PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم دوربین بهتره؟ سونی کنون نیکون

sting0071988
08-04-2010, 12:26
سلام من میخوام دوربین بخرم به نظر شما چی بخرم؟ من حرفه ای نیستم میخوام فقط یه دوربینی باشه که تصویر شفاف و رنگ هایی که میده به قول معروف زنده باشه زیاد کاربرد های حرفه ای شو نمیخوام
فقط همین که کدوم شفاف ترین و باکیفیت ترین تصویر رو داره البته دوربین کت و کلفت هم نمیخوام از این باریک ها میخوام
قیمت هم زیر 250 باشه

hashemi_ali_reza
08-04-2010, 12:48
سلام من میخوام دوربین بخرم به نظر شما چی بخرم؟ من حرفه ای نیستم میخوام فقط یه دوربینی باشه که تصویر شفاف و رنگ هایی که میده به قول معروف زنده باشه زیاد کاربرد های حرفه ای شو نمیخوام
فقط همین که کدوم شفاف ترین و باکیفیت ترین تصویر رو داره البته دوربین کت و کلفت هم نمیخوام از این باریک ها میخوام
قیمت هم زیر 250 باشه

من از سایبرشات سونی استفاده می کنم . تصاویر شب این دوربین خیلی جالب نیست.
یکی از دوستام پاناسونیک گرفته خیلی راضیه....

seymour
08-04-2010, 19:06
قیمت هم زیر 250 باشه
در این مورد بارها در تالار بحث شده .. کافیه یه جستجو بکنی .. بهترین گزینه ها sx120 و sx200 از canon به نظر میان.

ha789di
08-04-2010, 21:17
دوست عزیز من برادرم عکاس است به خاطر همین یه خورده منم آشنا هستم
دوربین رو اگه واسه خانواده میخواین کانن
اگه واسه آتلیه میخواین نیکون.....
این بستگی داره که شما واسه چی میخواین
کلا دور سونی رو هم خط بکش.... 

sastwhc
08-04-2010, 22:36
قیمت هم زیر 250 باشه
ایسکسوس کنون باریکه خوب عکس میگیره تنظیم دستی نداره فیلم بداریش خوبه زیره 250تومنی هم داره

(Canon IXUS 110 IS (IXY 510

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی حس عکاسی نمیده اصلا دوربینه زیره ۳کیلو دوربین نیست:46:

:9::34::25::29::4::24::37::37::thumbsdow:thumbsdow :thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow :thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow :thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow :thumbsdow:thumbsdow:grrr::devil::eh:

کلا دور سونی رو هم خط بکش.... :10::thumbsup::7::10::8:

adorina69
08-04-2010, 23:04
کنون بهتر و حرفه ای تر هست

سونی راه دست تر و راحت تر و جمع جور تر

sting0071988
09-04-2010, 00:23
در این مورد بارها در تالار بحث شده .. کافیه یه جستجو بکنی .. بهترین گزینه ها sx120 و sx200 از canon به نظر میان.

ممنون که جواب دادی
من سرچ کردم ولی اکثر بحث ها میگفتن کنون فلان مدل یا سونی فلان مدل نصفشون هم که قیمت های بالا میخواستن بقیه هم نتونستمزیاد ازشون استفاده کنم

این دوربین هایی که گفتی مشخصاتشونو دیدم واقعا عالی بود ولی فقط فلاشش بیریخت بود :31: اگه فلاشش اینطوری بیرونزده نبودن خیلی بهتر بود

---------- Post added at 02:23 AM ---------- Previous post was at 02:21 AM ----------

من از سایبرشات سونی استفاده می کنم . تصاویر شب این دوربین خیلی جالب نیست.
یکی از دوستام پاناسونیک گرفته خیلی راضیه....

