PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قيمت و نحوه تهيه مادربرد ASUS M4AT DELUXE U3S6

Siavash Shams
08-04-2010, 22:43
سلام دوستان
خسته نباشيد
قيمت و نحوه تهيه مادربرد ASUS M4AT DELUXE U3S6
مي خواستم بدونم
با تشكر از اساتيد و مدير سايت

Siavash Shams
09-04-2010, 10:22
دوستان لطفا راهنمايي كنيد

KING_DESIGNER
09-04-2010, 11:43
اگر این مادروبرد رو وارد نکردند و یا به هر دلیلی نتونستید گیر بیارید باید به سایت لیون کامپیوتر مراجعه کنید یه انجمنی دارند و تشکیلاتی و اقای حسینی مسئول سایت و مدیر شرکتش بگید این مادربورد رو وارد میکنه قیمت وارد کردنش هم حدود 20% خود مادروبرد میشه که اجرت وارد کردنش هست .
lion computer. ir
اینم سایتش فقط بین حروف فاصله هست برید در قسمت انجمن موضوع رو مطرح کنید تا 29 فروردین هم داره لیست جمع میکنه تا وارد بکنه.

حالا یه چیز دیگه چه اصراریه که این مادربورد رو بخری ؟ همه مادربوردها مثل هم هستند این مادروبردی که میخوای بخری همچین مالی هم نیست در ثانی مدل آپگرید شده T delux هستش که حدود 230 تومن قیمتشه و لی بوسیله یه پورت USB و ساتا ی اشافه شده به PCI ها ( یک کارت اضافه برای داشتن یو سا بی 3 ) قیمتش ور بیشتر هم کردند الان مادروبردهای گیگا با پورتهای usb 3 و ساتا 3 بصورت انبرد وارد شدند یعنی ذاتا این مادربوردهای جدید روی خودشون این پورتها رو دارند ولی این T dlux به احتمال زیاد مثل بقیه دسته گلهای ایسوز با یه کارت اضافه بیرون میان
و ضمنا یه چیزی وقتی اون یگا رو بگیری از چیپستهای 890 هم میتونی استفاده کنی که پهنای باند بیشتری رو هم داره ولی این ایسوزه احتمالا یه کارت فقط اضافه کرده و چیپستش 790 هستش .
سئوالی بود در خدمتم.

Siavash Shams
09-04-2010, 12:49
ممنون از پاسخ شما
گيگا مدل MA790UD5 چطوره
در كل عمر مفيد گيگا خوبه يا ايسوس
-
سايت ---- رفتم
ASUS چيپ 890 هم داره به صورت سفارشي هست
اما سوال ها:
فرق چيپست هاي GX و FX ام اي دي در چيست ؟
فكركنم توسايت ام اي دي بود يا يكي ديگه - نوشته بود كه چيپ 890FX يك ماهي ديگه آماده ميشه
آيا اف ايكس بهتر هست ؟

Siavash Shams
10-04-2010, 16:28
اساتيد منتظر هستم

ess_1362
10-04-2010, 19:02
ببین به نظر من خرید هیچ کدوم از سری های 790 در حال حاضر مقرون به صرفه نیست حالا چه ایسوس چه گیگا

دلیلم هم روشنه :

تا یکی دو هفته دیگه چیپ 890 میاد به بازار که قیمت مدلهای 890GX حدودا نزدیک مدلهای 790FX هست

در مورد تفاوت سری های FX و GX هم باید دید که کاربرد شما چی هست؟؟

ولی خیلی کلی می تونم تفاوتشون را بصورت زیر بگم :

سری FX از سری GX در اورکلاک حرفه ای تر هست و در تراشه 890FX پهنای باند بیشتری را برای نصب کارت گرافیک اختصاص میده که اگر اشتباه نکنم 64 لنز هست که میشه 4 تا کارت بصورت کراس فایر با لینک X16 نصب کرد که برای 99.99% کاربران ایرانی یک همچین مسیری زیاد هست(جدای از مصرف و....)

سری GX تراشه گرافیک آنبرد داره که در رده 890 با کارتهای سری 5 از ATI بصورت هیبریدی کراس میشه

سری GX حداکثر از 32 لنز برای مسیر PCI-E یا همون کارت گرافیک استفاده می کنه که بصورت دو شیار 16X یا یک شیار 16X و دو شیار 8X بصورت 3WAY هست

ضمنا هر دو مدل هم قابلیتها و امکانات کاملی دارند

ولی به شما یک توصیه می کنم :

چون شما در ایران برای اورکلاک کردن یک سری محدودیت داری پس توصیه می کنم که پولت را برای سری FX بی خودی هزینه نکنی چون همون کارایی را با سری GX هم می گیری. ضمنا بعید می دونم در ایران کسی برای گیم از کراس فایر دو کاناله بیشتر استفاده کنه پس سری 890FX در ایران خیلی کاربرد نداره

Siavash Shams
10-04-2010, 21:56
ممنون از پاسخ شما

Siavash Shams
11-04-2010, 19:51
من امروز رفتم سايت ايسوز اونجا نوشته بود كه تمامي مدلهاي M4 قبل از 890 با آپديت بايوس از سي پي يو هاي 6 هسته اي پشتيباني مي كند.
طبق چيزهايي كه تو سايت ديدم
فكر مدل FX و GX فقط از رو اينكه گرافيك آنها آنبرد هست فرق داره وتفاوت محسوسي در آن ديده نمي شود
وپهناي باند آنها زياد فرقي نمي كنه