PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : milestone - x10 - n900 - iphone- nexus - کدوم بهتره

Anonymous13
06-04-2010, 09:10
سلام به همه دوستان
میخوام یه اسمارت فون قوی بگیرم که صفحه نمایش خوبی داشته باشه و با کیفیت باشه / بیشتر واسه کار با اینترنت میخوام
بهترین گوشی های هر برند در حال حاضر اینها هستن : milestone - x10 - n900 - iphone- nexus
به نظر شما کدوم بهتره واسه من ؟؟؟
مرسی :20:

S A M S U N G
06-04-2010, 11:13
سلام دوست عزیز .

واسه کار با اینترنت به نظر من گوشیی بگیر که قابلیت مالتی تاچ داشته باشه .

در کل با توجه به نیاز شما ، من Milestone رو پیشنهاد میکنم . چرا ؟ چون مالتی تاچ هستش ، علاوه بر این صفحه کلید کامل و از این مهمتر کلید 5 جهته داره .

مخلصیم .

ha789di
06-04-2010, 11:25
دوست عزیز به نظر من اگه واسه اینترنت میخوای میلستون چون کوئرتی داره....
ولی اگه واسه نرم افزار وبازی میخوای فقط آیفون....

SAEED_BARCELONA
06-04-2010, 11:28
آقا سیستم عاملش برات مهم نیست؟ اگه کیبورد میخوای مایلستون خیلی خوبه ولی مثل اینکه تاچ خوبی نداره.
اگه کیبورد برات مهم نیست انتخابهات زیاد میشه. باز اگه برات مالتی تاچ مهم نیست:دی x10 بگیر حال کن. بقیشونم بنداز دور

S@nti@go_s&k
06-04-2010, 11:43
milestone

n900

iphone

S A M S U N G
06-04-2010, 12:30
باز اگه برات مالتی تاچ مهم نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] x10 بگیر حال کن. بقیشونم بنداز دور

سعید این رفیقمون اینترنت میخواد نه دیزاین :دی

اینترنت تو صفحه 4.0 اینچ بدون مالتی تاچ از فحش بدتره :دی

مخلصیم .

R@R#M@N
06-04-2010, 12:40
برای اینترنت شما باید کیبورد دار بگیری ! پس مایلستون
از نظر قدرت هم نکسوس و ایکس10 پر قدرت ترین هستند
نکسوس ال سی دی AMOLED داره + یه کوچولو رم بیشتر (که تاثیری نداره !!) و مولتی تاچ ولی عوضش خیلی زشته :دی شبیه این کامیون بنزاست :دی
ایکس10 هم که خاب طراحی فوق العاده ای داره و اینکه دوربینش 8 هست که هر کاری کنی نمیتونی دوربینه بقیه رو مثه ایکس10 بدونی :دی
مولتی تاچ ایکس10 هم شده یه مسئله مبهم ! یه سری میگن داره و یه سری میگن نداره ! هنوز چیزی معلوم نیست :دی

fire159
06-04-2010, 14:32
خوب همونطور كه همه دوستان گفتن درسته
من هم اواويت رو به مالتي تاچ و صفحه كليد qwerty ميدم / پس :
milestone
iphone
nexus
n900
x10

Anonymous13
06-04-2010, 17:26
واقعا" مرسي از همه دوستان كه راهنمايي ميكنن :20:

خوب چند وقته زياد تو اين سايتهاي مختلف بودم و بررسي و مقايسه اكثر اين گوشي ها رو تو سايتهاي معروف خوندم .
و نظرات اينجا هم بي شباهت به اونجاها نبود . و اكثرا" راي به ميلستون دادن /
خودمم هم بيشتر تمايلم به ميلستون بود و يه فاميلمونم تو آمريكا داره ميگه خيلي خفنه و خيلي فروش كرده
حالا قيمت ايران چنده يا بگم از اونور بيارن برام ؟
بازهم تشكر از همه :40:

mehran2190
06-04-2010, 19:35
کاملترین و بهترین گوشی حال حاظر دنیا Milestone موتورولا هستش.

Arashdn
06-04-2010, 20:02
milestone
iphone
nexus
x10
n900

fire159
06-04-2010, 21:37

خوب چند وقته زياد تو اين سايتهاي مختلف بودم و بررسي و مقايسه اكثر اين گوشي ها رو تو سايتهاي معروف خوندم .
خودمم هم بيشتر تمايلم به ميلستون بود و يه فاميلمونم تو آمريكا داره ميگه خيلي خفنه و خيلي فروش كرده

ok پس حسابي تحقيق كردي / خوبه در مورد فروش خوبش همين بس كه تنها گوشي بود كه ركورد فروش آيفون تو آمريكا رو شكوند و در انگلستان هم بعد چند ساعت فروش ناياب شد ! اوني كه فاميلتون تو آمريكا داره اسمش droid هست كه نسخه cdma همين ميلستون خودمون هست و فقط با همون شبكه مخابراتي كار ميكنه و اگه بياري اينجا به دردت نميخوره . البته همه چيزشون مثل همه .قيمت ايران هم فروشگاهها هر چي بتونن ميندازن . اما حدود 600 - 640

