PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایجاد متن روی عکس

sin2x=2sinxcosx
07-04-2010, 23:34
سلام .
چطور می تونم یه همچین متنی روی عکس ایجاد کنم ؟
یعنی یه آهن تقریبا ذوب شده که پس زمینه عکس هم دیده بشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون

Saeed kmss-D
08-04-2010, 12:42
سلام...

دوست عزیز،

صفحه بک گراند مورد نظر رو باز کن و سپس با ابزار Type و با یک فونت درشت، متن مورد نظر رو بنویس.
حالا با دوبار کلیک روی لایه متن به تنظیمات Layer Style برو. در پنجره باز شده، گزینه Bevel and Emboss رو از سمت چپ انتخاب کن و مانند شکل تنظیم کن:

البته میتونی به دلخواه تنظیماتش رو تغییر بدی.
در نهایت، Opacity لایه متن رو در پالت Layer کم کن تا به نتیجه مطلوب برسی و زمنیه رو هم داشته باشی.

موفق باشی♥♥♥

sin2x=2sinxcosx
08-04-2010, 18:14
ممنون .
دقیقا این کارا رو کردم ولی نتیجه زیاد فرق نکرد . یعنی همون کلمه تایپ شده معمولی شد .

spiring water
08-04-2010, 18:51
ممنون .
دقیقا این کارا رو کردم ولی نتیجه زیاد فرق نکرد . یعنی همون کلمه تایپ شده معمولی شد .
دوست عزیز به نظرم اگه 2 زیر گزینه ی bevel and emboss که texture و contour می باشند را فعال کنی و تغییراتی هم روی این 2 گزینه بدی شاید نتیجه ی بهتری بگیری.
در ضمن با کلیک بر روی efect visibilites که در پایین لایه ی متن است میتونی ببینی چه تغییراتی روی متن دادی!(آیکنش به شکل یه چشم است)

Saeed kmss-D
08-04-2010, 19:23
ممنون .
سلام...

امکان نداره!
اگه دقیقا مراحلی که نشون دادم رو انجام بدی باید به همون نتیجه برسی.

البته توضیحات دوستمون در پست بالا میتونه کارای بیشتری کنه، اما همون حد که من گفتم میشه عین نمونه ای که گذاشتی.

یه عکس از نمونه ای که درست کردی بزار ببینم چه شکلیه!
کلا Bevel برای ایجاد چنین افکت هاییه.

موفق باشی♥♥♥

unicef
08-04-2010, 20:01
سلام ...

دوست عزیز همانطور که دوستان عرض کردن تقریبا چیزی که در عکس دیده میشه ففط خط تا یا خطی که بعد داده به متن و یه مقدار کچ و کله شدن باعث شده همچین چیزی بوجود بیاد

حالا با اجازه برادر سعید عزیز یه آموزش درست کردم که یه مقدار شل تر میشه یا بقول خودتون ذوب شده

آموزش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید

یونسف •♥•