PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia X10 | سونی اریکسون 8 مگاپیکسلی از جنس اندروید

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24]

mohamad skystar
24-12-2011, 14:25
منم نرم افزار بانک صادرات رو نتونستم استفاده کنم.فقط روی زبان می مونه! هر کدوم رو انتخاب می کنم language changed می زنه و همین جوری می مونه

شما فارسی رو انتخاب کن بعد اون دکمه سمت چپ گوشی رو بزن تا یه منو برات باز بشه و برو مرحله بعدی
من الان راحت تو منوی برنامه هستم.

mahdi-001
24-12-2011, 19:45
سلام دوستان اطلاع دارین که بستنی حصیری(اندروید4)برای ایکس10 میاد یانه؟(البته به صورت رسمی)

hamed1297
24-12-2011, 20:39
سلام دوستان اطلاع دارین که بستنی حصیری(اندروید4)برای ایکس10 میاد یانه؟(البته به صورت رسمی)

بعیده.یه جورایی اصلا:دی...

همراه بانک رو راه انداخیتن یه آماری بدین.

h!tman
24-12-2011, 22:17
نخیر نمیاد

Lady parisa
25-12-2011, 14:37
شما فارسی رو انتخاب کن بعد اون دکمه سمت چپ گوشی رو بزن تا یه منو برات باز بشه و برو مرحله بعدی
من الان راحت تو منوی برنامه هستم.

خب مشکل اینکه هر زبان فارسی رو انتخاب می کنم میره واسه لود برنامه و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته
از روی سایت خود بانک صادرات دان کردم اما مشکل داره.ورژن گوشیم هم 2.3.3 هست

mohamad skystar
27-12-2011, 19:06
خب مشکل اینکه هر زبان فارسی رو انتخاب می کنم میره واسه لود برنامه و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته
از روی سایت خود بانک صادرات دان کردم اما مشکل داره.ورژن گوشیم هم 2.3.3 هست

تو موبایل بانک ها برای هربار کارکردن با برنامه و جلو رفتن منوها باید
از دکمه سمت چپ گوشی استفاده کنی تا گزینه های تایید و بازگشت رو در اختیارت بزاره.
میدونی که کدوم دکمه گوشی رو میگم؟
روی گوشی 3 تا دکمه داره که سمت چپی رو برای موبایل بانک میخوای:8:

alihos93
27-12-2011, 23:41
روش سریع و راحت برای روت کردن کسی سراغ داره؟؟؟
Android 2.33 X10i دارم که تا به حال دستکاری نشده.

mohamad skystar
29-12-2011, 12:05
روش سریع و راحت برای روت کردن کسی سراغ داره؟؟؟
Android 2.33 X10i دارم که تا به حال دستکاری نشده.

راحت ترین و سریع ترین روش روت برای X10 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hadi665
01-01-2012, 22:20
سلام به همه ی دوستانم
.
من گوشیه گالکسی دارم و تاحالا چند بار رام رسمی نصب کردم و کلا مشکلی نبود
یکی از آشنایان گوشیه x10 داره و میخوام براش یه رام رسمیه خوب نصب کنم اما انگاری مراحل نصب رام رسمی سامسونگ و سونی اریکسون متفاوته !

دوستان میشه یکی بهم یه آموزش برای نصب رام رسمی معرفی کنه ؟
و یه رام خوب برای x10 که رسمی باشه ، فارسی ساپورت کنه و باتریو خوب نگه داره ، معرفی کنه ؟
ممنونم از کمکتون ;)

.:PAR3A:.
01-01-2012, 22:25
نرم افزار Sony Ericsson Update Service رو بگیرین و طبق مراحلی که قدم به قدم بهتون میگه ، به 2.3.3 آپدیت کنین...

hadi665
02-01-2012, 07:43
نرم افزار Sony Ericsson Update Service رو بگیرین و طبق مراحلی که قدم به قدم بهتون میگه ، به 2.3.3 آپدیت کنین...

یعنی بهترین رام برای x10 همینه ؟!
بالاترش نیومده ؟

.
اوکی برم اینو دانلود کنم ببینم مراحلش چطوریه
ممنونم ;)

02-01-2012, 10:36
سونی بیچاره مث سامی نیس که شونصد تا رام داشته باشه :دی یه 1.6 داره ، یه 2.1 و یه 2.3.3 ، که اگه با این برنامه آپدیت کنین همین 2.3.3 رو میریزه :)

hadi665
02-01-2012, 11:37
سونی بیچاره مث سامی نیس که شونصد تا رام داشته باشه :دی یه 1.6 داره ، یه 2.1 و یه 2.3.3 ، که اگه با این برنامه آپدیت کنین همین 2.3.3 رو میریزه :)

ممنونم پارسا جان
فقط به عنوان آخرین سوال

شما خودت اینکارو کردی ؟
آخه گوشی واسه خودم نیست میترسم یه موقع خرابکاری کنم : دی
.

برنامه رو دانلود کردم :
1. بک آپ کانتکت ها رو با خوده برنامه بگیرم یا یه چیزی خودم بنصبم ؟
2. فقط به اینترنت وصل باشمو با برنامه برم جلو ؟ لازم نیست رامی دانلود کنم ؟ اینطوری که هیجان نداره : دی
بعد دیگه مثل سام ، لازم به نصب کرنل یا همچین چیزی نداره ؟!!!

02-01-2012, 11:46
ممنونم پارسا جان
فقط به عنوان آخرین سوال

شما خودت اینکارو کردی ؟
آخه گوشی واسه خودم نیست میترسم یه موقع خرابکاری کنم : دی
.

برنامه رو دانلود کردم :
1. بک آپ کانتکت ها رو با خوده برنامه بگیرم یا یه چیزی خودم بنصبم ؟
2. فقط به اینترنت وصل باشمو با برنامه برم جلو ؟ لازم نیست رامی دانلود کنم ؟ اینطوری که هیجان نداره : دی
بعد دیگه مثل سام ، لازم به نصب کرنل یا همچین چیزی نداره ؟!!!

قربونت هادی جان ;)

بله خودم کردم این کارو...
اتوماتیکه و خود برنامه همه کارشو میکنه ، احتمال مشکل خیلی خیلی کمه :)

1.بک آپ کانکت ها رو من با خودش تست نکردم ، میتونین از نرم افزار My Backup Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنین ، فقط موقع ریستور باید وای فای گوشی وصل باشه و اکانت جی میل هم براش تعریف شده باشه...
2. نه اتوماتیکه خودش همه کار میکنه :دی خودش تمام فایل های مورد نیاز رو دانلود میکنه و نصب میکنه ، نیاز به هیچ کار دیگه ای نیست :)

hadi665
02-01-2012, 12:31
آهان !
اوکی دمت گرم

امشب میرم ببینم چوکارا میتونم بکنم
بلکم درست شه

آخه بد ترین مشکلش اینه که خیلی باتریش زود تموم میشه گفتم شاید بابت رام باشه
اگه مشکلی بود اینجا میپرسم

ممنونم ;)

hadi665
03-01-2012, 00:19
سلام

دوستان کسی با همچین چیغامی موقع آپدیت این گوشی آشنایی داره ؟
چکار باس کرد ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

hamed1297
03-01-2012, 17:05
من تقریبا هر بار خواستم با PC companion گوشی رو آپدیت کنم همین پیغام رو دیدم.پیشنهاد من استفاده از update service هست.توی سرچ سایت سونی اریکسون بزنید و پیداش کنید.روش کار هم مشابه هست.

Lady parisa
04-01-2012, 12:13
دوستان سلام
دیشب برنامه وبگردی 20:30رو دیدید!
می گفت : که برنامه هایی هست که به محض کانکت شدن به نت کسانی که آندروید دارن تمامی اطلاعات گوشی رو میفرسته برای سایت آمریکایی
درسته؟
و چند تا برنامه هم توی وب سایتشون معرفی کرد برای استفاده راحت از نت!
حالا کدوم برنامه بی دردسره معلوم نیست

به نقل از وبسایت وبگردی2030:
هر روز تلفنهای همراه هوشمند در جیب یا کیف میلیونها نفر در سراسر دنیا جابجا می شوند.
پس از موارد نرم افزارهای جاسوسی بر روی "آی- فن" و "ویندوز فن" اکنون نوبت به آندروئید، سیستم عامل موبایل گوگل رسیده است که کاربران خود را ردیابی کند.

در روزهای اخیر یک برنامه نویس جوان آمریکایی به نام "ترور اکهارت" نرم افزاری را کشف کرد که مخفیانه فشار دست بر روی کلیدها، موقعیت جغرافیایی کاربر و متن پیامهای دریافت شده توسط میلیونها تلفن همراه برپایه سیستم عامل شرکت مانتین ویوو را ثبت می کند.

این نرم افزار جاسوسی متعلق به شرکت آمریکایی Carrier IQ است که بلافاصله پس از اعلام این خبر بر روی سایت "رجیستر" آن را تکذیب کرد.

به اعتقاد این شرکت، بسیاری از شرکتهای تلفنی و اپراتورهای موبایل برای تشخیص مشکلات فنی و عملکردهای تلفنهای همراه بدون اینکه حریم شخصی کاربران را نقض کنند از این نرم افزار استفاده می کنند.
به بیانی ساده، این نرم افزار سیستمی است که بر افت خط و یا کمبود آنتن نظارت می کند، اما این محقق جوان اهل کانکتیکات در رساله خود که در قالب یک ویدیوی 17 دقیقه ای منتشر کرده نشان داده است که این نرم افزار کاربران را جاسوسی می کند.
براساس گزارش وب نیوز، همچنین برخی از کارشناسان انفورماتیک کشف کردند که این نرم افزار نه تنها در دستگاههای آندروئید وجود دارد بلکه بر روی دستگاههای "بلک بری" و "نوکیا" نیز نصب شده است.
از ویژگی بارز این نرم افزار که آن را به طور بالقوه جاسوس معرفی می کند این است که حتی با تعویض سیستم عامل نیز از روی تلفن همراه حذف نمی شود.
باوجود این، اندرو کوارد، معاون رئیس بخش بازاریابی شرکت Carrier IQ در برنامه AllThingsDigita این خصوص توضیح داد: "نرم افزار ما مقادیر بالایی از اطلاعات را از سیستم عامل دریافت می کند. اما این بدان معنی نیست که پس از دریافت این اطلاعات از آنها برای ردیابی کاربران استفاده کند و یا این اطلاعات را به اپراتورها ارسال کند. ما پیامهای کوتاه را نمی خوانیم اما زمانی که یک پیام کوتاه دریافت می شود شماره تلفن فرستنده را می بینیم اما آن را آرشیو نمی کنیم. اگر یک تماس تلفنی قطع شود اپراتور آرزو دارد از محل قطع تماس آگاه شود تا بتواند مشکل را حل کند. به همین دلیل ما محلی که تماس در آن قطع شده است را ثبت می کنیم."

