهدافی که تو این محیط مجازی دور هم جمع شدیم اینه که مشکلات هم رو حل کنیم.

و در آخر اینکه همیشه سعی کنید مرد باشید.

ببخشید که پستم بی ارتباط با موضوع تاپیک هست ولی از مدیران خواهش مکینم پستم رو پاک نکنند

من حرفتو کاملا تایید میکنم ولی من از آقای بالوتلی:13: دفاع نکردم و به این دلیل ایشون رو مورد انتقاد قرار ندادم که تاپیک بدلیل این موضوع از مسیر اصلیش خارج نشه:11:وگرنه منم خیلی بدم اومد از نحوه صحبت ایشون:2:

4umbaz
13-10-2010, 21:09
اقا يه پچ بديد من اسم تيما نقل و انتقالات .. پرچم مرچم درست شه...!!

pishoolii
13-10-2010, 21:22
من همین الان تمام پست های سایت پس پچ رو نگاه کردم و نظرات کاربراشو راجع به پچ های منتشر شده خوندم. تا الان هیچ پچ درست و حسابی که با آپدیت 12 اوکتبر سازگار باشه نیوومده و هرکی که دانلود کرده پچ براش اجرا نشده. کسایی که دنبال صحیح شدن اسم تیم ها و لیگ ها هستن بهتره یه خورده دیگه صبر کنن تا پچ های منطبق با dlc کونامی ساخته شن..

baloteli
13-10-2010, 21:47
اين dlc جريانش چيه

mtx891
13-10-2010, 22:07
میشه یکم کامل تر توضیح بدید؟؟؟؟؟؟؟؟منظورتون از دو هفته چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی دو هفته بعد از نصب بازی یا این که باید تو خود مستر لیگ جلو رفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:27:
تو خوده مستر لیگ برو جلو نترس واسه منم خاموش بود

pishoolii
13-10-2010, 22:09
اين dlc جريانش چيه

dlc همون آپدیت رسمی خود کونامی هست که از توو خود بازی هم قابل دانلوده ، یه سری چیزای بازی رو آپدیت میکنه.

hadi h
13-10-2010, 22:12
اين dlc جريانش چيه

مهمترینش اینکه نقل و انتقالات تابستانی رو کامل می کنه
اینم خارجیش :31:

PES 2011 DLC

* More UEFA Champions League Mode Teams
* Summer Transfers Updates
* Latest Teams Strips
* Latest Boots
* New Wallpapers

*IN*
13-10-2010, 22:45
من dlc رو دوبار از تو خوده بازی دانلود کردم 100 درصد که شد گفت فایل از بروکن...
حالا از این لینکایی که بچه ها گزاشتن گرفتم...
چه جوری ازش استفاده کنم؟؟؟

masoodbr
13-10-2010, 22:52
من dlc رو دوبار از تو خوده بازی دانلود کردم 100 درصد که شد گفت فایل از بروکن...
حالا از این لینکایی که بچه ها گزاشتن گرفتم...
چه جوری ازش استفاده کنم؟؟؟

كپي كن تو پوشه ايمج بازي
دوستان من پچي رو كه بعد از dlc اومد گرفتم و اجراش كردم پرچمارو درست ميكنه اما لباسارو نصفه و نيمه:41::41::41:

Armin 7
13-10-2010, 23:47
كپي كن تو پوشه ايمج بازي
دوستان من پچي رو كه بعد از dlc اومد گرفتم و اجراش كردم پرچمارو درست ميكنه اما لباسارو نصفه و نيمه:41::41::41:

آره برا من هم همینطوریه.
ولی ارزشش رو نداره.
همون ورژن 2 پچ PESEdit بهتره .
سپاسگذارم.

FGi
14-10-2010, 00:13
.... اینم لینک مستقیم این پچ جدید

سلام خدمت شما

این پچ را دانلود و کپی کردم ولی پرچم و لوگو تیمها و همچنین نقل و انتقالات درست نشد.

بای بای

Konami_Pc
14-10-2010, 03:19
تا اخر هفته پچ pes edit 03 میاد که به قول خودش به هیچ چیزی نیاز نیست حتی اپدیت کنامی چند روز دیگه صبر کنید پچ 3 میاد خیلی عالی میشه :8:

SANBOR
14-10-2010, 07:39
سلام دوستان
میشه یه توضیح در مورد تنظیمات become a legend بدید مخصوصا او سه گزینه ای که موقع خرید تنظیمات توی بازی به قسمت ستینگ بازی اضافه میشه متشکرم

mj77
14-10-2010, 08:56
سلام خدمت شما

این پچ را دانلود و کپی کردم ولی پرچم و لوگو تیمها و همچنین نقل و انتقالات درست نشد.

بای بای
اگه از پچ استفاده کنی میبینی که کفش و لوگو تیم ها تو فایل dt0f نیست ولی dlc که دانلود مکنی فقط یک فایل dt0f هست که هم کفش اظافه شده و هم لوگو. پس باید ببینی شماره لوگو تو dt0f چنده و بریزی.

