PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ حرفه ای 12 اینچ

samane.
06-04-2010, 02:35
سلام
من مدتهاست که دارم دنبال یک لپتاپ 11یا 12 اینچ میگردم که برای visual c # و sql مناسب باشه اما تا جایی که فهمیدم یک نوت بوک یا حرفه ای به حساب میاد یا مینی البته با سقف بودجه من (یک میلیون و دویصت ) خواهش میکنم اگه اطلاعاتی دارید کمک کنید واقعا گیج شدم .
راستی مدل های asus u20a و asus n20a به نظرم خوب بودن ولی ترجیح میدم مودم اینترنال باشه لطفا اگه مدلی را سراغ دارین حتما بهم معرفی کنید اگر ممکنه داشتن گارانتی در ایران را در نظر بگیرید.
دوباره از همه کسانی که به سوالم جواب خواهند داد نهایت تشکر رو دارم.

samane.
06-04-2010, 17:09
یعنی هیچکس هم چین لپ تاپی سراغ نداره؟

biostar
06-04-2010, 22:17
مودم بی مودم ... منقرض شد رفت... دیگه لپتاپ های با مودم نخواهی دید.

مدل U20 انتخاب مناسبیست.

REGISTERED-USER
06-04-2010, 23:43
hp سری های dv2 هم لپ تاپ های خوبی هستند بخصوص از پروسور اختصاصی amd استفاده می کنند

samane.
07-04-2010, 01:41
از اینکه جواب دادین ممنونم دیگه داشتم نا امید میشدم

samane.
07-04-2010, 01:41
از اینکه جواب دادین ممنونم دیگه داشتم نا امید میشدم

samane.
07-04-2010, 02:38
ببخشید میشه این مدل رو هم بررسی کنید و نظرتون و بگید؟ میخوام بدونم نسبت به 2 مدل پیشنهادی قبل با توجه به نیاز من (visual studio ) عملکرد بهتری داره یا نه؟

HP TouchSmart tx2-1105

یه سوال هم دارم : کلا وقتی هدف برنامه نویسی باشه هارد مهمتر یا cpu؟ و اینکه میزان cache پردازنده بیشتر اهمیت داره یا دو هسته ای بودن یا در نهایت سرعتش؟ (البته با توجه به برنامه نویسی )

و یک دنیا تشکر بابت جواب:11:

samane.
07-04-2010, 03:17
hp سری های dv2 هم لپ تاپ های خوبی هستند بخصوص از پروسور اختصاصی amd استفاده می کنند

سلام ببخشید میشه این مدل رو هم بررسی کنید و بگید نسبت به دو مدل قبلی بهتره یا نه؟ راستی مکان داره شکل ظاهریش این لپ تاپ رو نسبت به دو مدل پیشنهادی قبل اسیب پذیرتر کنه؟
HP TouchSmart tx2-1105

یه سوال هم داشتم : کلا" با توجه به نیاز من ( برنامه نویسی visual tudio ) هارد مهمتره یا cpu؟ و اینکه در مورد cpu میزان cache مهمتره یا دو هسته ای بودن یا در نهایت سرعت cpu؟ یعنی توجه به کدام ایتم موقع استفاده از لپ اپ کارم و راحت تر میکنه؟ ضمنا اگه با توجه به تجربه خودتون ایتم دیگه ای هست که باید برای لپ تاپ برنامه نویسی در نظر میگرفتم و نگرفتم حتما بهم بگید اگه قیمت رو بالاتر ببره مهم نیست اگر لپ تاپ دیگه ای هم سراغ دارین بهم بگید البته ترجیح میدم کوچک و سبک باشه.
باز هم تشکر میکنم و خواهش میکنم جوابم و بدین چون نظر با تجربه ها حتما" رو انتخابم تاثیر میگذاره.:11:

samane.
07-04-2010, 16:10
ببخشید ممکنه بکی به سوالم جواب بده؟

samane.
07-04-2010, 20:44
میشه از این 44 نفر یه نفر چند دقیقه برای من وقت بگزاره و جوابم و بده؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید

Pami
07-04-2010, 21:45
دوست عزیز چه خبره اینهمه شلوغش کردید ، کسی اطلاعاتی داشته باشه و وقت باشه پاسخ میده .

کلا" با توجه به نیاز من ( برنامه نویسی visual tudio ) هارد مهمتره یا cpu؟ و اینکه در مورد cpu میزان cache مهمتره یا دو هسته ای بودن یا در نهایت سرعت cpu؟ یعنی توجه به کدام ایتم موقع استفاده از لپ اپ کارم و راحت تر میکنه؟ ضمنا اگه با توجه به تجربه خودتون ایتم دیگه ای هست که باید برای لپ تاپ برنامه نویسی در نظر میگرفتم و نگرفتم حتما بهم بگید اگه قیمت رو بالاتر ببره مهم نیست اگر لپ تاپ دیگه ای هم سراغ دارین بهم بگید البته ترجیح میدم کوچک و سبک باشه.
باز هم تشکر میکنم و خواهش میکنم جوابم و بدین چون نظر با تجربه ها حتما" رو انتخابم تاثیر میگذاره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک برنامه نویس نیاز به یک لپ تاپ با کیبورد مناسب و کیفیت ال سی دی قابل قبول داره ، شما طراحی گرافیکی نمیکنید که نیاز به تبلت داشته باشید اون هم مدلهای پر ایراد HP TouchSmart .
برای راحتی کار برنامه نویس لپ تاپ باید پردازنده خوبی داشته باشه و روان کار کنه ، اینجا حافظه کش اهمیت بیشتری داره ، ظرفیت هارد هم ربطی به درخواست شما نداره و بستگی به میزان درخواست شما داره .
اگر مدلهای سبک و پرقدرت میخواهید روی سری های 13 اینچی یا 14 اینچی سونی میتونید حساب کنید .