فیلمش هم ضمیمه شده

و این هم نرم افزاری که معرفی کرده:

اساتید چک کنن اطلاعات بدن
:11:

h!tman
04-01-2012, 12:17
دوستان سلام
دیشب برنامه وبگردی 20:30رو دیدید!
می گفت : که برنامه هایی هست که به محض کانکت شدن به نت کسانی که آندروید دارن تمامی اطلاعات گوشی رو میفرسته برای سایت آمریکایی
درسته؟
و چند تا برنامه هم توی وب سایتشون معرفی کرد برای استفاده راحت از نت!
حالا کدوم برنامه بی دردسره معلوم نیست

چرنده!:دی حالا بفرسته مثلا اس ام اس مارو بیکارن بشینن ترجمه کنن؟!
اگر اینطور بود گوگل تحت فشار شدیدی قرار میگرفت
این که برنامه های وبگردی اینا بیشتر جاسوسن تا اون!: ))
در ضمن اون برای شناسایی گوشی به سرور ها برای آپدیت و موقعیت یاب جغرافیای استفاده داره تا دزدیدن اطلاعات!
یعنی اگر هر ایرانی عزیز:دی تلویزیون ایرانو بندازه بره مملکت آزاد میشه : ))

04-01-2012, 15:38
کاملا بیخوده... این اطلاعاتی که ما توی گوشیمون داریم به هیچ درد اینا نمیخوره ، توهم زدن این 20:30ــی ها : ))
مگه بیکارن بشینن تمام اس ام اس های ما رو بخونن؟؟؟ بعد به قول رضا بشینن ترجمه کنن؟؟؟ مکان ما رو هم پیدا کنن ، به چه دردشون میخوره؟؟؟ ما به چه کارشون میایم؟؟؟ یکی بیاد جوک هایی که واس من میفرستن رو بخونه به چه کارش میاد؟؟؟ :دی
واقعا خندم میگیره از دست این جاهایی مثل 20:30... تو تمام دنیا صحبت از اینه که دارن همه چیز ملت رو کنترل میکنن ، حالا بر میگردن چنین حرفی میزنن : ))

mohamad skystar
04-01-2012, 17:22
دوستان عزیز الان قیمت X10 ( البته اگر باشه ) چنده؟
من شنیدم رفته رو مرز 500 هزار تومن درسته؟

راستی این برنامه موبایل بانک گاهی اوقات سرویسش از کار میوفته اما رو سیمبیان اینجور نیست.
یعنی چشه؟

hamed1297
04-01-2012, 23:49
این قضیه برنامه carrier IQ در واقع دقیقا همینی هست که گفته شده.ولی ولی با این تفاوت که اول دیگه سرورش از کار افتاده تا جایی که خبر دارم و از طرفی با نصب یکسری برنامه به گوشی منتقل میشه که شاید توی ایران واسه ما استفاده ای نداشته باشه.
من برنامه همراه بانک ملت رو نصب کردم تا موقعیت مکانی من رو هم میخواد دسترسی داشته باشه.دیگه از برنامه خارجکی دیگه توقعی نمیشه داشت:دی.
پریسا اون برنامه سکوریتی AVAST که گفتی برنامه خوبی هست.میتونی از اون هم استفاده کنی.

h!tman
04-01-2012, 23:52
من ترجیح میدم اصلا وبسایت 20.30 رو باز نکنم!
چه برسه ازش بخوام دانلود کنم
برید سراغ سایت های دیگه
چه خارجی چه ایرانی

h!tman
05-01-2012, 18:05
دوستان عزیز الان قیمت X10 ( البته اگر باشه ) چنده؟
من شنیدم رفته رو مرز 500 هزار تومن درسته؟

راستی این برنامه موبایل بانک گاهی اوقات سرویسش از کار میوفته اما رو سیمبیان اینجور نیست.
یعنی چشه؟

من میگم 200تومن خوبه!:دی
چیزی نداره که بخواد 500تومن بشه
با 500میشه کلی گوشی بهتر خرید مثل ارک یا گلکسی اس

Amir-Rainman
05-01-2012, 23:30
البته اینا رام رسمی هستن، کاستوم رام هایی نیز هستن که آپدیت 2.3.5 رو هم دارن یا کاستوم رامهایی که سرعت بالایی دارن و غیره ...

hamed1297
06-01-2012, 00:05
من الان miui دارم بدون نقص و نسخه 2.3.7 هست.

ted1996
09-01-2012, 18:08
بهترین رام اوودی میویی!

شعيب
13-01-2012, 09:41
سلام دوستان میخواستم بپرسم چرا نمیشه تو گوشی اکسپریا ایکس ده وقتی یه مسج مینویسی نمیتونی در عین زمان به 10 نفر مثلاً بفرستی؟ حتماً باید یکی یکی بفرستی؟

hamed1297
13-01-2012, 13:09
چرا نشه؟به راحتی میشه.چند نفر رو ادد کنید به لیست ارسال.نمیشه؟

Lady parisa
16-01-2012, 16:08
دوستان عزیز x10 دار سلام
برنامه ای هست که بشه بعضی از فایلهای تصویری رو روش قفل گذاشت یا privateکرد؟
:11:

hamed1297
16-01-2012, 17:01
سلام:)
آره.هست.یه برنامه هست به نام gallery lock هست که گالری رو لاک میکنه.باز یه سری برنامه هست رو برنامه ها پسورد میزاره.از اونا هم میشه استفاده کرد.
من خودم میام پسوند فایلها رو بر میدارم.مثلا اگه 123.mp4 هست اون پسوند فرمت رو بر میدارم:دی

shahedegolshan
16-01-2012, 17:03
سلام،

کسی برنامه ای سراغ داره که همون کار Calender رو انجام بده ولی تقویمش شمسی باشه؟ با همون امکاناتی که Calender خود گوشی داره.

senaps
20-01-2012, 12:24
سلام به رفقا.....
اقا این گوشی داداش ما امروز براش 2.3 ریختم....
الان میخوام با اینترنت کامپیوتر کار کنه!! راه حلی هست؟!
منظورم اینه که سیستم خودش وصله به دی اس ال...حالا گوشیش رو وصل کنه به سیستمش و از اون اینترنت استفاده کنه؟!مودم وای فای نداره هنوز!! راهی هست که بشه بدون خریدن مودم وای فای،تو خونه وای فای داشت؟!!!کارتی دستگاهی چیزی؟

hamed1297
20-01-2012, 20:11
بعید میدونم بشه.با کابل که نمیشه.

20-01-2012, 20:17
سلام به رفقا.....
منظورم اینه که سیستم خودش وصله به دی اس ال...حالا گوشیش رو وصل کنه به سیستمش و از اون اینترنت استفاده کنه؟!مودم وای فای نداره هنوز!! راهی هست که بشه بدون خریدن مودم وای فای،تو خونه وای فای داشت؟!!!کارتی دستگاهی چیزی؟

اگه لپتاپ وای فای دار داره که میتونه نت روی لپتاپ رو با وای فایش شیر کنه و با گوشی وصل بشه به شبکش...
اگه هم نه ، میتونه یه روتر اکسترنال وای فای (حدود 30-40 باید باشه) بگیره بزنه به USB و همون کارای بالا رو بکنه :دی

The Rock 2
20-01-2012, 21:21
این رام MIUI.Prime.9_Oodie_2.1.13_2 ریختم چند روزه دارم استفاده میکنم عالیه یه چیزی رو که خودم دیدم باورم نشد این بود که شب تو شارژ نزدمش 65% بود صبح بیدار شدم دیدم شده 64% :31:

mostafa_khan001
20-01-2012, 23:27
حامـــــــــــــــــــــد وعده ی ما پش مرز خاطره:دی

همین:دی
انتی:
میگم از این رام سیانور:دی خبری نشد؟

hamed1297
21-01-2012, 00:32
این رام MIUI.Prime.9_Oodie_2.1.13_2 ریختم چند روزه دارم استفاده میکنم عالیه یه چیزی رو که خودم دیدم باورم نشد این بود که شب تو شارژ نزدمش 65% بود صبح بیدار شدم دیدم شده 64%
فراتر از عالیه.یکی دو ماه هست رفتم روی این رام.همه چیزش عالیه.

مصطفی بیا شما هم همین رام رو بریز.تضمینی.پشیمون نمیشی.

mostafa_khan001
21-01-2012, 02:00
دکی#
ریدیفه یهنی دیگه؟
دستورالعمل طبخش رو بوگو که بیریزتمش
:دی
اخه من خیلی تعریف اون یکی دادشمون رو شنیده بودم...سیانور بود؟هالوژن؟:دی:دی

ted1996
21-01-2012, 15:16
سلام به رفقا.....

من خیلی دنبالش گشتم نشد

mostafa_khan001
21-01-2012, 22:43
اقا تو بعضی برنامه ها بعضی از کلمات فارسیش برعکس وچپن در قیچی هست
مال شما هم اینجوریه؟
مثلا برنامه بانک ملی
کلمه بالایی درسته اما کلمات منوی برنامه به هم ریخته ان!

hamed1297
21-01-2012, 22:46
دکی#
ریدیفه یهنی دیگه؟
دستورالعمل طبخش رو بوگو که بیریزتمش

اخه من خیلی تعریف اون یکی دادشمون رو شنیده بودم...سیانور بود؟هالوژن؟
سیانوژن هم هست براش.ولی توصیه میکنمت بت یبار اینو تست کن:دی ...miui رو

hamed1297
21-01-2012, 22:54
اون ایراد از برنامه هست مصطفی خان:دی

mostafa_khan001
21-01-2012, 23:53
توصیه ی شما مورد قبول واقع شد:دی
حامد دستور پخت این پیشی میو رو بگووو خوو پاپا
اموزشش رو اگه قبلا گفته ایی لینک بده دیگه
چی کارا باید کنم؟من فقط روت شده گوشیم.هیشی دیگه نشده:دی

---------- Post added at 11:53 PM ---------- Previous post was at 11:51 PM ----------

حامد گفته باشم ها
داری تو دادن خمس علمت کم کاری میکنی:دی

اون ایراد از برنامه هست مصطفی خان
برنامه دیشکنری هم به این درد مبتلا هستش هاااااااا:13:

senaps
22-01-2012, 00:17
اگه هم نه ، میتونه یه روتر اکسترنال وای فای (حدود 30-40 باید باشه) بگیره بزنه به USB و همون کارای بالا رو بکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونوقت این روتره چند تا سیستم وای فای رو سپورت میکنه؟! راه اندازی و استافدش سادس؟ داداش من نصف منم بلد نیست این مسایل رو!!(هرچند خودم هم بلد نیستم!!)

hamed1297
22-01-2012, 00:20
پس بیا بسازمت:دی

گوشی باید منو ریکاوری رو داشته باشه.

1.قدم اول دانلود این چند تا فایل هست و انتقالشون به مموری کارت.

1.فایل اصلی رام نسخه 9:

2.منو ریکاوری CWM

3.فایل لازم برای بوت لودر های لاک:

4.فایل لازم برای اصلاح چینش حروف فارسی

حالا اول باید منو ریکاوری CWM رو نصب کنید.به منو ریکاوری برید و فایل زیپ این منو رو فلش کنید .

گوشی رو ریستارت کنید و زمانی که لوگوی xperia(نه آرم سونی اریکسون) اومد دکمه بک رو به سرعت چند بار بزنید تا وارد منو ریکاوری بشه.
بعد رام رو از طریق منو install custom zip فلش کنید.

مرحله بعد نصب فایل Fix هست برای رفع اصلاح چینش حروف فارسی یا همچین چیزی:دی

در نهایت هم فایل زیپ LockedBL.zip رو فلش کنید.

گوشی آماده استفادس:)

###میتونید قبل از هر کاری از طریق من ریکاوری یه بک آپ از رام قبلی بگیرید که در صورتی که پند نبود برگردید به قبلی.
امیدوارم چیزی یادم نرفته باشه :)

اینم منبع محض احتیاط:

و این:

22-01-2012, 01:14
اونوقت این روتره چند تا سیستم وای فای رو سپورت میکنه؟! راه اندازی و استافدش سادس؟ داداش من نصف منم بلد نیست این مسایل رو!!(هرچند خودم هم بلد نیستم!!)
نمیدونم اما 5 تا رو راحت ساپورت میکنه فکر میکنم... یعنی ببین نت پی سی رو با اون روتره ، هات اسپات میکنی...
آره راه اندازی و استفادشم ساده باید باشه :دی میزنی به یو اس بی و درایور شاید و میشناسه و اینا ، بعد از توی ویندوز نت رو شیر میکنی و رو گوشی وصل میشی بهش (قبلا کرده بودم این کارو ولی الان یادم نیست تو ویندوز چیکارا میبایست میکردی :دی)...

mostafa_khan001
24-01-2012, 16:57
دکتر از وقتی گوشیم رو روت کردم خیلی افتضاح شده
هم کند شده هم خیلی FC میده....حتی توی زنگ هم اف سی میده...یعنی زنگ گوشی که میخوره..میبینم زنگ گوشی داره قطع و وصل میشه نگاه که میکنم میبینم ارور اف سی روشه!کلا خیلی بی ریخت شده اوضاع...میگی چه کار کنم؟

hamed1297
24-01-2012, 18:43
دکتر از وقتی گوشیم رو روت کردم خیلی افتضاح شده
هم کند شده هم خیلی FC میده....حتی توی زنگ هم اف سی میده...یعنی زنگ گوشی که میخوره..میبینم زنگ گوشی داره قطع و وصل میشه نگاه که میکنم میبینم ارور اف سی روشه!کلا خیلی بی ریخت شده اوضاع...میگی چه کار کنم؟

abtin1
24-01-2012, 21:49
امورش ریختن لاچر رو می خواستم

24-01-2012, 22:30
لانچر ها نرم افزار APK هستن و مثل نرم افزار های معمولی نصبشون کنین ، وقتی دکمه هوم رو بزنین میپرسه با کدوم لانچر میخواین نشون بده...

hamed1297
25-01-2012, 00:00
مصطفی باقیش در حد چند مگ هم بیشتر نیست:

برای RTL fix:

دیگه اون الباقی رو بیا یاهو برات بفرستم که کشتی ما رو:)

mostafa_khan001
25-01-2012, 12:50
من ندارم شما منو اد بنما.تو پروفایل آدرس دادم :دی

حامد این فایل دبلیو سی:31: هنوز داره ارور میده! و نصب نمیشه!

hamed1297
25-01-2012, 15:53
مزطفی اینو دانلود کن:دی

mostafa_khan001
27-01-2012, 13:27
حامد من رو ورژن 7 امروز تلاش کردم...نشد.دوباره که رام رو نصبیدم و ریست کردم این بار روی اسم android مونده!(همین که اسم سونی اریکسون میره اسم اندرویید میاد!)این اسم اندرویید دیگه از کجا امد؟!
ضمن اینکه دفعه دومی که رفتم تو منو سی دبلیو ام...همه ایتمها به جای سبز، قرمز رنگ بودن!

hamed1297
27-01-2012, 13:38
مصطفی یکی گفته با همون CWM یه ریست فکتوری کن و دوباره رام رو نصب کن.شاید شد.

mostafa<>khan
27-01-2012, 13:45
حامد منو ریکاوری هم دیگه نیومد.باز رفتم رو 2.1!!!

hamed1297
27-01-2012, 14:03
کدوم راه رو رفتی؟
عجب گیری افتاده توی نصب این رام ها.منو ریکاوری رو روی 2.1 نصب کن بعد با بک آپ که گرفتی برگرد به 2.3 .

davudama
27-01-2012, 14:13
دوستان سلام
تجربه x10 رو با بدبختی شروع کردم
رامش گاهی بالا میاد گاهی نه
2.1 هست
اپدیتم نمیشه میگه: هیچ نرم افزار برای گوشی شما موجود هنوز وجود ندارد
نکنه گوشیم تقلبی باشه؟
دوستان کسی میتونه کمکم کنه

mostafa<>khan
27-01-2012, 14:25
کدوم راه رو رفتی؟
عجب گیری افتاده توی نصب این رام ها.منو ریکاوری رو روی 2.1 نصب کن بعد با بک آپ که گرفتی برگرد به 2.3 .