---------- Post added at 08:56 AM ---------- Previous post was at 08:55 AM ----------

این dlc نتونست کاری کنه اسم بازیکنان حریفو ار روشون برداشت؟

mj77
14-10-2010, 09:13
یکی از دوستان لطف کنه لینک مستقیم این لوگو ها رو بزاره که فوق العاده هست؟

saeedblack
14-10-2010, 09:35
ببخشید کسی میدونه فایل dt00_e رو میشه از کجا دانلود کرد؟

baloteli
14-10-2010, 09:43
dlc همون آپدیت رسمی خود کونامی هست که از توو خود بازی هم قابل دانلوده ، یه سری چیزای بازی رو آپدیت میکنه
حالا چرا بعد از دانلودش از توي بازي ارور ميده

---------- Post added at 09:43 AM ---------- Previous post was at 09:41 AM ----------

يك سوال ديگه نميشه كاري كرد تا اسامي بعضي از بازيكنان رو كه گزارشگر نميخونه بتونه بخونه

hadi h
14-10-2010, 09:46
یکی از دوستان لطف کنه لینک مستقیم این لوگو ها رو بزاره که فوق العاده هست؟

بیا آقا
ولی بگم ک فقط لوگوی لیگ ها رو درست می کنه ها پرچم یا لباس رو کاری نمی کنه !!!!!!!1

kurosh08
14-10-2010, 09:49
تا الان چند تا dlc اومده؟؟؟؟
اون dlc نقل و انتقالات رو دانلود کردم و خیلی خوب بود.
آیا برای اسم تیم ها و پیراهن ها هم dlc اومده؟؟؟

R O O T
14-10-2010, 10:01
تا الان چند تا dlc اومده؟؟؟؟
اون dlc نقل و انتقالات رو دانلود کردم و خیلی خوب بود.
آیا برای اسم تیم ها و پیراهن ها هم dlc اومده؟؟؟

فعلا همین یکی اومده .برای پیراهن و اسمها هنوز نیومده باید منتظر پچی چیزی باشیم تا با این dlc سازگار باشه و اسمها و لباس ها رو درست کنه

البته این پچ هم هست ولی من دانلود نکردم ببینم کار میکنه یا نه

saeedblack
14-10-2010, 10:09
کسی پچی برای درست شدن نقل و انتقالات داره بزاره خیلی ممنون میشم

masoodbr
14-10-2010, 10:13
فعلا همین یکی اومده .برای پیراهن و اسمها هنوز نیومده باید منتظر پچی چیزی باشیم تا با این dlc سازگار باشه و اسمها و لباس ها رو درست کنه

البته این پچ هم هست ولی من دانلود نکردم ببینم کار میکنه یا نه

من اینو ازمایش کردم پیراهن ها رو درست نمیکنه:41::41::41:

---------- Post added at 12:13 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

کسی پچی برای درست شدن نقل و انتقالات داره بزاره خیلی ممنون میشم

پچ رسمی کنامی را دان کن که برای نقل و انتقالات محشره همون dlc معروف

soranstar
14-10-2010, 10:17

دو هفته به وقت بازی منظور ایشونه .
به وقت خودمون یه چیزی حدود 30 ثانیه که Next ها رو میزنید .

masoodbr
14-10-2010, 10:22
آره برا من هم همینطوریه.
ولی ارزشش رو نداره.
همون ورژن 2 پچ PESEdit بهتره .
سپاسگذارم.

ارمین جان این پچ 0.2 چیزایی رو که dlc درست کرده بهم نمیریزه؟

pishoolii
14-10-2010, 11:24
کسیی اینجا میدوونه چه جوری مییشه عکسای خودمونو وارد منوی بازی کنیم؟؟ با چه برنامه ای باید فرمت عکس هارو تغییر داد و توو بازی جایگزینشون کرد؟؟ اگه کسی بلده یه راهنمایی بکنه خودمون منو و والپیپرای بازی رو عوض کنیم...

masoodbr
14-10-2010, 11:45
کسیی اینجا میدوونه چه جوری مییشه عکسای خودمونو وارد منوی بازی کنیم؟؟ با چه برنامه ای باید فرمت عکس هارو تغییر داد و توو بازی جایگزینشون کرد؟؟ اگه کسی بلده یه راهنمایی بکنه خودمون منو و والپیپرای بازی رو عوض کنیم...

بابرنامه ggs میشه این کارو راحت انجام داد و برای ویرایش عکس هم از برنامه cs3 استفاده کن
فعلا صبر کن تا یک پچ با کیت سرور بیاد اون موقع بهتر میشه برات توضیح داد:46:

SANBOR
14-10-2010, 12:38
سلام دوستان
میشه یه توضیح در مورد تنظیمات become a legend بدید مخصوصا او سه گزینه ای که موقع خرید تنظیمات توی بازی به قسمت ستینگ بازی اضافه میشه متشکرم

katlots
14-10-2010, 12:42
اون دوستانی که تو بازی اسم تیمهاشون انگلیسی هستش لطف کنند یه عکس از جایی که بازی رونصب کردن ویه عکس هم از محتویات پوشه ایمیج برام بزارند. اگه اسم محتویات پوشه ایمیج رو هم بزارن خیلی بهتر میشه. فقط خواهشا سریعتر:46:
فکر کنم فهمیدم چه جوری می شه اسم تیمها رو انگلیش کرد قابل توجه SANBOR

eimanpaladin
14-10-2010, 12:54
با سلام کسی کلید های ترکیبی واسه کیبورد بلده
چجوری مثل توپو اتوماتیک میگیره من هر چی (speed + pass) رو میگیرم میره طرف یارو اما توپو نمیگیره
یا مثلا پاس تکنیکی و چیزای دیگه
ممنون

hamzeaziz
14-10-2010, 13:09
با سلام به همیه دوستان
من تونستم این بازی رو پیدا کنم ولی حالا موقع نصب Registration code میخواد کسی این کد رو داره

