PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >>Dragon Age Origins Awakening<<

Advanced Ali-001
09-04-2010, 11:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

!PRESENT

Dragon Age Origins The Awakening

بانام ویاد خداوند وبا اجازه دوستان بازی جدید سری Dragon age (عصر اژدها)رو خدمتتون معرفی میکنم:31:

ناشر: EA
سازنده: BioWare
پلتفرم: PC,PS3,XBOX360
سبک: RPG . اکشن سوم شخص . نقش آفرینی
درجه بندی:Mature+17
تاریخ انتشار:25اسفند1388 و16مارچ2010درآمریکای شمالی

تاریخ انتشار بازی:
الکترونیک آرتز از انتشار اولین دنباله ی مستقل بازی عصر اژدها تحت عنوان بیداری(Awakening)خبر داد.بیداری در تاریخ بیست و پنچم اسفند سال 1388 برای پلتفرم های رایانه های شخصی،ایکس باکس۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر خواهد شد.بنابر اظهارات مسئولان الکترونیک آرتز،بازی کننده می تواند شخصیت های خود را از نسخه ی اصلی عیناً وارد نسخه ی بیداری کرده و با ویرایش مجدد تنظیمات هر یک به بازی ادامه دهد.سیستم جدید افزایش قابلیت شخصیت ها (Level Up) در کنار پنچ شخصیت همراه جدید،به نسخه ی بیداری اضافه شده است.برای به اتمام رساندن دنباله ی مستقل عصر اژدها به پانزده ساعت نیاز خواهد بود.هم چنین از تیم طراحان و نویسندگان نسخه ی اصلی عصر اژدها در تولید بیداری استفاده شده است.

Dragon Age:Origins-Awakening Expansion Pack 2010 : بازی فوق العاده زیبا و اکشن نقش آفرینی تحسین شده سال 2009 که از اکثر علاقمندان در ژانر خود بی نظیر شناخته شده است . این بازی بزرگ کمپانی EA داستان زیبای Dragon Age را از ابتدا و به گونه ای حماسی و فیلم گونه آغاز می کند و بازیکن را در اعماق زیبایی های بازی و داستانش فرو می برد . دنیای خیالی بی نظیر، زیبا و حماسی بازی، روایت داستان فوق العاده جذاب، نبرد های واقعی و زیبا به همراه گرافیک فوق العاده بازی، وجود سحر و جادو منحصر به فرد بازی همه و همه در کنار کمترین نقاص ضعف بازی Dragon Age را از دیدگاه منتقدان بازی های رایانه ای در جایگاه فوق العاده قرار داد.
این بازی توانست از وب سایت مطرح نقد بازی GameSpot نمره فوق عالی 9.5 را کسب کند و عنوان یکی از برترین بازی های تاریخ بازی های رایانه ای در این سایت را از آن خود کند .

Dragon Age: Origins - Awakening [Expansion Pack] [2010
PC | English | BioWare | 2009 | 2.16GB
Genre: Add-on / RPG / 3D / 3rd Person
اگر از علاقه مندان این بازی هستید هم اکنون میتوانید پک جدید این بازی را دانلود کنید. پس از دانلود تمامی فایلها از طریق نرم افزار 7ZIP فایلها را استخراج کنید.
دانلود از سایتهای مختلف:
2.16GB
حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows XP (SP3) or Windows Vista (SP1) or Windows 7
Processor: Intel Core 2 Single 1.6 Ghz Processor (or equivalent) or AMD 64 2.0 GHz Processor (or equivalent)
Memory: 1GB (1.5 GB Vista and Windows 7)
Graphics: ATI Radeon X850 256MB or NVIDIA GeForce 6600 GT 128MB or greater (Windows Vista: Radeon X1550 256 MB or NVidia GeForce 7600GT 256MB)
DirectX ®: DirectX (November 2007)
Hard Drive: 20 GB HD space
Sound: Direct X Compatible Sound Card