از سمت خیابون پشت مسجد رفتم:دی
مرد مومن کدوم راه نداره که:دی
مثل همیشه همه کارها رو کردم رفتم روی اسم این اشپزباشی:دی گیر کرد البته داشت یه پیشرفتهایی اولش میکرد به ظاهر ها اما هر چی صبر کردم دیگه ردش نکرد....رفتم تو منو سی دبلیو ام که دوباره رام رو بریزم...ایتم ها دیگه همه قرمز بودن
رام رو با این حال ریختم و ریست که کردم بعد اسم سونی اریکسون دیگه اسم اندرویید امد و هیچی دیگه اثر نکرد و گفتم که دیگه دوباره 2.1 فلش کردم///
تو تا حالا اسم اندرویید رو دیده بودی؟ به این میگن سفر به اغماق نا شناخته ی اکس 10:8:

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

دوستان سلام
2.1 هست
نکنه گوشیم تقلبی باشه؟
برای اپدیت از برنامه اپدیت سرویس استفاده کن...مشکلت حل میشه
اپدیتش 148 مگه

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

راستی رو ورژن 7 رو امروز همش دارم امتحان میکنم هاااااا

davudama
27-01-2012, 14:28
یه لینکه بک اپ از 2.1 اصلی میخام اگه کسی سراغ داره

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 04:25 PM ----------

[/COLOR]
برای اپدیت از برنامه اپدیت سرویس استفاده کن...مشکلت حل میشه
اپدیتش 148 مگه[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

مشکل همینه وقتی بک رو میگیری کابلو وصل میکنی بعده 1 دقیقه ارور میده

davudama
27-01-2012, 15:43
کسی میتونه اپ کنه؟
هزینشم میدم
منطقه 2 تهرانم

hamed1297
27-01-2012, 18:39
دوستان سلام
2.1 هست
نکنه گوشیم تقلبی باشه؟

سلام.گل پسر یکاری میگم انجام بده.شما با فلش تولز 2.3 رو نصب کن.
وقتی ارور میده یعنی دروایورش نصب نیست.برنامه pc companion رو نصب کن با اون تست کن.این 2 تا راه هست.هر کدوم میخوای میشه

davudama
27-01-2012, 20:56
سلام.گل پسر یکاری میگم انجام بده.شما با فلش تولز 2.3 رو نصب کن.
وقتی ارور میده یعنی دروایورش نصب نیست.برنامه pc companion رو نصب کن با اون تست کن.این 2 تا راه هست.هر کدوم میخوای میشه

دیگه گوشی روشنم نمیشه
با فلس تولز فک کنم باید تست کنم
تو xda یا تایپیکی لینکه دانلودشو دیدی مارو بساز
استخونام داره میترکه با مرام

hamed1297
27-01-2012, 21:01
خوب یافتم.این تاپیک فلش تولز هست.توی پست دوم هم رامهای مختلف برای فلش کردن موجود هست:

davudama
28-01-2012, 22:10
اگه رامه x10i رو رو x10a بریزیم چی میشه؟

tired.soldier021
28-01-2012, 22:52
یکی به من به یه روش ابتدایی یاد بده x10 رو 2.3 کنم خواهش میکنم

hamed1297
28-01-2012, 23:42
بیا پیش خودم گل پسر:دی

1.میری سایت سونی و توی سرچ سایت تایپ میکنی update service و برنامش رو دانلود میکنی

2.برنامه دانلود شده رو نصب مبکنی و اجراش میکنی.اول برنامه خودش رو به روز رسانی میکنه بعد هم گوشی رو از توی لیست انتخاب میکنی و میری برای آپدیت.

3.توی این مرحله میگه گوشیت رو خاموش کنی و دکمه بک رو نگه داری و اونوقت کابل که به کامپیوتر وصل هست رو همزمان به گوشی وصل میکنی.

4.برنامه گوشی رو میشناسه و به شما میگه میتونید دستتون رو از روی دکمه بک بردارید.حالا برنامه دیتای مورد نیاز رو دانلود میکنه و روی گوشی میریزه.
توی این مدت دست به گوشی نزن تا برنامه کارش رو بکنه و ببگه که تمام شد.

همین.مشکی بود ادامش توی تاپیک ایکس 10

hamed1297
28-01-2012, 23:43
با فلش تولز طوری نمیشه.بهتر هم هست.

Terova
29-01-2012, 01:10
رادیو نداره این گوشی..؟چون هر چی گشتم فکر کنم نبود یعنی هیچ راهی برای گرفتن رادیو نیست..؟

The Rock 2
29-01-2012, 13:20
رادیو نداره این گوشی..؟چون هر چی گشتم فکر کنم نبود یعنی هیچ راهی برای گرفتن رادیو نیست..؟

نه نداره ولی یه راه داره شما میتونی یه هدست MW600 بگیری از رادیوش استفاد کنی :31:

اون اولا که ایکس 10 اومده بود رو فول پکاش بود بعد فروشنده های محترم گفتن چه دردیه اینو تو جعبه بذاریم سوا میفروشیم پولشم میزنیم به جیب :31:

mohamad skystar
31-01-2012, 12:09
آخرش این برنامه های موبایل بانک جواب نداد که نداد.
من تعجب میکنم.

hamed1297
31-01-2012, 18:11
من موندم اون نادوونی که برنامه رو درست میکنه چطور روی چند تا گوشی تست نمیکنه بعد بزاره روی نت.
من فقط یه نفر رو دیدم میگفت کار میکنه.

davudama
31-01-2012, 20:10
دوستان 2.3 نصبیدم ریست میشه تا بالا میاد
kerneli یا چیزییو باید اول چک کنم؟
جالبیش اینه که اپدیت نمیشه

hamed1297
31-01-2012, 20:35
اگه کارت نشد روی همین 2.1 باید منو ریکاوری نصب کنی و از اون راه رام بریزی.

davudama
31-01-2012, 21:06
2.1 نصبیدم باز ریست میشه بالا اومدنی
گوشیه فک کنم ایراد داره

hamed1297
31-01-2012, 21:15
تازه خریدیش؟قبلا اینطور نبود؟

davudama
31-01-2012, 21:22
تازه گرفتم
دسته دو
x8 داشتم

hamed1297
31-01-2012, 21:31
دسترسی به صاحب قبلیش داری؟نمیدونی دست اون بوده هم این مشکل رو داشته یا نه.و اینکه از اول اینطور بود؟موقع بالا اومدن ریست میشه یا موقع اجرای برنامه ها؟

davudama
31-01-2012, 21:57
میدونم ریست میشد که ماله رمه اشغالش بود

hamed1297
31-01-2012, 22:03
یعنی چی؟یعنی رم رو برداشتی مشکل حل شد؟

davudama
31-01-2012, 23:37
یعنی چی؟یعنی رم رو برداشتی مشکل حل شد؟

اره ریست نشد

shahedegolshan
03-02-2012, 13:53
بچه ها برنامه ی GPS گوشی من کار نمی کنه. یه ارور روسی میده. چیکارش کنم؟

vahidsport
03-02-2012, 13:59
چه طوری میتونم این محدودیت FPS رو بردارم با Xrecovery ؟ فرقی هم میکنه یا نه؟

hamed1297
03-02-2012, 15:09
بچه ها برنامه ی GPS گوشی من کار نمی کنه. یه ارور روسی میده. چیکارش کنم؟

ارورش دقیقا چیه؟

چه طوری میتونم این محدودیت FPS رو بردارم با Xrecovery ؟ فرقی هم میکنه یا نه؟

خیلی فرق داره.خیلی بهتر میشه.بریزید حتما.

vahidsport
03-02-2012, 22:22
خیلی فرق داره.خیلی بهتر میشه.بریزید حتما.

خوب چه طوری :31: اموزش ش هست؟

hamed1297
03-02-2012, 23:20
منو ریکاوری نصب داری؟
این فایل رو که زیپ هست منتقل کن به مموری کارتت.نمیخواد اکسترکتش کنی.
بعد وارد منو ریکاوری میشی.
گزینه install custom zip رو میزنی.بعد از توی مموری کارت همین فایل زیپ رو مخص میکنید و میزنید که نصب شه.بعد هم ریستارت میکنید.

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

بعد نتیجه رو هم بگید لطفا:)

vahidsport
04-02-2012, 00:41
منو ریکاوری نصب داری؟

اگه یه لطف بکنید اموزش این نصب ایکس ریکاوری رو هم بدید ممنون میشم
من گوشیم X10 نیست برای رفیقم می خوام اونم چند بار سعی کرده ولی نتونسته ولی گوشیش روت هست و ورژن ش هم 2.3 رسمی

hamed1297
04-02-2012, 01:02
1.برنامه روت اکسپلورر رو نصب کنید:

2.این فایل هم دانلود کن:

3.حالا فایل زیپ رو اکسترکت کن .3 تا فایل داخلش هست.

4.این 3 تا فایل رو باید ببری بریزی توی این مسیر:
system/bin

فقط یادت باشه میخوام paste کنی باید اون بالا یه گزینه هست بزنی بشه R/W که بشه پیست کنی.
وقتی ریختی اونجا دیگه حله.
گوشی رو ریستارت کنید.همون اول که داره بالا میاد دکمه back رو مرتب و با سرعت بزنید تا وارد منو بشه.

shahedegolshan
04-02-2012, 08:42
ارورش دقیقا چیه؟

منظورم این برنامه ی +GPS بود. به زبان روسی یه چیزی می نویسه که باید اوکی رو بزنم.

vahidsport
04-02-2012, 13:10
1.برنامه روت اکسپلورر رو نصب کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3F8jdfaic3hu90t53)

2.این فایل هم دانلود کن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fi2qgoma15o6985n)

3.حالا فایل زیپ رو اکسترکت کن .3 تا فایل داخلش هست.

4.این 3 تا فایل رو باید ببری بریزی توی این مسیر:
system/bin

فقط یادت باشه میخوام paste کنی باید اون بالا یه گزینه هست بزنی بشه R/W که بشه پیست کنی.
وقتی ریختی اونجا دیگه حله.
گوشی رو ریستارت کنید.همون اول که داره بالا میاد دکمه back رو مرتب و با سرعت بزنید تا وارد منو بشه.

دستت درد نکنه اکس ریکاوری نصب شد و موقع روشن شدن دکمه Back رو که میزنم وارد منو ش هم میشه ولی وقتی گزینه install custom zip رو میزنم و اون فایل زیپ رو انتخاب میکنم can't Install میزنه
به فریم ور مربوط نمیشه؟ 2.3 رسمی هست!!!!!