با تشکر

Snip3r
14-10-2010, 13:31

mtx891
14-10-2010, 13:32
با سلام کسی کلید های ترکیبی واسه کیبورد بلده
چجوری مثل توپو اتوماتیک میگیره من هر چی (speed + pass) رو میگیرم میره طرف یارو اما توپو نمیگیره
یا مثلا پاس تکنیکی و چیزای دیگه
ممنون

کافیه همه دگمه هارو روی کیبرد تنظیم کنی هیچ فرقی با گیم پد نداره

you_love_sky1
14-10-2010, 13:56
سلام.چرا مسترلیگ غیر فعاله؟چه جور باید فعال کرد؟ساکر از هر جهت از فیفا 11 بهتره هم فیفا دارم و هم ساکر قابا مقایسه نیستن ساکر فوق العاده است.ممنون

masoodbr
14-10-2010, 13:56
دوستان چرا نقل و انتقالات توي مسترليگ اين قدر راحت شده:41:

Snip3r
14-10-2010, 14:17
دوست عزیز شما برید Game Plan از اونجا تنظیمات مربی رو off کنید .

اون که اگهon باشه اصلا بازی‌ دست من نیست من خودم وقتی‌ بازی می‌کنم بازم تعویض می‌کنه اون حالت هم که آف هستش

Milad4171
14-10-2010, 14:22
آین DLC ها که دارن بچه ها میگذارن با هم فرق داره؟ من یه دونه دارم دانلود میکنم 28 مگابایته!!

shahab_f
14-10-2010, 14:30
بچه ها یه سوال ، من قبلا اون پچ غیر رسمی که فایل های img باید بسازی رو دانلود کرده بودم و فایل های img ایش رو دارم ، حالا هم dlc خود کونامی رو هم از extra دانلود کردم نقل و انتقالات درست شد اما لباس تیم ها نه، سوالم اینه که اگه بخوام ترکیب و نقل و انتقال از همون dlc باشه اما لباس تیم ها از پچ ، کدوم img ها رو باید کپی کنم ؟؟
اگه سوالم رو متوجه نشدین بگین یه جور دیگه توضیح بدم

golmohammadi
14-10-2010, 14:32
اون دوستانی که تو بازی اسم تیمهاشون انگلیسی هستش لطف کنند یه عکس از جایی که بازی رونصب کردن ویه عکس هم از محتویات پوشه ایمیج برام بزارند. اگه اسم محتویات پوشه ایمیج رو هم بزارن خیلی بهتر میشه. فقط خواهشا سریعتر:46:
بفرما ‌:

matr!x_2008
14-10-2010, 14:34
حداقل سیستم مورد نیازش چیه؟

Esi-72
14-10-2010, 14:45
سلام ، از دوستان کسی نمی دونه آخرین و بهترین پچ کونامی و نقل و انتقالات برای pes 2011 کدومه ؟
لطفا اگه می دونید لینک هر دو شو بذارید .

shahab_f
14-10-2010, 14:58
حداقل سیستم مورد نیازش چیه؟
اینه

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
Windows XP SP3, Vista SP2, 7
Intel Pentium IV 2.4GHz or equivalent processor
1GB RAM
DirectX 9.0c compatible video card. 128MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 6600 or AMD ATI Radeon x1300 video card)

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
Windows XP SP3, Vista SP2, 7
Intel Core2 Duo 2.0GHz or equivalent processor
2GB RAM
DirectX 9.0c compatible video card. 512MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 7900 or AMD ATI Radeon HD2600 or better)

EngineeR EhsaN
14-10-2010, 15:01
پچ رسمی کنامی را دان کن که برای نقل و انتقالات محشره همون dlc معروف

داداش اگه زحمتي نيست لينك دانلود DLC رو بده:46:

seday baron
14-10-2010, 15:05
دوستان من تو مسیر C:\Documents and Settings\All Users\Application Data پوشه konami پیدا نمیکنم مخفی هم نیست.

masoodbr
14-10-2010, 15:23
داداش اگه زحمتي نيست لينك دانلود DLC رو بده:46:

بفرما داداش :10:

---------- Post added at 05:23 PM ---------- Previous post was at 05:21 PM ----------

دوستان من تو مسیر C:\Documents and Settings\All Users\Application Data پوشه konami پیدا نمیکنم مخفی هم نیست.

مگه توي اين ادرس بايد پوشه konami باشه؟به چه دليل؟:13:

R O O T
14-10-2010, 15:28

اگه برای dlc میگید بهتره که توی محل نصب بازی کپی کنید :20:

mj77
14-10-2010, 15:33
حالا چرا بعد از دانلودش از توي بازي ارور ميده

---------- Post added at 09:43 AM ---------- Previous post was at 09:41 AM ----------

يك سوال ديگه نميشه كاري كرد تا اسامي بعضي از بازيكنان رو كه گزارشگر نميخونه بتونه بخونه
من از تو بازی دان نکردم.
سری قبل pes میشداسامی بازیکنانی که اسمشون نیست دانلود کرد و وارد بازی کرد. باید منتظر بمونیم...

