PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک فوری برای مودم TP-LINK

Ehsan PCbase
08-04-2010, 21:50
سلام
من امروز رفتم 44 دادم یه مودم TP-LINK‏ میکرونت خریدم .
یارو می گفت TP-LINK‏ ولی رو جعبه نوشته Microsoft ADSL2+‎ Modem Router Model No ‎.:‎ SP3362‏ ‏.
مگه نباید یه مودم داشته باشه که رو اسلات PCI‏ نصب شه ؟ اون سرش که وصل میشه به کامپیوتر کدوم هست ؟ چرا اینطوریه ؟
من اشتباه خریدم ؟؟

Macushla
08-04-2010, 22:20
در مورد اينكه tp link هست يا نه خوب ببين رو جعبه tp-link هم نوشته يا نه ؟؟
مودم هاي adsl از طريق usb يا كارت شبكه كانكت ميشن ، من تا به حال نديدم رو pci سوار بشه.
دفترچه راهنما نداره ؟؟ يه نگاه بهش بندازي همه چيز دستگيرت ميشه

mali.sh
08-04-2010, 22:48
مدم ADSL اینترنال خریدی؟؟؟؟؟
:18:

Ehsan PCbase
09-04-2010, 00:37
هیچ اثری از TP-LINK‏ نیست ... نه رو جعبه نه رو دفترچه راهنماش !
نوشته ماکروسافت !
کارت شبکه که ندارم و باید از طریق یو اس بی متصل شم .
پلاستیک کابل هاش رو پاره کردم ... به نظرتون ببرم پس میگیره ؟؟

alidata2010
09-04-2010, 00:57
نه دیگه پس نده برو یه اشتراک adsl بگیر ویک کابل usb

Macushla
09-04-2010, 03:47
هیچ اثری از TP-LINK‏ نیست ... نه رو جعبه نه رو دفترچه راهنماش !
نوشته ماکروسافت !
کارت شبکه که ندارم و باید از طریق یو اس بی متصل شم .
پلاستیک کابل هاش رو پاره کردم ... به نظرتون ببرم پس میگیره ؟؟

مودم شما micronet هست كه شما اشتباها نوشتين microsoft ، درسته ؟
usb و كارت شبكه هم زياد با هم تفاوتي ندارن ، كارت شبكه هم ارزونه ميتوني يكي بخري . ( فكر كنم 10 تومن )

پلاستيك كابل ها باز شده چيه عزيز من ؟؟؟ طرف به شما دروغ گفته و به اسم tp-link يه مودم ديگه به شما فروخته ، تازه ميگي شايد پس نگيره ؟؟؟ حق نداره
من جاي شما بودم ميرفتم و حالش رو ميگرفتم تا ديگه از اين كارها نكنه .

البته الان من يه كم قاطي ام ، شما خودت فكر كن بعد تصميم بگير كه خون طرف گردن من نيوفته :31:
موفق باشي

Ehsan PCbase
09-04-2010, 08:35
درسته میکرونت !
کسی تا بحال با این مودم کار کرده ؟؟
با صبانت و ای اس پی های دیگه سازگاری داره ؟

sei_pm
09-04-2010, 09:11
درسته میکرونت !
کسی تا بحال با این مودم کار کرده ؟؟
با صبانت و ای اس پی های دیگه سازگاری داره ؟

صبا نت با هر مودمی سازگاره.

KING_DESIGNER
09-04-2010, 11:25
داداش بگیر استفاده کن همون tp link هم همچین مالی نیست و هر جفت مودمها در یک رده هستند و بهترین مودمی که باید میخریدید asus am 602 بود که نخریدید و با همه شرکتها سازگاره
در ضمن مودم ADSL که اینترنال باشه هم هست ولی یه خورده گرونه و صرف نمیکنه و صرف قیمت با اکسترنال هستش .
شما تا حالا قطعه اکسترنال ندیدید؟
اینم مثل همه اگر USB داره با همون وصل بشید اگر کارت شبکه داره RJ45 همون رو بزنید به خروجی لن سیستمتون که روی مادربوردتون باید باشه
مدل مادربوردت چیه داره یا نه ؟
ضمنا کابل شبکه اش شبیه فیش تلفن هستش و یه خورده بزرگتره . مال تلفن RJ11 هستش