01110362
04-02-2012, 17:17
با سلام به همه دوستان
از دوستانی که تجربه داشتن این گوشی داشتن لطف کنن معایب گوشی بگن چیه ؟
وضعیت آنتن دهی و شارژ باطریش چجوریه ؟وبالاخره 720P شد دوربینش یا نه ؟ ضعف صدا ی گوشی تو محیط شلوغ ؟؟
انشالله یه دونش میخوام بخرم .:20:
موفق باشید.

hoomi_gta
04-02-2012, 19:49
یه توصیه به دوستانی که روت کردن. حتما دو برنامه start up manager و memory boost و از black mart نصب کنید خیلی به بیشتر شدن سرعت گوشی کمک می کنه . البته باید برنامه های startup و تنظیم کنید

mostafa<>khan
04-02-2012, 22:42
نه اینکه دستهام هنوز کوچوهن و به کیبورد نمیرسن.تایپ کردن خیلی سخته واسم:دی:دی

با سلام به همه دوستان
از دوستانی که تجربه داشتن این گوشی داشتن لطف کنن معایب گوشی بگن چیه ؟
وضعیت آنتن دهی و شارژ باطریش چجوریه ؟وبالاخره 720P شد دوربینش یا نه ؟ ضعف صدا ی گوشی تو محیط شلوغ ؟؟
انشالله یه دونش میخوام بخرم .:20:
موفق باشید.

اقا من که پیشنهادش نمیکنم.قدیمی شده دیگه.شما که میخواهی پول بدی خوب واسه یه گوشی جدید تر پولت رو خرج کن
بعدشم فکر کنم الان گرون باشه.اگه به اس ای علاقه داری حداقل سراغ آرک برو و نوچه هاش برو!:31:

hamed1297
05-02-2012, 00:30
دستت درد نکنه اکس ریکاوری نصب شد و موقع روشن شدن دکمه Back رو که میزنم وارد منو ش هم میشه ولی وقتی گزینه install custom zip رو میزنم و اون فایل زیپ رو انتخاب میکنم can't Install میزنه
به فریم ور مربوط نمیشه؟ 2.3 رسمی هست!!!!!
نمیدونم والا.من خودمم رو 2.3 رسمی نصب کردم و شد.بز تست کنید اگه نشد برنامه +volume همون کار رو میکنه حتی بهتر.

01110362
05-02-2012, 15:47
نه اینکه دستهام هنوز کوچوهن و به کیبورد نمیرسن.تایپ کردن خیلی سخته واسم:دی:دی

اقا من که پیشنهادش نمیکنم.قدیمی شده دیگه.شما که میخواهی پول بدی خوب واسه یه گوشی جدید تر پولت رو خرج کن
بعدشم فکر کنم الان گرون باشه.اگه به اس ای علاقه داری حداقل سراغ آرک برو و نوچه هاش برو!:31:

مرسی دوست من .
اگر میخواستم پول گوشی نو بدم 100% آرک اس انتخابش میکردم . بخصوص اینکه که قبلا گالاکسی اس داشتم . ومطمئنم که نمیتونم با این گوشی کنار بیام .
ولی یه گوشی کارکرده قیمت مناسب پا داد و گرفتمش .
گوشی خوبیه به نسبت پولش .و کارامو راه میندازه .
موفق باشید .

11-02-2012, 23:44
سلام...
رفقا بهترین MIUI برای بوت لودر لاک چیه؟؟؟

hamed1297
12-02-2012, 00:27
سلام...
رفقا بهترین MIUI برای بوت لودر لاک چیه؟؟؟
نسخه 7 از oodie prime....شاید نسخه ایکس یا همون 10 هم بشه.
یعنی عالیه.هرچی بگم کم گفتم.کمک خواستی بگو در خدمتیم:)

Lady parisa
12-02-2012, 09:55
باسلام
چند روزیه به نت که وصل میشم تاریخ و ساعت گوشی کلا بهم می ریزه !
چرا؟

The Rock 2
12-02-2012, 10:48
باسلام
چند روزیه به نت که وصل میشم تاریخ و ساعت گوشی کلا بهم می ریزه !
چرا؟

برو به منوی Settings > Date & Time

بعدش تیک Automatic رو بردار

mostafa<>khan
13-02-2012, 00:27
اقا این مسخره بازیا و عقده ای بازیا چیه؟
مثلا پاک کردنه پسته یه کاربر لذت داره واست؟
بابا خجالت بکش تو رو خدا
من آمدم اعلام کردم تونستم رام بریزم.امدم گفتم تونستم با reset farctory و دوباره نصب کردن رام مشکلم رو حل کرده ام
خوب همیشه کنارش حرفهای شوخی و خودمونی هم به کار میبرم
امدی پست من رو پاک کردی؟
اصلا بنم کن.به عضویت تو سایتی که مدیرش فرق کامنت و اسپم رو نداره هیچ نیازی ندارم
شورش رو در ادورین دیگه

mostafa<>khan
13-02-2012, 21:07
حامد نمیشه یه جوری کیبورد فارسی رو تو نوشتن بهش اضافه کرد؟که نریم یه برنامه دیگه واسش بریزیم؟
نمیشه به اودی بگیم تو ورژنهای بعدی فارسی رو اضافه کنه؟:دی
البته اونجوری که من دیدم خیلی از زبانها رو نداره،فارسی که جای خود داره
محیط مسیجش همینجوری خیلی کامله.یه جورایی واسم ضدحاله بخوام ازش استفاده نکنم!

mostafa<>khan
19-02-2012, 01:09
دوستان این اینترنت کانکش گوشی واسه وصل شدن به نت چه جوری باید باشه
واسه دریافت تنظیمات باید چی کار کنم؟واسه همراه اول رو میگم ها.ایرانسل رو میدونم/.

بعد اینکه واسه استفاده از مودم وایرلسم....شبکه رو هم گوشی پیدا میکنه ها...اما بازم هیچ پیجی باز نمیکنه.چرا؟

و سوال اخر...شما از چه رامی استفاده میکنید؟از این پیشی میو:دی استفاده میکنید؟واسه شما اف سی زیاد نمیده؟ریبوت نمیشه؟

hamed1297
20-02-2012, 19:54
حامد نمیشه یه جوری کیبورد فارسی رو تو نوشتن بهش اضافه کرد؟که نریم یه برنامه دیگه واسش بریزیم؟
نمیشه به اودی بگیم تو ورژنهای بعدی فارسی رو اضافه کنه؟
البته اونجوری که من دیدم خیلی از زبانها رو نداره،فارسی که جای خود داره
محیط مسیجش همینجوری خیلی کامله.یه جورایی واسم ضدحاله بخوام ازش استفاده نکنم!
language pack داره که حتی فارسی رو هم ساپورت میکنه ولی باز کیبورد رو لازم داری.اسمارت کیبورد که خیلی خوبه.
مسیجش کامله کامله.من دیگه از الیکیشنی استفاده نمیکنم.

دوستان این اینترنت کانکش گوشی واسه وصل شدن به نت چه جوری باید باشه
واسه دریافت تنظیمات باید چی کار کنم؟واسه همراه اول رو میگم ها.ایرانسل رو میدونم/.

بعد اینکه واسه استفاده از مودم وایرلسم....شبکه رو هم گوشی پیدا میکنه ها...اما بازم هیچ پیجی باز نمیکنه.چرا؟

و سوال اخر...شما از چه رامی استفاده میکنید؟از این پیشی میو استفاده میکنید؟واسه شما اف سی زیاد نمیده؟ریبوت نمیشه؟
1.فقط کافیه بری add apn کنی و واسه name و apn اسم انتخاب کنی.تنظیم دیگه ای نداره.

واسه وایرلس هم اگه کد نخواد باید راحت وصل شه وقتی میزنی کانکت.اگه کد بخواد هم وارد میکنی.سختی نداره که.

منو که میدونی:دی....اگه FC میده راه حل داره.به خودم بگو خوب:دی.....برنامه rom manager رو میگیری واسه گوشی بعد fix permission میزنی مشکل حل میشه به کل.

mostafa<>khan
21-02-2012, 16:39
language pack داره که حتی فارسی رو هم ساپورت میکنه ولی باز کیبورد رو لازم داری.اسمارت کیبورد که خیلی خوبه.
مسیجش کامله کامله.من دیگه از الیکیشنی استفاده نمیکنم.

1.فقط کافیه بری add apn کنی و واسه name و apn اسم انتخاب کنی.تنظیم دیگه ای نداره.

واسه وایرلس هم اگه کد نخواد باید راحت وصل شه وقتی میزنی کانکت.اگه کد بخواد هم وارد میکنی.سختی نداره که.

منو که میدونی:دی....اگه FC میده راه حل داره.به خودم بگو خوب:دی.....برنامه rom manager رو میگیری واسه گوشی بعد fix permission میزنی مشکل حل میشه به کل.

منظورت اد وی پی انه؟خوب اسم وفامیلش رو چی بگذارم؟!:دی
حاجی تو به رمز من چی کار داری؟:دی میگم کانکت میشه اما هیچ پیجی باز نمیشه
ها گرفتم و فیکس کردم ببینم چه طوری میشه دیگه

اخه میدونی این smart keyboard pro یه بدی داره این حروف فارسی رو به جای راست به چپ از چپ به راست مینویسه
هر چی گشتم نتونستم این رو برعکسش کنم:41:
کلا چیز ضدحالیه....تو میدونی کجاست این تنظیمش؟:5:

hamed1297
21-02-2012, 21:27
واسه استفاده از GPRS مگه نمیگی؟توی این مسیر برو:
system>mobile network>add access point > و ادامه ماجرا

وایرلس چی شد؟

واسه این برعکس میزنه که شاید RTL fix رو نصب نکردی وگرنه همه چیزش درسته که.بهتر از کیبورد رسمی.
من تنظیمات خودم رو برات آپ کردم.فقط بریزش توی فولدر smart keyboard pro توی مموری کارت و از توی تنظیمات برنامه بک آپ رو ریستور کن:دی

mostafa<>khan
21-02-2012, 22:52
اقای محترم چرا فضا رو الکی مسموم میکنی؟:دی
rtl رو نصب کردم
تو خود sms هم حروف مرتب هستن....اون پایین که وقتی داری مینویسی و هنوز کلمه کامل نشده رو میگم...همون قسمتی که در واقع دیکشنری کلمات هست رو میگم.اونجا کلمه برعکس نوشته میشه اما تو خود sms درست ثبت میشه!

وایرلس؟گفتم که از مودم وایرلسم وصل میشم.قشنگ کانکت میشه و اسم شبکه رو هم پیدا میکنه اما هیچ صفحه ای باز نمیشه و میگه تنظیمات کانکشنت مورد داره
حالا برم تنظیمات کانکشن رو دست کاری کنم ببینم چی میشه

اقا من apns هم یه نیو ساختم و یه اسم بهش دادم.اما توفیقی نکرد هاااااااااااااا:(

hamed1297
21-02-2012, 23:00
تو خود sms هم حروف مرتب هستن....اون پایین که وقتی داری مینویسی و هنوز کلمه کامل نشده رو میگم...همون قسمتی که در واقع دیکشنری کلمات هست رو میگم.اونجا کلمه برعکس نوشته میشه اما تو خود sms درست ثبت میشه!

settings>smart keyboard pro settings>language>RTL suggestions رو تغییر بده درست میشه.عیب بی خود نزار روی نرم افزار ملت:دی

mostafa<>khan
23-02-2012, 12:57
سلام
یک شوالیه هستم:دی
حامد میگم این شماره هایی که از توی firewall بلک لیست میکنیم...وقتی زنگ میزنه اون طرف... یا میگه در دسترس نیست؟...چی میگه؟اشغال میزنه یا......چه اتفاقی می افته کلا؟

این اینترنت کانکش رو تنظیم کردم درست نشد که نشد:(

hamed1297
23-02-2012, 18:46
فایروال رو نمیدونم.فکر کنم ریجکت کنه.تست نکردم.تست کن و آمارش رو بده خو:دی
واسه همراه اول میخوای یا ایرانسل؟از سایتشون اقدام کردی؟میدونم ایکس 10 رو ساپورت میکنن.

mostafa<>khan
23-02-2012, 19:20
فایروال رو نمیدونم.فکر کنم ریجکت کنه.تست نکردم.تست کن و آمارش رو بده خو:دی
واسه همراه اول میخوای یا ایرانسل؟از سایتشون اقدام کردی؟میدونم ایکس 10 رو ساپورت میکنن.

1-خسته نباشی:دی من اگه حس امتحانش رو داشتم که اینجا نبودم:دی
2-واسه همراه اول...تو سایتش باید چی کار کنم؟شمارم رو تو قسمت جی پی ار اس اش دادم گفت دیتای شما فعال نیست!