توضیحات بازی:
حتما با سبک بازی های CRPG که مخفف computer role-playing هست آشنایی دارید.این سبک بازی تنها برای پلتفرم Pc طراحی میشه به دلیل اینکه از نهایت امکانات Pc استفاده می کنه که می توان به تکیه بسیار زیاد بر روی موس .این سبک به عنوان یک سبک پرطرفدار در دهه آخر 20 تا اواسط قرن 21 در اوج قرار داشت که بیشتر مدیون کمپانی های Bethesda (سازنده بازی Elder Scrolls) و کمپانی Black Isle (سارنده بازی Fallout1،2 ) می باشدکه البته موفقیت چشمگیر بازی BioWare در این راه بی تاثیر نبوده
داستان بازی در دنیای رخ می دهد که گروهی از جنگجویان به نام Grey Warden باید با گروه دیگر به نام Blight مبارزه و جنگ کنند البته در بازی شما با دنیای تاریک و بازی خیالی روبرو خواهید بود همچنین قابل ذکر هست که بازی به گیمر اجازه می دهد که داستانی کاملا شخصی و مجزا از دیگر گیمر ها برای بازی خلق نماید 6 طبقه در در یازی وجود دارد Mage , Dwarf Noble , Dwarf Commoner , City Elf , Dalish Elf و Human Noble در صورت انتخاب هر کدام روند داستانی بازی روند داستانی بازی منحصر به فرد خواهد بود.این اولین بازی BioWare است که علاوه بر چندین پایان،چندین آغاز نیز دارد.

امتیازات بازی در سایت های مختلف:

gamespot=8
ign=8.5
1up=b
videogamer=8
euro gamer=9
pc gamer uk =8.1
اسکرین شات های بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود تریلر بازی:

Dieser Trainer beinhaltet folgende Cheatoptionen im Spiel

Unendlich Gesundheit
Unendlich Ausdauer
+1000
Dieser Trainer beinhaltet folgende Cheatoptionen im Spiel

Unendlich Gesundheit
Unendlich Ausdauer
+1000 Erfahrungspunkte
+5 Attribut Punkte
+5 Talent punkte
+5 Skill Punkte
+1000 mehr Geld
Erfahrungspunkte
+5 Attribut Punkte
+5 Talent punkte
+5 Skill Punkte
+1000 mehr Geld

دانلود از لینک مستقیم:

sinak3
09-04-2010, 12:22
ممنون علی جان.خیلی خوب بود.ولی واسه Expansion Pack ها معمولا تاپیک نمی زنن.اما با مدیرا هماهنگ کن حتما تاپیک خوبی میشه.

alborz_k
09-04-2010, 13:18
سلام. خیلی ممنون به خاطر این تاپیک .
بازی از نظر گیم پلی کمی تکراری شده بود ، ولی هنوز هم سرگرم کننده و جذاب بود!! از نظر داستان وشیوه ی روایت هم مثل نسخه ی اول فوق العاده بود ولی متأسفانه کمی آشفتگی در بیان بازی وجود داشت، به طوری که کل داستان بازی مرحله ی آخر بیان می شد که بسیار هم شوکه کننده بود و همچنین نقاط ابهام بسیاری هم باقی گذاشت که با توجه به این که خیلی از دوستان هنوز بازی رو انجام ندادن ، نمی تونم در موردشون صحبت کنم . کاستی هایی در مأموریت های بازی وجود داشت ، به طوری که تعداد مأموریت های اصلی ، در مقابل مأموریت های فرعی خیلی کم بود و با توجه به رنک بسیار بالای کاراکتر ها ، مأموریت ها فرعی اون جذابیت لازم رو نداشتند ( البته نبرد اخر این بازی بسیار سخت تر و سطح بالاتر از سایر مأموریت ها بود و تمام کردنش روی سطح hard ، برای من غیر ممکن شده بود!!)
بازی از نظر موسیقی و گرافیک ، درست مثل نسخه ی قبلی بود و تفاوتی وجود نداشت!!
در کل این expansion pack یکی از بهترین expansion pack هایی بود که بازی کردم و تونست ادامه ی خوبی برای بازی بسیار بزرگ DA باشه!

Guts
09-04-2010, 17:30
سلام. خیلی ممنون به خاطر این تاپیک .
بازی از نظر گیم پلی کمی تکراری شده بود ، ولی هنوز هم سرگرم کننده و جذاب بود!! از نظر داستان وشیوه ی روایت هم مثل نسخه ی اول فوق العاده بود ولی متأسفانه کمی آشفتگی در بیان بازی وجود داشت، به طوری که کل داستان بازی مرحله ی آخر بیان می شد که بسیار هم شوکه کننده بود و همچنین نقاط ابهام بسیاری هم باقی گذاشت که با توجه به این که خیلی از دوستان هنوز بازی رو انجام ندادن ، نمی تونم در موردشون صحبت کنم . کاستی هایی در مأموریت های بازی وجود داشت ، به طوری که تعداد مأموریت های اصلی ، در مقابل مأموریت های فرعی خیلی کم بود و با توجه به رنک بسیار بالای کاراکتر ها ، مأموریت ها فرعی اون جذابیت لازم رو نداشتند ( البته نبرد اخر این بازی بسیار سخت تر و سطح بالاتر از سایر مأموریت ها بود و تمام کردنش روی سطح hard ، برای من غیر ممکن شده بود!!)
بازی از نظر موسیقی و گرافیک ، درست مثل نسخه ی قبلی بود و تفاوتی وجود نداشت!!
در کل این expansion pack یکی از بهترین expansion pack هایی بود که بازی کردم و تونست ادامه ی خوبی برای بازی بسیار بزرگ DA باشه!
الان نه من موندم اصلاً تو چطوری روی Hard بازی می‌کنی من Medium خیلی جاها گیر می‌کنم چند بار باید برم، نه خدایی چطوری روی Hard میری؟