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 03:30 PM ----------

بیا آقا
ولی بگم ک فقط لوگوی لیگ ها رو درست می کنه ها پرچم یا لباس رو کاری نمی کنه !!!!!!!1

مرسی. چطور اینکارو میکنی؟

---------- Post added at 03:33 PM ---------- Previous post was at 03:31 PM ----------

دوستان نمیدونید pes editor واسه pes 2011 کی میاد؟

mj77
14-10-2010, 15:38
آین DLC ها که دارن بچه ها میگذارن با هم فرق داره؟ من یه دونه دارم دانلود میکنم 28 مگابایته!!
فرقی نداره

seday baron
14-10-2010, 15:45
اگر میشه بگید که این فایل dlc کجا باید کپی کتم ؟

mj77
14-10-2010, 15:58
اگه از تو بازی دانلود نکردی: فایل که فکر کنم اسمش dt0f بریز جایی که بازی نصب کردی مثلا
c:\program file\konami\pes2011\img
فایل دیگر که اسمش edit بریز
My Documents\konami\pes 2011\save

fouad-pes
14-10-2010, 15:59
اگه ویندوز 7 داری، اینجا:
C:\ProgramData\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\download
البته پوشه مخفی هست و باید show hidden files رو انتخاب کنی

soranstar
14-10-2010, 16:01
راحت شده . ولی خیلی راحت هم پول کم میاری . مثل 2010 نیست که همیشه ترازت عالی باشه .
من با چلسی اول فصل 5تا بازیکن گرفتم تو فصل 2011-2012 مجبور شدم بازیکنای اصلی رو به خاطر ورشکست نشدن بفروشم .

mj77
14-10-2010, 16:01
من از تو بازی دان نکردم.
سری قبل pes میشداسامی بازیکنانی که اسمشون نیست دانلود کرد و وارد بازی کرد. باید منتظر بمونیم...

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 03:30 PM ----------

مرسی. چطور اینکارو میکنی؟

---------- Post added at 03:33 PM ---------- Previous post was at 03:31 PM ----------

دوستان نمیدونید pes editor واسه pes 2011 کی میاد؟
دوست عزیز لطف میکنی این دوتا لینک مستقیم کنی؟

Esi-72
14-10-2010, 17:26
آقا یکی جواب سوال ما رو هم بده ،
آخرین پچ کونامی و پچ نقل و انتقالات ، لینک دانلودش رو بی زحمت بذارید .

masoodbr
14-10-2010, 17:34

خدمت شما دوست عزیز ولی اگه دقت میکردی صفحه ذقبل گذاشته بودمش

hts1369
14-10-2010, 17:57
ادامه اش یادت نره بقول یکی از بچه ها شاید ما هم تونستیم مثل آدم بازی کنیم فقط بازم می گم اسم تیمها درست بشه. انگلیسی بشه
داش سربازم هروز تو پادگانم مرخصی هم زیاد نمیدن ایشالله بعد اموزشی یه کاری میکنم

دوستان كيت سرورو بايد توي درايو c بنصبم يا درايو بازي؟
داش کیت سرور باید کنار فایل setting و pes2011 باشه

ArminxXx
14-10-2010, 18:06
نخیرم من بشخصه موافق نیستم شما اگر تونستی بازیکنای جوونی که قدرتشون بین 85-90 و آینده دارن بخری اونوقت آسونه
من الان دو فصله ئنبال فندر ویل و هیگواینم ولی مگه میان یبار بازیکن میخواد باشگاه راضی نیست یبار که باشگاه حرفی نداره بازیکن میگه میخوام ترکیب ثابت باشمو حال و حوصله رقابت برای رسیدن به ترکیب اول رو ندارم:27:
ولی خرید ستاره ها راحت تر:46:

shahab_f
14-10-2010, 18:12
چی میشه سوال منم جواب بدین برای یکبار هم که شده؟
بچه ها یه سوال ، من قبلا اون پچ غیر رسمی که فایل های img باید بسازی رو دانلود کرده بودم و فایل های img ایش رو دارم ، حالا هم dlc خود کونامی رو هم از extra دانلود کردم نقل و انتقالات درست شد اما لباس تیم ها نه، سوالم اینه که اگه بخوام ترکیب و نقل و انتقال از همون dlc باشه اما لباس تیم ها از پچ ، کدوم img ها رو باید کپی کنم ؟؟
اگه سوالم رو متوجه نشدین بگین یه جور دیگه توضیح بدم

Spaniuly
14-10-2010, 18:19

برای دانلود های رسمی و مهم به پست دوم تاپیک مراجعه کنید

masoodbr
14-10-2010, 18:19
نخیرم من بشخصه موافق نیستم شما اگر تونستی بازیکنای جوونی که قدرتشون بین 85-90 و آینده دارن بخری اونوقت آسونه
من الان دو فصله ئنبال فندر ویل و هیگواینم ولی مگه میان یبار بازیکن میخواد باشگاه راضی نیست یبار که باشگاه حرفی نداره بازیکن میگه میخوام ترکیب ثابت باشمو حال و حوصله رقابت برای رسیدن به ترکیب اول رو ندارم:27:
ولی خرید ستاره ها راحت تر:46:

اگه دقت کرده باشی هرجا اسم من باشه عکس هیگواینم هست پس اول نفری که نقل وانتقالات خریدم هیگواین بوده:46:

ArminxXx
14-10-2010, 18:23
اگه دقت کرده باشی هرجا اسم من باشه عکس هیگواینم هست پس اول نفری که نقل وانتقالات خریدم هیگواین بوده:46:
ولی مال من نمیادش که:41:
ولی خودمونیم جواب جالبی دادی:27::31:

Zaghan_13
14-10-2010, 18:56
یه چیز عجیب:(؟؟؟!!!)
من هنوز بازی رو نگرفتم,چند روز پیش توی یک مغازه این بازی رو با سه تا دی وی دی داشت:18:حالا امشب اگه شد میگیرم ببینم چی داره که تو سه تا دی وی دی زده.
خیلی عجیب بود نه دیده بودم نه شنیده بودم,شما چطور؟:18:

ع.ص
14-10-2010, 19:09
دوستان من میخوام گزارشگر بازی مو عوض کنم(همون انگلیسیه جان چمپینه میخوام یه اسپانیایی بزارم)
میشه لینکش رو بزارید؟

parsgiga_3
14-10-2010, 19:32
دوستان پچ کاملی اومده؟
اگه هست معرفی کنید دانلود کنیم.
ممنون:46:

hadiasadi
14-10-2010, 19:45
دوستان سلام
من فایل dlc را دانلود کردم ترنسفرها درست شد
همچنین من patch02را هم ریختم ولی فقط اسم تیم ها درست شد من میخوام لوگو وپیراهن تیم هاهم درست شود
میشه بگید کدوم پچ لوگو وپیراهن تیم ها رو درست میکنه وسازگار با dlc هم باشه
خواهش میکنم راهنمایی کنید

masoodbr
14-10-2010, 19:47
Patch 1.01

دانلود Patch 1.01 با حجم 10.8 مگ

بچه کسی میدونه داستان این پچ چیه که تو پست 2 اقا ارمین گذاشته چیه ؟چکار میکنه؟:13:

HESAM_5700
14-10-2010, 20:05
سلام.

این پچی که تو پست 1 هست نقل و انتقالات رو درست میکنه؟

چجوری نصب میشه؟؟؟؟؟

گزارشگر رو چجوری انگیلیسی کنم؟؟؟؟

ممنون

Mehdi.ss
14-10-2010, 20:29
دوستان من میخوام گزارشگر بازی مو عوض کنم(همون انگلیسیه جان چمپینه میخوام یه اسپانیایی بزارم)
میشه لینکش رو بزارید؟

Mehdi.ss
14-10-2010, 20:56
سلام
آقایون از این به بعد ادیتهاتون رو تو این تاپیک بذارید تا این تاپیک از موضوع خودش منحرف نشه

AMIDI1972
14-10-2010, 21:12
سلام دوستان کنسول من ps2 به خاطر همین این game plane که حمله و دفاع رو از 0 تا 100 نتظیم میکنی نداره
بهترین ترکیب برای بارسا همراه با بهترین نتظیمات بدون زلاتان هانری توره مارکز و بودن ویا ماسچرانو چیه؟
دوست من اینترو بر میداره هیچ جوری نمیشه این اتو و رو مهار کرد
از وسط زمین باش میره میزنه تو گل
تو حمله اتو و مانسینی پشت اونها مونتاریو سوازو رو میزاره

katlots
14-10-2010, 21:48
خواهش می کنم کمکم کنید. اسم تیم ها انگلیسی نمیشه. بازی من تک دی وی دی و ورژن 1.00 هستش . پچ 0.1 فقط پیراهن ها ولوگو ها رو درست کرد . پچ دوم هم ازش چیزی نفهمیدم اون کیت سرور چجوری کار میکنه؟ باید چیکارش کنم ؟ می رم تو پوشه کیت سرور manager رو میزنم برای settingاخطار میده

SANBOR
14-10-2010, 22:09

دوست من برای من انگلیسی است فقط میخواهم درست بشه مثلا چلسی

Zaghan_13
14-10-2010, 22:15
یک دو دی وی دی واسم فردا میارن پس دیگه نمیگیرم.
لطفا لینک واسه انگلیسی کردنش و اینکه واسه نقل و انتقالات و پیراهن تیمها و اینجور چیزا تنها dlc رو دانلود کنم بسه؟اگه نه لطفا لینک بزارین.:46:
ممنون

SANBOR
14-10-2010, 22:31
سلام دوستان
یعنی کسی در مورد این قسمت چیزی نمیدونه

ArminxXx
14-10-2010, 22:52
پستو انتقال دادم به تاپیک ادیت:

xeNociDe
14-10-2010, 22:56
Bayern Munich swap with Fineseeberg
Werder Bremen swap with Nelapoltsk [in Busdesliga] (NOTE: Squad, numbers and formations are correct BUT team name for Fineseeberg and Nelapoltsk is incorrect and the kits for these
4 teams are incorrect)
...
El-Hadji Diouf
اگر واقعاً این کار هارو بکنه... امشب دانلودش میکنیم.
تا به حال 180 مگابایت از حجم ترافیکم رفت برای همین PES11 امیدوارو این یکی دیگه درست باشه.
لینک منبع هم بدی بد نیست.

ممنون.:10:

ArminxXx
14-10-2010, 23:03
اگر واقعاً این کار هارو بکنه... امشب دانلودش میکنیم.
تا به حال 180 مگابایت از حجم ترافیکم رفت برای همین PES11 امیدوارو این یکی دیگه درست باشه.
لینک منبع هم بدی بد نیست.