ادیت:
ریجکت میشه و میگه شماره مورد نظر شما اشغاله
به خدا نعمتیه....از دست مزاحم هام راحت شدم!:دی

hamed1297
23-02-2012, 23:09
2.زنده نباشی:دی...از یه شیرازی هیچ وقت توقع اینجوری نداشته باش:دی

3.هنوز دیتا رو فعال نکردی؟شدی مثل اون بنده خدایی که رفته بود تو حرم امام رضا دست به دعا که یه چیزی تو بانک برنده شم.بعد ندا آمد شما اول برو حساب پس انداز باز کن بعد توقع جایزه داشته باش:دی

فایروالش ظاهرا اس ام اس هم بلاک میکنه.بسیار هم عالی.کاش ما هم مزاحم داشتیم:دی

1.:دی

mohamad skystar
09-03-2012, 12:01
من اگر الان بخوام این گوشی رو بفروشم با یکسال کارکرد
به نظرتون چند قیمت میخوره؟؟

bhrouza
09-03-2012, 23:06

عزیز ، مشتری برا دوتا پیدا کردی ، من هم هستم :10:

mostafa<>khan
10-03-2012, 12:18

تر تمیزه؟
همیشه یه راه ساده هست واسه فهمیدن قیمت حدودی گوشی کار کرده
برو یه دو سه تا موبایل فروشی ببین قیمت متوسطی که میگن چنده...بعد هر چی گفتن بعلاوه 20-30 تومن کن میشه قیمت مناسب گوشیت واسه فروش:46:

bhrouza
11-03-2012, 18:21
کسی قیمت داره ؟
یک سال کار کرد ، تمیز

mostafa<>khan
14-03-2012, 18:19
حامد یه نکته ای
من اگه بخوام چک کنم تماسهای قدیمم رو و بدونم تو یه زمان مشخص من بهش رنگ زدم یا اون به من زنگ زده چی کار باید کنم؟!
اخه تو نسخه اصلی ، تماسهای زده شده و دریافت شده کنارش با رنگ آبی و سبز معلوم میشدن....اما این نداره همچین چیزی
کلا این قسمتش به نظرم ضعیفه..داره اذیتم میکنه
نسخه جدیدی از رام پیشی میو نیومده؟:دی

hamed1297
14-03-2012, 21:11
درسته.منم این مشکل رو دارم ولی توی هر کانتکت call log رو داره.جدید که اومده ولی او دولاپره دیگه ادامه نمیده متاسفانه/

mostafa<>khan
14-03-2012, 21:54
درسته.منم این مشکل رو دارم ولی توی هر کانتکت call log رو داره.جدید که اومده ولی او دولاپره دیگه ادامه نمیده متاسفانه/

البته زیر هر شماره یه فلش کوچولو هست که نشون میده تو تماس گرفتی یا اون...اما خوب،رنگی نیست و همچین مشخص نیست..تو نسخه اصلی اون ابی و سبز رنگه خیلی مشخصه

رام های دیگه چه خبر؟

The Rock 2
16-03-2012, 19:56
کسی قیمت داره ؟
یک سال کار کرد ، تمیز

به هیچ وجه گوشیتونو الان نفروشین رفتم قیمت کردم دست 2 طرف میگفت 600

در صورتی که اگه بخوان بخرن مفت میخوان حداکثر 350 پول میدن نفروشین از ما گفتن ...

bhrouza
16-03-2012, 21:47
به هیچ وجه گوشیتونو الان نفروشین رفتم قیمت کردم دست 2 طرف میگفت 600

در صورتی که اگه بخوان بخرن مفت میخوان حداکثر 350 پول میدن نفروشین از ما گفتن ...

یعنی از ما میخرن 350 ، میفروشن 600 ؟
اگه به آشنا بخوام بفروشم چقدر ؟

pourya_javani
17-03-2012, 18:50
دوستان من هرچی زنگ گوشی رو عوض میکنم بعد یکی دو ساعت زنگ سونی اریکسونو میزنه. ریست هم کردم بازم همینه!

و یک سوال آیا راهی هست که سونی رو مجاب کرد که آپدیت 4 رو برای x10 هم بده؟ این در حالیه که Xperia mini هم به این آپدیت نائل میشه!

hamed1297
17-03-2012, 19:29
دوستان من هرچی زنگ گوشی رو عوض میکنم بعد یکی دو ساعت زنگ سونی اریکسونو میزنه. ریست هم کردم بازم همینه!

و یک سوال آیا راهی هست که سونی رو مجاب کرد که آپدیت 4 رو برای x10 هم بده؟ این در حالیه که Xperia mini هم به این آپدیت نائل میشه!
ببین مموری کارت رو بردار ببین فرقی میکنه؟

واسه همین 2.3 هم ملت خودشون رو پشت و رو کردن تا ارئه داد.اون mini که شما میگی مینی جدید هست.کلا گوشی های سال 2011 رو ارتقا میده.ولی رام غیر رسمی امیدواریم بیاد.

---------- Post added at 07:29 PM ---------- Previous post was at 07:28 PM ----------

البته زیر هر شماره یه فلش کوچولو هست که نشون میده تو تماس گرفتی یا اون...اما خوب،رنگی نیست و همچین مشخص نیست..تو نسخه اصلی اون ابی و سبز رنگه خیلی مشخصه

رام های دیگه چه خبر؟
این oodie گفته روی نسخه 4 کار میکنه.امیدوارم بتونه ارائه بده.

pourya_javani
18-03-2012, 10:24
ببین مموری کارت رو بردار ببین فرقی میکنه؟

حامد جان اگه رم رو در بیارم دیگه آهنگی از خودم ندارم که پخش کنه؟ در ضمن من چند وقت پیش هم گوشی رو ریست کردم هم رم رو فرمت...

راستی یه اتفاق جالب، من کم به فروم سر میزنم اما وقتی دیدم از p1 به x10 هجرت کردی گفتم چه شانس خوبی داشتم، چون تو اون کلوپ هم خیلی کمکم کردی. حالا فهمیدم گوشی تو رو هم مثل مال من دزد زد رفتی x10 گرفتی... چه تصادفی..:31:

راستی نمیشه دیگه خودمونو زیر و رو کنیم تا آپدیت رو برا ما هم بده؟ از نظر سخت افزاری اصلا x10 قابلیتشو داره؟:11:

hamed1297
18-03-2012, 22:47
حامد جان اگه رم رو در بیارم دیگه آهنگی از خودم ندارم که پخش کنه؟ در ضمن من چند وقت پیش هم گوشی رو ریست کردم هم رم رو فرمت...

راستی یه اتفاق جالب، من کم به فروم سر میزنم اما وقتی دیدم از p1 به x10 هجرت کردی گفتم چه شانس خوبی داشتم، چون تو اون کلوپ هم خیلی کمکم کردی. حالا فهمیدم گوشی تو رو هم مثل مال من دزد زد رفتی x10 گرفتی... چه تصادفی..

راستی نمیشه دیگه خودمونو زیر و رو کنیم تا آپدیت رو برا ما هم بده؟ از نظر سخت افزاری اصلا x10 قابلیتشو داره
آهان.درسته.فولدر صدا ها تغییر پیدا نکرده؟
ااا.جدی؟من که خیلی دوستش داشتم.مخصوصا کیبوردش.....دلم براش تنگ شده:دی...ولی از این ایکس 10 هم راضی هستم.
بعید میدونم.کلا با سیاست کاری شرکتا هم خونی نداره.اگه بخواد واسه گوشی 2 سال پیشش آخرین آپدیت رو بده دیگه گوشی های جدید رو ملت کمتر میخرن.
من به امید رامهای کاستوم هستم.
الان رام miui دارم خیلی راضی هستم.
خلاصه ما در خدمتیم:)

The Rock 2
20-03-2012, 15:29
پریروز رفتم علائدین دوستم میخواست گوشی بخره

چندتا قیمتم گرفتم

x10 دسته دو فروش : 600 تومن

x10 دسته دو خرید : 320 تومن

Arc دسته دو در حد نو : 720 تومن

Arc S آک : 820 تومن

hamed1297
20-03-2012, 16:41
وا....چه خبره...خیلی گرونه

The Rock 2
20-03-2012, 16:45
وا....چه خبره...خیلی گرونه

میگم کسی نفروشه گوشیشو برا همینه :31:

M@hdi-B
20-03-2012, 17:04
آخه کی 820 می ده آرک اس؟ 200 می ذاره روش اکسپریا اس می گیره خب

The Rock 2
21-03-2012, 13:59
آخه کی 820 می ده آرک اس؟ 200 می ذاره روش اکسپریا اس می گیره خب

مردم ما چه میدونن فرق آرک اس با اکسپریا اس چیه؟

طرف پولداره میخواد یه گوشی با کلاس بگیره قیافشو نگاه میکنه میگه این خوبه چه میدونه سیستم عاملو سخت افزار چیه نهایت چیزی که بخواد دقت کنه صدا و دوربینشه

gtairani
23-03-2012, 23:54
دوستان بنده میخوام گوشیم رو به یکی از اشناهامون بفروشم.دی 89 خریدم ولی 2 ماه بعدش ایفون خریدم و دیگه ازش اصلا استفاده نکردم.بهش چند بفروشم؟

The Rock 2
25-03-2012, 18:00
FeraLab v12 GE The ROCK 2012 ROM Android 2.3.7

این رامو ریختم خیلی خوبه از میویی هم بهتره به دوستانی که بوت لودرشون آنلاکه پیشنهاد میکنم نسخه ی Extreme Edition رو حتما امتحان کنن

2raj_a
28-03-2012, 13:47
سلام اساتید اخرین ورژن رام رسمی برای x10 چنده?خود گوشی اپدیت میکنه یا با فلش تولز باید بریزم روش

hamed1297
31-03-2012, 19:40
این رامو ریختم خیلی خوبه از میویی هم بهتره به دوستانی که بوت لودرشون آنلاکه پیشنهاد میکنم نسخه ی Extreme Edition رو حتما امتحان کنن
مزیتش چیه؟تنوع miui رو داره؟

---------- Post added at 08:40 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

سلام اساتید اخرین ورژن رام رسمی برای x10 چنده?خود گوشی اپدیت میکنه یا با فلش تولز باید بریزم روش

2.3.3 آخرین آپدیت هست.اگه میخوای رسمی بریزی که با نرم افزار آپدیت سرویس انجامش بدین.اگه میخوای رام غیر رسمی بریزید که بگید تا راهنماییتون کنیم.

hamed1297
08-04-2012, 14:07
بچه ها این رام خیلی توپه...خیلی خیلی:دی
حتما تست کنید.اصلا پرواز میکنه گوشی:دی

Highbury
14-04-2012, 20:21
این مشکل صدای مکالمه در چه حد جدیه ؟ یعنی از کا750 هم صدای مکالمش ضعیفه؟
ابتدایی ترین چیز برای یک گوشی همینه !
راهی نیست صداش تقویت بشه با برنامه ای ،....؟

mohamad skystar
14-04-2012, 22:10
به نظر شما قیمت کارکرده X10 الان چند هست؟
تاپیک گوشی SONY Xperia S کجاست؟ قصد خرید دارم

hamed1297
16-04-2012, 20:43
این مشکل صدای مکالمه در چه حد جدیه ؟ یعنی از کا750 هم صدای مکالمش ضعیفه؟
ابتدایی ترین چیز برای یک گوشی همینه !
راهی نیست صداش تقویت بشه با برنامه ای ،....؟

میبینم که بالاخره مشکل سایت حل شد...ما هم تونستیم بیایم اینجا یه سر..
مشکل خیلی حاد نیست ولی خوب بستگی به محلی که گشی رو استفاده میکنید هم داره.
من رام کاستوم ریختم..با کرنل دست کاری شده بهتر هم شده.من قبلا مشکل داشتم الان خوب به نظرم.

به نظر شما قیمت کارکرده X10 الان چند هست؟
تاپیک گوشی SONY Xperia S کجاست؟ قصد خرید دارم
بستگی داره تمیز باشه یا نه.ولی به نظرم گزینه های بهتری هست
تاپیک رو یافتی؟

Kurosh
17-04-2012, 14:08
ما نیز به جمع X10 داران پیوستیم ...
رام رسمی 2.3 روشه، به نظرتون همین خوبه یا غیررسمی، مثل اونی که حامد جان گذاشت، بریزم ؟!

اینم بگم چیز زیادی از این رام‌ها نمی‌دونم (نصب کرنل و ...)

hamed1297
20-04-2012, 14:51
من نظرم اینه که شما که تازه گرفتی فعلا دست به ترکیبش نزن.یه مدت چند ماهه باهاش کار کن.بعد خودم میگم چطور رام عوض کنید.

Kurosh
20-04-2012, 14:56
اوکی باشه ...
فعلاً فقط روتش کردم، هر چند که مشکلی نداشت بنده خدا : دی

الان یه مشکلی که دارم اینه که خیلی از اس ام اس هام دلیور نمیشه !‌
مشکل آنتن دهی نیست، چون قبلاً هیچ مشکلی نداشتم (با گوشی قبلی)
فکر می‌کنم مشکل به گوشی مربوط بشه‌ !