Macushla
09-04-2010, 15:34
درسته مودم ها تفاوت زيادي از نظر كاركرد ندارن ولي از نظر قيمت كه متفاوت هستند .
مثلا اگه يه tp-link 8811 ميگرفت قيمتش حداكثر 28 تومن بود وخيلي هم خوب كار ميكرد ، ولي الان اين اقا مودمي رو با قيمت بالاتر و با همون كاركرد گرفته .
در مورد سازگاري هم مودم ها هيچ فرقي با هم ندارن ، فقط شركت ها براي فروش مودم و گرفتن پول زور اين حرف ها رو ميزنن .

solsols
09-04-2010, 18:21
زیاد مودم ها از نظر سرعت تفاوت محسوسی ندارند ، و سرعت upstream , downstream مودم مهمه که به ISP کیفیت خط و سرویسی که گرفتی بستگی داره
در مورد USB , eternet هم ، اگه کامپیوترت کارت شبکه داره و پورت eternet داری که چه بهتر
اگه هم نداری با USB وصلش کن .
سرعت انتقال اطلاعات در eternet 100Mbps هستش و در usb 12Mbps ولی برای یه خط 128 و یا 1MB زیاد مهم نیست همون 12Mbps از سرشم زیاده .

Ehsan PCbase
10-04-2010, 09:50
داداش بگیر استفاده کن همون tp link هم همچین مالی نیست و هر جفت مودمها در یک رده هستند و بهترین مودمی که باید میخریدید asus am 602 بود که نخریدید و با همه شرکتها سازگاره
در ضمن مودم ADSL که اینترنال باشه هم هست ولی یه خورده گرونه و صرف نمیکنه و صرف قیمت با اکسترنال هستش .
شما تا حالا قطعه اکسترنال ندیدید؟
اینم مثل همه اگر USB داره با همون وصل بشید اگر کارت شبکه داره RJ45 همون رو بزنید به خروجی لن سیستمتون که روی مادربوردتون باید باشه
مدل مادربوردت چیه داره یا نه ؟
ضمنا کابل شبکه اش شبیه فیش تلفن هستش و یه خورده بزرگتره . مال تلفن RJ11 هستش

اتفاقا asus‏ می خواستم بگیرم جایی نداشتن ، اگر هم داشتن وایرلس بود که گرون میدادن !
مادربوردم تقریبا قدیمیه و پورت RJ45 و کارت شبکه نداره . میگن سرعت از طریق این پورت بیشتره تا با usb‏ ؟!

Ehsan PCbase
10-04-2010, 09:56
درسته مودم ها تفاوت زيادي از نظر كاركرد ندارن ولي از نظر قيمت كه متفاوت هستند .
مثلا اگه يه tp-link 8811 ميگرفت قيمتش حداكثر 28 تومن بود وخيلي هم خوب كار ميكرد ، ولي الان اين اقا مودمي رو با قيمت بالاتر و با همون كاركرد گرفته .
در مورد سازگاري هم مودم ها هيچ فرقي با هم ندارن ، فقط شركت ها براي فروش مودم و گرفتن پول زور اين حرف ها رو ميزنن .

مودم ارزون تر هم داشت ولی می گفت این سرعت بالاتری نسبت به مودم هم ردیفش داره !
می ترسم صبانت بگیرم و نتونم تنظیمش کنم با این که خودش راهنمای تنظیم کامل داره .
معدود کسایی هم پیدا میشن که از این مودم داشته باشن .

Ehsan PCbase
10-04-2010, 10:09
زیاد مودم ها از نظر سرعت تفاوت محسوسی ندارند ، و سرعت upstream , downstream مودم مهمه که به ISP کیفیت خط و سرویسی که گرفتی بستگی داره
در مورد USB , eternet هم ، اگه کامپیوترت کارت شبکه داره و پورت eternet داری که چه بهتر
اگه هم نداری با USB وصلش کن .
سرعت انتقال اطلاعات در eternet 100Mbps هستش و در usb 12Mbps ولی برای یه خط 128 و یا 1MB زیاد مهم نیست همون 12Mbps از سرشم زیاده .

اون 100Mbps‏ مگه واسه کارت شبکه نیست ؟!
سرعت اینترنت چیز دیگس که مثلا با نرم افزاری مثل du meter‏ میشه دید !
مام یه چیزایی بلدیم !