PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاره در مورد خرید lcd 32 اینچ

hoka2006
06-04-2010, 10:18
با سلام و خسته نباشیند .

ممنون میشم من را راهنمایی کنید .

حداکثر هزینه 650هزار تومان.

می خوام بتونم که فیلم داخل فلش بریزم و باهاش ببینم.

لطف میکنید اگر تجربتون را در اختیارم بزاریند.:10::11:

hashemi_ali_reza
06-04-2010, 10:34
با سلام و خسته نباشیند .

ممنون میشم من را راهنمایی کنید .

حداکثر هزینه 650هزار تومان.

می خوام بتونم که فیلم داخل فلش بریزم و باهاش ببینم.

لطف میکنید اگر تجربتون را در اختیارم بزاریند.:10::11:

دوست عزیز من از براویا 32V550 استفاده می کنم .
FULL HD هستش و تصویر شفافی داره . قیمتش هم الان 680 باید باشه!!!!
ورودی USB داره ولی نمی دونم که فیلم رو از روی فلش پخش می کنه یا نه. راستش تا حالا اصلا امتحان نکردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@0_mall/kaigai/cabinet/00631721/klv-32v550a-1.jpg

مشخصاتش هم اینه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پانل FULL HD با وضوح 1080

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تصویر 2 مگاپیکسل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مجهز به پردازشگر تصویر براویا 3 BE3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تولید رنگ های زنده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تصویر هوشمند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سیستم کاهنده نویز تصویر MPEG
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تکنولوژی صدای فراگیر S-Force
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زوم صدا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] براویا سینک (همگام سازی با BRAVIA)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ورودی USB با قابلیت نمایش Media
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4 ورودی HDMI
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دارای حالت صرفه جویی در انرژی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حسگر نور محیط

davidebi
06-04-2010, 14:12
با سلام نظرتون درباره این دو بگید !

32SL800 LG

L32X15 panasonic

hoka2006
06-04-2010, 15:08
ممنون.

قیمت کردم می گفتند 700

در مورد فیلم هم گفتند فقط mpeg4 را پخش می کنه .

خودشون LG مدل LH600 را پیشنهاد کردند . نظر شما چیه ؟ 720 تومان:10:

GiggleClub
06-04-2010, 15:49
اگه usb براتون مهمه samsungb650 میتونید بگیرید البته با بودجه شما فقط میتونید بدون گارانتی بگیرید
ولی با usbش میتونید تمام پسوندها رو حتی با رزولشن fullHD ببینید

hoka2006
11-04-2010, 11:54
با سلام و خسته نباشید .

بعد از کمی تحقیق به این دو تا مدل رسیدم .

Samsung 32B470
Sony 32T550

اولی با یه DVD PLAYER هدیه 600
دومی 550

ممنون میشم نظرتون را بدیند .

symbian-freak
11-04-2010, 12:16
با سلام و خسته نباشید .

بعد از کمی تحقیق به این دو تا مدل رسیدم .

Samsung 32B470
Sony 32T550

اولی با یه DVD PLAYER هدیه 600
دومی 550

ممنون میشم نظرتون را بدیند .
t550 رو من دارم . خوبه. منتها usb نداره

hoka2006
11-04-2010, 12:54
ممنون.
درسته هیچ کدوم از اینا usb نداره .

آخه به این نتیجه رسیدم اگه DVD Player بگیرم با یه مدل ارزانتر از LCD تا یه LCD گرانتر بگیرم هم خرجم کمتر میشه و هم امکاناتم بیشتر میشه این طور نیست ؟

فقط نمیدونم از این دوتا کدوم را بگیرم .

مشخصات فنی هر دو را هم دارم ولی باز نمی تونم انتخاب کنم .

symbian-freak
11-04-2010, 13:17
ممنون.
درسته هیچ کدوم از اینا usb نداره .

آخه به این نتیجه رسیدم اگه DVD Player بگیرم با یه مدل ارزانتر از LCD تا یه LCD گرانتر بگیرم هم خرجم کمتر میشه و هم امکاناتم بیشتر میشه این طور نیست ؟

فقط نمیدونم از این دوتا کدوم را بگیرم .

مشخصات فنی هر دو را هم دارم ولی باز نمی تونم انتخاب کنم .
من یک روز رفتم جمهوری تهران همه tv ها رو دیدم. تفاوت بینشون ندیدم.(میدونم بعضیها میگن چطور فرقی ندیدی )حوصله گشتن هم نداشتم.رفتم ارزانترین مدل سونی رو گرفتم. البته قبلش کمی راجع بهش مطالعه کرده بودم. ضمن اینکه بودجه هم محدود بود. همین t550 رو گرفتم.هرچی که دلت راضیه بگیر.