ممنون.:10:
از بازی سنتر در آوردم:

ولی خداییش تو کف نزاری ماروM.Saadat جون(شرمنده اسم شریفتون رو نمیدونستم):10:

masoodbr
14-10-2010, 23:23
سلام ارمين لين پچي رو كه گذاشتي تازه اومده يا مال قبل از dlc هستش؟

ArminxXx
15-10-2010, 02:26
سلام ارمين لين پچي رو كه گذاشتي تازه اومده يا مال قبل از dlc هستش؟
والا احتمالا مال بعدش باشه:20:
چک نکردم ولی M.saadat قراره چکش کنه وخبر بده!

shahi666
15-10-2010, 04:04
دوستان کسی میدونه این ورزشگاهایی که دانلود می کنیم و فایل dt07 هستند رو چه جوری میشه تو بازی اعمال کرد؟
آموزشی نیست؟

SA3EDLORD
15-10-2010, 08:46
سلام......بابا اینا دیگه خیلی این مسی رو بزرگ کردن:13:
====================================
دوستان یکی به من یاد بده چطوری پاس بدم!!!!!!!!
من تو این بازی حتی تو پاس دادن مشکل دارم:18:
دوستان این بازی ای که من نصب کردم گزارش گرش یکی المانی داره و یکی هم فرانسوی:2:
راهی نیست که انگلیسی هم اضافه بشه؟؟؟؟؟؟؟؟:20:
=====================================
دست شما درد نکنه:11:

xeNociDe
15-10-2010, 09:39
والا احتمالا مال بعدش باشه:20:
چک نکردم ولی M.saadat قراره چکش کنه وخبر بده!
متاسفانه اینم عالی نیست...
لیـگ انگلیس فقط Arsenal رو اضافه کرده و ترکیب ها هم هنوز زیاد خوب نیست.

متاسفانه اینم خوبـــ کارنکرد.

mehdi30nema
15-10-2010, 09:40
بچه ها هیچ پچی نیومده که این نقل و انتقالات را درست کنه ؟

masoodbr
15-10-2010, 10:01
بچه ها هیچ پچی نیومده که این نقل و انتقالات را درست کنه ؟

پچ رسمي كونامي رو از پست 2 صفحه اول دانلود كن جون ميده براي نقل وانتقالات:46:

mtx891
15-10-2010, 10:30
والا من دیگه سرم گیج رفت همه پست ها شد پچ نقل و انتقلات و گزارش المانی الان یک هفتست همه این مشکل رو دارن و دوستان در این تایپیک دونه دونه به هرشخصی که سوال میپرسه جواب میدن خواهش میکنم افراد رو به پستها راهنمایی کنید که اینقدر مطالب تکراری نباشه
باز هم از همه دوستان عذر میخام

masoodbr
15-10-2010, 11:21
بچه ها برنامه
pes-2011-of-editor-1-1

تو سايت pes patch اومده يكي زحمت بكشه لينك مستقيمش كنه

Zaghan_13
15-10-2010, 11:42
لطفا لینک واسه انگلیسی کردنش و اینکه واسه نقل و انتقالات و پیراهن تیمها و اینجور چیزا تنها dlc رو دانلود کنم بسه؟اگه نه لطفا لینک بزارین.:46:
ممنون

لطفا یک نفر جواب منو بده گیرم:41:
یک لینکی چیزی بدین کار ما هم رابیفته دیگه.:46:
ممنون

Armin 7
15-10-2010, 12:38
سلام......بابا اینا دیگه خیلی این مسی رو بزرگ کردن:13:
دوستان یکی به من یاد بده چطوری پاس بدم!!!!!!!!
من تو این بازی حتی تو پاس دادن مشکل دارم:18:
دوستان این بازی ای که من نصب کردم گزارش گرش یکی المانی داره و یکی هم فرانسوی:2:
راهی نیست که انگلیسی هم اضافه بشه؟؟؟؟؟؟؟؟:20:
=====================================
دست شما درد نکنه:11:

با سلام خدمت شما.
پاس دادن یه خورده قلق داره شما باید جهت رو به سمت بازیکن خودتون بگیرین و نسبت به فاصله ای که با یارتون دارین قدرت پاس رو تعیین کنین.
در ضمن اگه شما هنگام پاس دادن یا شوت زدن یا سانتر کردن , LB یا L2 رو نگه دارین, همشون بصورت کاملا دستی درمیان , مانند FIFA 11 .
من معمولا از این روش استفاده میکنم. واقعا فوق العاده هستش که بازی رو بتونین کاملا دستی اداره کنین.
در مورد گزارشگر هم شما میتونین گزارشگر انگلیسی رو دان کنین و تو پوشه img بازی واردش کنین.
سپاسگذارم.

SA3EDLORD
15-10-2010, 12:44
با سلام خدمت شما.
پاس دادن یه خورده قلق داره شما باید جهت رو به سمت بازیکن خودتون بگیرین و نسبت به فاصله ای که با یارتون دارین قدرت پاس رو تعیین کنین.
در ضمن اگه شما هنگام پاس دادن یا شوت زدن یا سانتر کردن , LB یا L2 رو نگه دارین, همشون بصورت کاملا دستی درمیان , مانند FIFA 11 .
من معمولا از این روش استفاده میکنم. واقعا فوق العاده هستش که بازی رو بتونین کاملا دستی اداره کنین.
در مورد گزارشگر هم شما میتونین گزارشگر انگلیسی رو دان کنین و تو پوشه img بازی واردش کنین.
سپاسگذارم.
دستت درد نکنه..........خیر ببینی تو زندگیت:31:
اونوفت اون گزارشگر رو از کجا دان کنم؟:20:
میشه لینک بدین؟؟؟؟؟؟:11:

Armin 7
15-10-2010, 13:00
دستت درد نکنه..........خیر ببینی تو زندگیت:31:
اونوفت اون گزارشگر رو از کجا دان کنم؟:20:
میشه لینک بدین؟؟؟؟؟؟:11:

خدمت شما :

payamhetfild
15-10-2010, 13:01
سلام به همه دوستای گلم...من فقط میخام آپدیته رسمی کونامی رو نصب کنم نه هیچ چیزه دیگه...این آپدیت چه چیزایی اضافه میکنه؟و از کجا باید بگیرمش؟

EngineeR EhsaN
15-10-2010, 13:32
حال لينك DLC كه نوشته بزودي كي گذاشته ميشه؟

R O O T
15-10-2010, 13:47
سلام به همه دوستای گلم...من فقط میخام آپدیته رسمی کونامی رو نصب کنم نه هیچ چیزه دیگه...این آپدیت چه چیزایی اضافه میکنه؟و از کجا باید بگیرمش؟

3 تا والپیپر اضافه میکنه .چند تا کفش اضافه میکنه .نقلو انتقالات رو درست میکنه :46:

دانلود 22 مگابایت

payamhetfild
15-10-2010, 14:04
3 تا والپیپر اضافه میکنه .چند تا کفش اضافه میکنه .نقلو انتقالات رو درست میکنه :46:

دانلود 22 مگابایت

دمت گرم داداش خیلی آقایی.....:40:..برای نصب این باید
Orignal Setup Files
رو هم بگیرم؟
وروش نصب این آپگرید چهجوریه؟(الان داره دان میشه:20:)

راستی یه سئواله دیگه هم اینکه به نظرتون بعد از این آپدیت میلان قویترین تیم باشگاهی نشد؟:18:

dverbame
15-10-2010, 14:37
دوستان لینک DLC رو عوض کردم - روی 2 تا سرورم اپلود کردم براتون . اقای krauser نیاز به لینک مستقیم داشتن براشون رو دو سرور قرار دادم . اینم لینکا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ("[URL)"]

R O O T
15-10-2010, 14:44
دمت گرم داداش خیلی آقایی.....:40:..برای نصب این باید
Orignal Setup Files
رو هم بگیرم؟
وروش نصب این آپگرید چهجوریه؟(الان داره دان میشه:20:)

راستی یه سئواله دیگه هم اینکه به نظرتون بعد از این آپدیت میلان قویترین تیم باشگاهی نشد؟:18:

نه لازم نیست .بعد از دانلود در محل نصب بازی در فولدر img کپی کنید . نه بارسا قویترینه از شانس ما

LiverBarca
15-10-2010, 16:13
سلام......بابا اینا دیگه خیلی این مسی رو بزرگ کردن
سلام دوست عزیز،هدف از نوشتن این جمله چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:
کجای مسی رو بزرگ کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:شما صد در صد طرفدار بارسا نیستی و مخالفشی....:5:
قدرت مسی رو باید خیلی بیشتر از اینا می دادند،الان مسی فقط اسمش 98 هست و در حد 90 هم بازی نمیکنه.....ولی شما چرا کریس رو نمیگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:قدرتش 98 هستش ولی دو برابر مسی بازی میکنه.....
در ضمن یادت نره مسی سلطان کل فوتباله و فوتبال یعنی مسی....

gta6767
15-10-2010, 16:52
سلام دوست عزیز،هدف از نوشتن این جمله چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:
کجای مسی رو بزرگ کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:شما صد در صد طرفدار بارسا نیستی و مخالفشی....:5:
قدرت مسی رو باید خیلی بیشتر از اینا می دادند،الان مسی فقط اسمش 98 هست و در حد 90 هم بازی نمیکنه.....ولی شما چرا کریس رو نمیگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:قدرتش 98 هستش ولی دو برابر مسی بازی میکنه.....
چرا بیخودی حرف میزنی کریس قدرتش درحد 80 هم نیست ولی مسی قدرتش خیلی زیاده وهمه را یکچا دریبل میکنه

SA3EDLORD
15-10-2010, 17:06
سلام دوست عزیز،هدف از نوشتن این جمله چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کجای مسی رو بزرگ کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما صد در صد طرفدار بارسا نیستی و مخالفشی....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قدرت مسی رو باید خیلی بیشتر از اینا می دادند،الان مسی فقط اسمش 98 هست و در حد 90 هم بازی نمیکنه.....ولی شما چرا کریس رو نمیگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]قدرتش 98 هستش ولی دو برابر مسی بازی میکنه.....
سلطان فوتبال کجا بود بابا(هنو مونده به ستاره هایی مثل زیدان و رونادینیهو برسه):13:.......مسی هم اگه یه ژاوی پشتش نبود هیچ کار نمیتونست بکنه:13:اگه بگی فوتبال یعنی ژاوی یه چیزی...........اصلا مسی چه ربطی به کریس داره.....اصلا به نظر من کریس بازیکن خوبی نیست:13:
بعدشم من برا قدرت و اینا نمیگم.........همه جای بازی مسی رو داره نشون میده(والپیپر....جام باشگاه های اروپا و رو کاور بازی و .....)

