PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگه مي شه يه نگاهي به مشكلم بكنين

Hidden-H
08-04-2006, 00:43
سلام
خسته نباشین
دوستان چند روزیه هر چی فلاپی تو فلاپی درایو می زارم یه پوشه به اسم document توش به وجود می یاد و57 کیلو بایت هم حجمشه هر کاری هم می کنم از بین نمی ره و فرمت نمی شه
حالا نمی دونم باید چیکار کنم
اگه می شه کمکم کنین
ممنون

piishii
08-04-2006, 01:07
سلام
خسته نباشین
دوستان چند روزیه هر چی فلاپی تو فلاپی درایو می زارم یه پوشه به اسم document توش به وجود می یاد و57 کیلو بایت هم حجمشه هر کاری هم می کنم از بین نمی ره و فرمت نمی شه
حالا نمی دونم باید چیکار کنم
اگه می شه کمکم کنین
ممنون

تا اونجا كه من ميدونم اين يك ويروسه چون مال منم بوده حالا بزرگانم بيان نظرشونو بگن ;)

Undercover-G
08-04-2006, 01:36
الان که مشکلتو نگاه مي کنم مب بينم حدسم شباهت زيادي به نظر پيشي داره .
يه آنتي ويروس قوي و آپ ديت شده نصب کن شايد مشکلت بر طرف بشه.

Captain Nemo
08-04-2006, 03:50
100% ویروسه. شک نکن!

Mohsen khan
08-04-2006, 07:33
سلام
عزیز دل برادر
ویروس یاب مکافی رو نصب کن و اگر هم نصب است اون رو آپدیت کن تا از بین بره
این ویروس خیلی سریع از یک کامپیوتر به یه کامپیوتر دیگه منتقل می شه

Wisdom
08-04-2006, 09:03
سلام
هشدار هشدار

اگه اين ويروس رو داري هرگز USB , MP3 Player , Digital Camera و هر چيزي كه با USB وصل بشه به كامپيوترت وصل نكن
مموري دوربين من به همين خاطر از بين رفت
به شركتش دادم گفت مال اين بوده

من به آنتي ويروس اعتماد نداشتم و نتونستم به هيچ آنتي ويروسي پاكش كنم و كل هاردم رو U\ فرمت كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اميدوارم دوستان كمكت كنن كه بتوني بدون فرمت كردن مشكلت حل بشه

*سینا*
08-04-2006, 09:47
با سلام با تائید نظر همه دوستان دوست من هم این ویروس رو سیستمش رفته بود با bitdefender یا norton (دقیق یادم نیست ) پاکش کرد من خودم bitdefendero بهت معرفی میکنم

princes
08-04-2006, 11:55
فقط Macafee 2006 پاكش ميكنه!

SANR
08-04-2006, 22:15
بله ويروس وارد سيستمتان شده است.اين اتفاق واسه من هم افتاده است.
تنها راهش پيدا كردن ويروس و نابود كردن ان است.

Undercover-G
08-04-2006, 23:23
من از آنتي ويروس نود 32 استفاده مي كنم و هيچ ويروسي قدرت رسوخ به سيستم رو نداره توصيه ازش استفاده كني.

Sherpa
08-04-2006, 23:26
سلام خسته نباشین دوستان چند روزیه هر چی فلاپی تو فلاپی درایو می زارم یه پوشه به اسم document توش به وجود می یاد و57 کیلو بایت هم حجمشه هر کاری هم می کنم از بین نمی ره و فرمت نمی شه حالا نمی دونم باید چیکار کنم اگه می شه کمکم کنین ممنون

سلام

دوست عزيز ضمن تاييد نظر دوستان مبني بر ويروسي بودن سيستم شما , يك نكته را ياد آوري كنم كه بهتر است شما تمام هارد خودرا با يك آنتي ويروس خوب و آپديت شده ويروس يابي كنيد و به يك پارتيشن و يا يك درايو اكتفا نكنيد .

موفق باشيد