آخه پاناسونیک کامل چینیه چند جا خوندم که پاناسونیک کیفیت تصویرش از اینا بهتره ولی ذهنیتم نسبت به کنون و سونیه بیشتر
ممنون

sting0071988
09-04-2010, 00:40
کنون بهتر و حرفه ای تر هست

سونی راه دست تر و راحت تر و جمع جور تر

منظورت از حرفه ای تر اینه که کیفیت عکسش بهتره؟ یا کاربرد حرفه ای برا حرفه ا ی ها داره؟

sting0071988
09-04-2010, 00:54
دوستان عزیز من باز رفتم تو یه فروم دیگه اونجا دعوا و بزن بزن بود سر کنون و سونی :31: انگار کارخونه ا مال باباشون بود
خلاصه یه عده میگفتن سونی یه عده کنون
دوستان عزیز اگه میشه شما کلا بگین با قیمت زیر 250 سونی دوربین هاش عکس های زنده تر و شفاف تر و واضح تر و با کیفیت تر و ... :31::31::31: میگیرن یا کنون؟

نوع مدلش رو خودم انتخاب میکنم چون قیافه دوربین کشور سازنده و یه سری چیز ها ی دیگه مثل زوم ااپتیکال و ... برام مهمه که اونا دیگه تخصصی نیست خودم میتونم بفهمم فقط اینکه بهترین کیفیت عکسو کدوم داره اگه لطف کنید ممنون میشم فقط سونی یا کنون؟ بدون گفتن نوع مدل

armin_punisher6
09-04-2010, 08:50
شما که تو این قیمت میخوای کنن بگیر اگه هم چیز حرفه ای میخوای نیکون.

AliSub
09-04-2010, 10:16
دوستان عزیز من باز رفتم تو یه فروم دیگه اونجا دعوا و بزن بزن بود سر کنون و سونی :31: انگار کارخونه ا مال باباشون بود
خلاصه یه عده میگفتن سونی یه عده کنون
دوستان عزیز اگه میشه شما کلا بگین با قیمت زیر 250 سونی دوربین هاش عکس های زنده تر و شفاف تر و واضح تر و با کیفیت تر و ... :31::31::31: میگیرن یا کنون؟

نوع مدلش رو خودم انتخاب میکنم چون قیافه دوربین کشور سازنده و یه سری چیز ها ی دیگه مثل زوم ااپتیکال و ... برام مهمه که اونا دیگه تخصصی نیست خودم میتونم بفهمم فقط اینکه بهترین کیفیت عکسو کدوم داره اگه لطف کنید ممنون میشم فقط سونی یا کنون؟ بدون گفتن نوع مدل

اصلا نمیشه گفت که کلا سونی اینجوری عکس میگیره کنان اونجوری :13:
چون مدل های خود یک شرکت هم با هم تفاوت دارند. مثلا توی سونی سری S و سری T عکساش از سری W پایینتره.

ولی در کل بخوام نظرمو بگم: تو این قیمت سری W سونی عکسهای شفافتر و سری A کنان رنگهای بهتری داره ( این تجربه شخصیمه)

بازم میگم که کیفیت عکس مدل های یه شرکت با هم فرق داره / نمیشه کلی نظر داد.

***fandogh***
10-04-2010, 19:36
به نظر من کنان بهتره

pulp_152
10-04-2010, 19:46
زیر 1 تومن شما میتونی از کنون .. پاناسونیک .. نیکون .. سونی ... سامسونگ انتخاب کنی ... این دوربینا در حد حرفه ای نیستن و همه این شرکت ها دوربینهای قابل قبولی دارن .. حالا شما تا 250 میخوای nv8 یا nv20 هم بد نیس ...

NINTENDO_DS
11-04-2010, 13:07
در کل از حرفه ای های عکاسی بپرسی هرکسی می گه نیکون بهتره ولی به شرطی که ژاپنیش رو پیدا کنی که کار خیلی سختیه ولی بهترین کیفیت رو نیکون داره

golkoohi
25-04-2010, 01:46
کلا دور سونی رو هم خط بکش....

من متوجه نشدم چی می خواهید بگید؟
چرا برای خانواده کانن بهتر از نیکون است و برای آتلیه نیکون؟

من می خوام یه دوربین نزدیک به حرفه ای که خیلی هم گرون نباشه تا حد یک یا حد اکثر یک و نیم بخرم. چندتا مدل هست نیکون D90 و کنون D7 , D550. ظاهرا فقط کنون 550 فیلمبرداری فول HD داره.

mm45
25-04-2010, 16:34
من متوجه نشدم چی می خواهید بگید؟
چرا برای خانواده کانن بهتر از نیکون است و برای آتلیه نیکون؟

من می خوام یه دوربی نزدیک به حرفه ای که خیلی هم گرون نباشه تا حد یک یا حد اکثر یک و نیم بخرم. چندتا مدل هست نیکون D90 و کنون D7 , D550. ظاهرا فقط کنون 550 فیلمبرداری فول HD داره.