Mojtaba N87
07-04-2010, 11:03

اینجا حدود 700 هزار تومن . گوشی خیلی خوبیه ، کامل و زیبا

Anonymous13
07-04-2010, 20:18
ok پس حسابي تحقيق كردي / خوبه در مورد فروش خوبش همين بس كه تنها گوشي بود كه ركورد فروش آيفون تو آمريكا رو شكوند و در انگلستان هم بعد چند ساعت فروش ناياب شد ! اوني كه فاميلتون تو آمريكا داره اسمش droid هست كه نسخه cdma همين ميلستون خودمون هست و فقط با همون شبكه مخابراتي كار ميكنه و اگه بياري اينجا به دردت نميخوره . البته همه چيزشون مثل همه .قيمت ايران هم فروشگاهها هر چي بتونن ميندازن . اما حدود 600 - 640
آرهحسابي تحقيق كردم / :31:
فقط نميدونم اينجا بخرم يا اونور آب / چون اگه خدا بخواد دنبال ويزاي تحصيليم كه برم :20:
قبلا " zn5 , v3i داشتم . هر دو استثنايي بودن و يكبار هم خراب نشدن . واقعا" با كيفيتن گوشيهاش
اين بك فليپ و موتوروي و xt800 هم من رو كشتن:31: :40:.
كلا" اين گوشي هاي جديد موتورولا واقعا" حرف ندارن اگه ميومدن ايران مطمئنم كسي سراغ گوشي هاي ديگه نميرفت .
موتو بعد از يكي دو سال افت / برگشت خوبي داشته

Sadeq_ME
07-04-2010, 20:47
Android OS, v2 (Eclair)
سلام دوستان
این سیستم عاملmilestone که eclair هست چه فرقی‌ با بقیه اندروید‌ها میکنه؟

S A M S U N G
07-04-2010, 23:05
Android OS, v2 (Eclair)
سلام دوستان
سلام دوست عزیز .

خب این نسخه 2.1 هستش . یعنی جدیدترین ریلیز از گوگل .

مالتی تاچ ، صفحه 16 میلیون رنگ ، بازی و برنامه .... با نسخه های قبلی فرق داره .

مخلصیم

fire159
08-04-2010, 10:32
Android OS, v2 (Eclair)
سلام دوستان
زیاد فرقی ندارن همونطور که سامسونگ جان گفت و البته ساختار جدید منوها با انیمیشن های بهتر .محدودیت بلوتوث هم وجود نداره
البته میلستون به ورژن 2.1 آپدیت شده و به live wallpaper / تنظیمات بیشتر دوربین و بهتر شدن کفیت عکسها / 9 homescreen panels
/ Facebook app and Quickoffice/
Motorola Car Home interface for in-car usage of the device

Anonymous13
09-04-2010, 19:47
سلام من ديشب گوشي رو ديدم يه تستش هم كردم . واااااااااااااااااااااااا ااااااااااييييييييييييييي ييييي عجب چيزيه
خوب براي 10-20 دقيقه اي كه دستم بود واقعا" عالي بود اصلا" نميخواستم گوشي رو ول كنم ! از بس خوش دسته و احساس خوبي داره كه فكر كنم به خاطر جنسش باشه شايدم به خاطر اينكه قابش فلزيه نميدونم . تا حالا همچين چيزي نديده بودم .بهترين گوشييه كه تا حالا ساخته شده . با كلاس و ابهت خاص و رنگ طلايي قهوه اي كه توري اسپيكرش داره و بلندي صداش هم خوب بود و ال سي ديش هم بيهمتاست .من كه بدون گارانتي ميخرم تا دو روز ديگه 100 تومان كم دارم :31: وقتي بسته هست اين حالت بالا و پاييني كه پايين ال سي دي هست جدا" تكه و گوشي رو متفاوت كرده . در كل موتو گوشي هاش متفاوته .مرسي از همه بچه هاي گل اين تايپيك .شما هم مثل موتورولا تك هستين .
مرسي از راهنمايي همه

golmohammadi
10-04-2010, 00:59
پس انتخاب را کردی
موفق باشی

merikh_merikh
10-04-2010, 17:29
به نظره من ایکس10 گزینه ی بسیار خوبیه ولی milestone هم به دلیل داشتن کیبرد و همچنین نیاز شما به ایننترنت که ممکنه که کیبرد هم به کارتون بیاد گزینه ی بسیار خوبیه