از هر 10 تا اس ام اس، 4 تاش Not Delivered میشه ...

+

قاب فابریک X10 چنده ؟!

+

بهترین برنامه‌ی نقشه و مسیریابی واسه X10 چیه ؟!‌ چیو پیشنهاد می‌کنین ؟!

ماوریک؟ ان درایو؟ Sygic ؟!

ترجیحاً یه چیزی باشه نقشه‌ی شمال (نواحی بابل و بابلسر) رو هم داشته باشه ...

hamed1297
20-04-2012, 15:33
خوب مبارکه باشه اول:دی

مشکل ارسال اس ام اس توی نسخه 2.1 آندروئید بود.به نظرم گوشی شما به 2.3 ارتقا پیدا نکرده.توی منو ستینگ قسمت about نسخه آندروئدش رو نوشته.
بگید تا ببینیم چطوره.

قاب میخوای چیکار.کیف بهتره به نظرم.تغییرش باعث اختلال آنتن میشه بعضی وقتا توی بعضی گوشی ها.

برنامه زیاده.
ماوریک هست ...گوگل مپ هست. ناویتل هست ..ان درایو هم هست.فقط باید نقشه هاش رو دانلود کنی.همشون خوبن.

Kurosh
20-04-2012, 15:39
خب ممنون اول :دی

نه، 2.3.3 هست، خودم آپدیتش کردم ...
تو About هم همین نوشته شده ...

در مورد قاب
آخه گوشی دو سه ماهی دست یکی از دوستان بوده، حرف‌های o و n سونی اریکسون پشتش پاک شده :دی
دکمه‌ی Home اش هم کمی پاک شده : دی

گفتم اگه تعویض قابل مشکلی ایجاد نمی‌کنه، یه قاب نو بگیرم واسش ...

نقشه کدوم رو توصیه می‌کنید ؟!
من خودم با سبک نقشه‌های گوگل بیش‌تر حال می‌کنم، از اسکرین‌شات‌های Sygic خوشم نیومد
نقشه‌های Ovi Maps هم خوب بود ...

از بین اینا هیچ کدوم مزیت خاصی نسبت به اون یکی نداره ؟!
مثلاً قدرت دریافت سیگنال بیش‌تر ... یا بروزرسانی سریع‌تر نقشه‌ها ...

hamed1297
20-04-2012, 15:46
میتونید شماره اس ام اس سنتر رو اینطوری عوض کنید

شماره گیر رو باز کنید این کد رو وارد کنید:

*#*#4636#*#*

حالا یه منو باز میشه.گزینه اول رو بزن.توی پیج جدید پایین میتونی شماره اس ام اس سنتر رو تغییر بدی.
ریفرش رو بزن...شماره اس ام سنتر میاد...حالا با همون فرمتی که هست فقط عدد جدید رو تغییر بده و گزینه آپدیت رو بزن.

---------- Post added at 04:43 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

من خودم با گوگل مپ و ماوریک کار میکنم.خوب هستن.

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

قاب رو اگه اینطور پس عوض کن:دی...اگه گیرت باید اصلش خوبه.

---------- Post added at 04:46 PM ---------- Previous post was at 04:44 PM ----------

نقشه های ماوریک رو از فروم ir-tci دات org بگیر.

amir_oyama
28-04-2012, 13:51
سلام
چجوری موقع فیلم برداری نور فلش رو قطع کنم؟

hamed1297
28-04-2012, 23:35
منو رو بزنید.توی گزینه advance فکر کنم باشه.

amir_oyama
29-04-2012, 14:20
منو رو بزنید.توی گزینه advance فکر کنم باشه.

بله اونجا هست ولی وقتی که آف میکنم باز هم روشن میشه!!!

saver
29-04-2012, 23:17
بله اونجا هست ولی وقتی که آف میکنم باز هم روشن میشه!!!
کلا روشن میمونه کاریش نمیشه کرد یه هشدار برای نشان دادن اینه که دوربین گوشی فعاله !!!

Kurosh
29-04-2012, 23:20
بچه‌ها نمیشه استفاده از GPRS و سایر چیزهایی که هزینه داره رو به شکل Always Ask تنظیم کرد ؟!

در حال حاضر هر چند ساعت یه بار GPRS خود به خود وصل میشه و یه فعالیتی انجام میده، که خب از شارژ ایرانسل کم میشه

از یه طرف نمی‌خوام Data Traffic رو کلاً Off کنم،‌ از طرفی هم نمی‌تونم ببینم کدوم برنامه داره از اینترنت استفاده می‌کنه تا برم Automatic اش رو بردارم ...

راهی نیست که همه‌ی Traffic ها به شکل Always Ask باشن ؟!‌ یعنی قبل از اتصال بپرسه که آیا برم اینترنت یا نه ؟!

vahidsport
30-04-2012, 11:34
بچه‌ها نمیشه استفاده از GPRS و سایر چیزهایی که هزینه داره رو به شکل Always Ask تنظیم کرد ؟!

در حال حاضر هر چند ساعت یه بار GPRS خود به خود وصل میشه و یه فعالیتی انجام میده، که خب از شارژ ایرانسل کم میشه

از یه طرف نمی‌خوام Data Traffic رو کلاً Off کنم،‌ از طرفی هم نمی‌تونم ببینم کدوم برنامه داره از اینترنت استفاده می‌کنه تا برم Automatic اش رو بردارم ...

راهی نیست که همه‌ی Traffic ها به شکل Always Ask باشن ؟!‌ یعنی قبل از اتصال بپرسه که آیا برم اینترنت یا نه ؟!اول مبارکه X10

دوم معملومه خیلی به ویواز عادت کرده بودی ها!!!!!!
این سوال کاملا سیمبینی بود:31:

با گوشی فیلم ببدین در حد مسی!!!!! با برنامه های MX Video Player و Diceplayer (این سخت افزاری پخش میکنه)

GO Launcher
File Expert
ES File Explorer
Dualfilemamager

این ها رو هم نصب کن کاربردی هستند

Proxycentral برای یوتوب و فیس بوک و توییتر بدونه چیز پی ان

و....

یه اموزش دارید برای باز کرن بوت لودر X10 ؟ برای خودم نمی خوام

Kurosh
30-04-2012, 12:17
مرسی وحید جون : دی

این سوال کاملا سیمبینی بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا ؟! یعنی تو اندروید راهی نیست که بشه این مورد رو کنترل کرد ؟!

با گوشی فیلم ببدین در حد مسی!!!!! با برنامه های MX Video Player و Diceplayer (این سخت افزاری پخش میکنه)
فعلاً MoboPlayer رو ریختم و راضی ام ازش، همه فرمتا رو پلی می کنه ...
اگه مشکل پیش اومد میرم سراغ MX و Dice

GO Launcher
ریختم، خوبه همه چی
فقط اینکه اکثر ویجت ها و اسکین هاش باید دانلود بشه تو گوشی
همه نسخه هاش همین جوریه یا اینی که من گرفتم این Data ها رو نداره ؟!
نسخه کاملش نیست که همه ویجتاش و ... توش باشه به صورت آفلاین؟

ES File Explorer
Dualfilemamager
File Expert
Linda کارمو راه می اندازه، سبک هم هست ...

این سه تا همشون فایل منیجرن ؟! :دی

Proxycentral برای یوتوب و فیس بوک و توییتر بدونه چیز پی ان
مرسی ... حالا فعلاً که اپرا مینی جدیده همه رو باز می کنه خودش : دی

johnypersian1656
30-04-2012, 12:30

راهی نیست که همه‌ی Traffic ها به شکل Always Ask باشن ؟!‌ یعنی قبل از اتصال بپرسه که آیا برم اینترنت یا نه ؟!
نمی دونم ای برنامه ی data manager به کارتون میاد یا نه. اما حداقل نشون میده چه برنامه هایی از اینترنت جی پی آر اس یا وای فای استفاده میکنن تا بتونین ببندینشون:

(عکس از محیط برنامه هم بود که خوشبختانه انگار هیچ جا نمیشه آپلود کرد :31:)

johnypersian1656
30-04-2012, 12:39
فقط اینکه اکثر ویجت ها و اسکین هاش باید دانلود بشه تو گوشی
همه نسخه هاش همین جوریه یا اینی که من گرفتم این Data ها رو نداره ؟!
نسخه کاملش نیست که همه ویجتاش و ... توش باشه به صورت آفلاین؟

این کل ویجت های go launcherاگه تم هاشم خواستین بگین تا آپ کنم (هرچند به نظر من nemus launcher بهترینه)

hamed1297
30-04-2012, 14:43

2 کار میتونید بکنید.یکی اینکه background data رو غیر فعال کنید.دوم ریختن نرم افزارهایی مثل APN switch یا همیچین چیزی.که کارش اینه که APN رو هر وقت خواستی فعال و غیر فعال میکنی با یه ویجت.
کلا توی آندروئید هیچی نیست که چاره نداشته باشه:دی

اینم برای دوستمون که میخواد آنلاک کنه:

sin2x=2sinxcosx
02-05-2012, 08:22
سلام .
من وقتی می خوام با گوشیم به virtual wi-fi که تو لپ تاپم ایجاد کردم وصل شم میگه Scanning - Connecting - Disconnected
و وصل نمیشه . :41:

mohamad skystar
02-05-2012, 11:55
من قصد داشتم x10 رو بفروشم و SONY Xperia S بخرم.
بعد فکر کردم دیدم این گوشی واقعا حیفه بخوام بفروشمش و همه جوره برام عالی بوده.
تصمیم دارم نگهشدارم و در کنارش xperia s رو هم بخرم.
کیفیت عکس و فیلم x10 در روز واقعا عالیه اما تو شب نه
بقیه موارد هم عالیه.

hamed1297
02-05-2012, 21:33
سلام .
من وقتی می خوام با گوشیم به virtual wi-fi که تو لپ تاپم ایجاد کردم وصل شم میگه Scanning - Connecting - Disconnected
و وصل نمیشه .
میخواین فایل منتقل کنید؟با phone explorer هم امتحان کنید.خیلی عالیه.

mostafa_khan001
13-05-2012, 09:25
میخواین فایل منتقل کنید؟با phone explorer هم امتحان کنید.خیلی عالیه.
ضمن عرض سلام و خير مقدم!خدمت شما كاربر عزيز:31:
اولا ممنون از اينكه يار و ياور بچه ها هستي!دوم سوالي داشتم مبني بر اينكه ايا اكس10 تي وي اوت هم داره يا نه؟
از اينكه من رو نگاه كردين سپاسگزارم!:5:
مصطفي هستم يك سرباز فراري:31:

hamed1297
13-05-2012, 20:15
مصطفی هنوز زنده ای؟:دی...تو که همش مرخصی هستی:دی....تی وی اوتش کجا بوده.پورت نداره بدبخت.ولی برگشتی بیا یه رام بریزم برات هولو:دی

adrenalin
13-05-2012, 22:23
بنده خدا تی وی اوت نداره :دی DLNA داره که

hamed1297
13-05-2012, 23:01
اونجوری که سخته.باید تی وی این قابلیت رو داشته باشه.اگه خروجی داشت این دنگ و فنگا رو هم نداشت.

mostafa<>khan
17-05-2012, 14:36
مصطفی هنوز زنده ای؟:دی...تو که همش مرخصی هستی:دی....تی وی اوتش کجا بوده.پورت نداره بدبخت.ولی برگشتی بیا یه رام بریزم برات هولو:دی

بنده خدا تی وی اوت نداره :دی DLNA داره که

اونجوری که سخته.باید تی وی این قابلیت رو داشته باشه.اگه خروجی داشت این دنگ و فنگا رو هم نداشت.

اولا که اغای مجترم:دی الکی شایعه نکن.من اصلا هم مرخصی ندارم:دی
همین الان از تو پایگاه با شما صجبت میکنم:دی اینجا خیلی خوش میگذره وایمکس ایرانسل هم داریم.با گوشیمون وصل میشیم:دی

ثانیا سپاسگزارم که من رو از تاریکی جهل و جهالت نجات دادین.این تی وی اوت سالهاست که من رو ازار داده:دی
حامد پ.خ گذاشتم برات
راستی تو سربازی پ.خ یعنی : پایه خدمتی:دی

Terova
27-05-2012, 12:24
کیبورد من به جای فارسی ژاپنی شده هر کاری میکنم درست نمیشه..!

انگلیسی - ژاپنی..

hamed1297
27-05-2012, 14:18
برو توی language & input یا همچین چیزی،بعد عوض کن زبونش رو دیگه.

Terova
27-05-2012, 16:22
برو توی language & input یا همچین چیزی،بعد عوض کن زبونش رو دیگه.

