PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظر شما بهترین برنامه برای دانلود که با 7 مشکلی نداشته باشه چیه؟

Dr.FANOOS
07-04-2010, 20:02
سلام. زمانی که xp داشتم با idm کار می کردم و هیچ مشکلی نداشتم . به صورت اتومات وصل می شد ، تنظیمات کاملی داشت و برطرف کننده تمام نیازهای یک دانلودر بود!
از وقتی که با 7 کار می کنم idm هم دستوراتم را اجرا نمی کنه.شب ها به صورت اتومات وصل نمی شه. زمانی هم که اینترنت قطع می شه تلاش برای برقراری ارتباط مجدد نمی کنه و.........تنظیماتش هم مطمئنم درسته.
اگه برنامه ای بهتر از idm سراغ دارید که در 7 جواب می دهد ممنون می شم معرفی کنید یا اگه می دونید مشکل idm با 7 چیه دیگه معرکه می شه!
راستی می خواستم بدونم برنامه ای هست که از mozila بهتر باشه؟(البته خودم شک دارم وجود داشته باشه):31:

alidata2010
07-04-2010, 20:09
به نظرم IDM از همه بهتره

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:05 PM ----------

در ضمن با 7 مشکلی نداره اون روشن شدن سر ساعت رو هم باید از بایوس تنظیم کنید IDM فقط میتونه سر ساعت سیستمو خاموش کنه. یا از یک نر م افزار برای روشن کردن سیستم استفاده کنید . بهترین مرورگر هم همونطور که خودتم میدونیو منم میدونم فایر فاکسه:31:

numberone
07-04-2010, 22:15
سلام
چه نرم افزاری پیشنهاد می کنی برای روشن کردن کامپیوتر

Dr.FANOOS
07-04-2010, 23:58
برای روشن و خاموش کردن از auto power استفاده می کنم.منظورم اینه که به صورت اتومات کانکت نمی شه.

---------- Post added at 12:58 AM ---------- Previous post was at 12:54 AM ----------

راستی این مشکلات نمی تونه به خاطر kasper باشه؟
چون یکی از دوستانم همچین مشکلی داشت.البته اون کلا کانکت نمی شد.

alidata2010
08-04-2010, 00:13
فایلات رو تو صف دانلود قرار دادی . زمان دانلود رو تنظیم کردی مثلا ساعت 1

siavash2death
08-04-2010, 00:20
والله نمی دونم روی 7 درست جواب بدن یا نه. ولی به نظر من شما Free download manager یا همون FDM و یا Orbit Downloader رو امتحان کن.

nitro
08-04-2010, 00:23
دانلود منیجیر: Internet Download Manager 5.18
مرورگر: Opera 10.51

Dr.FANOOS
08-04-2010, 07:30
فایلات رو تو صف دانلود قرار دادی . زمان دانلود رو تنظیم کردی مثلا ساعت 1
آره بابا.مطمئنم همه تنظیماتم درسته. اصلا کانکت نمی شه.امشب هم دستی کانکت شدم.:2:

---------- Post added at 08:30 AM ---------- Previous post was at 08:29 AM ----------

والله نمی دونم روی 7 درست جواب بدن یا نه. ولی به نظر من شما Free download manager یا همون FDM و یا Orbit Downloader رو امتحان کن.
تنظیماتش مثل idm کامله.یعنی کوک می شه که اتومات شروع به دانلود کردن بکنه؟

saeedhojjat
08-04-2010, 07:37
ضمن عرض سلام و احترام به همه دوستان
خواهشمندم اگه کسی طریقه استفاده از فارسی ساز پروین 2005 برای نوشتن در تری دی مکس رو بلده به من هم یاد بده
خیلی ممنونم

Dr.FANOOS
08-04-2010, 07:43
تنظیماتش کامله؟مثل idm قابلیت این رو داره که کوک بشه برای ساعتی و شروع به دانلود کردن کنه؟(اتومات)

Dr.FANOOS
08-04-2010, 07:53
برای اینکه هم من و هم شما مطمئن بشید، از تنظیمات عکس گرفتم.خودتون مشاهده کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dr.FANOOS
08-04-2010, 13:47
راستی یادم رفت بگم.وقتی سیستم شروع به دانلود می کنه هر 4 تا هسته ی cpu من 100 در صد پردازش می کنند.از طریق گجتی که نصب کردم متوجه شدم.خیلی عجیبه.....من وقتی که kasper اسکن می کنه mozila سایت داره مباره و در حال آهنگ گوش کردن هستم هیچ وقت همچین اتفاقی نمی افته ولی وقتی ی هبرنامه ای مثلidm شروع به دانلود کردن می کنه .....
لطفا کمک کنید که بدجوری اعصابم خرد شده چند شبه دانلود نکردم....دانلود خونم کم شده!

