PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وقتی یه شرکت صفحه وبش را ناشیانه درست بکند !!!

my friend
08-04-2006, 10:38
فقط میخوام یه سر به اینجا بزنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینید چه جوری به صورت ناشیانه این صفحه را شرکت رارلیب ، سازنده نرم افزار وینرار ، ساخته است !
منظورم همون کدهای بالای صفحه است که اینجوریه :

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /opt/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] on line 723

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /opt/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] on line 723

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /opt/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) in /opt/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] on line 2402

میدونید صفحه را با چی درست کردند ؟
با زبان PHP
حالا اونو چرا به صورت ناشیانه درست کردند را من نمیدونم
حالا خودتون برید ببینید

my friend
08-04-2006, 10:53
من که میگم خیلی سوتی بزرگیه !!!

royaye_talkh55
08-04-2006, 13:52
خب اين هم يه نمونه صرفه جويي در پول هست:happy:

*NashenaS*
08-04-2006, 15:01
يه نگاه ننداخته ببينه خودش چي كار كرده! :laughing:

ya abbas
08-04-2006, 19:08
بابا کلی گل کاشت که.من که زیاد طراحی سایت بلد نیستم تو عمرم تا حالا اینجوری سایت نزدم

این دیگه کی بود

saeid_ronaldo
08-04-2006, 19:15
هدفتون از ضايع كردن مردم چيه؟

my friend
09-04-2006, 11:15
من كه نميخوام اونو ضايع كنم
فقط ميخواهيم اونو درستش كنند
چون خيلي آبروريزي هستش !

آخه يه شركت رايانه اي معروف مثل وينرار كه نرم افزاراش توي كل دنيا فروش ميره بايد سايتشو اينجوري بسازه ؟
خداييش خيلي ضايع هستش

Babak_King
09-04-2006, 11:40
همین شرکت بهترین نرم افزاره این چند ساله اخیرو روانه بازار کرد ایرادی نمی تونین از نرم افزارش بگیرین
واقعا باید سپاسگذارش باشین نه اینجوری ملانقطه ای باشین

lopez
09-04-2006, 12:26
درسته كه سوتي هست اونهم براي سايتي كه صاحب يك نرم افزار بسيار معروفه ولي چيزي از win rar كم نميشه كاركرد بسيار اين نرم افزار خوب در فشرده سازي فايل ،آرشيو كردن اونها ،تكه كردن فايل هاي حجيم رمز گذاري بر روي آنها وبسياري ديگر امكاناتي كه اين نرم افزار بسيار كوچك براي ما فراهم مي آورد كم نميكنه واگر هم صرفه جويي بوده بايد ببينيم كه چرا اينطور بوده اگه يه روزي اين شركت هاي نرم افزاري بر شكست بشن تعجبي نداره چون ما ايراني ها كه عمرا بابت يه نرم افزار پول بديم وهمش از سريال ها يا كرك ها استفاد ه ميكنيم پس نبايد زياد توقعي داشت نه مخصوصا ما كه سال هاست رايگان از تمام نرم افزار ها واين نرم افزار استفاده مي كنيم.

un4giv3n
09-04-2006, 16:41
بابا همین اینجا هم ارور
Mysql
میده! مگه چیه؟

Dash Ashki
10-04-2006, 00:05
بابا همین اینجا هم ارور
Mysql
میده! مگه چیه؟
:rolleye: :rolleye:
:biggrin: :biggrin:

my friend
10-04-2006, 10:09
منظورتون کجاست ؟

my friend
11-04-2006, 08:51
سعید جون

ببخشید
اونوقع حواسم نبود پایین مطلب یه چیزی نوشته بودم
همین الان که خوندم متوجه شدم
برای همین هم ویرایشش کردم
ممنونم که اینو گفتی

my friend
11-04-2006, 09:59
همین امروز یه ایمیل به شرکت رارلب زدم که این صفحه را درست کنند.
این هم برای اینکه فکر نکنید میخواستم این شرکت را مسخره کنم یا ...

به هر حال میخواستم بدونید که نیتم خیر بوده نه آزردن دیگران

Hamid_pro
12-04-2006, 00:58
واقعا web page نا امید کننده و ناشیانه ای است .
ولی با این حال هیچی winrar نمیشه.

toadstool
12-04-2006, 01:12
اگه يه كم دقت كنيد سايت اصلي Winrar اينه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

my friend
12-04-2006, 10:29
درسته
ولی من از طریق سایت رارلب به این قسمت رفتم نه از لینک خارجی دیگری
از طریق سایت rarlab.com

Diego
12-04-2006, 14:04
شرکت rar lab اسامی 12 نفره ی فضول هارو به شرح زیر اعلام کرد:
demoblog ___ royaye_talkh55 ___*AshKaN*___ya abbas___Saeid_ronaldo___Babak_King___lopez___un4gi v3n___dash ashki___Hamid_pro___toadstool___Deigo
---------------------------------
رئیس شرکت rar lab در پاسخ به net news اظهار داشت:در پی نوشتن چند خط در بالای صفحه سایت شرکت,جهت یک امارگیری ساده,تعداد 12 نفر اظهار نظر کردند.شایان ذکر است که تمام این 12 نفر,موسوم به (deadly dozen) ایرانی بوده اند.وی گفت سایت هیچ مشکلی ندارد و خدمات سایت مانند قبل برقرار است و این کدها و نوشته ها فقط جنبه حاشیه ای دارد.وی درپاسخ به این سوال که تاکی این کدها و نوشته ها در بالای صفحه سایت خواهد بود ,گفت:ما به هدف نهایی خود یعنی شمارش و آمارگیری نائل شده ایم و بزودی این صفحه از سایت تصحیح خواهد شد.
وی افزود:به زودی به این 12 نفر جوایزی جهت یادبود اهدا خواهد شد.
منبع:شک نکنید موثقه!

my friend
12-04-2006, 21:57
دیگو جان
مارو حسابی نا امید کردید !
راستی ! :
اسم خودتونو یادتون رفت
همین الان سیزدهمین فضولو اعلام کردند ها !!!

my friend
12-04-2006, 22:15
ببخشید
آخریشو حواسم نبود !

Diego
12-04-2006, 22:45
ببخشید
آخریشو حواسم نبود !
ما خیلی مخلصیم.اگه این شوخی ها نباشه ما ها مرده ایم.باید صبر کنیم ببینیم کی دیگه پست میده اونم به لیست اضافه کنیم ;)

my friend
12-04-2006, 22:51
چاکرمی !×!×!×!

un4giv3n
13-04-2006, 20:56
دمو بلاگ جان! یادم نیست کجا چون برام مهم نیست!کاملا عادیه! این مسائل زیاده!