زبان نوشتن رو گذاشتم فارس - انگلیسی ولی فارسی نمیشه
تو همین قسمتی که میگی هم دوتا گزینه اومده که فکر کنم زیر سر اینهاست ولی نمیشه پاکش کرد یا عوضش کرد

Korean Kyboard
Japanes Kyboard

hamed1297
27-05-2012, 21:57
من الان رام اصلی رو ندارم تا دقیق بگم چی به چیه ولی ببین کیبوردی که انتخاب کردی همون کیبورد اصلی هست یا ممکنه یه کیبورد دیگه نصب کرده باشی.

توی یک جایی که میشه متن رو تایپ کرد انگشت رو نگه دارید و input method رو تغییر بدید ببینید درست میشه.

Terova
28-05-2012, 23:19
من الان رام اصلی رو ندارم تا دقیق بگم چی به چیه ولی ببین کیبوردی که انتخاب کردی همون کیبورد اصلی هست یا ممکنه یه کیبورد دیگه نصب کرده باشی.

توی یک جایی که میشه متن رو تایپ کرد انگشت رو نگه دارید و input method رو تغییر بدید ببینید درست میشه.

ایول درست شد..
نان خامه ای تو روحت..

=======

راستی این X10 پیام گیر نداره..؟ مثلا بعد از 5 بار زنگ زدن بگی لطفا پیام بگزارید..

hamed1297
28-05-2012, 23:25
نداره یا حداقل من ندیدیم.

mostafa_khan001
21-06-2012, 23:09
سلام
خوبی حامد؟
اینجا چرا این شکلی شده؟اینجا کجاست؟من کجام تو کجایی؟......؟!

حامد میگم رام جدید و توپ چی امده؟من رامم دیگه قدیمی شده..یه چند روزی که هستم یه رام جدیدی بریزم روش...الان خودت چی داری؟زود تند سریع جواب بده:دی

serpico1989
23-06-2012, 21:31
سلام
من ی دو سالی هست این گوشی رو دارم راضیم ازش بد مدل ولی الان ۳ -۴ روزه که no service یا emergency calls only میده مشکل از سیم کارت هم نیست چون سیم کارت دیگه هم گذاشتم جواب نداد .آپدیت هم کردم ولی بازم درست نشد به قوله یکی از دوستام موتورش نیم سوز شده شاید D: اگه کمک کنید ممنون میشم

hamed1297
24-06-2012, 18:30
اگه میتونی با چند تا سیم کارت دیگه تست کن.مخصوصا از اپراتورهای مختلف(2 تا که بیشتر نداریم:دی)
موتوری نداره که.ضربه نخورده؟اگه نرم افزاری باشه که قابل حله.

fmpr
01-08-2012, 20:08
سلام دوتا سوال بسیار ابتدایی دارم ! :دی توی لانچر دیفالت خود گوشی ( Sony Ericson Home ) چجوری میشه صفحه کم و زیاد کرد !؟
دوم اینکه گوشیم در اثر ضربه بسیار شدید کلی شکستگی اینا پیش اومده براش ... بخوام صفحه رو عوض کنم چقد هزینه داره ؟! می ارزه ؟! جای مطمئن میشناسید آیا ؟!
تچکر از جواب دهیتون پیشاپیش ! ....

hamed1297
01-08-2012, 21:18
سلام.اگه اشتباه نکنم باید با 2 انگشت پینچ کنی یعنی دو تا انگشتت رو روی صفحه به هم نزدیک کنی.بعد میتونی ادیت کنی.الان لانچر اصلی ندارم تست کنم.

در مورد شکستگی هم باید ببینی چقدر میشه هزینش.اگه خیلی بالا نباشه ارزشش رو داره به نظرم.جاش هم نمایندگی ترجیحا.بعد هم علاالدین باید گیر بیاد.
توی این گرونی و مخصوصا گرونی گوشی فکر کنم ارزشش رو داشته باشه درستش کنی:دی

fmpr
02-08-2012, 20:55
سلام.اگه اشتباه نکنم باید با 2 انگشت پینچ کنی یعنی دو تا انگشتت رو روی صفحه به هم نزدیک کنی.بعد میتونی ادیت کنی.الان لانچر اصلی ندارم تست کنم.

در مورد شکستگی هم باید ببینی چقدر میشه هزینش.اگه خیلی بالا نباشه ارزشش رو داره به نظرم.جاش هم نمایندگی ترجیحا.بعد هم علاالدین باید گیر بیاد.
توی این گرونی و مخصوصا گرونی گوشی فکر کنم ارزشش رو داشته باشه درستش کنی:دی

اینکار رو میکنم فقط یه overview از صفحه ها میاره ! ...
بردم یه جا گفت 200 ! برم گوشی بخرم سنگین ترم ! :دی

hamed1297
02-08-2012, 21:01
200؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه خبره بابا.چند جا برو بپرس.
ال سی دی تلویزیون هم انقدر نیست.

خوب خودم لانچر رو نصب کردم.توی تنظیمات اولین گزینه تعداد هوم اسکرین هست دیگه.

hamed1297
12-08-2012, 22:00
اگه دنبال رام کاستوم نسخه 4 آندروئید برای این گوشی هستید این رام تقریبا همه چیزش اوکی هست.فقط دوربینش 6 مگاپیکسلی هست فعلا:

amir_oyama
22-08-2012, 15:27
سلام این گوشی ما فقط با تماس به صفحه نمایش عکس میگیره. هر کاری که فکرشو بکنید کردم ولی نمیشه با شاسی کنر گوشی عکس گرفت
چند روز پیش همکارم داشت با گوشی ور میرفت(چیزی هم حالیش نبود) شانسی درست شد و با شاسی میشد عکس گرفت
ولی امروز باز همینجوری بردمش روی انگشت وقتی برش گردوندم رو شاسی دیگه نشد. شد مثل قبل
کمکم کنید

ted1996
03-09-2012, 11:59
چقدر هوای دولوپر ایرانی رو دارین؟

[Kernel][Ics/Cm9] 10xKernel (A4007.P1140) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fmpr
03-09-2012, 12:05
سلام این گوشی ما فقط با تماس به صفحه نمایش عکس میگیره. هر کاری که فکرشو بکنید کردم ولی نمیشه با شاسی کنر گوشی عکس گرفت
چند روز پیش همکارم داشت با گوشی ور میرفت(چیزی هم حالیش نبود) شانسی درست شد و با شاسی میشد عکس گرفت
ولی امروز باز همینجوری بردمش روی انگشت وقتی برش گردوندم رو شاسی دیگه نشد. شد مثل قبل
کمکم کنید

تو دوربین ک میرید سمت چپ بالا یه تتظیمات داره ک میپرسه با تشخیص چهره عکس بگیره یا با زدن رو صفحه یا چیزای دیگه

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

hamed1297
03-09-2012, 21:57
چقدر هوای دولوپر ایرانی رو دارین؟

[Kernel][Ics/Cm9] 10xKernel (A4007.P1140)

امین که کارش درسته.رام آندروئید 4 که داده هم خوبه.این کرنل با اون رام احتمالا همخونی خوبی داره.

ted1996
04-09-2012, 23:03
امین که کارش درسته.رام آندروئید 4 که داده هم خوبه.این کرنل با اون رام احتمالا همخونی خوبی داره.

امین خودمم....ممنون حامد جان لطف داری....

hamed1297
04-09-2012, 23:22
لوول...ایول.ممنون که اینجا قدم رنجه فرمودین:)
حالا یه سوال تا هستید.....بهترین رام کاستوم به نظرتون چیه؟

ted1996
05-09-2012, 05:29
لوول...ایول.ممنون که اینجا قدم رنجه فرمودین:)
حالا یه سوال تا هستید.....بهترین رام کاستوم به نظرتون چیه؟

gb که کاستوم خوب زیاد داریم...آندروید4 هنوز رامی که حرفه ای و عالی کار شده باشه نداریم تقریبا....

از gb های جدید DiXperia8 خوب و حرفه ای کوک شده...خوشگلم هست...

hamed1297
05-09-2012, 14:35
ممنون.من Mokee ریختم الان دارم استفاده میکنم.خیلی عالی و سرعتیه.فقط دوربینش تعطیله.اصلا کیفیت نداره.

amir_oyama
21-09-2012, 11:12
سلام خدمت دوستان گلم
ما گوشیمون هنوز 2.1 هست
رفتم بازار گفتن واسه آپدیت رسمی میخوای یا غیر رسمی منم گفتم رسمی . اونم گفت 2.3 داریم
سرش شلوغ بود نگفتم غیر رسمی دیگه چیه چنده؟ یعنی آنروید 4 ؟
حالا به نظرتون چکار کنم؟
نمیخوام ورژنی رو آپدیت کنم که پشیمون بشم بعدش. زیاد هم مهم نیست که بالا باشه ورژنش
مرسی

hamed1297
21-09-2012, 11:29
ببین امیر جان رام رسمی آخرین نسخه موجود ۲.۳.۳ هست.رامهای غیر از اون که دست کاری شدن و سرعتی شدن رو رام غیر رسمی میگن.شما خودت هم میتونی به راحتی نصب کنی و پول الکی به مغازه دار ندی.فقط یه مقدار اینترنت نیاز داری و دانلود یه برنامه و فایل آپدیت رام.بعد به راحتی میریزی رو گوشی.اوکی بدی کمک میکنیم.

Sent from my X10i using Tapatalk 2

amir_oyama
23-09-2012, 18:36
ببین امیر جان رام رسمی آخرین نسخه موجود ۲.۳.۳ هست.رامهای غیر از اون که دست کاری شدن و سرعتی شدن رو رام غیر رسمی میگن.شما خودت هم میتونی به راحتی نصب کنی و پول الکی به مغازه دار ندی.فقط یه مقدار اینترنت نیاز داری و دانلود یه برنامه و فایل آپدیت رام.بعد به راحتی میریزی رو گوشی.اوکی بدی کمک میکنیم.

حامد جان چرا اوکی ندم؟
لینکارو بده
فقط بگو فایلهای مدیا مثل عکس و فیلم از بین میره؟
نرم افزارا رو باید چکار کنم از نو باید همشون رو نصب کنم
مسیجا هم خیلی مهمه
دفترچه تلفن هم خیلی مهمه. آخه شماره ها بیشتر از حافظه سیمکارته. تو خود گوشی سیو شدن
مرسی

ali1152
23-09-2012, 22:03
سلام دوستان...
من در مورد نصب برنامه هایی که توش فایلی به پسوند apk نیست سوال دارم...
باید چیکار کنم....؟؟؟
به صورت zip هست و توش پوشه هایی به اسم assets و meta-inf و res و فایلهایی به اسم classes.dex و resources.arsc هست...
چه کنم؟؟؟؟؟
از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کردم.......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed1297
23-09-2012, 23:19
حامد جان چرا اوکی ندم؟
لینکارو بده
فقط بگو فایلهای مدیا مثل عکس و فیلم از بین میره؟
نرم افزارا رو باید چکار کنم از نو باید همشون رو نصب کنم
مسیجا هم خیلی مهمه
دفترچه تلفن هم خیلی مهمه. آخه شماره ها بیشتر از حافظه سیمکارته. تو خود گوشی سیو شدن
مرسی

اوکی.
به فروم اندروئید برید:

به قسمت مربوط به گوشی ایکس۱۰
قسمت ارتقاء دهنده ها و نرم افزارا:
اول برنامه flash tools رو دانلود کنید.
بعد به تاپیک رامها برید و رام رسمی رو دانلود کنید.توی عنوان تاپیک گفته که مربوط به فلش با برنامه فلش تولز
وقتی گرفتی خبر بده واسه باقیش.
راه دیگه ای هم هست.برنامه pc companion رو نصب کنی رو پی سی و با اون برنامه آپدیت کنی.این بر نامه رسمی خود سوونی اریکسونه
دومی راحت تره
واسه عکس و فیلما که اگه رو مموری کارت هستن خیالت راحت.محض احتیاط کپیشون کن رو پی سی.
واسه اس ها برنامه sms backup and restore
واسه کانتکتها هم خود گوشی این قابلیت رو داره.توی قسمت کانتکتا

hamed1297
23-09-2012, 23:21
سلام دوستان...
من در مورد نصب برنامه هایی که توش فایلی به پسوند apk نیست سوال دارم...
باید چیکار کنم....؟؟؟
به صورت zip هست و توش پوشه هایی به اسم assets و meta-inf و res و فایلهایی به اسم classes.dex و resources.arsc هست...
چه کنم؟؟؟؟؟
از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کردم.......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط کافیه پسوند رو به apk تغییر بدین.توی تنظیمات ویندوز باید بزنید که پسوند فایلها رو نشون بده.بعد به راحتی میتونید rename کنید.

ted1996
25-09-2012, 16:23
***خبر خوب***

فرا امروز بهم پیام داد و درباره ی بازگشتش گفت...احتمال زیاد برای رام بعدیش با هم همکاری کنیم...

hamed1297
25-09-2012, 18:34
ایول.تو کف یه رام سرعتی و بی نقصم .از رام ادی یکم. خسته شدم.نسخه های ۴هم که خیلی امیدی بهشون نیست.

The Rock 2
04-10-2012, 12:10
سلام دوستان عزیز خوبید؟ من بعد از نصب بیش از 20 رام با تجربه ای که پیدا کردم بهتون رام Miui Corbato با بوت لودر لاک رو پیشنهاد میدم هیچ ایرادی نداره نه هنگ میکنه نه ریست میشه سرعتشم نسبتا خوبه رامهای ورژن 4 هم ریختم فقط ظاهرشون قشنگه مفت گرونن :31:

hamed1297
04-10-2012, 21:17
ایول.ممنون.منم تو نخش بودم.رام oodie رو داشتی؟نسبت به اون چطوره؟

hamed1297
04-10-2012, 21:19
دقیقا.نسخه ۴ هیچ فایده ای واسه این گوشی نداره

M@hdi-B
04-10-2012, 21:36
سلام حامد خوبی؟

می گم تو خسته نشدی از این ایکس10 ؟:دی

خیلی خوشم میاد از اینایی که یه گوشی رو چند سال نگه می دارن کاش منم می تونستم

چند روز پیش یدونه تمیز تو پی تی گذاشته بودن 540 کلی هم تاپیکش جنجالی شد سر قیمتش

یادش به خیر منم سفیدش رو داشتم :8:

موفق باشی:46:

hamed1297
04-10-2012, 23:25
اره دیگه.من اینجورم:دی

K500 سه سال...پی وان ۲ سال و خورده ای که ازم دزدیدن....اینم که یکی دو ماه دیگه میشه ۲ سالش:دی...هنوز ازش راضیم...الان گوشی های موجود تا به جلی بین به روز نشن خیلی تفاوتی با این واسه من ندارن.
فعلا هم که قیمتا به شدت بالا رفته باید کلی پول بزاری واسه گوشی مناسب.
بابا طرف خیلی دیگه خوش اشتها بوده:دی

amir_oyama
15-10-2012, 11:47
سلام خوبین؟
من نرم افزار بک آپ رو روگوشی نصب کردم
اینم لینکش
خوب من که بخوام گوشیمو ارتقا بدم به 2.3 این نرم افزار میپره چجور مسیج ها رو برگردونم تو گوشی؟

Kurosh
15-10-2012, 11:59
سلام خوبین؟
من نرم افزار بک آپ رو روگوشی نصب کردم
اینم لینکش
خوب من که بخوام گوشیمو ارتقا بدم به 2.3 این نرم افزار میپره چجور مسیج ها رو برگردونم تو گوشی؟
سلام

خب دوباره نصبش کنید دیگه !
اون فایل بک‌آپ رو در مموری کارت نگه دارید، بعد از نصب دوباره‌ی این برنامه از فایل استفاده کنید

amir_oyama
16-10-2012, 23:29
سلام

خب دوباره نصبش کنید دیگه !
اون فایل بک‌آپ رو در مموری کارت نگه دارید، بعد از نصب دوباره‌ی این برنامه از فایل استفاده کنید
فکر نکنم بشه چون گوشیم روت نیست
میشه یه کار دیگه بکنم؟
من تو کامپیوتر دیدمش. یه کپی کنم تو کامپیوتر بعد دوبار برگردونم تو گوشی؟

amir_oyama
16-10-2012, 23:32
راستی واسه شماره های تو گوشی چکار کنم؟ اونا هم میپره؟ چکار کنم نرن؟

ted1996
17-10-2012, 09:39
سلام خوبین؟من نرم افزار بک آپ رو روگوشی نصب کردماینم لینکش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خوب من که بخوام گوشیمو ارتقا بدم به 2.3 این نرم افزار میپره چجور مسیج ها رو برگردونم تو گوشی؟بريز تو سيم ديگه...

hamed1297
17-10-2012, 12:39
در تایید استاد بالایی،خود گوشی قسمت کانتکتها،گزینه بک آپ گیری رو داره.میریزه رو مموری کارت

amir_oyama
20-10-2012, 13:00
سلام دوستان
بالاخره گوشی رو به 2.3 آپدیت کردم
دو تا مشکل هست
اول اینکه دیکشنری آف رو پیدا نمیکنم تو مسیجها. داغونم کره . کجاس؟
دوم هم برنانمه که بهش میفرستم میگه به خاطر سیکیوتری و اینچزا از گوگل مارکت بگیر. چکارش کنم اینو؟

hamed1297
20-10-2012, 21:22
مبارکه
من الان رام اصلی ندارم ولی توی ستینگ قسمت input تنظیمات مربوط به کیبورد پیداش میکنی
دومی رو هم توی ستینگ/development setting تیک اولین گزینه unknown sourceرو بزنید.

Sent from my X10 using Tapatalk 2

amir_oyama
22-11-2012, 19:55
سلام دوستان گوشیمو میخواستم روت کنم
آندروید 2.3
کمک کنید
مرسی

amir_oyama
26-11-2012, 13:59
سلام دوستان گوشیمو میخواستم روت کنم
آندروید 2.3
کمک کنید
مرسی
منون میشم در این مورد کمکی کنید

hamed1297
26-11-2012, 15:00
برنامه فلش تولز رو بگیرید و با اون روت کنید.البته روش دیگه هم هست:

برنامه فلش تولز:100 مگ هست تقریبا

هر دو روش اینجا:

The Rock 2
12-12-2012, 20:50
سلام دوستان عزیز... :n12:
کسی قیمت داره چند میخرن این گوشی رو میخوام بفروشم میخواستم ببینم هولوهوشه چنده :n16:

hamed1297
13-12-2012, 00:14
فکر کنم 350 بخرن خوب باشه

Kurosh
13-12-2012, 00:37
من بردم قیمت بگیرم، 400 می‌خرید طرف :دی (تازه فروشنده بود، به در و همسایه گرون‌تر هم میشه انداخت :دی)

hamed1297
13-12-2012, 01:15
400 باشه که عالیه.من خریدم 440...البته مشکل اینجاست که جایگزین خوب بخوای براش باید اندازه همین مقدار پول بزاری رو پولش.

The Rock 2
13-12-2012, 18:41
قبل اینکه اینجا بیام بپرسم قیمت چطوریه به رفیقم گفتم میخوام بفروشم گفت 400 میدم همین الان بده من :n02:
450 میشه فروخت یعنی؟ وایستیم ارزون شه یه گوشی جدید بخریم :n02:

hamed1297
13-12-2012, 22:25
من بودم با کله میفروختم:دی

یه رام 4.1 واسش اومده.فقط فیلم برداری نداره.اونم تکمیل میشه.الان نصب کردم.سرعتش بدون نصب برنامه ها خوبه.خیلی آپشن زیاد شده توی نسخه های بالاتر اندروئید.

hamed1297
28-12-2012, 15:33
بچه ها اگه هنوز این گوشی رو دارید براش رام جلی بین کوک کردن.من یکی دو هفتس دارم استفاده میکنم.2 سه تاش رو ریختم.این آخری اسمش Slim bean هست.همه چیزش عالی کار میکنه.فقط فیلم برداریش هنوز تکمیل نشده.خیلی روون هست.توصیه میکنم بریزید روی گوشی.همین که بعد از 2 سال و خورده ای که گوشی به بازار اومده نسخه های بالای آندروئید رو روش میشه داشت خودش عالیه.
ملزومات هم باز بودن بوت لودر هست ..همین.باز کردنش هم که کاری نداره.

johnypersian1656
28-12-2012, 16:26
بچه ها اگه هنوز این گوشی رو دارید براش رام جلی بین کوک کردن.من یکی دو هفتس دارم استفاده میکنم.2 سه تاش رو ریختم.این آخری اسمش Slim bean هست.همه چیزش عالی کار میکنه.فقط فیلم برداریش هنوز تکمیل نشده.خیلی روون هست.توصیه میکنم بریزید روی گوشی.همین که بعد از 2 سال و خورده ای که گوشی به بازار اومده نسخه های بالای آندروئید رو روش میشه داشت خودش عالیه.
ملزومات هم باز بودن بوت لودر هست ..همین.باز کردنش هم که کاری نداره.

حامدجان دوربینش با video illusion هم مشکل داره؟

hamed1297
28-12-2012, 17:18
حامدجان دوربینش با video illusion هم مشکل داره؟

کمرا به خوبی کار میکنه ولی فیلم برداری عملا نداره.
من با این برنامه کار نکردم متاسفانه

The Rock 2
31-12-2012, 02:00
چند روز پیش رفتم علاألدین قیمت بگیرم گوشیمو چند میخرن کارتونشم بردم گفتم اگه 400 بخرن میفروشم نهایت قیمتی که ازم گفتن میخرن 350 بود تازه یکی دو جا یود میگفتن 250 میخرم :n04:
جالب اینجاس که 2تا مغازه بود آکشو داشت یکی میگفت 650 یکی دیگه هم 610 :n02:

The Rock 2
05-01-2013, 00:19
مشتری گیر آوردم 400 میخره بفروشم به نظر شما؟ :n27:
الان میگم اینو بفروشم کی ایشالا میتونم گوشی بخرم :n02:

sirarman
22-03-2013, 12:40
سلام دوستان سال نو مبارک میخواستم بدونم برنامه دوربین دید در شب برای سونی اریکسون ویواز هستش؟ اگر هست تو چه سایتی یا به چه اسمی هستش
:n02:

hamed1297
23-03-2013, 11:02
سلام دوستان سال نو مبارک میخواستم بدونم برنامه دوربین دید در شب برای سونی اریکسون ویواز هستش؟ اگر هست تو چه سایتی یا به چه اسمی هستش
:n02:

اینجا که تاپیک گوشی ایکس ۱۰ و آندرویید هست.باید توی بخش خود گوشی یا برنامه های سیمبین دنبالش بگردید.

Sent from my Xperia X10 using Tapatalk 2

Kurosh
28-09-2013, 02:29
چرا این تاپیک انقدر مهجور واقع شده ؟! :دی

من می خواستم X10 ام رو عوض کنم
بعد دیدم LCD و قابم خیلی داغون شده، بز می خرن این جوری :دی
بی خیال شدم

یکی دو هفته پیش بالاخره دل رو به دریا زدم و رفتم تو کار رام غیر رسمی
چند تایی رو تست کردم تا بالاخره رسیدم به یه رام Stable و کاملاً مناسب که جدیداً هم عرضه شده

بچه هایی که تو بحر رام ها هستن حتماً با FeraLab آشنایی دارن

این گروه روسی جدیداً‌ آخرین نسخه رامشون که v30 هست رو برای X10 عرضه کردن که رام بسیار مناسب و خوبیه

سرعت بالا، مصرف باتری بسیار پایین تر (من باتریم تو رام استوک خیلی زود تموم می شد)

برای کرنل هم FeraKernel ورژن 12.1 اومده که مناسب برای این ورژن آخره

نسخه اندروید رو به 2.3.9 ارتقا میده

درسته که الان رام های غیر رسمی Jelly Bean و Ice Cream Sandwich هم اومده، ولی خب به نظرم Stable بودن رام مهم تره

اگه برای مصرف روزانه و استفاده عادی می خواید، این رام گزینه خوبیه

آموزش نصبش رو تو بخش رام ها می تونید پیدا کنید، اگر هم خواستید بگید توضیح بدم همین جا، آسونه

لینک دانلود رام
لینک دانلود کرنل (برای بوت لودر باز)
لینک دانلود کرنل (برای بوت لودر بسته)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](LockedBootloaders).zip/?dl=1
لینک دانلود درایورهای مورد نیاز برای کرنل با بوت لودر بسته

hamed1297
28-09-2013, 15:49
ما هستیم:-)
من یک ماهه این رام فرا رو ریختم البته نسخه ۲۹هستم.خیلی خوبه در کل.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Kurosh
08-01-2014, 03:20
در راستای پست قبلیم تو این تاپیک، جدیداً ورژن 4.1 یا Jellybean این گروه (FeraLab) رو ریختم رو X10

بسیار نرم و راحت کار می کنه ...

مشکل خاصی تا حالا ندیدم

دانلود کرنل JB
دانلود رام غیررسمی JB اندروید ورژن 4.1.2

توضیحات هم اگه خواستید تو سایت feralab.ru/jb.html موجوده