سلام دوست من :10:

این سه مدل یکم و خیلی با هم تفاوت دارند !
7d کانن باید حدود 1950 قیمت داشته باشه پس با بوجه شما جور در نمی یاد ...
550D الان به نظرم هنوز جای ارزون شدن را داره ظرف یک هفته 100 هزارتومان ارزون شد !
پس به نظرم خریدش الان بصرفه نیست ! الان قیمتی که من فروش دارم حدود 950 با 24ماه گارانتی و 15 ماه بیمه ایران است .

D90 نیکون دوربین خوبیه نویز تصور خیلی پایین از ویژگی هاشه . و قیمتش الان حدود 1135 با بیمه نامه است .

امیدوارم تونسته باشم راهنمایت کنم :11:

golkoohi
03-05-2010, 16:09
سلام دوست من :10:

این سه مدل یکم و خیلی با هم تفاوت دارند !
7d کانن باید حدود 1950 قیمت داشته باشه پس با بوجه شما جور در نمی یاد ...
550D الان به نظرم هنوز جای ارزون شدن را داره ظرف یک هفته 100 هزارتومان ارزون شد !
پس به نظرم خریدش الان بصرفه نیست ! الان قیمتی که من فروش دارم حدود 950 با 24ماه گارانتی و 15 ماه بیمه ایران است .

D90 نیکون دوربین خوبیه نویز تصور خیلی پایین از ویژگی هاشه . و قیمتش الان حدود 1135 با بیمه نامه است .

امیدوارم تونسته باشم راهنمایت کنم :11:

با سلام و تشكر از توضيحي كه داديد.
در مقايسه با اينها دوربين نيكون D300 چطوره؟ تو دنياي اقتصاد زده بود 1650 و اينطور كه من دست يكي ديدم لنز با زوم خوبي هم داره. فقط نميدانم فيلم هم ميگيره يا نه؟

t_tanhayam
06-05-2010, 21:43
با سلام و تشكر از توضيحي كه داديد.
در مقايسه با اينها دوربين نيكون D300 چطوره؟ تو دنياي اقتصاد زده بود 1650 و اينطور كه من دست يكي ديدم لنز با زوم خوبي هم داره. فقط نميدانم فيلم هم ميگيره يا نه؟

d300 دوربين فوق الهاده اي هست
ولي نميتونه فيلم بگيره مشابه d90 نيست شما بايد d300s رو بگيريد كه قابليت فيلمبرداري hd داره

forex58
07-04-2011, 16:25
با سلام خدمت دوستان عزیز،
من تازه می خوام عکاسی رو شروع کنم خیلی توی اینترنت جستجو کردم دیدم با بودجه ای که در نظر گرفتم نیکون دی 90 و کانن 550 دی به بودجه من می خوره،اما موندم کدومشو بخرم .
اگر کسی میتونه یه کارشناسی دقیق بکنه ممنون می شم ازش.

1navid
07-04-2011, 16:38
عزیز جان
باید بگم که همه مارک ها خوبند باید بگی چه مدل از چه برند انتخاب مناسب تریه
ولی در کل کنون و سونی تو این رنج قیمت یعنی ( آماتور ) مدل های خوبی دارند سونی می تونه انتخاب خوبی باشه کار باهاش راحتره در کل خرید دوربین سلیقه ایه چون تو این رنج قیمت همه مارک ها مشخصات و کیفیتشون تو یه سطحه اگه بخوایم کیفیت رو بسنجیم باید تو رده حرفه ای و نیمه حرفه ای مارک ها رو باهم مقایسه کنیم
یه توصیه شما اگه دوربین عکاسی می خواهید پس نباید به فیلم برداریش زیاد اهمیت بدید چون مارکی که خودش هم فیلم برداری میزنه هم عکاسی نمیاد این دوتا رو باهم تلفیق کنه و کیفیت خوبی تو دوتاش ارائه بده چون ضرر میده
حالا معیار های شما واشه خرید چیه مثال:
کیفیت عکس (چند مگاپیکسل)
زوم اپتیکال و دیجیتال
دوام ( ضد ضربه - ضد آب)
صفحه نمایش ( تاچ باشه -چند اینچ باشه)
وقیمت
بگید شاید بشه راهنمایتون کرد

sunrize_p67
15-04-2011, 14:15
کدوم بهتره ازلحاظ کیفیت عکس و فیلم ؟
IXUS210 . SX210 ,A3300