PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل نشناختن usb در vmware7

m-a-88
08-04-2010, 15:26
با سلام

من vmware ورژن 7 را درويندوز ويستا نصب كردم.وقتي Ubuntu_9.10 بالا مياد و بهش فلش ميزنم اصلا فلش را

نميوخنه درصورتي كه vmware 5 كه قبلا باهاش كارميكردم (در Ubuntu_9.10) به محض زدن فلش اونو ميشناخت.

حتي با mount كردن هم نتونستم در Ubuntu به محتويات فلش دسترسي پيدا كنم.

خواهش ميكنم سريع راهنمايي كنيد.بدجوري گير كردم.:41:

dsa dsa
08-04-2010, 18:56
یه حا که برای اضافه کردن سخت افزار جدید برو اونجا و usb رو بساز ..

m-a-88
08-04-2010, 20:21
یه حا که برای اضافه کردن سخت افزار جدید برو اونجا و usb رو بساز ..

بيشتر توضيح ميدي ؟

كجا برم و چطوري اين سخت افزار را بسازم ؟

dsa dsa
08-04-2010, 20:25
والا یادم نیست توی صفحه خود vmware داره برای ساخت سخت افزار..

m-a-88
08-04-2010, 22:29
توي خود vmware

vm --> setting --> usb controller

تيك شناخت اتوماتيك usb خورده يعني: Automatically connect new usb device

ولي باز هم usb را نميشناسه و با اينكه صفحه فول اسكرينه و ubuntu ران هست usb

توسط ويندوز شناخته ميشه.

اين مساله ربطي به ويندوز ويستا نداره ؟

m-a-88
08-04-2010, 23:42
زماني كه usb رو وصل ميكنم اين پيغام خطا مياد .

Host usb device connections disabled

من VMWare USB Arbitration Service را از قسمت سرويسها فعال كردم .اما بازم مشكل پابرجاست و usb شناخته نميشه.
تو رو خدا يكي كمك كنه. :42:

ديگه نميدونم چيكار كنم.:17:

dodor
09-04-2010, 00:41
سلام دوست من!
هنگامی که usb device شما هنگ میکنه(منظورم شناخته نمیشه ) شما باید کل ویندوزتون رو ریستارت کنید. چون وقتی شما می خواهید یو اس بی رو در لینوکس بشناسه ابتدا اون رو از ویندوز safe remove میکنه و بعد در لینوکس شروع به mount کردن اون میکنه.
متاسفانه این باگ در virtualbox بود و شما بعد از هر بار faild در mount کردن یو اس بی شما باید کل ویندورتون رو ریستارت می کردید حنی در نسخه های جدید هم این باگ وجود داره. من فکر میکنم همین مشکل نیز در vmware وجود داره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید

m-a-88
09-04-2010, 11:15
سلام دوست من!
هنگامی که usb device شما هنگ میکنه(منظورم شناخته نمیشه ) شما باید کل ویندوزتون رو ریستارت کنید. چون وقتی شما می خواهید یو اس بی رو در لینوکس بشناسه ابتدا اون رو از ویندوز safe remove میکنه و بعد در لینوکس شروع به mount کردن اون میکنه.
متاسفانه این باگ در virtualbox بود و شما بعد از هر بار faild در mount کردن یو اس بی شما باید کل ویندورتون رو ریستارت می کردید حنی در نسخه های جدید هم این باگ وجود داره. من فکر میکنم همین مشکل نیز در vmware وجود داره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید

ممنون از توضيحاتي كه دادي.
يعني اگر بعد از زدن usb ويستا رو ریستارت كنم مشكل حل ميشه ؟
اونوقت دوباره بايد vmware را ران كنم و باز هم همون مشكل پيش نمياد ؟

taia
09-04-2010, 18:39
با عرض پوزش از اینکه بین بحث می گم ولی دوست عزیزم m-a-88 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لطف کنید از مطرح کردن یک موضوع در چند تاپیک خودداری کنید، پست شما در تاپیک اوبونتو حذف شد.

سپاس از همکاریتون

dodor
09-04-2010, 19:14
سلام دوست من!

يعني اگر بعد از زدن usb ويستا رو ریستارت كنم مشكل حل ميشه ؟
اونوقت دوباره بايد vmware را ران كنم و باز هم همون مشكل پيش نمياد ؟
امیدوارم مشکلی پیش نیاد. میدونید چرا؟ چون هنوز یو اس بی رو سیستم های virtual کار داره تا جا بیوفته. من خودم این مشکلات رو نیز داشتم حتی در بیشتر موارد مجبور به هارد ریبوت می شدم. بدترین حالتش از بین رفتن استارت آپ ویندوزم بود که مجبور شدم سر همین کار استارت آپ رو فیکس کنم.
به نظرم شما اگر virtualbox رو هم امتحان کنید. بد نیست . شاید به درد بخور باشه.(در صورتی که مشکل وجود داشت)
موفق باشید.

jamy_khoshtip
13-04-2010, 22:52
سلام. برای من کپچر رو نمیشناسه که لود بشه و سپس درایور کپچر رو نصب کنم !؟ چه کنم ؟!؟!

goldscorpion3
16-09-2010, 13:45
virtual box هم همین مشکل رو داره

mx_2dar
16-07-2011, 14:46
کسی راه حلی برای این کار داره چطوری usb رو فعال کنم ؟:41: البته برای من ویندوز xp هست نه usb رو میشناسه نه هارد رو

taia
16-07-2011, 15:16
کسی راه حلی برای این کار داره چطوری usb رو فعال کنم ؟:41: البته برای من ویندوز xp هست نه usb رو میشناسه نه هارد رو

هارد شما که کلا قرار نیست شناخته بشه، تنها راه ارتباطی بین هارد شما و لینوکس در یک vm استفاده از شرینگ هست، در vbox که اینطور بود تا جایی که خاطرم هست بعد از نصب فایلی که در vbox بود و معین کردن یک فولدر خاص میشد بین هاردی که در سیستم عامل اصلی استفاده میشد و سیستم عامل مجازی ارتباط برقرار کرد.

در مورد USB به :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مراجعه کنید.