PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HP TouchSmart ایرادات و مزایای این لپتاپ؟؟؟؟!!

S.Ata
08-04-2010, 18:17
سلام
تو سایتهای خارجی مختلف، review درباره این لپتاپ خوندم. بعضیا میگن سرعتش کمه، بعضیا میگن داغ میکنه و زود خاموش میشه و ... خیلیا هم میگن اینطور نیست.... نمیدونم بخرم یا نه؟؟؟!!!:(
لطفا اونایی که داشتن و دارن این لپتاپو، مزایا و ایراداتشو بگن...(فکر کنم به درد خیلیا بخوره)
ممنون

farhad200
09-04-2010, 14:19
اره منم میخوام بخرم اگه کسی اطلاعات درباره این مدل داره بگه

stranglove
11-04-2010, 11:00
سلام دوستان عزیز
من حدود 7 ماهه HP TX2-1250 ee دارم:5: .
هر سوالی در هر موردی دارید در خدمتم :20:.
در مورد بقیه مدل های هم آشنایی نسبی دارم .

mortezaon
10-05-2010, 23:21
بالا خره يكي پيدا شد اين سري رو داشته باشه
دوست عزيز مي خواستم بدونم بهترين تو اين رده كدامه
و سري 1250 چند تا مدل داره
قيمتش چقدره
آيا كنترل از راه دور هم داره كه تو دستگاه جاساز مي شه
و
لاينكه كيفيت كنتراست تصويرش چقدر ه
اگه ممكنه در مورد معايببش هم توضيح بدين
در مورد لولا لقي نمي زنه
ممنون از لطفتون

Raptor 2009
11-05-2010, 09:31
منم قبلا داشتم. خوب بود، فقط cpu amd داشت که به اندازه بوئینگ صدای فن داشت و شدید داغ میکرد
الان tm2 اومده، که خیلی بهتر شده. cpu شده intel که اصلا داغ نمیکنه و صدا نداره و 8-9 ساعت باتری جواب میده+بندش هم آلمینیومی شده (tx2 ها بدنه نازک پلاستیکی داشتن که تاب میخورد و مال من یه تیکش هم شکسته بود).پایتخت 1150 من دیدم.

alijoni300
10-07-2010, 18:20
سلام به دوستان...
من 3ماهی هست که یه دستکاه 1274-HP tx2 گرفتم و تا به اینجاش که خیلی ازش خوشم اومدده(بیشتر به خاطر تاچ و کنترلش و...) االبته یک مشکل عمده ش داغ کردنشه که بنظرم نسبت به تبلت بودنش می ارزه(حالا...چاره دیگه ای نیست!!) و از لحاظ نرم افزلری هم که ویندوز ویستاش رو با 7 Ultimate عوض کردم و حالا تو tuch مشکل پیدا کرده .
یعنی وقتی از انگشت استفاده می کنم خیلی دیر عمل می کنه(یا زمانی که موس ویندوز7 رو ثابت نگه می دارم ‌،نشانه اش می لرزه) به علاوه اینکه اگر از مدادش استفاده کنید دیکه انگشت شما روی صفحه کاربردی نداره تا زمانیکه یاsleep یا restart کنید...
احیانا اکه راه حلی داشید ممنون می شم برام بگزارید.

anali2001@yahoo.com