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:02 PM ----------

یه مشکل...............چرا بازی من اینهمه تیک میزنه.........حتی روی پایین ترین تنظیمات!!!!!!!!!!!!!!
pes10 رو من رو بهترین تنظیمات بازی میکردم............یعنی این انقدر فرق کرده:13:

masoodbr
15-10-2010, 17:10
ارمين(arminxxx) چيزي براي مود bl پيدا نكردي بذاري؟

---------- Post added at 07:10 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

بچه ها امروزم dlc اومده مگه؟اين چيه كه سايت pespatch گذاشته؟

ArminxXx
15-10-2010, 17:24
نه هنوز دارم میگردم اگر بود میزارم تو تاپیک ادیت:

آرمین هستم مسعود جون:10:

you_love_sky1
15-10-2010, 17:28
سلام.لطفا کمک کنید مسترلیگ غیر فعاله چه جور باید فعال کنم؟ فقط ایکن نقل وانتقالات فعاله و سیو .کمک کنید.ممنون

amin 2010
15-10-2010, 17:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VS [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نقد های FIFA به عدد 40 رسیده و PES هم از 22 نقد گذشته .
این نمراتی که میزارم به احتمال زیاد دسنخوش تغییرات زیادی نخواهد شد .

...............................

میانگین نمرات FIFA از 40 نقد 88 هست .
24 منتقد FIFA 11 رو برازنده نمره ای بالغ بر 90 دونستن !!!3 نمره 100 و 3 نقد بین 95 تا 100 هم در این بین دیده میشه .
در بین این 40 نقد، 2 نقد بوده که بازی رو لایق نمره ای کمتر از 80 دونستن .
(GameZone و 1UP بازی رو برازنده نمره 75 دونستن )
کمترین نمره بازی هم 75 هست .

...............................

PES از بین 23 نقد ، میانگین 76 رو کسب کرده (نمره ای کمتر از نسخه قبل که باعث شده شعار بازگشت پادشاه کاملا زیر سوال بره !!)
نقد هایی که بازی رو برازنده نمره ای بالا ی 90 دونستن 1 عدد هست !!!(یوروگیمر بخش ایتالیا نمره 90 رو به بازی داده )
نقد هایی که بازی رو لایق نمره ای کمتر از 80 دونستن 7 نقد هست !
کمترین نمرات بازی هم نمره 60 هست که دو سایت به این بازی دادن

vahidreza2007
15-10-2010, 17:36
بچه ها این Orignal Setup Files را از کجا می تونم دانلود کنم ؟؟؟؟ چون برای نصب پچ 1.01 برای من ارور اینیستالر میده و فکر کنم نیاز به Orignal Setup Files دارم لطفا یکی در این مورد راهنمایی کنه . مرسی

pishoolii
15-10-2010, 17:36
آقا Dlc جدیید اوومده.. توو خود بازی هم که میرییین پیغامش میاد..

ورژن 1.01

لینک دانلود مستقیمشو ندارم ، اما این واسه کسایی که از بازی نمیتونن دانلود کنن :

" ویرایش شد! " ، کامنتای سایت پس پچ رو خوندم مثل اینکه فایلش مشکل داره و فیک هست! ، فک کنم بهتره فعلا دانلودش نکنیم!!

Spaniuly
15-10-2010, 17:45
آقا Dlc جدیید اوومده.. توو خود بازی هم که میرییین پیغامش میاد..

ورژن 1.01

لینک دانلود مستقیمشو ندارم ، اما این واسه کسایی که از بازی نمیتونن دانلود کنن :

" ویرایش شد! " ، کامنتای سایت پس پچ رو خوندم مثل اینکه فایلش مشکل داره و فیک هست! ، فک کنم بهتره فعلا دانلودش نکنیم!!

بله الان سه روزه که اومده لینک مستقیمش هم توی پست دوم قرار داده شده...

بچه ها این Orignal Setup Files را از کجا می تونم دانلود کنم ؟؟؟؟ چون برای نصب پچ 1.01 برای من ارور اینیستالر میده و فکر کنم نیاز به Orignal Setup Files دارم لطفا یکی در این مورد راهنمایی کنه . مرسی
فایل های نصبی اورجینال توی پست دوم تاپیک هست... ولی اینکه آپدیت نمیشه می تونه به این دلیل باشه که بازی شما Already ورژنش 1.01 هست. بنابراین ارور اینستالر میده

vahidreza2007
15-10-2010, 17:57
بله الان سه روزه که اومده لینک مستقیمش هم توی پست دوم قرار داده شده...

فایل های نصبی اورجینال توی پست دوم تاپیک هست... ولی اینکه آپدیت نمیشه می تونه به این دلیل باشه که بازی شما Already ورژنش 1.01 هست. بنابراین ارور اینستالر میده

ممنون ارمین جان

الان دانلودش کردم چطور نصبش کنم ؟

M A S T 3 R
15-10-2010, 18:10
اين DLC جديدي كه اومده چيكار ميكنه؟

xeNociDe
15-10-2010, 18:13
سلام.لطفا کمک کنید مسترلیگ غیر فعاله چه جور باید فعال کنم؟ فقط ایکن نقل وانتقالات فعاله و سیو .کمک کنید.ممنون

شما برو تو قسمت نقل و انتقالات
با بازیکنی که خواسته قرارداد ببند
بعد بیا بیرون همه چی درست میشه!

ArashNAM
15-10-2010, 18:14
ممنون ارمین جان

الان دانلودش کردم چطور نصبش کنم ؟

فابلای توش رو تو محل نصب بازی تو فولدر img کپی کن

R O O T
15-10-2010, 18:14
بچه ها امروزم dlc اومده مگه؟اين چيه كه سايت pespatch گذاشته؟

اره من الان رفتم تو بازی زده بود dlc جدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تعجب کردم گفتم شاید همون قبلیه دانلود نکردم