PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید SX200

Reshadgp
06-04-2010, 23:15
سلام
راستش من پستهای مختلف رو خوندم و آخرش تصمیم گرفتم که این مدل رو بخرم. حالا می خواستم بدونم کجا بهتره برم؟ جمهوری یا نمایندگی داره؟ با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی؟ قیمتش چنده ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید !:10:

Reshadgp
07-04-2010, 10:59
سلام
راستش من پستهای مختلف رو خوندم و آخرش تصمیم گرفتم که این مدل رو بخرم. حالا می خواستم بدونم کجا بهتره برم؟ جمهوری یا نمایندگی داره؟ با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی؟ قیمتش چنده ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید !:10:

یکی منو تحویل بگیره

Reshadgp
07-04-2010, 16:42
یکی منو تحویل بگیره

عجبا ! یعنی هیشکی ندیده این تاپیکو؟

GiggleClub
07-04-2010, 20:51
من روز دوم سوم عید تهران بودم و رفتم یه sx200 خریدم از جمهوری با گارانتی ایده آل به قمیت ۳۲۵ فکر کنم
یه مموری hp هم گرفتم ۳۰ تومن و یه کیف ۵تومن

امیدوارم کمکی کرده باشم :10:

seymour
08-04-2010, 18:40
سلام
جمهوری "و" نمایندگی ... برو جمهوری نمایندگی های آفومار هستند ... طبیعیه که برحسب اعتبار گارانتی، هزینه نهایی ات هم افزایش پیدا می کنه .. این دیگه نظر شخصی و تشخیص خودته که می ارزه یه گارانتی گرونتر بگیری که شاید در آینده مشکلی پیش اومد و کمکت کنه... یا اینکه حاضری ریسک بکنی و یه گارانتی کمتر معتبر رو انتخاب کنی با این فرض که امیدواری یا حدس می زنی که در آینده مشکل خاصی پیش نیاد..

هر کدوم از این راه حل ها میتونه برای شما مناسب یا نامناسب باشه، باید براساس تجربه قبلی خودت و مانور بودجه ات تصمیم بگیری.

mm45
08-04-2010, 18:45
به شخصه گارانتی ایده ال را توصیه نمی کنم ... ( همین طوری خیلی دوستانه !آخه خودم با هاشون کار میکنم گاهی اوقات ! )

از هر جا می خری به این نکات توجه کن :
1- منو فارسی باشه
2- تفاوت قیمتی نداره بین منو فارسی و انگلیسیش
3- بهتون رم و برچسب ال سی دی را ندازه قیمتشون معلومه - برچسب ال سی دی هزار تومان قیمت داره . کیف نهایت 5 تومان قیمت داره و رم هم بسته به کلاسش قیمت متفاوتی داره
4- حتما با بیمه نامه تهیه کن اما نه بیمه نامه ای که جلوی شما پر بشه !
امیدوارم لحظه های خوبی را باهاش ثبت کنی / دوربین خوبیه !
:11::10:

mm45
08-04-2010, 18:52
جمهوری "و" نمایندگی ... برو جمهوری نمایندگی های آفومار هستند ... طبیعیه که برحسب اعتبار گارانتی، هزینه نهایی ات هم افزایش پیدا می کنه .. این دیگه نظر شخصی و تشخیص خودته که می ارزه یه گارانتی گرونتر بگیری که شاید در آینده مشکلی پیش اومد و کمکت کنه... یا اینکه حاضری ریسک بکنی و یه گارانتی کمتر معتبر رو انتخاب کنی با این فرض که امیدواری یا حدس می زنی که در آینده مشکل خاصی پیش نیاد..

هر کدوم از این راه حل ها میتونه برای شما مناسب یا نامناسب باشه، باید براساس تجربه قبلی خودت و مانور بودجه ات تصمیم بگیری.

با این قسمت از حرف دوستمون که گفتند گارانتی باید معتبر باشه موافقم .ولی اینکه باید آفومار باشه که معتبر باشه به نظرم آفومار گارانتی بسیار گرونی است . و شرکت های دیگه ای هستند که معتبرند و قیمت مناسبی دارند .
بیمه باید داشته باشه ... و گارانتی ایده ال نباشه همین 2 نکته مهم است
:11:

NINTENDO_DS
11-04-2010, 13:03
آخرین قیمت آفومار 370 تومنه با یک کیف و رم 2 گیگ
که البته نورنگار ارزونتر میده