PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال مهم در مورد دانلود منجر

hamzeh_golafshan
06-04-2010, 09:53
آیا میشه کاری کرد که نرم افزارinternet download manager مخفی بشه یعنی حتی توی نوار ابزار سمت راست در پایین دستکتاپ هم نباشه و کسی متوجه نشه؟

_ermia
06-04-2010, 12:16
خب اینکه کلا آیکون یه برنامه در حال اجرا رو بخواید حذف کنید و کلا نباشه، فکر می کنم با نرم افزار باید این کار رو کرد، اما اگه بخواید فقط تو taskbar نمایش داده نشه، تو سون و ویستا که کاری نداره، مثل عکس زیر، customize رو بزنید و اون برنامه ای که میخواید آیکونش مخفی باشه، گزینه Hide icon and notifications رو انتخاب کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان برنامه IDM برای من run هست اما همین طوری کسی دسکتاپ رو نگاه کنه، آیکون برنامه رو نمیبینه دیگه

تو xp هم فکر کنم باید این کار رو بکنید که برای این کار روی Taskbar پایین صفحه کلیک راست کنید و Properties را انتخاب نمایید. در قسمت Taskbar در کنار Hide inactive icons کلیک کنید تا تیک خورده باشد و سپس دکمه Customize را فشار دهید تا پنجره‌ای باز شود که برای هر آیکونی در System Tray سه انتخاب وجود دارد که یک مورد آن برای مخفی کردن وقتی غیر فعال است ، دیگری همیشه مخفی و مورد دیگر همیشه در حال نمایش می‌باشد.

برنامه هم فکر کنم با Easy Window and System Tray Icons بشه این کار رو کرد.

ویژگی ها:

Easy Window and System Tray Icons Hider نرم افزاری کاربردی برای مخفی کردن آیکون های موجود در کنار ساعت و همچنین پنجره های موجود در TaskBar می باشد.
این نرم افزار همچنین صفحات سری شما را از Task Manager مخفی می کند و همچنین آیکون آن ها را از System Try (گوشه پایین سمت راست کنار ساعت) نیز حذف می کند. برنامه ها و پنجره های شما به سرعت مخفی می شوند و می توانند به سرعت دوباره بازگردند.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Easy Window and System Tray Icons Hider :

- مخفی کردن پوشه ها، قفل کردن پوشه ها و مخفی کردن همراه با قفل کردن
- مخفی سازی تعداد نا محدودی از فایل ها و فولدر ها
- این برنامه بر روی اصل فایل تاثیری نداشته و فایل های شما را به مکان مخفی انتقال نمی دهد
- فایل های محافظت شده از دسترسی تمامی User ها و حتی دیگر Administrator های ویندوز به دور است
- محافظت از طریق کلمه ی عبور
- پشتیبانی از ویندوز 64 بیتی
- قابلیت استفاده از کلید های میانبر
- قابلیت ارسال فایل ها و اطلاعات به صورت کاملا امن
- امکان گذارد و حذف پسورد ها در محیطی بسیار ساده و آسان و با امنیت بالا برای سلامت فایلها
- توانایی تهیه ی نسخه ی پشتیبان از فایل اصلی برای آسودگی خاطر کاربر
- حجم بسیار کم در برابر نرم افزارهای رقیب دیگر
- سرعت عملکرد بسیار زیاد و رابط کاربری بسیار ساده و راحت
- و...

یا برنامه Taskbar Hide:

Taskbar Hide نام نرم افزار جالب از شرکت Eusing Software می باشد که به شما امکان مديريت تمامی پنجره های ويندوز و برنامه های در حال اجرا را ميدهد. اين نرم افزار قادر است که با دادن يک HotKey که شما از قبل تعيين کرده ايد پنجره های ويندوز به گونه ای Minimize و مخفی شود که به جای آنکه آيکون آن بر روی Taskbar باقی بماند , به داخل Systray برود و کسی از وجود آن مطلع نشود . اين عمل در مواقعی که اشخاص ديگر ناگهان به پشت سيستم شما می آيند و نگاهی به مونيتور می اندازند بسيار مفيد است !! از ويژگی های ديگر اين محصول مفيد می توان به مخفی کردن Icon های Systray , مخفی کردن بخشی از Taskbar مانند start button, task window, system tray, and time clock , نمايش جزييات نرم افزارهای در حال اجرا و .....اشاره كرد.
Name:BOdMkBTQ
Serial:9933818592999
or
Name:JjroaWoP
Serial:43576774334
حجم 721KB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای برنامه اول لینک سالمی که فول باشه پیدا نکردم.
در ضمن من هیچ کدوم از این برنامه ها رو تست نکردم. :)

موفق باشید.

Ship Storm
06-04-2010, 13:13
شما سوالتون رو در تاپیک زیر مطرح کردید همونجا پیگیری کنید و از ایجاد تاپیک خارج از بخش مربوطه خودداری کنید
ممنون

لینک تاپیک شما :