alborz_k
10-04-2010, 16:29
الان نه من موندم اصلاً تو چطوری روی Hard بازی می‌کنی من Medium خیلی جاها گیر می‌کنم چند بار باید برم، نه خدایی چطوری روی Hard میری؟
مثلأ کجا ها گیر می کنی؟! من lvl 25 بودم که بازی رو شروع کردم با توجه به زره و اسلحه ام ، strange ,dexity حدود 60 بودن!!! تجربه ی 100 ساعت DA بازی کردن هم خیلی به من کمک کرد! :دی
کلأ در بازی های rpg کوچکترین اشتباه در استراتژی و یا انتخاب افراد همراه ، باعث می شه که انجام بازی غیر ممکن بشه!

Guts
10-04-2010, 17:57
مثلأ کجا ها گیر می کنی؟! من lvl 25 بودم که بازی رو شروع کردم با توجه به زره و اسلحه ام ، strange ,dexity حدود 60 بودن!!! تجربه ی 100 ساعت DA بازی کردن هم خیلی به من کمک کرد! :دی
کلأ در بازی های rpg کوچکترین اشتباه در استراتژی و یا انتخاب افراد همراه ، باعث می شه که انجام بازی غیر ممکن بشه!
خوب پس بگو، نامردیه من از lvl 19 از اول شخصیتم رو ساختم، با این حال Hard خیلی سخت باید باشه.

xeNociDe
10-04-2010, 18:47
نمیدونم که چه نوع بازی هست من نسخه قبلیشو بازی کردم زیاد حال نداد...فکر کنم این خوب باشه!

sinak3
10-04-2010, 20:18
نمیدونم که چه نوع بازی هست من نسخه قبلیشو بازی کردم زیاد حال نداد...فکر کنم این خوب باشه!

دوست من این فقط یه Expansion Pack هست که رو نسخه اصلی بازی نصب میشه.در ضمن نسخه اصلی بازی یکی از بهترین بازیهای تاریخ بود.

Guts
10-04-2010, 21:05

دوست من این فقط یه Expansion Pack هست که رو نسخه اصلی بازی نصب میشه.در ضمن نسخه اصلی بازی یکی از بهترین بازیهای تاریخ بود.
دقیقاً باید RPG باز باشی تا از این بازی خوشت بیاد، اگر این کاره باشی بازی فوق‌العادست ولی اگر نباشی بازی بیخوده.

Advanced Ali-001
10-04-2010, 21:09
تشکراتون کوووووووووووووووووووو:13:

sinak3
10-04-2010, 21:50
تشکراتون کوووووووووووووووووووو:13:

حتما دیدن منچستری هستی تشکر نکردن.برو آرم همه ی تیمارو بذار تو امضات تشکر می باره.دی:
قربونت

A M I R 1 1 0
11-04-2010, 08:41
من که حالم از هر چی ار پی جی هست به هم میخوره حوصله میخوا مثلا میخوای یه ضربه بزنی یه نوشته میاره میگه کدوم ضربه را میخوای بزنی حوصله ی سگ نگهبان میخواد این بازی !!

alborz_k
11-04-2010, 12:44
خوب پس بگو، نامردیه من از lvl 19 از اول شخصیتم رو ساختم، با این حال Hard خیلی سخت باید باشه.
راستشو بخوای منم اول نمی ونستم که روی هارد هست!!:دی یه جورایی تنظیمات dragon age روی هارد بود و این بازی هم روی هارد شروع شد!! :دی وگرنه خوردم این اعتماد به نفس رو نداشتم که روی هارد بازی کنم! :دی دیگه وقتی وسط های بازی متوجه شدم ، همونو ادامه دادم! :دی

Advanced Ali-001
13-04-2010, 15:04
من که حالم از هر چی ار پی جی هست به هم میخوره حوصله میخوا مثلا میخوای یه ضربه بزنی یه نوشته میاره میگه کدوم ضربه را میخوای بزنی حوصله ی سگ نگهبان میخواد این بازی !!

