PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل آپدیت با وجود لایسنس اوریجینال

armenak
06-04-2010, 21:16
من یه چند روزی دیگه نمیتونم آپدیت کنم با اینکه لایسنس اوریجینال خریدم این ارور رو میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من حتی ویندوزم رو عوض کردم با اون لایسنسه جنیوسشم کردم ولی بازم آپدیت نمیشه

DJ POLESTAR
06-04-2010, 22:04
سلام

مشکل شما از از فایروال میباشد.
شما یک بار فایروال آنتی ویروسی که از اون استفاده میکنید غیر فعال کنید بعد آپدیت کنید، مشکلتون حل میشه.

در ضمن لایسنس اورجینالی تو ایران وجود نداره (فکر نکنم 300 هزار تومن بدید برای خرید ویندوز اورجینال)

armenak
06-04-2010, 22:10
سلام

مشکل شما از از فایروال میباشد.
شما یک بار فایروال آنتی ویروسی که از اون استفاده میکنید غیر فعال کنید بعد آپدیت کنید، مشکلتون حل میشه.

در ضمن لایسنس اورجینالی تو ایران وجود نداره (فکر نکنم 300 هزار تومن بدید برای خرید ویندوز اورجینال)

من اصلا آنتی ویروس نصب نکردم.فایروال خود ویندوزو هم غیرفعال کردم
راستی من از ایران نخریدم

Dr Hannibal
06-04-2010, 22:17
من اصلا آنتی ویروس نصب نکردم.فایروال خود ویندوزو هم غیرفعال کردم
راستی من از ایران نخریدم

از متن پیغامی که میده عکس بگیر بذار اینجا :46:

armenak
06-04-2010, 22:19
از متن پیغامی که میده عکس بگیر بذار اینجا :46:

گذاشتم اون بالاس

armenak
07-04-2010, 00:16
درضمن الان رفتم یکم با network adapter ش ور رفتم این پیغام اومد.من adsl دارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen_1363
07-04-2010, 00:54
گذاشتم اون بالاس

:18: عکسش کو؟ :18:

راستی من از ایران نخریدم

مشکل همین جاست دیگه باید تو ایران تهیه میکردی خودی نیست :31:

armenak
07-04-2010, 20:06
آقایون بجای حل مشکلم که چند وقته بدجوری کلافم کرده دارن متلک بارمون میکنن

---------- Post added at 08:06 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

اینم لینک عکس ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohsen_1363
07-04-2010, 21:00
دوست عزیز کسی قصد جسارت نداره
اگه شوخی هم شده به خاطر محیط دوستانه بوده :11:

armenak
07-04-2010, 21:03
اگه الان بجای من بودید و تمام اینترنتو گشته بودید حتی از ساپورت مایکروسافتم کمک خواسته بودید و هر فرومی هم که فکرشو بکنی رفته بودید و به جایی نرسیده بودید دیگه حال و حوصله شوخی رو شما هم نداشتید

DJ POLESTAR
07-04-2010, 22:16
اگه الان بجای من بودید و تمام اینترنتو گشته بودید حتی از ساپورت مایکروسافتم کمک خواسته بودید و هر فرومی هم که فکرشو بکنی رفته بودید و به جایی نرسیده بودید دیگه حال و حوصله شوخی رو شما هم نداشتید
سلام

شما بهتره در قسمت Help & Support در قسمت جستجو تایپ کنید "Update" بعد ارور مربوط به آپدیت شما تو همونجا قرار داره که میتونه از ما بهتر راهنماییتون کنه...
چون اونجا گفته این مشکل مربوط به فایروال آنتی ویروس میتونه باشه در غیر اینصورت با ما تماس بگیرید...:31:

armenak
07-04-2010, 22:23
اونجا هو رفتم براشون میل هم زدم جوابم دادن یک سری کارم گفتن بکنم همه رو کردم بازم نشده!!!!!!!!!!!!!

armenak
08-04-2010, 10:19
کسی تو این انجمن نیست بتونه مشکل منو یت خودش یا از طریق فروم های دیگه حل کنه؟

اصغر انتظارریحانی
10-04-2010, 19:59
کسی تو این انجمن نیست بتونه مشکل منو یت خودش یا از طریق فروم های دیگه حل کنه؟

دوست من عکسی که گفتی مشکلت را نشون میده من نتونسنم ببینم ( باز نشد ) ولی من هم ویندوز لایسنس خریدم و پشتیبانیش هم تو ایرانه شرکتی است در تهران نمی دانم به شما کمک خواهد کرد یا نه ولی شرکت خوبیست شماره و اسمش را به صورت خصوصی برای شما می فرستم انشا الله کمکتون کنه

abbas_p
11-04-2010, 14:04
آقایون بجای حل مشکلم که چند وقته بدجوری کلافم کرده دارن متلک بارمون میکنن

---------- Post added at 08:06 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

اینم لینک عکس ها

در مورد عکس دومت network adapter برای من هم اینطوری میشه ..بر روی network adapter که aadsl باهاش config میشه برای وصل شدن به اینترنت کلیک راست کن و گزینه Diagnose رو بزن..تو تنظیمات adsl تو قسمت DNS server رو Automatic Assigned DNS بزار..احتمالا مشکل دومت حل بشه..

citrix
11-04-2010, 18:00
سلام
برای منم اینطوری میشه ! منم لایسنس ارجینال دارم ! کامپیوترت رو ریست کن درست میشه اگه نشد دوباره آپدیت کن !