Dr.FANOOS
08-04-2010, 19:11
در ضمن کسی کرک 5.18build8 رو نداره؟

NELLY
08-04-2010, 19:41
در ضمن کسی کرک 5.18build8 رو نداره؟

من از پچ زیر استفاده میکنم...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mahdi.p30
08-04-2010, 20:52
سلام. زمانی که xp داشتم با idm کار می کردم و هیچ مشکلی نداشتم . به صورت اتومات وصل می شد ، تنظیمات کاملی داشت و برطرف کننده تمام نیازهای یک دانلودر بود!
از وقتی که با 7 کار می کنم idm هم دستوراتم را اجرا نمی کنه.شب ها به صورت اتومات وصل نمی شه. زمانی هم که اینترنت قطع می شه تلاش برای برقراری ارتباط مجدد نمی کنه و.........تنظیماتش هم مطمئنم درسته.
اگه برنامه ای بهتر از idm سراغ دارید که در 7 جواب می دهد ممنون می شم معرفی کنید یا اگه می دونید مشکل idm با 7 چیه دیگه معرکه می شه!
راستی می خواستم بدونم برنامه ای هست که از mozila بهتر باشه؟(البته خودم شک دارم وجود داشته باشه):31:
در مورد کانکت شدن ، با برنامه adsl autoconnect امتحان کردم ، روی ویندوز 7 جواب نمیده (یا حداقل ورژنی که من دارم ، جواب نمیده)
ولی برنامه Reconnect جواب داد و اگه نیمه شب ، به هر دلیلی ارتباط شما قطع شد ، سریع کانکت میکنه و اگه رادیال دانلود IDM رو روی یه عدد زیاد بذاری (که گذاشتی) و یا از periodic synchronization استفاده کنی ، احتمال خطا پایین میاد
برای periodic synchronization ، باید یه new queue جدید بسازی
کانکت مجدد IDM ، برای من توی اکس پی هم کار نمیده

در مورد مرورگر هم اپرا نسخه 10.52 رو توصیه میکنم ، موزیلا معمولا بیشتر cpu رو اشغال میکنه ولی یه مزیت هایی نسبت به اپرا داره
البته فکر نمی کنم اشغال شدن سی پی یو شما ربطی به IDM یا فایرفاکس داشته باشه

Dr.FANOOS
09-04-2010, 14:35
مشکل وصل شدن به صورت اتومات حل شد.دیشب فکر کنم توی امسال اولین شبی بود که درست حسابی دانلود کردیم.نمی دونم چی شد که حل شد ولی به احتمال زیاد وقتی کرک کردم درست شده! اما مشکلی که با cpu دارم هنوز پابرجاست.عکس زیر رو ببینید. اگر دلیلش رو بگید ممنون می شم.

Mahdi.p30
09-04-2010, 15:23
مشکل وصل شدن به صورت اتومات حل شد.دیشب فکر کنم توی امسال اولین شبی بود که درست حسابی دانلود کردیم.نمی دونم چی شد که حل شد ولی به احتمال زیاد وقتی کرک کردم درست شده!
آره فکر کنم ، آخه من همیشه از همون نسخه trial استفاده میکنم!

siavash2death
10-04-2010, 15:35
تنظیماتش کامله؟مثل idm قابلیت این رو داره که کوک بشه برای ساعتی و شروع به دانلود کردن کنه؟(اتومات)

sharmande.rastesh farsiye computeram kharab shode.aslan alan ruye systemam download manager nadaram. hich kodum az in do ta ro. va haghighatesh man ba dial up vasl misham internet. baraye hamin ziyad be injur chiza deghat nakardam. vali 90% motmaenam ke free download manager ye hamchin tanzimati dasht. orbit ro motmaen nistam, vali fekr konam unam dashte bashe. emtehan kon. hajmeshun bala nist!! foghesh uninstalleshun mikoni dige. vali hamun tor ke goftam fekr konam har 2 tashun dashte bashan. vali shomda avval fdm ro emtehan kon.

join me
12-04-2010, 21:11
sharmande.rastesh farsiye computeram kharab shode.aslan alan ruye systemam download manager nadaram. hich kodum az in do ta ro. va haghighatesh man ba dial up vasl misham internet. baraye hamin ziyad be injur chiza deghat nakardam. vali 90% motmaenam ke free download manager ye hamchin tanzimati dasht. orbit ro motmaen nistam, vali fekr konam unam dashte bashe. emtehan kon. hajmeshun bala nist!! foghesh uninstalleshun mikoni dige. vali hamun tor ke goftam fekr konam har 2 tashun dashte bashan. vali shomda avval fdm ro emtehan kon.
فارسی تایپ کن دوست عزیز /این جز قوانین انجمن است
:40::40::40:

siavash2death
13-04-2010, 23:12
فارسی تایپ کن دوست عزیز /این جز قوانین انجمن است
:40::40::40:

دوست عزیز. شما درست می گید. ولی اون موقع که تایپ کردم فارسی ویندوزم مشکل دار شده بود و مجبور شدم فینگلیش بنویسم. اگه بخونیدش می بینید که همون اول معذرت خواهی کردم!!!

Dr.FANOOS
14-04-2010, 19:26
دوستان کسی نمی دونه برای چی cpu اینجوری می شه؟