منظورت از آرپی جی بازی های مثل این دراگون ایجو اساسینز کریده؟

vahidgame
13-04-2010, 19:21
منظورت از آرپی جی بازی های مثل این دراگون ایجو اساسینز کریده؟
بازی Assassin's Creed II سبکش RPG نیست و اکشن ماجرایی هستش.
سبک RPG که مخفف Role playing game هست در اصل به معنی سبک نقش آفرینی هستش.نکته مهم این هست که بازی های بزرگ این سبک جزو پرطرفدارترین بازی ها کامپیوتری هستن و این سبک مخصوصا برای بازیکنندگان قدیمی خیلی سبک بزرگ و خاطره انگیزی هست.
این که بازی هایی که زمان قدیمی هستن سبک اونا RPG اصلا ربطی نداره.مثل بازی AC2 که سبکش کاملا جداست و همون طور گفتم سبک اون اکشن ماجرایی هست. در سبک RPG هم بازی هایی وجو دارند که مربوط به زمان قدیم هستن مثل Diablo و Neverwinter Nights و Oblivion و هم بازی های مدرن یا فضایی از جمله Star wars:kotor و Mass effect و Fall out وجود دارن. اصلا فضای بازی و زمان بازی ربطی به RPG بودن یه بازی نداره. رکن اصلی در بازی های نقش آفرینی اینه که به مرور بازی شخصیت پیشرفت می کنه.
توضیحات اضافی تر نمی دم توی این پست توی تاپیک Dragon age هم یکمی در مورد سبک نقش آفرینی و هم در مورد این بازی توضیح دادم:

ßehianoa
20-04-2010, 21:18
یه سئوال وقتی شخصیتتو Import می‌کنی می‌تونی قیافشو عوض کنی؟ اصلاً کلاً می‌تونی بعد از ساختن شخصیت اسم و قیافشو عوض کنی؟ حتماً باید ToolSet داشته باشی؟

r.g1368
14-06-2010, 22:14
سلام من بازی رو زمانی که می خواهم نصب کنم می کوید دیسک دو رو وارد کنید هرچه کلید ok می زنیم تایید نمی کند مشکل از سیستم است یا dvd است حواهشن کمکم کنید:19::19::19:

arash.magical
29-06-2010, 03:39

عزیزم قصد بی احترامی ندارم :10:
ولی بازی های RPG بیشتر از حوصله نیاز به هوش دارند و اینکه بتونی زبان بازی رو بفهمی:27: وگرنه بازی بی مفهوم میشه و برای شما همون بازی های تک پایانی FPS بهتره:31: !

alborz_k
29-06-2010, 15:06
سلام من بازی رو زمانی که می خواهم نصب کنم می کوید دیسک دو رو وارد کنید هرچه کلید ok می زنیم تایید نمی کند مشکل از سیستم است یا dvd است حواهشن کمکم کنید:19::19::19:
سلام. احتمالأ مشکل از dvd هست که یکی از فایل هاش نقص داره!

یه سئوال وقتی شخصیتتو Import می‌کنی می‌تونی قیافشو عوض کنی؟ اصلاً کلاً می‌تونی بعد از ساختن شخصیت اسم و قیافشو عوض کنی؟ حتماً باید ToolSet داشته باشی؟
دقیقأ همون کاراکتر قبلی import می شه و برای تغییرش باید toolset داشته باشین.

molaali
29-06-2010, 16:50
عجيبه من تا بحال اين تاپيك رو نديده بودم.
به هر حال اين نسخه هم قشنگ بود و ياد بازيه اصلي رو زنده كرد. راستش من عاشق اين commander گفتناشون شدم.

alborz_k
29-06-2010, 17:02
عجيبه من تا بحال اين تاپيك رو نديده بودم.
به هر حال اين نسخه هم قشنگ بود و ياد بازيه اصلي رو زنده كرد. راستش من عاشق اين commander گفتناشون شدم.
فکر کنم که این تنها پک بازی هست که دارای تاپیک مجزا هست ، البته با توجه به 25 ساعت گیم پلی ، لیاقتشو داره!! :دی

راستی ، شما architect رو کشتی؟!:دی

molaali
29-06-2010, 19:03
فکر کنم که این تنها پک بازی هست که دارای تاپیک مجزا هست ، البته با توجه به 25 ساعت گیم پلی ، لیاقتشو داره!! :دی
راستی ، شما architect رو کشتی؟!:دی
راستش اسماشون يادم نيست ولي فكر كنم منظورتون اين باشه:

درسته؟

نه اينو نكشتم گذاشتم بره دنبال زندگيش:دی بجاش مادر رو كشتم: